Opinie o Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. w Warszawa

Marzena

Cześć, jak ile dni trwa spotkanie cykliczne w Berlin? I jak często są organizowane? Jak często są spotkania regionalne i ile dni? Przed aplikowaniem chciałbym wiedzieć ile czasu będę spędzać poza domem. Z góry dziękuje

Espumisan
@Marzena

Cyklóweczka trwa calutki tydzień, od poniedziałeczku do piąteczku ☺️☺️☺️ standardowo trzy razy w roku. Spotkania regionalne dwudnióweczki. Do czasu spędzonego poza domem musisz doliczyć wieczorne spotkanka z Twoimi Klientami, warsztaty również w godzinkach wieczornych jak również uczestniczenie w konferencjach 1/2/3 dniowych ☺️☺️ W domku rozliczasz fakturki, wypełniasz dokumenciki na wyżej wspomniane konferencje i wyjścia wieczorne oraz zeszycik próbeczek ☺️☺️ pocieszający jest fakt pracy bez gps Mam nadzieję, że pomogłem

Cześć, jestem zainteresowany praca w BCM i mam kilka pytań bo może coś się zmieniło na przestrzeni kilku lat. Na jaka podstawę może liczyć PM? Jakiej wysokości +\- premie można uzyskać? Jaka jest aktualna flota? Co się dzieje na północy ze praktycznie na każdym terenie był w ostatnim czasie wakat. Z góry dziękuje wam bardzo za odpowiedz

Było minęło
@Zainteresowany

Co do podstawy wynagrodzenia to były dosyć spore podwyżki i pensja stała się konkurencyjna do innych firm. Rotacja z różnych względów : jedni po latach pracy poczuli po prostu potrzebę zmiany , innym nie odpowiadała ostatnia zmiana portfolio promocyjnego; jedno jest pewne premie regulaminowe osiąga garstka osób i tak jest od lat, uznaniowe owszem są ale wiadomo tutaj misz masz. Zespół w ciagłej zmianie ...reszty można się domyśleć

@Było minęło

To jakie aspekty regulaminowe trzeba zrealizować, aby otrzymać tę premię? Czy to coś naprawdę trudnego, że osiąga ją tylko garstka osób? Czy pracownikom po prostu nie zależy?

Tom
@Było minęło

Serio 7000/7500 brutto to konkurencyjnie do innych firm? Srednia to raczej 8000;)

@Tom

Pytanie tylko do jakich firm to porównuje? Odnosisz się do ogółu w kraju? A co z tymi okolicznymi, do których potencjalnie ludzie mogą przejść? Pisał o potrzebach zmiany jako powód odejść, wiec zaczęło mnie to zastanawiać. Czyli po jakim średnio stażu następuje jakieś wypalenie? Wie ktoś?

Po długim stażu w firmie pensja ok 5 na rękę. Szef nie walczy, jakby miał z własnej kieszeni dać.Teren bez kombinowania w aptekach więc często bez premii. Śledzenie, kontrola, ignorowanie pytań, budowanie atmosfery napięcia i podcinanie skrzydeł. Liczy się ranking,. Mniej ważne stało się to co ktoś mówi, jak mówi i co ma sobą do zaprezentowania. Albo faktycznie ile czasu ktoś wkłada w pracę. Nie widzę niczego złego w nagradzaniu najlepszych ale góra udaje ślepą i kurczowo trzyma się starego rozwiązania. Atmosfera na cyklowkach dobra. Dbają o to żeby spotkania były atrakcyjne. Leki do promocji wdzięczne, górna liga.

Kamil

Mam pytanie czy według Ciebie warto przyjść do firmy? Dostałem propozycję i mam dużo wątpliwości po przeczytaniu tych opinii, jak to faktycznie jest z tym rankingiem? Czy są repowie, którzy ciągle robią wrzutki i nie ma szans na zajęcie fajnego miejsc w rankingu ? Jak jest z czasem pracy? Dużo w domu po godzinach trzeba poświęcić czasu na raporty ?

