Opinie o Amii Sp z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Amii Sp z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Amii Sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amii Sp z o.o. w Łódź

Ktoś kto pracował

Niestety widzę po raz kolejny to o czym zawsze w firmie było głośno a kilku użytkowników którzy obecnie aplikują bardzo zręcznie spowodowało...... Młodzi włodarze i Pani P. Na skutek oddziaływań krytyki zaczynają znowu podszywać się i wcielać w rolę pracowników. Sławetne już są wpisy J. Gdzie udajac pracę w biurze pisał iż nie wyobraża sobie w czasie pracy korzystać z prywatnego telefonu bo to okradanie pracodawcy..... Ogólnie subiektywnie w mojej ocenie kogoś kto zna trochę realia rynku firma nie różni się w wielu aspektach od jej podobnych. Niemniej nie da się ukryć iż kamery są wszechobecne zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz infrastruktury firmowej. To że na komputerach instalowane są aplikacje do zdalnego obserwowania tego co możemy na nich robić też jest bezsprzeczne. Kwestia wynagrodzeń jest indywidualna i sami będziecie mogli ocenić podczas rozmów jeśli się skusicie i to powinno być meritum. Niemniej jako osoba z doświadczeniem w tych kwestiach chciałbym poradzić iż jeżeli komuś zależy aby wpisy na GW nie wybrzmiewaly co chwilę i z coraz większą mocą warto nie prowokować autorów i pracowników oszukanymi wpisami, które nic nie zmienią. Jeśli ktoś będzie chciał was poznać to przyjdzie na rozmowę - wtedy go zachwyćcie i przyciągnięcie do siebie. Niestety wiemy iż to wykracza poza kompetencje pewnych osób i lepiej jest próbować siać woal ładnego piaru na tym portalu niźli wejrzeć w siebie. Jak to powiedział pewien mądry człowiek - rób to co kochasz a nie przepracujesz ani jednego dnia ( a skoro tak to czemu ciągła rotacja w firmie ;) ). Pozdrawiam pracowników, zarząd oraz kandydatów - chyba lepiej zacząć rozmawiać ze sobą nie wywlekać przykre sprawy w tak przypadkowym gremium jak GoWork.

zawiedziony

Drodzy potencjalni aplikanci na stanowisko kierownika produkcji nie składajcie swoich podań ponieważ i tak nie dostaniecie pracy. Przedstawiciele firmy wysłuchają waszych pomysłów podczas rozmów rekrutacyjnych i znowu zmienią zdanie rezygnując z poszukiwań nowej osoby. Zostanie wszystko po staremu, tylko zarząd pojmie tajemną dla nich wiedzę i spróbują to wykorzystać-może im się uda. Szkoda czasu, szukajcie pracy gdzieś indziej.

Patryk

Pracowałem w tej firmie ponad 4 lata. To były dobre 4 lata. Pozdrawiam cały zespół. Patryk Robacha

@Patryk

Fajnie, że miło wspominasz pracę w Amii i dobrze piszesz o pracodawcy. Jako doświadczony pracownik napisz czy pracodawca stosował formy wynagradzania wyróżniających się pracowników? Mam na myśli indywidualne premie. Jeśli obowiązywał pakiet socjalny, napisz szczegółowo jakie bonusy wchodziły w jego skład? Zachęcam Cię do rozwinięcia swojej opinii.

Madzia
@Kamil

Benefity takie jak w innych firmach tego pokroju, socjal, karta multisport, bony na święta czasem, premie ale nie dla wszystkich- uznaniowo, ale ogólnie firme polecam

@Madzia

Mogłabyś dodać, jakiego rodzaju umowy są podpisywane z nowymi pracownikami? Zlecenie, czy na czas określony? To ważna informacja dla osób, które szukają stabilnego zatrudnienia. Aktualnie firma Amii szuka specjalisty do spraw eksportu i kierownika sprzedaży z językiem niemieckim i angielskim. Czy ktoś z osób odwiedzających ten watek mógłby napisać kilka słów o procesie rekrutacji?

Lena
@Kamil

Na początek na czas próbny trzy miesiące, potem już na dłużej, jak masz normalną umowę to socjal i urlopy i chorobowe się należy. Firma normalna jakich wiele, pracuje się dobrze.

