logo Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant Sp zo.o.

Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant Sp zo.o.

Poznań

Opinie o Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant Sp zo.o.

Janusz 2016-08-29 19:20
Istotne, nieistotne? nie wiem. Faceta wylali z roboty z tego co piszę niby za nic. Nikt nikogo nie wyrzuca z pracy jeśli, sprawdza się czyli jest po prostu dobry. Z tego jak pisze i co pisze widać że to tępy Bolek, który po prostu nie mówi wszystkiego. Nawet ochroniarz powinien mieć odrobinę klasy. Pracuję w tej firmie parę lat i widzę że pozbywają się nieudaczników i takich którzy przychodzą odbębnić dniówkę. Tak że kolego, cienki Bolek... ups, cienki boret jesteś i dobrze że takie odpady lądują na śmietniku...
boret 2016-08-29 20:29
Powiedziałem wszystko co miale do powiedzenia pracowałem tam prawie 4 miesiące zawsze godziny wyrobione jestem młody i bez doświadczenia w tej branży ,dostałem grafik na kolejny miesiąc żadnych skarg zawsze na sklepie wiec o [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chodzi,w jakim celu miał bym mówić coś innego , po co miałbym zmyślać i czegoś nie mówić wyjaśnisz mi? tak masz racje cienki bolek ze mnie bo nie mam doświadczenia jak wspomniałem panie wielce doświadczony ale niezbyt rozgarnięty. W ten sam dzień przyjęli innego mnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o 7 a o 7:20 był już nowy wiec wtf . Od 14 roku życia (usunięte przez administratora) w każdej pracy a taki śmieć jak ty nie będzie mi prawił morałów sam jesteś odpad i idiota skoro oceniasz innych. I kończę ta konwersacja bo dla takich pajaców którzy oceniają innych i pozjadali wszystkie rozumy nie warto pisać.
boret 2016-08-30 12:21
Jak wspomniałem powód zbyt mało ujęć, wspomniałem ze to male miasteczko i były spokojne miesiące ale tak to jest jak każą stać 90 % na sklepie po którym nie można chodzić tylko w wyznaczonym dziale.
HAKER 2016-08-30 13:58
Gościu czytam te twoje wymiociny i utwierdzam się w przekonaniu że firma to wielkie G. Kolesiostwo, zwalnianie za byle co, a jak Ty pracujesz już 4 lata to nieźle musi Cię gęba boleć od lizania rowu ale nie tędy droga do kariery. Pozdro dla reszty normalnych
Zaintersowany praca w ochronie. 2016-08-30 18:46
Mam pytanie ! Czy to prawda ,że trzeba stać na sklepie ,bo takie jest odgórne zalecenie nie znam się na tym,ale słyszałem od nie których.I czy to prawda ,że pracuje sie po14 godzin.
Zaintersowany praca w ochronie. 2016-08-31 18:35
Więc po co są kamery dla jaj czy do obserwacji,a stac można ale nie caly dzień
Cichy08 2016-08-31 19:24
Nie wiem jak jest w innych miastach ale w Szczecinie prawie całą służbę spędzamy na kamerach i tylko z monitoringu małe ujęcia
boret 2016-08-31 20:12
Reprezentujesz swoja głupotę na poziomie gimnazjum,tam dzieci jada sobie po rodzicach a nie dorośli ludzie, widocznie nie dorosłeś to bycia poważnym pajacu.
Arkadio 2016-09-08 19:53
8,50 na rękę i jak się spr to umowa o pace. Pracuję od 2009 roku.
jol jol 2016-09-09 12:07
kazdy
PO 2016-09-22 22:58
Tak to prawda, że trzeba stać przy wejściu do sklepu 90% czasu. Jednak to zależy od Dyrektora Lidla danego obszaru więc nie w każdej częsci Polski. Miejmy nadzieję, że to zmienią po inwentaryzacjach, gwarantuje, że złapać się nikogo nie da z tej pozycji, jedynie mając ogromne szczęście.
bamik 2016-09-23 08:55
1300zl dostaniesz z 168h
Rik 2016-09-24 14:13
9 zł na rękę na umowie o pracę nie zeszłym poniżej 1650 zł z racji nadgodzin za które masz 15 zł z grosza mi masz 1850 zł brutto za etat czyli raz w miesiącu może być 168h raz 168h nie ważne masz stała pensje 1850zl za etat czyli ok 1367 zł + zawsze ok 15 nadgodzin ja 2 razy miałem po 203h i dostałem prawie 1900 zł do ręki ale system pracy to 13h w zamian dzień wolny jeśli o Śląsk chodzi z Panem TG to nasz KRS i jest ok zawsze 4 dni wybieramy sobie wolne nie do ruczenia.
