Opinie o Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. w Warszawa

minky

Hej. Widzę wielka burze w związku z firmą. Otóż posiadam może niewielkie zaplecze z doświadczeniem w owej firmie. Powiem tak...praca jak praca,jesli Cię nie uzależni to się nie nadajesz. Biuro, dyrektorzy....wszystko spoko.w czasach mojej pracy byli bardzo pomocni...tutaj wielki szacunek. Najgorszym szczeblem w firmie są kierownicy. Zamiast robić tak by ludzie tworzyli zespół i region który potrafi zrobić wynik to szczują,grożą zwolnieniem.....nie mowie ze wszyscy żeby nikogo nie urazić ale niestety zdrzylo się. Pracownicy którzy zapieprzaja są Nie docenieni. Być może Góra nawet o tym nie wie. Kierownikami zostają ludzie którzy nie mają wiedzy większej niż przedstawiciel. Zawsze.miałam wyobrażenie ze w grupie można więcej zdziałać. ...ale nie tutaj. Są kierowniczki które jak będą sypane komplementami to będą mile. Porażka jakaś. Jeśli ktoś z Zarządu to czyta a chce by firma się rozwijała pierwszym krokiem jest wymiana kadry kierowniczej bo to jest jakaś pomyłka. Zamiast pracować świecą tylkami i na tym głównie opierają się relacje.Może jakieś testy z wiedzy? Założę się ze połowa obleje....jest takie przysłowie pasujące do tego wszystkiego "Jeśli idziesz z głupim, n ie staraj się go wyprzedzac " . Z czystym sumieniem powiem tak. Za sama firma tęsknię za praca.....ale jak pomysle o wyczynach Asm ów to aż odechciewa się wszystkiego. Stanowisko kierownicze nie powinno się nazywać Asm tylko Asm monitoring. Pisząc post nie chciałam nikogo urazić wiec powiem tak punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Pozdrawiam.

Jaś i Małgosia
@minky

"Świecą tyłkami"??? :-)

Mike

Hej,odzywali się do kogoś na Wroclaw? Bo wysłałem cv i cisza narazie,oczywiście biorę pod uwagę ze moje cv nie było przekonujące(nie mam doświadczenia w farmacji),stąd moje pytanie. Pozdrawiam

Mądrala
@Mike

Tak do mnie się odezwali

Remiks

Taka niby zła firma ale wszyscy dopytujecie czy będzie rekrutacja!!

REP

Rekrutacja na lubelskie to jakiś żart...

logo firmy Dietetyk
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Olek

Zgadzam się z poprzednią opinią, to naprawdę fajna firma!

Obrońca

W życiu ważne jest wiele więcej nie tylko honor i ambicja. Pracowitość, skromność i szacunek dla innych. Sądzę, że jeśli ktoś jest niezadowolony z pracy w firmie to przecież prościej byłoby zmienić pracę i pewnie zadowolenie byłoby dla wszystkich, prawda?

Lolek

BERLIN CHEMIE/MENARINI POLSKA SP. Z do dla mnie świetne firma!!!

@Lolek

Ok, Lolek, ale pamiętaj, że ambicja i honor też są istotne.

Witam. Dostałem się na drugi etap, jadę jutro do Warszawy. Mam prośbę, osoby które były na drugim etapie, przeszły go lub nie niech się wypowiedzą - czego się spodziewać, na co warto zwrócić uwagę, na co się przygotować ? Liczę na wasze wsparcie, zależy mi na tym, więc czekam na informację. Pozdrawiam Kandydat ????

X
@Kandydat

Poleć w górę tych wypowiedzi, tam już chyba wszystko zostało opisane. Jedna z osób wyjątkowo dokładnie opisała drugi etap :-)

Patrycja

@Milion $, wiem że już nie chcesz niczego udowadniać ale dziękuję za odpowiedź. Ten kto będzie chciał sam wybierze się na rozmowę i dowie się czy warto w BERLIN CHEMIE/MENARINI POLSKA SP. Z pracować, czy nie. Tak jak napisałeś niektórym nie da się wytłumaczyć różnych rzeczy, więc dobrze przekonać się na własnej skórze.

Obrońca - pracownik

Zawsze tak uważałem, że jak ktoś się stara w pracy to będzie miał dobre relacje i z kierownictwem i z kolegami. BERLIN CHEMIE/MENARINI to spoko firma i myślę, że ludziom się przewraca normalne myślenie. Może jest za dobrze? Może trzeba wprowadzić większą dyscyplinę?