@Lena

Dziękuję za wyjaśnienie. Czyli warto, jest starać się w okresie próbnym, ponieważ później dostaje się normalną umowę. Dobrze wiedzieć, jak wygląda to w przypadku firmy Amii. Chciałbym dowiedzieć się jeszcze, czy wraz z otrzymaniem pełnej umowy rosną również zarobki nowego pracownika? Jak pracodawca podchodzi do tych kwestii? Liczę na Twoją dalszą aktywność.

@Kamil

Nie rosną zarobki, w tej firmie jest cud jak się dostanie podwyżkę albo premię. Jeśli urosną już zarobki to o 200zł przez 3 lata

Kamil

Zaskakujące jest to, co napisałeś. Myślałem, że wynagrodzenie rośnie w nieco szybszym tempie. W takim razie zastanawia mnie, czy pracodawca potrafi sam z siebie docenić zaangażowanego pracownika i np. awansować go na wyższe stanowisko? Proszę, abyś napisał, jak to w rzeczywistości wygląda.

@Kamil

Czy Pan Kamil orientuje się w temacie jak działa firma handlowa ?Zasada jest prosta: jest właściciel, prezes, dyrektor/kierownik całego działu handlowego, kierownicy poszczególnych sekcji handlowych i ostatni w łańcuchu pokarmowym, czyli: HANDLOWCY. Handlowcy mają wyrabiać plan. Jeśli tego nie robią to na zasadzie domina: właściciel robi OPR prezesowi, prezes dyrektorowi/kierownikowi, dyrektor/kierownik kierownikom sekcji, a kierownicy sekcji handlowcom. Jak można awansować skoro de facto nie ma na kogo ? ;)

Sylwia
@Jabol

Dobrze, że nam to wyjaśniłeś. Wiele osób tak na prawdę mało wie o tym, jak właśnie funkcjonuje firma z branży handlowej. Widzę także, iż masz sporo wiedzę o firmie Amii. I dlatego chciałabym Cię zapytać o jedną, bardzo istotną, rzecz. Chodzi mi mianowicie o pomoc nowym pracownikom. Czy mogą oni liczyć na jakieś specjalne szkolenia wdrażające do wykonywanych później obowiązków?

Oko
@Patryk

Może i dobre ale wiedziałeś że pracodawca podgląda pracowników będących na przerwie. Kamera jest w aneksie kuchennym i widzi też stoły. Tak samo na produkcji, kamera podgląda jak jedzą, piją, itd.

Realistka
@Madzia

Bony na święta tylko dla wybranych pracowników, jeżeli takowe w ogóle są

@Realistka

Przecież Pani Prezes tłumaczyła, że bony dostali Ci, którzy przepracowali cały rok. Uważa, że to miły i rzeczywiście nie spodziewany gest.

Lena

Po okresie próbnym dostałam podwyżkę. W tym roku kolejna. Wiem, że wiele osób dostało podobne.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Amii Sp z o.o.?

Rurek

Telefon i długopis

Majster

Narzędzia pracy na jakie możesz liczyć to telefon służbowy (stare aparat - szczytem jest 3-4 letnie Xiaomi z niskiej półki), laptop lub komputer stacjonarny ( z zastrzeżeniem że każde kliknięcie myszką, wejście w przeglądarkę, mail etc. Jest non stop monitorowane (usunięte przez administratora)Albo uwagę że nie tak zwracasz się do klienta, czemu zrobiłeś to czy to - czujesz że większość rzeczy które robisz na komputerze jest weryfikowana ale także widzisz bo na większości masz naklejki z czcionka 30-36 o tym iż komputer jest monitorowany.(usunięte przez administratora) Kamery są wszędzie w każdym pomieszczeniu, zakątku czy korytarzu. Są miejsca które z różnej perspektywy prześwietlają 3-4 kamery i nie daj się zwieść że to w celach ochrony. (usunięte przez administratora)

Realistka
@Majster

W punkt lepiej bym tego nie ujęła. Zapomniałeś dodać o miesięcznych spotkaniach na których pracownik dowiaduje się, że jest największym kosztem dla firmy. Zebrania na których brylują wciąż te same osoby, pracujące od lat na dużych klientach. Spora rotacja zwłaszcza w dziale zagranicznym.

