Opinie o CGR Polska w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CGR Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CGR Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CGR Polska w Częstochowa

Jakie są mocne strony pracodawcy CGR Polska?

Clint Eastwood

(usunięte przez administratora)jeżeli jesteś osobą spokojną i mniej odporną psychicznie to nawet nie próbuj, na pewno nie za te pieniądze ;)

@Clint Eastwood

@Clint Eastwood Dlaczego odradzasz? Jest aż tak duże parcie na wynik? Napisz chociaż, jakie pieniądze można tam zarobić?

Hulk
@Anna

Pieniądze to najniższa krajowa, a parcie jest duże.

@Clint Eastwood

Nie zgodzę się z Tobą.... Każdy sobie poradzi na produkcji nie ma tu znaczenia czy jesteś mniej odporny na stres czy nie. Każdy zaczynał od początku i dużo osób robi. Każdy wie jak się robi w CGR.... To tesz wszystko zależy na jaki dział trafisz i do ekipy... Bo ekipa ekipie nie są równe i atmosfera.....

Mocne strony? Niech pomyślę.... Nie ma!

Mocne strony? Nie ma!!!

Imbus

Wyciska z pracownika 150% za żałosne pieniądze.

Natalia
@Imbus

Czy mogłabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat, o którym piszesz? Jaki jest zakres obowiązków w firmie i czy faktycznie jest tak ciężko, że trzeba dawać z siebie 150% jak wspominasz? Interesuje mnie też kwestia wynagrodzenia. Ile wynosi?

k

prosze o odpowiedz

Niezadowolony

Najniższe zarobki w miescie

ag
@Niezadowolony

Ile na rękę? Są jakieś premie, dodatki?

Śrubka
@ag

Interkadry mówiła, że 13.50 ale brutto. Dla mnie to śmiech na sali.

@Śrubka

Dlatego ja już tam nie pracuję:-)

Jaka jest kultura pracy w CGR Polska? Obowiązuje typowy dress code?

Nie ma żadnej kultury ani żadnych kodów. Normalnie wchodzisz i jesteś.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie CGR Polska padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Frezer - Tokarz - Ślusarz Narzędziowy.
Leszno

Czy można w CGR Polska liczyć na jakieś dodatki?

Pan Nikt

Jakie dodatki, o co ci chodzi ? Możesz dodatkowo zostać bezpłatnie po godzinach.

@Pan Nikt

Nikt po godzinach nie zostaje..... A JAK JUŻ to pałacą nadgodziny jak jest potrzeba.... Więc nie pisz głupot jak nie pracujesz w tej firmie

Piętaszek

Teraz można liczyć tylko na podniesienie normy i ciśnienia zabrali prawie wszystkie dodatki twierdząc że tym sposobem nie zwolnią nikogo załogi. A tak na prawdę i tak zwolnili ludzi

Patryk

@xiaolin czy są ruchome godziny czy stałe

Ho Chi Min
@Patryk

Ruchome to są, ale schody w galerii ;) A tak poważnie, 6-14,14-22,22-6 takie są godziny.

Czy CGR Polska ma ściśle ustalone godziny pracy?

xiaolin

O co ci chodzi ?

Master

A jak praca sprzątaczek?

Zenek
@Master

Jedna mi się podoba. Taką fajną blondynka.

Stary

Co tam się dziej w zakładzie.....

@Stary

@Stary Co dokładnie masz na myśli? Po Twoim nicku stwierdzam, że jesteś byłym pracownikiem CGR Polska. Dlaczego nie pracujesz już w tej firmie? Co na to wpłynęło? Ciekawi mnie ,co powiesz o atmosferze w tej firmie? Z góry dziękuję.

@Anna

Anna pracuje nadal jak stary pracownik.... Atmosfera jaka jest każdy wiem dobrze....... A praca jak praca trzeba robić i tyle...... A Ty pracujesz w Cgr?

@Stary

Nie i chciałam się dowiedzieć, czy warto aplikować do CGR. Pytałam o tę atmosferę, bo tego nie wiem. Więc może doprecyzujesz to jeszcze?

john deere

Jeżeli tak dalej pójdzie to nikt tam nie zostanie, nie polecam, (usunięte przez administratora)

Papierz

Trzeba uważać na konfitury

maniek
@Papierz

Najwieksze konfitury tylko na macsoftach, Czopek najwiekszy.