Pozdr
Ziem 2016-09-26 10:36
U mnie wygląda to tak. Umowa o prace na najniższa krajowa, ale dogadana jest stawka godzinowa u mnie 10,50 netto. Możemy robić 32h nadgodzin czyli np miesiąc ma 168h +32h nadgodzin, co daje 200hx10,50zl.
Rik 2016-10-01 11:50
No to może tak jak Ziem napisze
My mamy dogadamy 9zl netto za godzinę, pracuje ok 198h w miesiącu. 168h etat i 30h nadgodzin. Czyli 198h x 9.
Ale etat u nas może być 168h a na kolejny miesiąc może być 178h zależy od długości miesiąca. Lecz to nie ważne masz pensje minimalna czyli 1367zl netto+ tzn nagroda nadgodziny 14-15 zł netto za każdą. Ale tak jak mówił Ziem mamy ugadane 9zl netto za godzinę czyli ten przykładowy 198h x 9zl =1782 zł netto + 10 zł za buty płacone w ratach czyli 120 zł na rok. Pracujemy na zmianę poniedziałek ja 13h pracuje we wtorek kolega a ja mam wolne czasem ja pracuje czwartek i piątek po 13h ale za to mam weekend wolny i co najlepsze mam normalny urlop.
poldek 2016-10-10 13:18
panowie nie piszcie głupot grupa kontrolna musi być ,i to są fachowcy którzy ci mogą pomóc ,a dyscyplina pracy musi być ,każdy ich się boi ,Koszalin NAJBARDZIEJ
Piotr 2016-10-11 09:55
Płacą ok wypłata na czas tylko dziwne trasy chodzenia po Lidlu i ponad 90% na sklepie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] maja wtedy pole popisu by kraść jak kogoś złapać jak masz wyznaczona trasę chodzenia
PRACOWNIK. 2016-10-14 18:41
Ale głupi jesteś ! Nie obrażaj KOSZALINA
Taki on 2016-10-23 11:52
Maja-tak podwyzki bedą kiedy niewiadomo narazie konczy się na obiecywaniu lecz mysle ze od nowego roku 2017
Taki on 2016-10-23 11:55
Siedz-z tego co wiem u mnie szukają pracownika Gliwice wiecej moge ci podac prywatnie jesli bys chcial pozdrawiam
Błażej_1993 2016-11-06 14:22
Pracowałem jakieś 5 miesięcy na umowie zlecenie. Jeśli chodzi o wypłatę - to zawsze na czas, wszystko się zgadzało, często wypłata była nawet wcześniej niż oczekiwałem. Za to wielki plus.
Praca nie była ciężka, ale zajmowała dużo czasu. Miesięcznie wychodziło ponad 200 godzin z płacą 8 zł na czysto na godzinę. Pracowało się po 14 godzin dziennie to prawda. Jednak cały czas nie trzeba stać na sklepie... To jest odgórne zalecenie uzgodnione z Lidlem.
Z tym staniem na sklepie to różnie bywa. Nie stałem przecież po 14 godzin. Trzeba stać tylko wtedy jak przyjeżdża Dyrektor Lidla lub ktoś z Gwaranta. Szczerze - większość czasu spędzałem na kamerach i dzięki temu dokonałem kilku ujęć. Współpraca z Grupami Kontrolnymi była wyśmienita.
Niestety współpraca z Kierownikiem Rejonu Ochrony już nie.
Ostatecznie zwolniłem się sam z powodu braku zrozumienia ze strony Kierownika co do dni wolnych i ilości godzin. W firmie podobno z tego co mówili to byli ze mnie zadowoleni.
Ale mimo wszystko polecam tę firmę, bo firma naprawdę solidna (wypłaty na czas, wszystkie składki odprowadzone) no a dużo zależy Panowie na jakiego traficie kierownika... Ja nie miałem szczęścia.
Gdyby nie to - pracowałbym nadal.
marco67 2016-11-07 22:53
O jakich premiach mowisz?????????????????????
jaskiniowiec 2016-11-24 12:18
bykowac panowie zero roboty siedziec w kanciapie tylko na papieroska wysoczyc Zywiec Bielsko te tereny
Pawel 2016-11-24 18:20
Do tej pory pracowało się ok teraz wymyślili że całe 13 godzi masz stać na sklepie i masz wyznaczona trasę chodzenia jak cie zajdzie grupa kontrolna i zostanie na monitoringu zaraz cię podpiepsza do dyrektora a ten zaraz straszy cię zwolnieniem z pracy poczekajmy do inwentaryzacji bo jak kogoś złapać jak masz chodzić po Lini kas i aleje alkoholowej paranoja ten co to wymyślił to o ochronie nie ma pojęcia

