Chiesi Polska Sp. z o.o.

Opinie o Chiesi Polska Sp. z o.o.

ja-ja- 2012-04-23 19:24:44
wszyscy pisali, ze drugi etap to tylko formalnosc, a to nieprawda. Widocznie decyzja hr jest wazniejsza od decyzji kierowników regionalnych. Nawet nie pofatygowali się, żeby poinformowac jaki jest wynik rekrutacji.
ja 2012-05-25 12:27:44
właśnie weszli w zwolnienia grupowe. 1/3 przedstawicieli idzie na bruk.
kariera 2012-05-30 19:23:29
Witam! czy może mi ktoś powiedzieć więcej na temat tej firmy. Jeśli chodzi o zwolnienia to niestety w każdej firmie dochodzi do takich restrukturyzacji i nie to jest najważniejsze lecz jak firma rozstaje się z ludzmi. Bo jeśli dają porządna odprawę i jeszcze czasem pomagają w znalezieniu nowej pracy to sorry... nie mozna się czepiać.
jolka 2012-11-14 19:56:15
Popieram. Nieznajomość prawa szkodzi. Nie robią wam żadnej łaski, spójrzcie do kodeksu pracy. Może dają parę złotych więcej - ale szybciej przerwana ciągłość zatrudnienia, brak profitów, ubezpieczenia itp. Chronią siebie, a Wy np. możecie nie dostać zasiłku przez pierwsze trzy miesiące rejestracji w urzędzie pracy.
kj 2012-12-08 09:43:51
Pytanie - czy ta firma jeszcze istnieje, czy wszystkich już zwolniono?
W ciągu ostatnich 5 m-cy zwolniono około 100 osób (ze 160)
nikt ważny, ale uczciwy i nieznoszący mobbingu w f 2016-04-13 22:31:51
A co z działem finansowym? Podobno główna księgowa wylądowała na leczeniu psychiatrycznym przez M.B-Cz., czy takie osoby powinny zarządzać innymi? podobno ona tez wcześniej i być może teraz ma wpływ na HR. Dość mobbingu i takich osób w biznesie!!
nikt ważny, ale uczciwy i nieznoszący mobbingu w f 2016-04-13 22:32:26
Nikt ważny 2016-05-01 17:12:40
Nie wiem jaki masz cel, ale raczej nie jesteś uczciwy pisząc tak krzywdzące komentarze zarówno wypowiadając się o jednej jak i drugiej osobie, nie znając faktów. W Manadżmencie to jedna z nielicznych normalnych osób, broniąca zawsze i wszystkich, dla swojego Działu zrobiłaby wszystko, zawsze walcząca o każdą osobę, o ich rozwój, wierząca w potencjał i rozwijająca, nawet jak inni mają całkowicie inne zdanie. Owszem wymagająca ale zawsze wspierająca a jak masz problem zawsze ci pomoże. Piszę tę opinię w oparciu o fakty współpracy z obiema osobami od ponad pięciu lat.
Nati 2016-05-11 23:09:10
tak... Raj na ziemi... Bonusy są albo nie, zależy gdzie pracujesz, raczej stałe osoby biorą... Pieniądze takie jak wszędzie, system motywacyjny - standard
Nati 2016-05-11 23:25:09
I Pani z HR może by już forum opuściła, bo tutaj chyba tylko takie wpisy są....
Oli 2016-07-01 23:26:50
Powiem tak. Słabo sie tam dzieje. Kto może niech ucieka. Pozytywne tyle z tego ze w końcu wzięli sie za SC. W końcu wyjdzie kto pracuje a kto sie lansuje. O 12 przygodze o 16 wychodzę: Ew. Motywacja super, ludzie uciekają.... Moze w końcu przekręty wyjdą.... Bo nikt tego nie rozumie kto z kim i jak...
Alicja 2016-07-14 23:20:33
Chyba cos ci sie .... Jaka bankowość?
Ala 2016-07-14 23:39:02
I powiem tak. To nie ta sama firma. Widać rywalizację na górze. Nikt nie rozumie co tam sie dzieje. Marketing zdemotywowany. Siedzą tylko dlatego ze z pracą ciężko, ale każdy chce uciec.... Projektów mnóstwo. HR rządzi GM.... Nikt nie wie o co chodzi... A tak właściwie to wie... Już nie jedna wyleciała bo za ładna była .... HR czuwa! Ciekawe czy Ktoś mądry w końcu sie zorientuje!
nnjnn 2016-07-15 23:25:58
@ Ala no własnei co sie tam dzieje? I czemu marketing jest zdemotywowany. No bo pwoiedz szczerze - gdzie nie jest cięzko? Wszędzie jest...wszędzie trzeba ciezko pracowąc oi wszedzie jest porblem z pracą
Zostaw swoją opinię o Chiesi Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chiesi Polska Sp. z o.o.