Opinie o TK MAXX w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TK MAXX. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie TK MAXX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TK MAXX w Poznań

wasyl

Sarna od kiedy podpisujesz się jako kobieta? Zresztą co Ty robisz przy kompie? I dlaczego nie ma Cie w kuchni?

Postrachodbytów

No zapewne jesteś kimś z wyższych rangą pracowników, albo jesteś bardzo z nimi "blisko" i pewnie nie boisz się zaganiać koleżanek i kolegów.

Lily

To co tutaj wypisujecie jest śmieszne. Pracujący na 1/4 etatu zawsze mają możliwość brania wiecej godzin, ja sobie wyrabiam nawet po 30 bo albo wezme od kogos zmiane albo ide jak zadzwonia i na wyplate nie narzekam. z tego co widze po swoich wspolpracownikach to nikt nie narzeka na firme i warunki. team leaderzy sprzataja z nami ZAWSZE juz nie wspone o tym ze store menager ktory ma swiete prawo do tego aby siedziec na tylku stoi na kasie i ogarnia sklep bo chce nam pomoc. atmosfera w pracy tez jest fajna, dla mnie to przyjemnosc tam isc:) wiem ze zaraz zostane posadzana o to ze jestem kims wyzej zeby tylko poprawic opinie o sklepie. pozdrawiam studentow ktorzy wola zapierdalac za 6zl w lpp i mowic dzien dobry kazdemu przez 12h

Duch

Okej. Moze i przyjda mlodzi, nowi i swiezutcy pracownicy, ale jak odejdzie polowa starej ekipy to juz nie bedzie to samo:) Chodzi mi tutaj o klimat w pracy.

Sprzedawca

Rozmowe przeprowadza jeden z managerów, większość nie zna angielskiego wiec nie pytają ze znajomości języka. Cięzko się dostać bez polecenia ze strony osoby już tam pracującej. Pytania gdzie pracowałeś wcześniej, co robisz w życiu, czy umiesz cięzko pracować i od razu zaznaczają, że umowa na 12h/tyg, ale godzin będzie więcej. wszystko zależy kto Cie polecił i czy się spodobasz z wyglądu. Na stanowisko managera tylko w obrębie firmy lub masz koneksje u J.S., która zatrudnia rodzinę.

Czym się zajmujesz? Gdzie wcześniej pracowałeś?

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
zabawne

Myslicie że "ich" to boli że ludzie odejdą? Przyjdą nowi młodzi chętni zawalczyć o względy i godzinki. Najzabawniejsze są rozmowy oceniające. Cele, strategie plany ocenianie siebie ocena przez managera, weryfikowanie celów rozwoju gdzie i tak jest się marną 12stką i przychodzi do pracy 3razy w tyg po 4h. Teatrzyk korporacyjny w którym i tak chodzi o to by uśmiechać się do każdego kasować ludzi, podnosić ciuchy i wydawać numerki na przymce... wielka filozofia a i tak dajemy się szczuć sami na siebie w walce o etaty i wierzymy że ktoś był "lepszy" przecież małpa może się nauczyć tych czynności. Oczywiste jest, że awanse = tylko i wyłącznie zaskarbienie sympatii młodziaków którzy chwycili pana Boga za pięty kariery.

Duch

Zgadzam sie z przedmowca! Gdzie te godziny??? Przeciez to jest chore! Jeden dzien w tygodniu do pracy- to jakas kpina:/ Niebawem zostana sami nowi, bo nikt nie bedzie chcial z wami wspolpracowac. Z tego co wiem bardzo duzo osob chce odejsc- czyt. wydostac sie z bagna, ktore sie zwie TK Maxx (Sraxx) ;)

Dajcie godziny!

Dajcie godziny!Przecież tak słabo nie było nigdy jeszcze żeby raz w tygodniu chodziło sie do pracy. Ludzie są chętni na godziny tylko je dajcie bo za chwile nikomu sie to nie opłaci!

ojojoj

Szkoda tylko ze czesto i gesto kaza-prosza pracownikow o pomoc czy to w obserwacji, przeszukaniach, inwigilacji na przymce itp. Wasza robota wasze duze pieniadze wiec do pracy chlopacy.