ochroniarz 2016-11-25 14:41
Masz racje! To jest chore stojąc na sklepie dajesz zna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gdzie jesteś idealna okazja do kradzieży jeżeli ktoś uważa ,że monitoring to atrapa to nie ma pojęcia o pracy w ochronie ja pracuje kilka lat na monitoringu i nic i nikt minie nie przekona aby bez niego funkcjonować.Ci co podejmują takie decyzje o staniu na sklepie w Lidlu powinni sami podjąć wyzwanie i pilnować sklepu.
Cichy 2016-11-25 15:19
To chyba chodzi o Biuro Sprzedaży bo u nas w Szczecinie cały czas monitor. Bez tego to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nas pilnują jak jesteśmy na sklepie
jaskiniowiec 2016-11-28 18:36
Ci co ostro robili ujecia gonili po sklepie juz siedza w urzedzie pracy tak było na Żywcu .
klijent 2016-12-05 19:11
W Koszalinie zburzyli Lidla podobno już nic nie zostało na półkach więc po co sklep ma stać.
Błażej_1993 2016-12-09 13:18
Zgadzam się. A najlepszy był mój KRO.
On mówił "Jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] widzi, że pan jest na sklepie, to nic nie ukradnie, bo się boi. A jak pana nie ma to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wtedy kradnie, bo pana nie widzi na sklepie to niczego się nie boi".
Głupota i paranoja.