@Realistka

Tak to fakt z głowy uciekło mi comiesięczne marnowanie czasu przez załogę biurową i handlową - piękne wykresy czytane by Pani P. Mogła się jałowymi cyframi pochwalić przed szefostwem. W sumie można by nie zajmować się pracą tylko siedzieć na spotkaniach z zarzadem - przynajmniej człowiek miałby pewność że akurat wtedy kamera na niego nie zerka ;) (usunięte przez administratora)

logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
misiek

Śledząc ogłoszenia można wywnioskować że w tej firmie jest duża rotacja pracowników, pytanie dlaczego? Ktoś coś więcej?

Freshowa
@misiek

Rotacja faktycznie jest duża. Niektórzy rezygnują po 2-3 miesiącach. przyczyny są różna ale głównie to relacje osobiste (stosunek kadry i właścicieli do pracowników) i organizacja pracy (kilka centrów decyzyjnych). Oczywiście są i tacy co ewidentnie się nie nadają. Niestety firma nie nadąża za zmianami na rynku jeżeli chodzi o technologie, organizację pracy, bonusy (pizza, piwo i muzyka przy zbiorniku p.poż. to nie jest integracja) i strategię (absolutny brak, myślenie 2 miesiące w przód). Na plus na pewno możliwość praktykowania języków obcych (były i są: angielski, rosyjski, łotewski, ukraiński, chiński, arabski, turecki, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, serbski, chorwacki) i wyjazdy: cała Europa - koleją, samolotem, autem oraz np. Iran, Turcja i Chiny (czasami o 8 dowiadujesz się że o 13 masz samolot do innej strefy czasowej).

@Freshowa

ale chyba poszli po rozum do głowy i już na stronie nie pokazują zdjęć nowych pracowników (pewnie po to, żeby co rusz kiedy ich zwalniają/sami się zwalniają nie apdejtować strony). apropos fotek: czy dział produkcji faktycznie liczy mniej niz 10 osób ?

Pati
@misiek

Zespół się powiększa i ciągle potrzeba więcej osób, więc muszą być ogłoszenia. Jeszcze niedawno HZ to byly 4 osoby, teraz jest kilkanascie. Podobnie w HK, właściwie w każdym dziale. I cały czas potrzeba kolejnych osób do pracy. Ja lubię tą firmę. Polecam wszystkim wesołym i sumiennym.

Freshowa
@Pati

@DJ Bobo chyba jednak miał rację - osoby świeże w firmie są inaczej traktowane i stąd taka Twoja opinia...

Gruszol
@misiek

Rotacja jest duża, bo często do firmy do pracy przychodzą takie kwiaty, że nie wiadomo gdzie wyrosły. Więc albo szybko te kwiaty same się zawlniają, albo są zwalniane przez kierowników. Rekrutacja w firmie Amii szwankuje i są przyjmowani niewłaściwi ludzie. Niewłaściwych ludzi widać także tutaj po tych dziwnych wpisach .

Poszukujacy
@Gruszol

Rekrutuje na pracownika magazynu,moze ktos wiecej napisac jak tam jest?

Gruszol
@Poszukujacy

Przede wszystkim musisz być ogarnięty i musi ci się chcieć pracować a nie obijać. Bo prawdą jest co napisał MCMa - firma jest zmonitorowana , każdy z pracowników ma dostęp do kamer więc nawet nie wiesz kto i kiedy patrzy co robisz. Jeśli pracujesz - OK. Jak się obijasz - masz reprymendę. Jak się nie podoba to jak pracujesz - firma ci dziękuje. Jak się wpasujesz ze swoimi umiejętnościami do oczekiwań - to pracujesz w świetnie płacącej, stabilnej firmie. Więc wszystko zależy od tego - KIM JESTEŚ :)

Poszukująca
@Gruszol

Dziękuję za takie wyjaśnienie. Dla mnie najważniejsza jest kasa, a jak już jest kasa to mogę pracować.