Odp
@Kamil

Jaki teren ?

@Odp

Lubelskie

Bch
@Kamil

Pisałem odpowiedź na Twoje pytanie jest to moja obiektywna opinia która została już dwa razy usunięta. Nie wiem z jakiego powodu odpowiem po raz trzeci NIE warto.

Szkoda

Co się dzieje na Północy? Z przykrością stwierdzam, że żadna firma nie ma takiej rotacji. Z tego co wiem na przestrzeni miesiąca TRZECIA osoba sama rzuciła papierami w zespole ASz ( a w ciągu roku minimum 7 osób się pozmieniało). Może warto się temu przyjrzeć i góra porozmawia z Zespołem - chyba, że czekacie jak wszyscy odejdą….

Wielka szkoda
@Szkoda

Jak się traktuje pracowników jak w (usunięte przez administratora), ciągle strofuje, z (usunięte przez administratora) robi się wielkie afery, i wymaga pracy ponad normę - nie zwracając uwagi że pracownik ma prawo do odpoczynku po pracy, a nie tabelki, raporty, późne telefony etc. Tylko ktoś kto ma wszystko w (usunięte przez administratora) odnajdzie się w tej pracy pod tym kierownictwem. A góra niestety nie słucha, udaje że nie ma problemu w kadrze, tylko ciągle trafiają na nieodpowiednich kandydatów do pracy...

@Wielka szkoda

Nie we wszystkich Zespołach się źle traktuje ludzi i nie wszędzie jest rotacja kilka osób miesięcznie :) Nie oceniajcie Berlin Chemie z góry - są Zespoły gdzie naprawdę się dobrze pracuje i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że BC to dobry Pracodawca. Nie czytajcie opinii - tylko aplikujcie i sami przekonajcie się czy o dla Was dobre miejsce do pracy. Faktycznie w Polsce oficjalnie się mówi, że w pomorskim coś złego się dzieje, ale to wszystko zależy od AMa.

Obecny
@Wielka szkoda

Góra chciała słuchać i słuchała gdy na górze był Edward. Teraz uszy „góry” szeroko zamknięte, a oczy widzą tylko cyfry i wynik. Pracuje w BCH ponad 6 lat i z przykrością stwierdzam, że firma pod nowymi rządami to mój najgorszy czas tutaj. Cyklówka w szczycie pandemii, zatuszowanie przez „górę” ogniska COVID ( już k tym było tutaj pisane) wizyty w szpitalach w pandemii na oddziałach COVIDowych, AM dzwoniący w nocy o północy i na urlopie również bo przecież wynik dowieźć trzeba, zatrudnianie osób bez doświadczenia w branży-a podobno to takie wyróżnienie dostąpić zaszczytu pracy w firmie oryginalnej-jak widać prowadzimy się jak podrzędny generyk którym się tu tak notabene gardzi…

Dziękuje za ostrzeżenie
@Obecny

Dobrze, że piszecie, dziękuje za informacje. A ja zastanawiałam się czy aplikować…. Ale zastanawiało mnie czemu prawie non stop wisi ogłoszenie na pomorskie. Już teraz wiem! A jeśli mogę dopytać: to wina kierownika czy centralna?

Espumisan
@Szkoda

Co się dzieje na Pomorskim , pracował ktoś na tym regionie ?

Pool
@Espumisan

Odpowiedź w wielu komentarzach na tym forum. Pomorskie to „wyjątkowe” miejsce na tle całego kraju. Rekrutacja 365 dni w roku, ciągłe odejścia Pracowników za nami i przed nami. Zanim wyślesz CV - przeczytaj dokładnie forum lub najlepiej spytaj DOWOLNEGO Przedstawiciela w terenie o rzetelne i prawdziwe informacje co się dzieje.

Zuzanna

Skoro się z tą opinią zgadzasz, to znaczy, że jesteś na bieżąco, tak? Chodzi o to, że była ona wrzucona rok temu i ciekawa jestem bieżącej sytuacji. Powiesz na jej temat coś więcej? Jak się sprawy mają na północy?

