Opinie o Amii Sp z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Amii Sp z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Amii Sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amii Sp z o.o. w Łódź

Patryk R.

Odszedłem z firmy, ponieważ nie byłem w stanie zaakceptować pewnych rozwiązań, które są akceptowane przez innych współpracowników, więc mogę to potraktować jako indywidualną niedogodność, która zaowocowała indywidualną decyzją o odejściu z pracy, która pomimo pewnych przesłanek nie była decyzją ani łatwą, ani przyjemną, gdyż spędziłem w tej firmie 4 lata i pomimo sytuacji kryzysowych czy też wręcz nieprzyjemnych, uważam, że to były dobre 4 lata, dobrze zainwestowane w siebie i w firmę. Łatwo jest publicznie wychwalać i publicznie hejtować, pozostając anonimowym. Proponuję, aby każdy się zdekonspirował lub przekazał swoje uwagi bezpośrednio do przełożonych w firmie. To naprawdę działa :) Co do firmy - firma owszem - specyficzna. Panują w niej takie a nie inne zasady, które albo się akceptuje, albo się nie akceptuje i odchodzi. O wszystkich zasadach jest się informowanym przed podpisaniem umowy. Czy jest to niesprawiedliwe? Wydaje mi się, że jest to fair play. Oczywiście "niektórzy" pracujący w tej firmie w ogóle nie powinni się tam znaleźć ze względu na kompletny brak kompetencji w zakresie zarządzania zespołem, ale to jest sprawa zarządu. Pracownicy na przełożonych podobno się nie skarżą, więc w czym problem? Nie ma problemu, nie ma rozwiązania. Anonimowe wpisy na goworku to chyba niewystarczająca przesłanka? Reasumując - bardzo ciekawa praca, ciekawy produkt, dużo wyjazdów, praca w międzynarodowym środowisku, jasne i klarowne zasady (może i niemądre, może mądre, ale za to jasne i jklarowne). W mojej ocenie do poprawy relacja na płaszczyźnie kierownictwo - pracownik, ale to już kwestia podejścia ze strony pracowników. Skoro nikt na nic oficjalnie się nie skarży, to skąd zarząd ma wiedzieć, że coś jest nie tak? Moja ocena ogólna jak najbardziej pozytywna, pomimo pewnych zastrzeżeń. Pozdrawiam serdecznie.

Marlena

Nie tylko patryk odszedl( powod wiadomy atmosfera w pracy) ale takze kilku magazynierow. Nowa asystentka tez popracowala az miesiąc wiec biedna nawet okresu probnego nie doczekala...

@Marlena

I to jeszcze nie koniec

lolek

ooooo :) Uszczupliło się grono handlowców z rynków zagranicznych. Jeśli dobrze pamiętam to Patryk R. miał staż prawie 4 letni. Nie mógł być w ciąży :) , nie był imigrantem więc nie mógł wrócić do swojego kraju ojczystego... hmmm a może Firma Amii wysłała go na placówkę dyplomatyczną do jakiegoś kraju? Eeee nieee bo przecież wtedy nie usuwała by jego zdjęcia ze strony. Może któryś z Amiiowskich popleczników, tak chętnie tutaj piszących oświeci nas co to się stało, chętnie posłuchamy kolejnej bajki.

Mmok

Niestety byłem pracownikiem tej "wspaniałej" firmy Amii. Jestem zszokowany iż osoby które traktowały nas BYŁYCH PRACOWNIKÓW jak śmieci dalej pracują w tej firmie. Gratulujemy kierownictwa. BRAWO.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy HR Team Coordinator - Onboarding
Dla Piper GSC Poland Sp. z o.o.
piop25

Niepoważna firma. Zadaje sobie trud wysłania maila z podaniem nr tel., wyznacza termin rozmowy telefonicznej, a później przez cały dzień nikt tego telefonu nie odbiera. Jeżeli tak traktują potencjalnego pracownika to tylko można przypuszczać co dzieje się potem.