Max

Jak tam po kolejnych etapach rozmów ? :)

Milion $, jak dla mnie to Ty jesteś zatrudniona w 100% ale od kilku lat. I starannie próbujecie zmienić opinie o Waszej rekrutacji na stanowiska widmo. Pozdrawiam i innym nie polecam;)

Milion $

Po pierwsze to zatrudniony a nie zatrudniona, po drugie nie od kilku lat ale od kilkunastu dni. I opisałem tutaj tylko proces rekrutacji który moim zdaniem jest na bardzo dobrym poziomie. Na temat pracy będę mógł coś napisać po roku. Na przyszłość polecam czytać wolniej ale ze zrozumieniem.

Ex Rep BC
@Milion $

Ho, ho, ho, widzę, że biuro BC uaktywniło się w kilku ostatnuch postach. Nie widzicie, że robicie z siebie idiotów?

@Ex Rep BC

Nie walcz z idiotami, mają przewagę liczebną... Pozdrawiam frustratów i malkontentów którym nie poszło w BC. Ja bynajmniej spróbuje :-)

Obrońca

BERLIN CHEMIE/MENARINI to bardzo fajna firma , wystarczy poczytać opinie z wieloma szczegółowymi informacjami żeby dowiedzieć się jak przebiega proces rekrutacji. Dbałość o kandydata pozwala sądzić, że mają dla pracowników szacunek. Myślę, że warto tu pracować!

Milionka ????

Milion $ zatrudnili Cię? Jakie miasto?

@Milionka ????

Tak, zatrudnili co generalnie bardzo mnie cieszy. A miasto jak miasto - 250 tysięczne ;)

Milion $

Forum to raczej niezbyt odpowiednie miejsce do rzucania kwot wynagrodzenia. Zapewniam Cię jednak że pensja jest jedna z lepszych na rynku, a znam aktualne "widełki" wynagradzania na tym rynku ;)

Firma świetnie się prezentuje i jeśli ktoś z Was został przyjęty to gratuluję :) To z pewnością firma, w której będziecie się rozwijać i będzie chciało Wam się pracować na 120%. Rekrutacja? Miałem okazję dojść do ostatniego etapu rekrutacji czyli AC . Jako młoda osoba nie posiadam znajomości działania rynku aptecznego i myślę, że przez to nie zostałem przyjęty. Nie dało się ukryć, że szukają kogoś bardziej doświadczonego w tych sprawach. Szkoda, że nie zostało to zweryfikowane na pierwszych etapach. Sama umiejętność sprzedaży i wiedza naukowa nie wystarczy. Koszty zwracają jeśli auto jest zarejestrowane na Ciebie -> to chyba oczywiste; zwrot otrzymałem bez problemu. Rekrutujący bardzo profesjonalni i sympatyczni. Zadbali o posiłek i kawę, która podczas 5 godzinnej sesji była niezbędna. Jestem przekonany, że jak najszybciej uda mi się zdobyć potrzebne kwalifikacje, rozwinąć kreatywność i dołączyć jak najszybciej do Berlin-Chemie. Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam wszystim powodzenia.

Milion $

Assessment - no cóż, nie taki straszny jak większość komentatorów tutaj relacjonuje :-) Owszem, nie jest łatwo ale: 1. "Komisja" - oceniam tych ludzi bardzo pozytywnie na tle rekrutacji w innych firmach. Tak się zastanawiam ale przez te etapy rekrutacji nie było chyba momentu w którym byli jakoś specjalnie złośliwi. Naprawdę poziom 5+. 2. Te sławne zadania na AC - owszem są ale nie tak straszne jak niektórzy opisują, a co najważniejsze nawet gdy nie rozwiążesz nie oznacza to że wypadasz z gry. Ja jestem tego najlepszym przykładem ;) 3. Jasne zasady zwrotu pieniędzy za dojazd i powrót z AC. 4. Obiad w trakcie AC ponieważ całość trwała ok. 5 godzin. Mógłbym jeszcze dodać parę rzeczy no ale.... czas start, czekam teraz na falę hejtu w moją stronę... :-) Pozdrawiam

ciekawy
@Milion $

jakie warunki zaproponowali?

Obibok

BERLIN CHEMIE/MENARINI jest w sumie dobrą firmą. Czytając wpisy takie odniosłam wrażenie, i tak sobie myślę, że jeśli nawet coś nam się nie spodoba to często po jakimś czasie jest bez znaczenia.

Hej jak wygląda AC w trakcie rekrutacji . Będę wdzięczny za info

el

AC w BCM nie jest takie straszne jak piszecie. Po prostu trzeba być dobrze przygotowanym i wiedzieć czego się oczekuje od takiego spotkania. I nie prawdą jest, że nie zatrudniają ludzi po AC.... zatrudniają, zatrudniają.

Zostaw merytoryczną opinię o Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o.