Ti
@Dziękuje za ostrzeżenie

kierownik w pomorskim jest ok, trochę osób odeszło, do firm z wyższą podstawą, również przez ostatnią zmianę w portfolio linii

Lubelskie
@Pool

To niczym w Lubelskim. Wakat za wakatem, ale Waszych wpisów chociaż nie usuwają XD Jakiś czas temu ktoś w końcu odważył się oficjalnie napisać co dzieje się w Lubelskim i odtajnił kamuflowane zachowanie wieloletniej Kierowniczki tego regionu jednak wpis został usunięty przypadek ? Taki sam jak ciągłe wakaty u niej w regionie i brak wyniku ale to jest przez tyle lat cały czas wina Reps :)

@Lubelskie

Czyli na premie nie ma co liczyć?A jak to wyglada z czasem pracy?

Karola
@Lubelskie

Można więcej szczegółów?

Xxx
@Ti

Czy te odejścia zostały wprost uzasadnione osobom z wyższych stanowisk? Zdają sobie sprawę z tego z jakich przyczyn ludzie jednak odchodzą? Ciekawi mnie to, czy zostaną w tej sytuacji wprowadzone pewne zmiany. Zostało jeszcze sporo tych doświadczonych?

logo firmy Dietetyk
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Marzena

Cześć, ile dni trwają spotkania cykliczne i regionalne w Berlin? Plus dodatkowe pobyty poza domem? Przed aplikowaniem chce ustalić ile czasu będę spędzała poza domem. Z góry dziękuje!;)

Czy firma Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Za chwile Audi Q3 dla repów .Super firma .polecam

@Milo

Tia...Chyba za 2 lata jak te lizingi się po kończą. Także audi to pieśń przyszłości. Niestety nie ma Info kiedy te golfy ubogiej wersji zostaną wymienione.

@Jack

Głupoty wygadujesz KAMowie już jeżdżą ja dostanę swoje październik listopad

@Milo

Gratuluje???????? w naszym regionie żadnemu Repowi jakoś jeszcze nie wymienili i nie ma info kiedy to nastąpi.

@Jack

No to skąd takie zróżnicowanie w warunkach co do regionów?

Ja pracuje 12 lat i mam dostać 10/11/2023

@Milo

Super, to już ładny staż pracy. Z pewnością przy zmianie auta jest to brane pod uwagę. Z Info z terenu od innych Repów zapowiada się to na dłuuugi proces. Wymiana dotyczy jednostek.

@Jack

Oczywiście, że nie będzie to dotyczyć wszystkich pracowników w jednym czasie. Ludziom przewraca się w głowach, auto służbowe to narzędzie pracy, ma w odpowiednich warunkach transportować pracownika do pracy, gwaranować mu bezpieczeństwo, względny komfort, umożliwiać np rozmowy służbowe i odwieźć do domu. W niektórych sytuacjach ma także służyć do przewiezienia klientów w miejsce spotkań czy szkoleń. Nie pracuję w tej firmie już od kilku lat, nie wszystkie decyzje czy procedury pochwalam, ale auto służbowe bez limitu kilometrów, do dyspozycji właściwie zawsze to przywilej, a nie prawo, więc opinie typu-kiedy zmieniają te straszne Golfy - są nie na miejscu. Niech ludzie, którzy to piszą, posilą się na chwilę obliczeń, które przedstawiciel powinien mieć w jednym palcu i obliczą, ile kosztów z prywatnego budżetu odchodzi im dzięki posiadaniu tego okropnego Golfa w wersji wcale nie najniższego, ale drugiego z trzech wersji wyposażenia podstawowego.

Aga

Matko!, nareszcie jakiś głos rozsądku!!! BRAWO!

Quqi
@Milo

Audi? Fajnie pasuje do wyjazdu do Sevilla i podwyżek o 100 PLN ... super firma ????

@Quqi

Mi pasuje lekarze po 12 latach pracy ogarnięci pracuje 9-14 .Premie grube biorę wycieczki są auta najlepsze na rynku bedą.Mi niczego nie brakuje .Polecam Berlin Chemie.