pipi
@piop25

a próbowałeś samodzielnie znaleźć numer na ich stronie i się dodzwonić? może ktoś kto podał numer zwyczajnie się pomylił :)

kedar

Firma ma nowe biuro. Wszystko na najwyższym poziomie. Super przyjemne miejsce do pracy. Polecam !!!

kedar
@kedar

ooo i tutaj też się jakiś lizus z Amii podszywa pod kogoś kim nie jest, tym razem pode mnie. szacun za pomysł wprowadzania dezinformacji..... MINUS za obronę w takim kiepskim stylu.

Ktoś
@kedar

Ale J popłynął...

Mmok

Firma GRZECHU warta :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Mmok

Noooooo, faktycznie relacje między pracownikami są znakomite szczególnie pracownicy & pracownice :-D tylko pozazdrościć takiej świetnej załogi. Idź a się przekonasz.

lolek

Wiecie co ? Wszystko, co tu napisałem jest nieprawdą. Ale zabawa jest pyszna !!

@lolek

cwaniaku, nie podszywaj się pod kogoś kim nie jesteś

Hiki

Tej firmie będą służyć Protegowani jak i Protegowane bo nikt inny atmosfery nie wytrzyma.

Mili czytelnicy opinii o firmie Amii, chcę Wam powiedzieć, ze ktoś tu prowadzi pozbawioną wszelkich skrupułów kampanię , w której niemal każdy idiotyzm i kłamstwo zyskuje rangę wartej przedyskutowania opinii. Firma Amii jest tu oblewana ściekiem nienawiści – tak jakby nagle zniknęły poprawność, dobre wychowanie i tabu wobec publicznego wyrażania nieprawdy. Ta nienawiść, nietolerancja, szczucie przeciw firmie i w końcu zwykłe kłamstwa w sprawach atmosfery i rzekomego dyktatu kierownictwa, stały się w Goworku częścią akceptowanego dyskursu. "Wszystko wiedzący pisarze" z radością posługuja się takim właśnie językiem. Schemat, który tu działa jest przecież (wiemy to) wszędzie ten sam: chcesz coś zohydzić – najpierw wdrukuj ludziom w głowę wykrzywiony i kłamliwy obraz nielubianej przez ciebie rzeczy, a potem zacznij tę karykaturę krytykować i wyśmiewać, bez żadnego szacunku dla prawdy czy obiektywizmu. Zostawmy jednak czytającym ich kłopoty. Zechcą - uwierzą, nie chcą - nie uwierzą i ... dobrze na tym wyjdą.

ktos
@pracownik

apropos rotacji w firmie: niedawno przyjeta asystentka zarządu zwolniła się na własną prośbę, poszła na macierzyński czy się nie sprawdziła (bo brak fotografii, która jeszcze niedawno była na stronie to chyba nie jest wina źle wczytującej się strony WWW ... :) )

Kama
@ktos

Sama odeszła bo byla zbyt inteligentna i zbyt dobrze wyksztalcona aby tam pracowac. Zobaczymy jak kolejna sie odnajdzie - jak jest ogarnięta i zna biegle angielski to daje jej okres próbny.

@ktos

Asystentka Zarządu w firmie Amii to nie to samo co asystentka zarządu w innych firmach. Dla ułatwienia ubiegającym się o to stanowisko przekazuję, że aktualnie Prezesem Amii jest osoba która awansowała właśnie ze stanowiska Asystentki Zarządu !!!! To żywy dowód na możliwość awansu z Asystenta na Prezesa. Dlatego wymagania na stanowisku Asystentki Zarządu firmy Amii są baaaaaardzo wysokie. To nie kserowanie i umawianie spotkań. To umiejętność szukania rozwiązań dla Prezesa firmy !!!

