Opinie o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Jacek

Czy wiadomo jak wyglada sytuacja w lidlach w zabrzu?

Paulina

@Dra, bardzo dziękuję za Twoją czujność! Jeżeli chcecie wiedzieć co mówią o powyższej firmie znane przedsiębiorstwa, zapraszam do lektury http://www.gwarant.poznan.pl/opinie-klientow/

Paulina

@OCHRONIARZ, bardzo dziękuję za Twoją opinię. Wiedzieliście, że GWARANT jako jedyna firma z opolszczyzny otrzymała kolejną super-gazelę biznesu 2016?

Dra
@Paulina

@paulina czy czasem nie pomylilas Gwaranta ? gwarant jest z Wielkopolski. Tu są opinie o Gwarant Poznań.

Paulina

@ochroniarz, a jak oceniasz pracę w Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant Sp zo.o.?

OCHRONIARZ
@Paulina

GRAFIK W MIARE ROZSADNY ,OBIEKT STAŁY ROBOTA JAK ROBOTA WYKONUJESZ WEDŁUG ZALECEŃ KRO TO JEST OK .NIE MA WYGÓROWANYCH ZADAŃ ROBISZ TO CO NAJEŻY I JEST SPOKÓJ. NIEMA PRACY BEZ STRESU. POLECAM TYM CO MAJĄ JA...A

Pracownik Ochrony

Kierownik konkretny to ten, co o nim pisali A. K. Normalne pytanie, normalna odpowiedź. Głupoty piszą, konkretna stawka , Ludzki facet bez owijania w bawełnę.

Skomplikowane procedury , ale do ogarnięcia.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Paulina

Praca w Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant należy do bardzo stresujących?

ochroniarz
@Paulina

taka jest praca w ochronie to nie zabawa w piaskownicy.

Zestresowany
@Paulina

Bardzo. Mnie od tych stresów to dydek już nie staje...

Arek76

Witam. Czy moge zarezerwowac sobie konkretny weekend raz w miesiacu w grafiku? Chodzi o to ze mam ustalone przez sad wizyty z corka. Ona mieszka z matka 300 km.

kro

Brawo za tok rozumowania, reszta to kapa (usunięte przez administratora) blada czy jak tam sie to zwie:) juz sie nie dziwie po tym info, ze tak nas postrzegaja burak jestes i tyle, spadaj na drzewo z powazaniem pracownik ochrony od kupy lat:}

gwarant

najlepiej listownie

damianowsanny

witam jak moge sie skontaktować ta firmą?

bronisław

Samo założenie agencji ochrony to pryszcz, ważne sa zlecenia, a na tym rynku raczej cięzko sie jest przebic, chyba, ze jest sie czyimś pociotkiem lub ma sie na kogos jakies haki ale zycze Twojemu kro jak najlepiej, moze akurat wpadnie w jakaś nisze:) A jak akcja ochrony puszek sie Wam podoba?

Radek Przypadek

Mój kierownik ochrony z pod Poznania który pracuje w Gwarancie założył swoją konkurencyjną agencję ochrony .Gwarant jest O.K.

@Radek Przypadek

I jak to Radku Przypadku zmieni moje zycie na lepsze? Nie zmieni, wiec mi to lata co robi

Obiektywny Maciej
@bronisław

Bronisławie nie pisz głupot , chyba że jesteś osobą o której pisze Radek Przypadek . Czytając twoją wypowiedz z 2017-01-14 00:22:26 i formę zapisu , dotyczy to twojej osoby . Przestań improwizować i podszywać się . Jesteś Kozak przestań udawać . Chętnie u ciebie będę pracował w nowej firmie ochrony .

Janek z LIDLA

A co do inwentaryzacji: ubezpieczyciel nie pokryje strat, jeżeli średnioroczna inwentaryzacja na sklepie nie przekroczy 20.000 zł (dane za 2016 rok). Dlatego trzeba spacerować po sklepie zamiast łapać złodziei dzięki monitoringowi. Lidl nawet na stracie (byle nie duzej) potrafi dobrze jeszcze zarobić.

Chwała Bohaterom

Firma Gwarant nie kwapi się z podwyżkami. Ma być wielkie spotkanie dyrektorów z Zarządem i omawianie oraz ustalanie spraw co do których Zarząd podjął decyzję juz w listopadzie zeszłego roku. Takie bicie piany na pokaz. A dalej wiadomo: Dyrektorzy z poległym bezpośrednio personelem, a na samym końcu KRO z nami szarakami, którzy zapierdzie. .. na ich wszystkich pensje. A powiedzą nam tyle, że podwyżek nie będzie, bo to już wiadomo. A że od stycznia 2017 wszędzie stawki są takie same, to każdy będzie się rozgladal za inną robotą. Jeśli sami nie podniosą stawek o minimum 1 zł za godzinę ponad państwową ustawową stawkę, to sami sobie strzela w kolano, bo nikt już nie będzie się nakazał za kasę która i tak będzie mu się należała. Bo chociaż lubię tą robotę, to wolę pilnować cegieł na budowie i leżeć do góry brzuchem bez ryzyka za te same pieniądze. Teraz się dopiero nasze Dyrektory przekonają "kto i komu chleb rozdaje".

bronisław

I jak tam, macie jakieś nowe informacje?