Quqi
@Milo

Ja to jestem w stanie zrozumieć: praca w tych godzinach standard. Premie nieźle , ale na prawdę jesteś zadowolony z podstawy?? Podwyżek 100 złotych gdy w inflacja jest 15? Odszedłem po 7 latach bo na start klasa dużo lepsza a robota taka sama

@Quqi

Ja mam podstawę ponad 5 tys może to po 12 latach mało ale jestem od lat w top 10 wiec biorę solidne premie .I średnia wychodzi miedzy 8500-9600 rocznie .Wiec naprawdę nie mogę narzekać .

@Milo

No to faktycznie pokaźne je masz. To jak wygląda perspektywa dla osób, które w te top 10 już nie wchodzą?

Super

Dla samochodu małe premie ja zarabiam obecnie 15 tys netto

Super

4 max

Audi
@Milo

O czym Ty piszesz???? „za chwile” miało być po cyklówce w Wiśle o przepraszam w Sewilli???? to „za chwile” miało przyćmić nasze jakże urągające podwyżki inflacyjnie gdzie inflacja 12% a u nas wywalczone przez AM Max 3….szerokiej drogi

Audi

Zastanów się dlaczego ludzie dopytują kiedy zostanie im wymienione ten jakże wspaniały w Twoim wypracowaniu golf? Pędzę z odpowiedzią otóż tylko i wyłącznie dlatego, że został on przedstawiony przez Panią Dyrektor jako niemalże ósmy cud świata, został zapowiedziany lepiej niż Prezydent RP, to narzędzie pracy zostało przestawione jako nagroda coś lepszego a malowania jego obrazu nie było końca. Ten prymitywny chwyt kij-marchewka spowodował to dopytywanie. Jeśli obliczanie w jednym palcu to zapytam 1. Czy BCh zatrudnia samych analityków? Chodzące kalkulatory ? A może profesorów matematyki? Natomiast „odchodzenie z prywatnego budżetu” to z szacunku do Kolegów i Koleżanek mógłbyś o tym nie wspominać, gdyż jest to wręcz żenujące… koszty paliwa ponosi pracodawca i są one jakże potrzebne do kosztów miesięcznych jak i rocznych firmy, brak limitu kilometrów jest jakoby wpisany w nasze umowy z Bch

@Super

15? widzę, że z opinii na opinię stawki ludziom tu rosną. A Ty jak to wyrabiasz, że taką kasę masz?

Audik
@Milo

Dramat! Mydlenie oczu autami, które są zwykłym narzędziem do pracy! Lepiej docenić pracownika dać podwyżkę. Audi kredytu mi nie spłaci. Część ludzi dostało samochody cześć nie. Ludzie są wkurzenie na takie zarządzanie. Szefowe do zwolnienia. Panie kierowniczki zresztą też. Dobre leki, dobra firma ale niestety z takim zarządzaniem schodzi na psy! Odchodząc z firmy po prawie 10 latach otrzymałem w innej firmie wynagrodzenie o 4 tys brutto większe.

@Audik

I co ostatecznie z tematem tych samochodów? faktycznie tylko część ostatecznie je otrzymała czy do dziś dają kolejne? na jakiej ostatecznie podstawie ten przydział i w jaki sposób moga tu reagowac na ewentualnie skargi? z kim sie gada o takich sprawach tutaj?

Marvel
@Zuzanna

A dlaczego Cię to tak interesuje ?

@Marvel

Nie rozumiem pytania, to forum pracownicze, na którym można dowiedzieć się czegoś o warunkach zatrudnienia, tak? Zastanawia mnie rozbieżność w przydzielanych finansach. Pan napisał, że otrzymał o 4 tys więcej w innej firmie za identyczny nakład pracy, to jak to jest, że ludzie wciąż tutaj się zatrudniają przy takich różnicach kwotowych?