Przecież każdy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szybciej coś ukradnie, gdy widzi, że ochroniarz stoi sobie przy alkoholu albo chodzi przy kasach. A gdy ochroniarza NIE MA na sklepie - to wtedy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się boi ukraść, bo wie, że ochrona siedzi na kamerze.
ochroniarz 2016-12-10 19:19
Jeżeli tak mówi KRO to albo jest głupi .albo ma odgórne polecenie. Bo racjonalnie nieda sie wytłumaczyć.
PO 2016-12-12 23:44
Witam jestem pracownikiem ochrony z rejonu, który należy pod biuro sprzedaży w Bydgoszczy. Niestety u nas zarząd lidla wymyślił stanie przy wejśćiu (kawach) i z drugiej strony alkoholach całe 13 h to jest śmiech na sali. Może Pan który to wymyślił by spróbował tak postać? Nie wspominając już o tym, że w tym łapią noon food strasznie, gdzie wychodzi to na inwentaryzacjach, ale Lidl szczęśliwy iż nie ukradli trzech kartonów kaw. Ogólnie firm gwarant poznań oceniam bardzo dobrze i mimo wszystko polecam mimo durnych zaleceń lidla dla których gwarant wykonuje usługi z zakresu ochrony.
Błażej_1993 2016-12-13 14:02
To i tak masz lepiej, bo ja 13 godzin miałem bardzo rzadko, przeważnie było to 14 godzin.
Od 7:00 do 21:00
A jak było mniej godzin czasem to co z tego jak zawsze były to popołudniówki czyli i tak do 21:00.
Jeżeli należysz pod BS Bydgoszcz to bezwzględnie stój na sklepie jak przyjeżdża taki dyrektor z Lidla (wysoki, ciemne włosy i ciemne oczy) bo jak chociaż na chwilę (nawet mniej niż 5 minut) rozpoczniesz obserwację na monitoringu, to on już będzie sapał, że masz na sklepie stać.
Naprawdę współczuję Ci, że musisz stać 13 godzin na sklepie. Fizycznie to jeszcze jest do wytrzymania, ale psychicznie już nie. I jeszcze ludzie patrzą się zazwyczaj ze zdziwieniem, co się stało, że ochroniarz stoi na sklepie.
Miałem tak samo. Na początku stałem nawet po te 14 godzin na sklepie w wyznaczonych sektorach.
Zależało mi bardzo na tej pracy, bo potrzebowałem pieniędzy. Wiedziałem, że moja posada to jest fikcja, bo ja stoję na sklepie, a ludzie i tak kradną i wynoszą właśnie szczególnie ciuchy z non-food o których piszesz.
Ale ostatnie miesiące w ogóle nie stałem na sklepie, przychodziłem do pracy to zajmowałem się w 90% monitoringiem i dzięki temu dokonałem kilku ujęć. Na sklepie byłem wtedy, gdy przyjeżdżał ten Dyrektor z Lidla. Pracowałbym tam nadal, bo nikt nie miał do mnie żadnych zastrzeżeń, nawet ten mój KRO. Ale nie mogłem się z tym moim KRO porozumieć co do liczby godzin (z miesiąca na miesiąc przybywało godzin) i powiedziałem, że "To jest za dużo godzin jak na jednego człowieka i jak to się nie zmieni to odchodzę" . I tak też się stało. I nie żałuję, że odszedłem. Ale Firmę Gwarant i tak polecam. Bo to nie była ich wina, tylko mojego KRO, że dostawałem tyle godzin.
bronisław 2016-12-20 06:22
pracuje ponad 4 lata, nie narzekam, jaka praca taka płaca, pensja zawsze na czas, brak pasków, ale zawsze jest wiecej niz powinno byc,
o co chodzi z przejsciem do securitas?
BB 2016-12-21 11:36
Koniec firmy Gwarant ba terenie Malopolska Śląsk. Wchodzi Secu .
Przemo 2016-12-21 20:12
zadzwonił do mnie kro ze od marca przejmuje sklepy securitas ciekawe jakie warunki zaoferują :/
Macie informacje czy kro KG przechodzi też??
Bo wsumie tylko ten gosciu mnie tu 3ma bo ze wszystkim idzie sie dogadać jak oczywiście jesteś normalny i nie jesteś płaczkiem i nie próbujesz wciskać kitów.
Nie lubie zagłębiaków ale On jest naprawdę w porządku.
p 2016-12-24 10:28
Najlepszych warunków na pewno ci nie ZAoferują
Cichy 2016-12-24 11:28
Ale jakie sklepy przejmuje Gustaw
Marci 2016-12-27 19:38
