Public Profits

Poznań

Opinie o Public Profits

była współpracownica 2010-03-05 14:11:55
Generalnie nie polecam pracy w tej firmie. Co prawda zespół z którym współpracowałam (pozdrowienia do p. Marianny Ryczkowskiej) był fajny, natomiast reszta mi w ogóle nie odpowiadała.
Pomijając fakt że Public Profits nie regulował należnych wynagrodzeń w terminie - średnio 3 miesięczne opóźnienia w wypłatach to jeszcze cała dyrekcja firmy p. A[usunięte przez moderatora] i p. M[usunięte przez moderatora] strasznie arogancko podchodzili do sprawy! Byli zdziwieni i oburzeni że pracownicy upominają się o swoje ciężko zarobione pieniądze.

Jednym słowem: NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE, no chyba że chcesz odbierać wypłaty po kilku miesiącach :(
Karina 2014-09-05 14:15:37
Absolutnie nie polecam pracy w tej firmie.Worawdzie nie czekalam na wypłatę dłużej niz trzy wymaganie miesiące,bo rozumiem,że badanie ma byc przed wypłatą skontrolowane,ale pracownicy aroganccy rzeczywiście.Otrzymalam do wykonania super trudne badanie w wielkich firmach,gdzie samo przedostanie się przez gabinet sekretarki graniczyło z cudem.Cały nasz zespoł zwijak się ,jak w ukropie.Niestety udało się wykonać jedynie kilka wywiadów pomimo,że do jedneo Respondenta jeżdziłam kilkanascie razy- udokumentowalam te wyjazdy,na okolicznosć tego prowadząca dział Terenowej Realizacji w sposób bardzo grubiański wyrzucila mnie z badań.Zupełnie bezzasadnie,bo wczesniej wykonalam wiele badań dla tej firmy.NIE POLECAM ZDECYDOWANIE!
bvcf 2016-05-04 20:13:33
no to jednak cos na ten temat mozesz powiedziec @kirno
Zostaw swoją opinię o Public Profits - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Public Profits