Golf
@Zuzanna

Zapytaj kogo obecnie zatrudnia się w Berlin Chemie a nie dlaczego ludzie się zatrudniają. Zatrudnia się głównie osoby spoza branży, osoby bez doświadczenia dla których golf bez limitu jest czymś „wow”, a podstawa w granicach 4,5-5,5 netto jest dla nich podwójnym „wow”.

@Golf

zatrudniają się i robią tę samą robotę, której generalnie wymaga od nich firma? czy to idzie na plus dla obydwu stron czy gdzieś faktycznie jakiś minus ma miejsce? 5,5 na rękę? za jaki konkretnie nakład ewentualnej pracy?

Joy

Kochani firma cudna bez gpsa pracuje max 4h dziennie . Audi jest . Premia jest . A obecnie leżę i się opalam w Hiszpanii za służbowe . Jak ktoś źle pisze o firmie to ..... Pozdrawiam i zachęcam tutaj robota jest jak złoto

Czy istnieje możliwość rozwoju w Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o.?

Zmień lekarza, bo ten co Cię prowadzi najwyraźniej nie radzi sobie najlepiej...

Nie istnieje. Poza szkoleniem wstępnym brak jakichkolwiek innych. Uniwersytet BCM o którym tak dużo się mówiło to jakiś żart. Nic tam się nie dzieje, a kosztował pewnie nie małe pieniądze. Awanse wewnętrzne są i owszem, tylko jakoś zawsze wiadomo kto je "wygra"...

Zuzanna

Mimo wszystko przebieg tych wstępnych jaki by był? Ile trwają i czego można się dowiedzieć? Bez nich praca tutaj by się nie obeszła?

Obecny pracownik

Tak. Możesz rozwijać się poza strukturami firmy

TheBeściak

Co wy gadacie ja mam 6 500 netto (na rękę) jako REP + premia, więc na serio nie ma co narzekać.

Opalony
@TheBeściak

No brawo dla ciebie że tyle zarabiasz ja niestety nawet brutto tyle nie mam co ty na rękę

@Opalony

Wybacz, że spytam... Ale na którym stanowisku i po jakim stażu? Teraz piszesz o samej podstawie? Przytoczysz?

Lika

Rozmowa rekrutacyjna na bardzo niskim poziomie . Pytania które nie maja związku z niczym . Pan kierownik wszystko wiedzący . Proponuje żeby się doszkolił w temacie rekrutacji bo to co przedstawia to dramat .

Sławomir
@Lika

ooo rozmowa była z kierownikiem. o jakie stanowisko się ubiegałaś i jakie Ci zadawał pytania, że tak to odebrałaś?

Milly

Jedna z najgorzej przeprowadzonych rozmów rekrutacyjnych, na których byłam. Weszłam po 40 minutach. Wysłucham historii o rodzinie, o ich chorobach, o braku radości pracowników z nowych aut, o braku odpowiedzi nawet nie spomnę. Rekrutacja Dolny Ślask.

@Milly

o braku radości wśród pracowników z nowych aut? A można dopytać czym miałoby to być tak właściwie spowodowane? Ludzie nie mają satysfakcji z pracy tutaj?

Zainteresowana

Witam serdecznie. Czego można się spodziewać na 1etapie rozmowy kwalifikacyjnej?

Ola079

Podstawa bardzo słaba w porównaniu do innych firm na rynku. Zatrudnianie ludzi bez żadnego doświadczenia, często po 20 klika lat. Atmosfera w firmie nie ciekawa. Problemy zamiatane pod dywan. Cieszę się, że udało mi się zmienić pracodawcę.

@Ola079

A pisali coś o szkoleniach, czyli za mało ich ostatecznie? Tych problemów byłabym ciekawa, bo skoro można je odstawić na bok to nie są chyba aż tak uciążliwe? Chodzi o coś co sama zgłaszałaś? Co z reakcją?

Jak w Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Zuzia

Możliwości są - firma rekrutuje wśród swoich w pierwszej kolejności. Tylko zależy na jaki region się trafi - ostrzegam ! Ja nabawiłam się wrzodów żołądka a odejście było najlepszą decyzją !