Inny Pracownik
@misiek

To jest dość oczywiste. Słaba rekrutacja. Są zatrudniane takie zera i miernoty, że po pierwszym tygodniu pracy wiadomo, że się w Amii nie utrzymają. Firma bardzo dobrze płaci, ale jak każdy jesteś rozliczany indywidualnie i od ciebie jest wymagane osiąganie jasno sprecyzowanych wyników twojej pracy. Początkowo jak przychodzisz do firmy to firma ci wierzy, że jesteś dobrym człowiekiem i dobrym pracownikiem i .... pomaga ci się skupić na pracy ( masz z jednej strony wspaniale przygotowane miejsce pracy , szkolenia produktowe i metodologiczne a z drugiej strony masz np. kontrolę twojego komputera, żeby ci głupie pomysły nie przychodziły ci do głowy w pracy ) . A jak pomimo pomocy nie masz wyników - to albo sam stwierdzasz że się pomyliłeś aplikując do Amii albo stwierdza to ktoś z góry. No i to jest cały ten problem dla niektórych, stąd właśnie mamy w firmie rotację , o której niektórzy tu piszą. Z moich obserwacji wynika, że w przypadku wielu kwiatów firma i tak jest zbyt pobłażliwa , daje kolejne szanse i często rozstanie trwa zbyt długo. Ale: jak lubisz pracować, wiesz, że potrafisz osiągać wyniki bo jesteś naprawdę dobry - to masz szansę bardzo dobrze zarobić, mieć dużo swobody w wyborze swoich działań byleby cię doprowadziły do celu , masz naprawdę wiele ciekawych kontaktów na całym świecie bo firma sprzedaje i kupuje na całym świecie, masz szansę czuć się świetnie w tej firmie.

Bon Jowi
@Inny Pracownik

Popieram kolegę M...a

Barbara

Czy podjęliście rozmowę z pracodawcą na temat tego w jaki sposób wykorzystywany jest monitoring? Być może firma Amii Sp z o.o. miała podejrzenie popełnienia przestępstwa przez pracowników i dlatego zdecydowała się na taki krok?

Maniek
@misiek

Odpowiedź jest prosta - firma ma słabe podejście do pracownika. Jeśli jesteś na etacie to na pewno masz zagwarantowaną pełną inwigilację komputera oraz fakt iż ktoś(usunięte przez administratora)śledzi twoje ruchy na 10-siątkach obecnych na zakładzie kamer. Na produkcji są nawet 3 duże monitory które temu służą. Pensja jest na czas ale podwyżki okupione raczej wypowiedzeniem i szantażem niż docenieniem pracownika. Najlepszy obraz to kadra kierownicza która jak szybko przychodzi tak szybko ucieka albo odsuwa się w cień na niższe stanowiska bo ciągły kontakt z zarządem Jerzy włosy na głowie. Jeśli chcesz złapać trochę doświadczenia w CV można próbować - @le jeśli masz już jakiś pakiet doświadczenia to nie będzie to znaczący i długi punkt na mapie twojej kariery.

Ryszard

Amii to polski producent filtrów do wody i doskonałej jakości alkomatów – sprzedawane są w czterdziestu różnych krajach na całym świecie. Eksport stanowi ponad połowę ich zysków. Filtry wody doceniane są tam, gdzie jest wysoka świadomość dotycząca zdrowia i ekologii i tam, gdzie dostęp do czystej wody jest utrudniony - kraje Afryki, Zjednoczone Emiraty Arabskie czy Chiny. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/amii-sp-z-o-o,6288 znajduje się kilka ogłoszeń rekrutacyjnych. Firma szuka specjalisty do spraw eksportu, specjalisty do spraw rynków wschodnich i kierownika sprzedaży z językiem angielskim i niemieckim. Dawno nikt nie wypowiadał się w tym wątku. Może ktoś z Was będzie aplikował na któreś z tych stanowisk? Czekam na Wasze komentarze.

H2SO4
@Ryszard

producent filtrów i owszem...alkomatów jest dystrybutorem...

Majster

Masz rację - zarządzanie na poziomie firm z przed 10-15 lat. Zero organizacji - płynność realizacji na poziomie zarządu.... Kierownicy albo szybko odchodzą albo wolą zejść na zastępcę jak to ma miejsce w ZIGM.(usunięte przez administratora)

W swoim komentarzu zawarłeś informacje o podwyżkach, które w ostatnim czasie miały miejsce w firmie Amii. Zaciekawiła mnie ta kwestia, dlatego też chciałbym wiedzieć, jak dokładnie wygląda aktualnie wysokość wynagrodzenia, które pracodawca ten oferuje?

Czy może ktoś powiedzieć jak wygląda praca na produkcji w Amii? Jakie są warunki, wynagrodzenie?

lego
@Kandydat

17h na godzinę latasz

Hanna

Firma Amii twierdzi, że ceni długofalowe relacje oparte na zaufaniu i wzajemnej współpracy. Dzięki temu wspólnie z kandydatem podczas ostatniego etapu rekrutacji ustala warunki zatrudnienia korzystne dla obu stron. Czy taka praktyka rzeczywiście stosowana jest w firmie Amii? Jak z Waszej perspektywy ona wygląda? Można wynegocjować możliwie jak najlepsze warunki zatrudnienia?

