Opinie o Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. w Warszawa

Ha ha ha ha ha........

słona

Hubert (a może Bogdan, czy inny z BC) idź tam, przecież nikt nikomu nie broni, to wtedy porozmawiamy o faktach. Jak widzisz nikt nikogo tu nie przekonuje do swoich poglądów, każdy przedstawia swoje doświadczenia z tej firmy. W BC była już nie raz zamieciona afera z mobbingiem.

pablo

Czytaj ze zrozumieniem.. masakra

słona

Najbardziej mobbingowa firma jaką znam. ASM - mi są jak kapo w obozie. Masakra. Premie przyznawane wg widzimisię, wyniki przy premii nie mają znaczenia. Jak masz teren w Warszawie to masz przerąbane. ASM to lenie którym nie chce się jeździć, więc są non stop w Warszawie. Nie wspomnę o namowach do łamania prawa (alkohole, kolacje).

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
ania

jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? ile jest etapów? czy jest szansa po fmcg? na jakie zarobki jako przedstawiciel medyczny moze liczyc mlody?

zenada

Co wy w ogole piszecie, jaka kadra kierownicza Ok, gdzie?! W BC to najgorszy sort, co drugi to mober/moberka i tzw mordyści- tak w BC określa sie tych ASMow którzy trzymają ludzi za mordy. Jesli macie słaba psyche to w BC skończy sie to na środkach uspokajających. Tyle w temacie!

DVD
@zenada

Brawo! Wyjąłeś mi to z ust :) A co do opinii wyrażonej przez "miko" to chyba pierwszy raz widziała ogłoszenie o pracę. Tam się pisze zawsze same piękne słowa, albo jesteś naiwna, albo napisał to ktoś z BC, kto chce poprawić wizerunek tej "firmy"...

pracująca w BC

Olsztyniaku, Warmii i Mazurom szefuje bardzo równy gość, nie słyszałam, żeby ktoś na niego narzekał. A jest na tym stanowisku od kilku lat. Ale jeśli ktoś szuka pracy, żeby zarobić ale się nie narobić, to nie jest to miejsce dla niego, ani na Warmii i Mazurach, ani w innym regionie, ani w biurze :-)

olsztyniak

witam, czy ktos z forumowiczow moglby napisac cos o terenie warmii i mazur. jakie relacje z przelozonym? jakie plany (do zrealizowania)? jaka atmosfara? pzdr zainteresowany

gość
@olsztyniak

Plany nie mają znaczenia. Są tylko po to by ASM mial o czym rozmawiać na podsumowaniu. Jesteś rozliczany z wzoru pomnóż, podziel, dodaj do kwadratu i dodaj wszystko to co nie jest wynikiem Twojej rzetelnej pracy. Jeśli masz wrzuty konkurencji -lezysz, jesli apteki które gonią w swiat towar i mielą tysięczne zamówienia- masz sporą szansę zabłysnąć, jesli teren mały -nie licz na sprawiedliwość bo w tej firmie liczy się kasa, kasa tworzy rynek a Ty nawet jak byś nie wiem jak się gimnastykowal -na małym terenie będziesz zamykać ranking. Jak wejdziesz na samograja i duży teren z relacjami - jesteś farciarzem. Wystarczy wtedy ciężko pracować. W innym wypadku sama ciężka praca nie wystarczy ;)

Oponi

Mógłby ktoś podać zarobki ile wynosi podstawa? A ile premia?

Repka

Byliśmy na Lanzarotte:))))))))))

xcxcxc

na kanarach teraz mieliście spęd??pewnie ściema, standardowo jachranka :)

Repka

Hej Cukrówka była na wyspach kanaryjskich:)))) pięknie........a premie faktycznie od 11 tys na gorze do 1000 na dole.....

Zośka

Mógłby ktoś napisać konkretnie ile wynosi podstawa? I co ile przyznawana jest premia i w jakich kwotach? Z powyższych komentarzy trudno stwierdzić jakie sa zarobki w bc

Joo

Gdzie cyklowka w tym roku? Jaki land?

Jak

Działalnośc czy umowa o pracę?

DVD

Atmosferą? Gorzej niż źle. Dużo by opowiadać ale wszystko co najgorsze odnośnie pracy, szefostwa, wymagań i właśnie atmosfery znajdziesz w BC...

Magda

Po przeczytaniu tego forum, nie mam ochoty pracować jako ph/pm. Rynsztok i sort to mało powiedziane. Wstyd mi, ze szukam pracy na takim "poziomie" :( (moje obecne warunki to 5 tys netto, samochod sreniej klasy, pelen socjal)

rita

jakie 5000 do 8000 tyś gdzie tak premiują proszę podpowiedz to może tam będę pracować,średnia premia od środka stawki w dół to 1500 do 4800 netto.

???

Mam pytanie, dlaczego PRAWDZIWE opinie, czyli wg firmy niepochlebne są wyczyszczane przez gowork???????? czyżby cenzura dotarła ąz tutaj????

Zosia

Mógłby ktoś napisać jak teren w kujawsko-pomorskie?

Zostaw merytoryczną opinię o Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o.