Leslie
@Zuzia

W jakim regionie pracowałaś, że taki stres? Kto był Twoim bezpośrednim przełożonym?

@Leslie

Ciekawe czemu nie odpowiada, bo sama chciałabym wiedzieć. Ktoś inny ma sugestię?

Witam, czy ktoś wie z pracujących czy zmienił się szef we Wrocławiu? Bo chce aplikować ale nie do tej pani która nie ma najlepszej opinii wśród lekarzy i przedstawicieli we Wrocławiu. Skąd bierze się taka rotacja we Wrocławiu? Czy to zasługa szefowej? Czy jakieś inne czynniki?

Rep
@Michał

Cały czas ta sama osoba, ale nie wiem co w niej takiego strasznego. Bardzo normalna osoba.

@Rep

Bardzo normalna? A coś ewentualnie więcej z doświadczenia z nią? Bo ciekawe w takim razie skąd takie opinie

Rysio

Firma w ostatnim czasie upadła na dno, pełno wakatow w regionach i ludzie masowo chodzą na rekrutację, dzieje się tu źle, wszyscy siebie oszukują i jest na to pełne a nawet przykaz z góry Rozliczają za fikcyjne sprzedaze wewnętrznym rankingiem, który ni jak ma się do pracy w terenie. Masz dużo siei albo aptekę matkę jesteś super nr 1 w RX nie masz to jesteś w (usunięte przez administratora) I cie śledzą, sprawdzają, kontrolują, wysyłają trenerów bo pewnie kradniesz i nic nie robisz A najpewniej to nie jeździsz do roboty a góra udaje że wszystko jest super i tak zgodnie z prawem farmaceutycznym, zmuszają do towarowa ie aptek RX i płacenia kasy a potem biją sobie brawo przy rozdawaniu bonusów. Wszyscy siebie nawzajem (usunięte przez administratora)......a potem uśmiechają. Odradzam nawet rozważanie pracy w BC obecnie firma z najgorsza opinia wśród farmacji na rynku.

Do Rysio
@Rysio

Do tej pory tak jest..do towarowania aptek RXami doszły plany na nie…Trenerzy w polu, Dyrektor, Dyrektor Dyrektorów i Kierownicy to standard…największym nieporozumieniem jest Product Menager który również wyjeżdża w pole…w jego mniemaniu można kłócić się w gabinecie z naszym wieloletnim Klientem a z Repa robić po wizytach nieużyteczne dno…ewidentny brak kompetencji tego Pana! Ranking wciąż aktualny, nie pokazujący pracy własnej a tak jak napisałeś umiejetność towarowania apteki matki, Kierowniczka udaje że tego nie widzi Dyrektor także chociaż głośno się TYLKO mówi że za takie przewinienie jest sie usuwanym ze struktury BC kompletna bzdura !

Tom
@Do Rysio

Firma mocno spadła na psy. Mnóstwo wakatów, a chętnych do pracy brakuje, bo jak dowiadują się o podstawie w tej jakże elitarnej firmie- to uciekają do innych:)

Prawda
@Do Rysio

To niestety prawda, plany na RX w oficjalnej tabeli do uzupełniania…brak konsekwencji i tylko powtarzane w kółko regułki o zwalnianiu osób nagminnie i cyklicznie towarujących apteki matki…przykro jest patrzeć i słuchać o becnego Zarządu. Nie pojechaliście do Hiszpanii ale dostaniecie jako pracownicy pierwszej kategorii audi…za rok może dwa a może wcale hihi Firma zrobiła kilka mln € górki a wy dostaniecie 3% premii inflacyjnej…

Beata
@Tom

A jaka jest podstawa w tej firmie? Najlepiej chyba jest od razu wiedzieć, na co się piszemy.