Słyszałem od kolegi z innego sklepu ze ma zostac w gwarancie bo dostanie jakiś inny obszar ale wcale bym się nie zdziwił jak securitas go podkupi
bronisław 2016-12-27 20:52
Panowie, jakby nie patrzeć, na pewno nie będzie lepiej, tylko gorzej, niestety
Jupi 2016-12-28 09:04
dzisiaj właśnie dzwonili do mnie z securitasa w gwarancie mam umowe zlecenie a securitas zaproponował mi umowe o pracę i jeżeli będą dodatkowe godziny to zlecenie także u mnie na plus ta zmiana :)))))))))))))
Także żegnaj gwaranciku już niebawem :)
Umowa o prace standard 2 tyś brutto a zlecenie nie będe pisał żeby ktoś z securitasa sie nie zorientował kto pisze bo nie wiem jakie innym proponowali :) ale na zleceniu stawka podobna jak w gwarancie (zależy kto jaką miał)
bronisław 2017-01-08 20:21
I jak tam, macie jakieś nowe informacje?
Chwała Bohaterom 2017-01-12 18:31
Firma Gwarant nie kwapi się z podwyżkami. Ma być wielkie spotkanie dyrektorów z Zarządem i omawianie oraz ustalanie spraw co do których Zarząd podjął decyzję juz w listopadzie zeszłego roku. Takie bicie piany na pokaz. A dalej wiadomo: Dyrektorzy z poległym bezpośrednio personelem, a na samym końcu KRO z nami szarakami, którzy zapierdzie. .. na ich wszystkich pensje. A powiedzą nam tyle, że podwyżek nie będzie, bo to już wiadomo. A że od stycznia 2017 wszędzie stawki są takie same, to każdy będzie się rozgladal za inną robotą. Jeśli sami nie podniosą stawek o minimum 1 zł za godzinę ponad państwową ustawową stawkę, to sami sobie strzela w kolano, bo nikt już nie będzie się nakazał za kasę która i tak będzie mu się należała. Bo chociaż lubię tą robotę, to wolę pilnować cegieł na budowie i leżeć do góry brzuchem bez ryzyka za te same pieniądze. Teraz się dopiero nasze Dyrektory przekonają "kto i komu chleb rozdaje".
Janek z LIDLA 2017-01-12 18:52
A co do inwentaryzacji: ubezpieczyciel nie pokryje strat, jeżeli średnioroczna inwentaryzacja na sklepie nie przekroczy 20.000 zł (dane za 2016 rok). Dlatego trzeba spacerować po sklepie zamiast łapać złodziei dzięki monitoringowi. Lidl nawet na stracie (byle nie duzej) potrafi dobrze jeszcze zarobić.
Radek Przypadek 2017-01-14 00:05
Mój kierownik ochrony z pod Poznania który pracuje w Gwarancie założył swoją konkurencyjną agencję ochrony .Gwarant jest O.K.
bronisław 2017-01-14 00:22
I jak to Radku Przypadku zmieni moje zycie na lepsze?
Nie zmieni, wiec mi to lata co robi
bronisław 2017-01-14 01:02
Samo założenie agencji ochrony to pryszcz, ważne sa zlecenia, a na tym rynku raczej cięzko sie jest przebic, chyba, ze jest sie czyimś pociotkiem lub ma sie na kogos jakies haki
ale zycze Twojemu kro jak najlepiej, moze akurat wpadnie w jakaś nisze:)

A jak akcja ochrony puszek sie Wam podoba?
damianowsanny 2017-01-25 14:47
witam jak moge sie skontaktować ta firmą?
gwarant 2017-01-26 22:29
najlepiej listownie
Obiektywny Maciej 2017-01-27 22:16
Bronisławie nie pisz głupot , chyba że jesteś osobą o której pisze Radek Przypadek .
Czytając twoją wypowiedz z 2017-01-14 00:22:26 i formę zapisu , dotyczy to twojej osoby .
Przestań improwizować i podszywać się .
Jesteś Kozak przestań udawać .
Chętnie u ciebie będę pracował w nowej firmie ochrony .
kro 2017-01-28 23:35
Brawo za tok rozumowania, reszta to kapa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] blada czy jak tam sie to zwie:)

juz sie nie dziwie po tym info, ze tak nas postrzegaja

burak jestes i tyle, spadaj na drzewo

z powazaniem pracownik ochrony od kupy lat:}
Zostaw swoją opinię o Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant Sp zo.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant Sp zo.o.