PSV
@Hanna

Hanna, od czerwca zadajesz takie pytania. Może się weź i zrekrutuj. Będzie szybciej.

Hanna z Twoich wypowiedzi widać, że jesteś pracownikiem Amii, który poza tą firmą nigdzie nie pracował a zarząd zrobił mu wodę z mózgu... Jeśli chodzi o samą firmę to nie da się w niej zarobić pieniędzy, atmosfera jest fatalna każdy patrzy jak podłożyć świnię, są pracownicy tzw ''uprzywilejowani''

PSV

Moderator by skończył na słowie dociekliwość. Dalej to już reklama

@PSV

Dokładnie, nie od dziś wiadomo że w Amii nie znają pojęcia słowa ''marketing''

Hanna

@Silly, jeżeli jesteś pracownikiem firmy, to zachęcam Ciebie również do oceny możliwości rozwoju w Amii. Czy zapewnione są osobom zatrudnionym niezbędne szkolenia lub kursy podnoszące kwalifikacje? Poruszenie tej kwestii na wątku, pomoże użytkownikom w poszukiwaniach rozwojowej pracy.

Hanna

Poszukuje informacji na temat Amii, możecie coś więcej powiedzieć na temat pracy w tej firmie, jakie cele stawia sobie firma? Jaki stosunek mają do nowo-przyjętych pracowników? Możecie polecić pracę w tej firmie osobom szukającym pracy w tej oto branży? Dodatkowo wyczytałam z poniższych komentarzy, że szukają kogoś na stanowisko kierownika, czy ktoś może coś więcej powiedzieć na ten temat?

Sill
@Hanna

Od kilku lat ogloszenia od Amii da się zauważyć jako stale obecne na serwisach "praca". Raz byłem tam na rozmowie. Nie wchodząc w szczegóły: brak jakiejkolwiek informacji o wyniku, rozmowa niemerytoryczna. Fatalne wrażenie. Nigdy więcej.

Kandydat o pracę
@Sill

Dzień dobry wszystkim, uczestniczyłem w spotkaniu rekrutacyjnym na stanowisko kierownika ds. sprzedaży. Uwaga, teraz hit - na spotkanie przyszedł facet ubrany w krótkie spodenki i jakieś klapki. Nie do końca się przedstawił, a podczas spotkania zrobił sobie "przerwę" (przynajmniej za to przeprosił). Ponieważ zanim się tam zjawiłem poczytałem trochę o firmie, a sama rozmowa utrwaliła mnie w przekonaniu, że to nie miejsce dla mnie, podziękowałem. Gwoździem do trumny była jednak propozycja darmowej pracy przez kilka godzin, aby (cytuję) " zespół Pana poznał i ocenił czy się nadaję". Szanowny Panie kierowniku czy dyrektorze w klapkach - za pracę się płaci, bo tak mogę nazwać Pana dziwny sposób rekrutacji. Niestety nie polecam od samych drzwi. P.S Podobno jest w tej firmie 100% monitoring pracy włącznie z jakimś wielkim telewizorem, na którym każdy może wyświetlać czyjąś pracę w czasie rzeczywistym. Po spotkaniu jestem w stanie w to uwierzyć.

@Kandydat o pracę

https://www.amii.pl/zespol/Kierownik3.jpg - to był ten gość ? ;)

Kandydat o pracę

Tak jest!

@Kandydat o pracę

no to nie jestem zdziwiony ;). moja rozmowa w 2012 roku wyglądała podobnie. swoją drogą dziewczyna na której miejsce aplikowałeś (Agnieszka) długo wytrzymała w firmie - 6 lat :)

może jesteś kiepski.

@Jabol

a mnie bardzo się podoba swobodna atmosfera w pracy. lubię krótkie spodenki. zawłaszcza jak jest gorąco. supes, że można tak chodzić do pracy.

@Jabol

Jabol, już się zwolniłeś czy dopiero zamierzasz ???