Piętaszek

Jak el Polaczko prezes będzie dalej taki wulgarny do pracowników to ten zakład popłynie szybciej niż się wszystkim wydaje. Zachowanie jak na prezesa poniżej normy

Lookas

Pracowałem w CGR cały miesiąc jakoś w 2015r. jak jeszcze zakład pracy mieścił się przy ul. Rejtana. Robiłem przy maszynach z takimi miłymi paniami ale nie zapamiętałem jak się nazywają maszyny, na których robiliśmy, było też szybkie tempo i zawsze przed rozpoczęciem pracy na maszynach wypełnialiśmy papiery. W ostatnim dniu danego miesiąca dali mnie na stanowisko do takiego pana niemiłego nerwusa co kręciłem mu linki, a on to do maszyny wkładał czy coś takiego i po tym dniu zrezygnowałem z pracy tam - jak dla mnie za ciężko i tempo było za szybkie, natomiast atmosfera zależała od tego z kim się pracowało bo ludzie byli przeróżni. Był wtedy prezesem taki murzynek osoba X bo (RODO) i na rannej zmianie ci z biura witali się ze wszystkimi pracownikami podawali ręce ogólnie szybko czas leciał, przerwa była po pół godziny, dojazd do pracy był dobry autobusem nr 23 jedyny autobus tam kursujący. Teraz wiem,że się troszkę zmieniło m. in. że prezesem jest tam Polak no i zakład CGR mieści się w nowej lokalizacji na Legionów przy ul. Strefowej 12, teraz jest zdecydowanie lepszy, bardziej rozbudowany z bardzo dobrym dojazdem MPK bo byłem się tam przejechać rowerem z ciekawości ale już bym tam nie chciał pracować bo na niektórych stanowiskach ręce bardzo wysiadają i potem biorą się takie choroby jak reumatoidalne zapalenie, cieśnie nadgarstka i głównie to ale hałas też nie dobry, ja zawsze korzystałem z korków do uszów ale dla mnie nie było to wygodne, chociaż widziałem tam pracownika co miał duże słuchawki, a takie to dużo wygodniejsze.

Pracowałem 16 miesiecy w tej "firmie" zarobki najnizsza krajowa, na poczatku 1400 zł, po przeprzcowaniu (zmarnowaniu) 16 miesiecy zycia w tej "firmie" 1800 zł na rękę po wszystkich "podwyżkach" (podwyżki 40 gr oczywiscie na godzinę), normy wysrubowane w kosmos każda zmiana robi wiecej niż poprzednia, ku wielkiej radośći biura i prezesa, oni mają z tego zysk a robol ochłapy. Park maszynowy w opłakanym stanie, maszyny sie czesto psuja, najlepiej jakby robol robił produkcje, naprawiał maszyny, i je ustawiał a utrzymanie ruchu i ustawiacze pija kawę i się z ciebie smieja pod nosem i zarabiaja dwa razy wiecej od ciebie no i najwazniejsze jeszcze cie poganiaja. Tak że prezyszły pracowniku zadaj sobie pytanie czy warto ???

Johny Brawo

Ludzie sami dają się robić w (usunięte przez administratora), bo za jakąś śmiieszną premie sami śrubują sobie normy a po nowym roku normy zostaną a kasy nie będzie (usunięte przez administratora)

Stary

W tym roku zwolniło się 3 pracowników(świetnych pracowników ) utrzymania ruchu z 6 pracujących. To chyba o czymś świadczy...

@Stary

Dzięki za odpowiedź, znasz może przyczyny ich zwolnienia? Kierownik/ koordynator/brygadzista ( nie wiem jaka tam jest hierarchia) coś z nimi nie tak, czy zarobki lub robota ponad siły/godziny ?

@Colt

Albo inaczej... Zarobie 3500-4000 tys min do ręki po okresie próbnym ? Znam sie na swojej robocie 14 lat w fachu . Elektryka/automatyka/elektronika , pneumatyka, hydraulika siłowa jak trzeba to i spawanie, proste toczenie/frezowanie, smykałka do ślusarstwa i narzędziostwa. W jakich godzinach pracuje UT? podejrzewam ze 3-zmiany. Nie chce wejsc w (usunięte przez administratora) aktualnie mam państwowa posadke, niestety finansowo od paru lat mało atrakcyjną...

Colt

Witam, będę aplikować na utrzymanie ruchu jako elektryk/automatyk. Czytając większość wypowiedzi to panuje tam jakaś masakra jeśli chodzi o pracowników produkcji.... Jak wygląda sprawa na utrzymaniu ruchu? Narzędzia do pracy, części itp. No i oczywiscie zarobki.

Zaplątany

Podwyżki w Cgr auuuu

Wiktor

Jeśli ktos jest tak niezadowolony z pracy to może w każdej chwili zmienić pracę!! Po co narzekać?

były
@Wiktor

Rozejrzyj się ile osób się zwalnia, niedługo zostanie prezes, biuro i doopolizy.

Ulka

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Warto starać się o pracę?

tata mama i syn
@Ulka

Jak sie pracownicy zwalniają, to są i przyjęcia. A że się więcej zwalnia niż przyjmuje do pracy - to o czymś świadczy

Stary

Uciekaj póki możesz,jak najdalej od cgru!

Zostaw merytoryczną opinię o CGR Polska - Częstochowa

• Jak się pracuje w CGR Polska?

Zobacz opinie na temat firmy CGR Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CGR Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CGR Polska
1.9/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Strefowa 12
    42-202 Częstochowa