Jupi

dzisiaj właśnie dzwonili do mnie z securitasa w gwarancie mam umowe zlecenie a securitas zaproponował mi umowe o pracę i jeżeli będą dodatkowe godziny to zlecenie także u mnie na plus ta zmiana :))))))))))))) Także żegnaj gwaranciku już niebawem :) Umowa o prace standard 2 tyś brutto a zlecenie nie będe pisał żeby ktoś z securitasa sie nie zorientował kto pisze bo nie wiem jakie innym proponowali :) ale na zleceniu stawka podobna jak w gwarancie (zależy kto jaką miał)

Janek
@Jupi

Jaka szkoda że wierzysz w takie rzeczy jakie securitas ci naobiecywał przejć a się zdziwisz.

bronisław

Panowie, jakby nie patrzeć, na pewno nie będzie lepiej, tylko gorzej, niestety

Przemo

zadzwonił do mnie kro ze od marca przejmuje sklepy securitas ciekawe jakie warunki zaoferują :/ Macie informacje czy kro KG przechodzi też?? Bo wsumie tylko ten gosciu mnie tu 3ma bo ze wszystkim idzie sie dogadać jak oczywiście jesteś normalny i nie jesteś płaczkiem i nie próbujesz wciskać kitów. Nie lubie zagłębiaków ale On jest naprawdę w porządku.

p
@Przemo

Najlepszych warunków na pewno ci nie ZAoferują

Cichy
@Przemo

Ale jakie sklepy przejmuje Gustaw

Marci
@Przemo

Słyszałem od kolegi z innego sklepu ze ma zostac w gwarancie bo dostanie jakiś inny obszar ale wcale bym się nie zdziwił jak securitas go podkupi

BB

Koniec firmy Gwarant ba terenie Malopolska Śląsk. Wchodzi Secu .

bronisław

pracuje ponad 4 lata, nie narzekam, jaka praca taka płaca, pensja zawsze na czas, brak pasków, ale zawsze jest wiecej niz powinno byc, o co chodzi z przejsciem do securitas?

PO

Witam jestem pracownikiem ochrony z rejonu, który należy pod biuro sprzedaży w Bydgoszczy. Niestety u nas zarząd lidla wymyślił stanie przy wejśćiu (kawach) i z drugiej strony alkoholach całe 13 h to jest śmiech na sali. Może Pan który to wymyślił by spróbował tak postać? Nie wspominając już o tym, że w tym łapią noon food strasznie, gdzie wychodzi to na inwentaryzacjach, ale Lidl szczęśliwy iż nie ukradli trzech kartonów kaw. Ogólnie firm gwarant poznań oceniam bardzo dobrze i mimo wszystko polecam mimo durnych zaleceń lidla dla których gwarant wykonuje usługi z zakresu ochrony.

Błażej_1993
@PO

To i tak masz lepiej, bo ja 13 godzin miałem bardzo rzadko, przeważnie było to 14 godzin. Od 7:00 do 21:00 A jak było mniej godzin czasem to co z tego jak zawsze były to popołudniówki czyli i tak do 21:00. Jeżeli należysz pod BS Bydgoszcz to bezwzględnie stój na sklepie jak przyjeżdża taki dyrektor z Lidla (wysoki, ciemne włosy i ciemne oczy) bo jak chociaż na chwilę (nawet mniej niż 5 minut) rozpoczniesz obserwację na monitoringu, to on już będzie sapał, że masz na sklepie stać. Naprawdę współczuję Ci, że musisz stać 13 godzin na sklepie. Fizycznie to jeszcze jest do wytrzymania, ale psychicznie już nie. I jeszcze ludzie patrzą się zazwyczaj ze zdziwieniem, co się stało, że ochroniarz stoi na sklepie. Miałem tak samo. Na początku stałem nawet po te 14 godzin na sklepie w wyznaczonych sektorach. Zależało mi bardzo na tej pracy, bo potrzebowałem pieniędzy. Wiedziałem, że moja posada to jest fikcja, bo ja stoję na sklepie, a ludzie i tak kradną i wynoszą właśnie szczególnie ciuchy z non-food o których piszesz. Ale ostatnie miesiące w ogóle nie stałem na sklepie, przychodziłem do pracy to zajmowałem się w 90% monitoringiem i dzięki temu dokonałem kilku ujęć. Na sklepie byłem wtedy, gdy przyjeżdżał ten Dyrektor z Lidla. Pracowałbym tam nadal, bo nikt nie miał do mnie żadnych zastrzeżeń, nawet ten mój KRO. Ale nie mogłem się z tym moim KRO porozumieć co do liczby godzin (z miesiąca na miesiąc przybywało godzin) i powiedziałem, że "To jest za dużo godzin jak na jednego człowieka i jak to się nie zmieni to odchodzę" . I tak też się stało. I nie żałuję, że odszedłem. Ale Firmę Gwarant i tak polecam. Bo to nie była ich wina, tylko mojego KRO, że dostawałem tyle godzin.

Zostaw merytoryczną opinię o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Poznań

• Jak się pracuje w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 13 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