Black*Star

Ja bym tam pozwał o mobbing. Taka korporacja ma pieniążki żeby wypłacić odkszodowania.

prawda

Stor z 704 upokarzające żarty kieruje również do chłopaków myślę że są one już na tyle mocne że w połączeniu z tym co piszesz odnośnie dziewcząt podlega już pod zgłoszenie tego do Warszawy przynajmniej jeżeli nie do instytucji zewnętrznej. Nie rozumiem dlaczego ludzie z tym cicho siedzą przecież nie ma co sie bać tego wątłego okularnika którego pewnie zaczepiano w podstawówce i teraz się odgrywa.

nick

Storw w 704 zachowuje sie bardzo slabo. Rzuca często wobec mnie zarty na tle erotycznym co w ogole mi sie nie podoba. Jestem energiczną dziewczyna, nie raz sobie pozartuje z chlopakami w pracy na rozne tematy ale to wszystko ma jakis skam ale zarty naszego stora sa bardzo slabe i totlnie nie na miesjcu. Przestało mnie to juz smieszyc i niektore dziewczyny też tylko nie mowia tego oficjalnie. Jesli to sie nie zmieni zostawie ta parce bo mecza mnie te suchary.

brak nicku

Praca w TK no cóż, trochę czasu poświeciłam tej firmie. Zapierdziel jakich mało,praca w sobie ok jeśli ktoś lubi robić 10 rzeczy na raz. Jedyny minus i to dość duży, tak jak koleżanka napisała wyżej, sprzedawcy zapierdzielają a team liderzy chodzą i się opierdzielają a na pomoc nie ma co liczysz a jeśli o nią poprosisz to usłyszysz "radź sobie sam" albo "dasz radę". I co najgorsze jeśli masz swoje zdanie i je wypowiesz otwarcie a nie "kumplujesz" się z menadżerami to nie masz co liczyć na przyszłość w tej firmie. Najważniejsze są koneksje a praca na drugim miejscu.

ewa

Ta firma naprawdę dziwnie funkcjonuje sprzedawcy zapieprzają jak szaleni team liderzy ściemniają po kantynach, biurach gdy tylko stora nie ma w sklepie i swoje zarabiają ... zapomniał wół jak cielęciem był.

kajek

nie chwalcie tak LP, oni nie są biednymi ochroniarzami jak w innych sklepach gdzie zarabiają 6-7zł/h na umowę zlecenie. W TK Maxxie za to co robią mają naprawdę dobrą kasę więc muszą mieć wyniki inaczej by ich pożegnali.

dobromir
@kajek

I bardzo dobrze że LP dostają dobre pieniądze przecież narażają siebie żeby bronić majątku firmy i powinni być dobrze wynagradzani nikt o zdrowych zmysłach nie bedzie tak ryzykował za 6zł/h

nikita

Może korporacja powinna sie zastanowić nad podobnym systemem dla LP jak dla "Sprzedawców-od wszystkiego" 20 ochroniarzy na 12h ;D nie było by przestojów w obserwacji no i płace managerskie były by znow uzasadnione w końcu zarządzanie armią to wyzwanie.

gigi

Chyba koleżanka miała na myśli inne miasta ja pracuje w poznaniu i widać co się dzieje a jeśli praca jest wykonana to należy się odpoczynek

nikita

Przecież LP więcej przesiaduje w kantynie niż goni złodziei

gigi

Najlepszy jest ponoć grzesiek z Malty hehe ma nawet pseudonim egzekutor.Szymon tez daje rade jestem mega zadowolona ze takie osoby z nami pracują czujemy się bezpiecznie

mała mi

Mogę tylko potwierdzić twoje spostrzeżenia co do chłopaków z LP a z tego co slyszalam są najlepsi w Polsce!!!

kinia

Chłopaki z LP mają jaja, naprawdę respekt dla nich. To co się dzieje w Poznaniu to lepsze od filmów sensacyjnych :)

Zostaw merytoryczną opinię o TK MAXX - Poznań

• Jak się pracuje w TK MAXX?

Zobacz opinie na temat firmy TK MAXX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TK MAXX?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TK MAXX?

Kandydaci do pracy w TK MAXX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TK MAXX