Kandydatka

Wiele czytałam o drugim etapie w Berlin Chemie. Wszyscy pisali,że jest on ciężki. Wg mnie ciężka jest tam atmosfera i ciężcy są ludzie pracujący na wysokich stanowiskach w tej firmie. Mimo,że wypadłam dobrze i zaproponowano mi współpracę- odmówiłam. Nie jestem dzieckiem. Zasługuje na poważne zachowanie i szacunek. Radzę omijać:)

@Kandydatka

To w sumie po co aplikowałaś skoro czytałaś opinie i byłaś źle nastawiona? Nie szkoda Ci było Twojego czasu?

Aplikacja
@Zuzanna

Jakbym słyszał Panią z HR…ten i kilka w tym tonie pod niektórymi wpisami pasują mi tylko do stylu jej wypowiedzi…

@Aplikacja

Serio by tak dość negatywnie promowali aplikację tutaj?xd A to inaczej, był tu ktoś kto zaryzykował jednak i faktycznie jest zadowolony z pracy tutaj?

Zadwolona

Pracowalam w Berlin Chemie kilka lat. Bardzo sobie chwalę! Jak w kazdej firmie wszystko zalezy od przelozonego i od Twojego nastawienia. Zarobki 4,000-4,500 na rękę. Premię są. AC wspominam super. Bardzo fajne doświadczenie skladajace sie z trzech etapów: inwestycje,negocjacje i rozmowa. Moje AC trwalo ok 7h. W zasadzie obserwują jak sie zachowujesz w grupie,jakie masz podejście, jak mowisz...wszystko sie liczy:) Mam nadzieję, ze komus pomoglam. Pozdrawiam

Zdziwiona
@Zadwolona

Co Ty piszesz - taka rozbudowana rekrutacja, tyle wymagań, a potem 4 000 - 4 500 ??? Ja dobrze widzę? I Ciebie to zadowalało??

Evie
@Zadwolona

Witam, czy mogłabyś coś więcej napisać odnośnie drugiego etapu?

grty
@Evie

prezentacja swojej osoby, zadanie analityczne polegające na obliczaniu potencjału danego regionu, negocjacje w grupie i rozmowa indywidualna

Olek
@Zdziwiona

4500? Przecież dają więcej. Tak czy siak nie warto. Liczba 14 wizyt nie do wykonywania. Współpracownicy są Tobie wrogiem (poza niektórymi wyjątkami). Najważniejsze żebyś był niżej w rankingu niż kolega ;) Obgadywanie jeden drugiego jak w przedszkolu. Podwójne częste wizyty zupełnie bez sensu. Nie polecam za takie pieniądze/ nie warto. Można żyć lepiej tzn spokojniej gdzie indziej. Jeśli chcesz pracować bardzo długo po 16 i poświecić życie pracy to zapraszam do BC.

NL
@Zadwolona

Czemu takie niskie zarobki??

YesYes
@Zdziwiona

Podstawa jest taka jaką uda Ci się wynegocjować, dziwi mnie to, ze osoby z branży nie zdają sobie sprawy, ze dużą częścią wynagrodzenia pm jest premia!

Malfoy
@Zadwolona

A czemu tam nie pracujesz, skoro było ok?

KRUS
@Zadwolona

Powiedz coś o ac cis więcej bo za chwile mam ac w Warszawie

Mercko
@Zadwolona

Mogę się tylko zgodzić z opinią.

prawda
@Zadwolona

zadowolona - 4000zł - 5000żł na rękę, dobrze się czujesz to ma być zapłata za twoją pracę a nie jałmużna z MOPS-u. Za tyle to się nawet z łóżka nie podnoszę

prawda
@YesYes

bzdura koncerny mają ustalone stawki na starcie - możesz sobie co najwyżej wynegocjować dodatkowy długopis firmowy

Szech

Jeżeli na rozmowie rekrutacyjnej słyszę - jest dużo pracy papierkowej, ale nie ma home office, bo można pracować „na laptopie” jak dzieci pójdą spać… to już wiem, że work-life balance w tej firmie nie istnieje. A szkoda. Bo wszystko jest dla ludzi i wszystko da się zrobić, jednak jeśli nie ma sensownych rozwiązań „z góry”, to „na dole” nigdy nie będzie dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o.