@jacuś

Moja koleżanka zawsze mówiła mi tak; nie bądź taki ciekawy bo kociej mordy dostaniesz :). A poważnie, to "dzięki bogu" po kilku miesiącach sam się zwolniłem z tego ...ekhm ... "przybytku"

Apii
@Jabol

Remigiusz vel. Remik. Ale nie w nim leży problem.

miś gogo
@Apii

a w kim? JS? MS? RM? MG?

Silly
@Sill

Haha, wypowiedź w stylu "przypadkowego przechodnia" w TV za komuny. Od kilku lat obserwujesz ogłoszenia tej firmy, raz byłeś na rozmowie i przypadkiem znalazłeś tu pytanko o rekrutację, więc oplujesz firmę. Jesteś 100% niewiarygodny.

@Silly

Haha..podszywanie się pod nicki osób które niepochlebnie wypowiadają się o firmie...brzmi znajomo bo już było...proponuje zmienić retorykę ;)

Hanna

@Sneyc, czy jesteś aktualnym pracownikiem Amii? Wydaje mi się, że również jesteś zorientowany w obecnej sytuacji firmy, więc może napiszesz na forum coś więcej na temat pracy jako Specjalista ds. Handlu Zagranicznego? Gdyż aktualnie jest prowadzona rekrutacja na nie i myślę że, użytkownicy na forum byliby zainteresowani opiniami na jego temat.

chamująca pięta

co jakiś czas tu zaglądam i mimo wad nowego miejsca utwierdzam się w przekonaniu, że decyzja o opuszczeniu tego miejsca była słuszna. wszystkim pozostałym na pokładzie - z musu, wyboru lub lenistwa życzę powodzenia.

Sneyc
@chamująca pięta

Są też inne powody czemu trzymają się stołeczków w Amii????Zero szacunku dla pracownika.Tyle mądrych głów jest w zarządzie i nikt nic nie widzi.Aż dziwne.

Hanna

Co możecie powiedzieć na temat atmosfery panującej w Amii? Czy wraz z innymi pracownikami dobrze współpracujecie w Waszym zespole? Jak wyglądają kontakty z kadrą zarządzającą? Czy czujecie się doceniani przez pracodawcę poprzez udzielanie pozapłacowych profitów?

yet
@Hanna

Co do atmosfery, to się nie wypowiadam. Natomiast biorąc udział w rekrutacji to tak; pytania o rodzinę, co ma wspólnego moja rodzina z waszą firmą?! Rozmowa agresywna, na zadawane pytania nie otrzymujesz odpowiedzi, zatem mówię tak, jeżeli nie będziesz odpowiadać na moje pytania, ja nie odpowiadam na twoje. I skończyliśmy rozmawiać.

Gutek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie jaką umowę proponują na początek?

były pracownik2

Mała firma, ze sporą rotacją. Jak są zamówienia to posiłkują się pracownikami na szybko. Nie ma zamówień to żegnają. W większości pracuje tam 50+ i niepełnosprawni. Jak jesteś młody to raczej lepiej poszukaj czegoś innego. Stare wygi wykorzystują ciebie na 100 różnych sposobów. Większości pracują tam ludzie którzy nie poradzili sobie w większych firmach. Ogólnie odradzam, a o kasie nie będę wspominał. Non stop jesteś na widoku, kamery dosłownie wszędzie. Doczepianie się o byle co, bo to stoi nie tak, bo tego nie możesz robić, bo nie ma zgody tego. Czas w tej firmie zupełnie uważam że stracony. Podczas rozmowy wypytują czy będziesz robił za pięciu.

stary
@były pracownik2

Po pierwsze to te stare wygi muszą robić za takich nygusów jak ty po drugie te 50+ są 100razy lepsi niż taki jak ty co do kamer są ciekawe jak ty byś był właścicielem czy byś ich nie zamontował ja jakoś pracuje tyle lat i jest ok mam (usunięte przez administratora) kierowników bardzo pomocni co do rotacji jak przychodzą takie pierdoły jak ty to jest rotacja ..

Janusz

Czyli szukają na to stanowisko kogoś? Jakieś wymagania ?

Exportowiec

Pożegnali nowego kierownika z exportu czy sam odszedł bo znowu szukają ? !

Bartosz

Amii to świetny pracodawca, o czym świadczą pracownicy z długim stażem.

Zostaw merytoryczną opinię o Amii Sp z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Amii Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amii Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amii Sp z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amii Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Amii Sp z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amii Sp z o.o.
3.8/5 Na podstawie 355 ocen.

Amii Sp z o.o.