Lolo
@pracownik

Pracujac wiele lat jako ta asystentka i tak masz racje to bardzo wymagajace stanowisko oczekiwania co do twj osoby kompletnie nie adekwatne do wynagrodzenia (usunięte przez administratora)

Jan

Szefuncio zawsze przechodził sam Siebie. A działo się w tej firmie działo. Miał czas czytać każdego maila to i ma czas przeglądać to forum. Nie wierzę w brak ingerencji w prawdę. Firma słup Bluefilters w USA to jeden z przykładów

Hiki

Ludzie, dlaczego bronicie tej firmy która nie szanowała pracowników którzy jej się poświęcili i zostali wyrzuceni jak śmieci... czy to jest porządna firma?? Nie znam osoby która ma dobre zdanie o niej.

bobi

Zgadzam się z opiniami przedmówców o ogromnej rotacji w firmie Amii i dziwnych regulacjach dot np telefonów służbowych czy wręcz manii podglądania pracowników. Rotują wszystkie działy m. in handel, ale także w administracji czy na produkcji. Niedawno odeszła Asystentka Zarządu, a także jeden z informatyków. Komentarze są usuwane i tak pewnie i z tym się stanie, ale całe szczęście Zarząd nie jest w stanie powstrzymać wolności słowa i wolności wypowiedzi.

nie dokazuj

Tak? A co z P, M i E - handlowcami z rynkow zagranicznych ktorzy zostali zwolnieni w ciagu ostatnich kilku miesiecy? Dodatkowo J ktora sama odeszla. A mowisz chyba wylacznie o jednej dziewczynie ktora faktycznie jest nieobecna z przyczyn niezaleznych ale to i tak nic nie zmienia bo pozostaje nam rotacja na poziomie 4 osob w 6 osobowym zespole. Niesamowity rezultat :)

lolek

dla uważnych: kolejne 2 osoby pożegnały się z Firmą Amii (dział handlu)

Bywalec
@lolek

Lolek, Ty jak zwykle niedoinformowany... Jedna osoba wróciła po studiach do swojego ojczystego kraju a druga jest w ciąży i poszła na zwolnienie lekarskie. Zmień źródło donosów bo cię ładnie w konia robią :)

Oj

ajajaj, to wcale nie wygląda na sponsorowany post - dobra robota, szef będzie zadowolony!

xyz pomyliles firmy, to jest forum o AMII z Łodzi, a nie o AMI z Mikstatu. Pozdrawiam

lolek

oooo , to przynajmniej raz jeden na tym forum, admin w porozumieniu z Firmą Amii bedą mogli z pełnym błogosławieństwem usunąć post :)

pajacyk

Człowieku, jesteś pewien, że dodałeś komentarz o właściwej firmie? Po Twoim wpisie widać, żeś pisał co Ci ślina na język przyniosła, a umysł najwyraźniej błogo nieporuszony żadną myślą.

stary

hmm widze, ze od czasu kiedy tam pracowalem czyli jakies 5 lat wstecz to raczej nie wiele sie zmienilo, ze starych pracownikow zostala tam tylko "elita" a cala reszta z "biura" sie wymienia. Ja ze swojej strony powiem tyle, ze strata czasu.(usunięte przez administratora)

parak
@stary

5 lat temu czyli w 2011 w biurze prawie wszyscy którzy wtedy pracowali nadal pracują. Jasne że przez 5 lat ktoś się wyprowadził z Łodzi, ktoś dostał prace bliżej domu, ktoś przeniósł się do biznesu u swojej rodziny, ale większość osób które pracowały w 2011 teraz też pracuje. Dziwię się takim komentarzom, jakby ktoś celowo tu firmę obsmarowywał. A firma w sumie fajna.

Zostaw merytoryczną opinię o Amii Sp z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Amii Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amii Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amii Sp z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amii Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Amii Sp z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amii Sp z o.o.
3.8/5 Na podstawie 355 ocen.

Amii Sp z o.o.