Opinie o Public Profits w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Public Profits. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Public Profits o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Public Profits w Poznań

Magda Nowy wpis

@czuczu mógłbyś w takim razie opowiedzieć o socjalu oferowanym przez firmę?

czuczu Nowy wpis

A ja polecam. Pracuję dla tej firmy 1.5 roku i złego słowa nie powiem. Pieniądze zawsze wypłacane w terminie, bardzo miły zespół który daje zarobić.

bvcf Nowy wpis

no to jednak cos na ten temat mozesz powiedziec @kirno

Karina Nowy wpis

Absolutnie nie polecam pracy w tej firmie.Worawdzie nie czekalam na wypłatę dłużej niz trzy wymaganie miesiące,bo rozumiem,że badanie ma byc przed wypłatą skontrolowane,ale pracownicy aroganccy rzeczywiście.Otrzymalam do wykonania super trudne badanie w wielkich firmach,gdzie samo przedostanie się przez gabinet sekretarki graniczyło z cudem.Cały nasz zespoł zwijak się ,jak w ukropie.Niestety udało się wykonać jedynie kilka wywiadów pomimo,że do jedneo Respondenta jeżdziłam kilkanascie razy- udokumentowalam te wyjazdy,na okolicznosć tego prowadząca dział Terenowej Realizacji w sposób bardzo grubiański wyrzucila mnie z badań.Zupełnie bezzasadnie,bo wczesniej wykonalam wiele badań dla tej firmy.NIE POLECAM ZDECYDOWANIE!

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
była współpracownica

Generalnie nie polecam pracy w tej firmie. Co prawda zespół z którym współpracowałam (pozdrowienia do p. Marianny Ryczkowskiej) był fajny, natomiast reszta mi w ogóle nie odpowiadała. Pomijając fakt że Public Profits nie regulował należnych wynagrodzeń w terminie - średnio 3 miesięczne opóźnienia w wypłatach to jeszcze cała dyrekcja firmy p. A[usunięte przez moderatora] i p. M[usunięte przez moderatora] strasznie arogancko podchodzili do sprawy! Byli zdziwieni i oburzeni że pracownicy upominają się o swoje ciężko zarobione pieniądze. Jednym słowem: NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE, no chyba że chcesz odbierać wypłaty po kilku miesiącach :(

Zostaw merytoryczną opinię o Public Profits - Poznań

Public Profits