Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

Rachoń

Firma okej ważne że w pracy można się jak nikt nie widzi masturbować

Janusz Kulesza

Najgorsze (usunięte przez administratora) w jakie wdepnąłem w życiu .pijaństwo i (usunięte przez administratora) na obiekcie ,inwalidzi i chorzy umysłowo ,nawet kierownicy z orzeczonymi chorobami psychicznymi ,najgorsze draństwo i (usunięte przez administratora) jakie w życiu spotkałem ,jednym słowem tragedia .Teraz mi to kalafiorem zwisa ,znalazłem sobie pracę gdzie wreszcie doceniono moje zdolności i kwalifikacje .Nie polecam ,chyba że dla ludzi którzy do prawdziwej i porządnej pracy sie nie nadają.

Były Pracownik
@Janusz Kulesza

Proszę dodać jeszcze że firma nie płaci składek na ZUS i FUNDUSZ PRACY. A gdy o tym chcę napisać na forum gowork to komentarz jest usuwany.

Beeercik97

Złapałem kilku złodziei I awansowali mnie na dowódcę oddziału . Mam 23 Lata I patrzę na tych dziadków i rozstawiam ich po kątach . Dwóch już zwolniłem za niesubordynacje. Lubię tą pracę bo rozkazywanie jest przyjemne. Szefostwo wprost mi mówi że trzeba z nimi krótko żeby czuli że oni są dla nas A nie my dla nich

marex

pracowalem przez 1rok pracy bardzo duzo zarobki w miare przyzwoite

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Witek

Dzień dobry, mam pytanie ile można zarobić jako pracownik grupy interwencyjnej bez broni na dzień dzisiejszy? Dzięki za odpowiedź, proszę aby wypowiedziały się osoby znające temat.

Witek

No to błysneles inteligencją nie ma co, jak tam pracują takie głomby jak ty, to ja dziękuję za taką pracę

IT Spec Ops

Nie wierzę w to że usunięto informacje o wycieku danych osobowych pracowników po kilku dniach, a post o trzepaniu kapucyna trzyma się kilka miesięcy. Solid płaci za usuwanie niewygodnej prawdy , a to oznacza wojnę.

@IT Spec Ops

To raczej oczywiste, że te wszystkie "smieszne" posty są pisane na zlecenie solidu

PR - nick

PORAŻKA!!!! każdy pracownik jest zobowiązany do podpisania ubezpieczenia OC - miesięcznie minus 20 zł z portfela. Nie polecam nikomu

Roki

Hehe troche wstydliwa sytuacja , ale zostałem przeniesiony z obiektu za to ze walilem konia na służbie. W sumie czego spodziewac sie jak w systemie 12h zarabialem niecale 13zl netto. Pomyślałem sobie za to przeniesienie z tego obiektu na inny , inspektorku jeszcze sie zdziwisz. Otóż przychodzi majowka , wypadla mi planowo ciężka sluzba 1.05, 3.05 5.05 na biurowcu w centrum warszawy , wszystko zgodnie z planem ale pomyślałem sobie po co bede pracowal w majowke. Napisalem smsa o 6:58 przed rozpoczęciem sluzby do inspektora ze zachlalem pale i zeby sam sobie poszedl , od tamtej pory przestalem tam cieciowac. Z tego co dowodca zmiany mowil to ten inspektor sam tam siedzial jak ciec

wdw
@Roki

oni się tego boją jak ognia , ale dzieki takim akcjom muszą popracować hahahahaah

....
@Roki

ŁAHAHAHAHAH JESZCZE POWINNI AWANSOWAĆ ZA ZARADNOŚĆ , W TEJ FIMIRE LOJALNOŚĆ OBOWIĄZUJE TYLKO W JEDNĄ STRONĘ TY MASZ BYĆ DLA NICH ONI - CIE ZWOLNIĄ BEZ TELEFONU , (usunięte przez administratora)

SOLID OCHRONA
@Roki

Pamiętam , jak stawiałem w budce kloca...

Mars
@....

Po 15 latach nawet nie odebrali telefonu.

Zauważyliście, w ostatnich miesiącach zmniejszane wynagrodzenie? Nie są to duże sumy, ale po kilkadziesiąt złotych brakuje z każdej wypłaty

hej

Hej, Jakie są stawki teraz za cieciowanie? Czy można dostać umowę o pracę? Czy pracy jest dużo i czy potrzebuję orzeczenia, aby dostać pracę w Solidzie? Proszę kogoś o odpowiedz.

@hej

Prace dostanie każdy, a umowa o pracę prędzej z kwalifikacjami, ale w innych przypadkach też się zdarzyć może

Ernest

Lewa scena polityczną nigdy nie traktowała polskiego prawa poważnie, to tylko pokazuje czego reprezentantem jest Kwaskowski :)

Robocop

No to premie dla szefostwa będą niezłe, tyle załóg jeździ solo bez prawych

Robercik
@Robocop

Niedługo ma jeździć jeden dwoma samochodami jednocześnie. Juz jest rekrutacja i mówią że mamy jedzie po trzech. Zapomnieli dodać że 6 scioma samochodami :)

Były_Pracownik

Głosuję za Panem Rafałem Trzaskowskim. Ul. Nowogrodzką oraz Woronicza 17 trzeba odsunąć od władzy w Polsce. A miasta takie jak Toruń i Częstochowa spakować i wysłać pocztą do Włoch tam ich miejsce.

ale
@Były_Pracownik

pamiętaj jedno że wiocha to będzie za 12 zł pracować byle była służba 24h

Fuc

Dobra zmiana skonczy sie dobrze dla zwyklych pracownikow

Hej. Mam pytanie do.ciebie o ile jesteś jeszcze pracownikiem SOLID. Czy w ostatnim czasie próbowano wymusić u was dodatkowe ubezpieczenie OC , że niby obowiązkowe ? Daj znać w miare szybko. Dzieki .

Klotekmlotek
@Michał

Zgadza się od lipca każdy pracownik ma ściągane z wypłaty 20zl miesięcznie na oc

rozgoryczona
@Klotekmlotek

Czy to jest obowiązkowe czy tylko tak mówią, a jak się tego nie podpiszę?

Z bronią
@rozgoryczona

W Rzeszowie straszą wypowiedzeniem umowy lub zmianą obiektu mobbing partner tuir to firma Szymanowskiego tak się buduje kapitał swojej firmy

U

XY

Hej, chciałabym spytać jak wygląda praca na stanowisku młodszy specjalista do spraw windykacji w tej firmie? Jak wyglądają zarobki, jaka jest atmosfera.? Jak wygląda praca itp?

Komando Foki
@XY

wywalasz drzwi z futryną delikwentowi, robisz mu przemiał masakrę cielesną , czyli 150 kopów, wywracasz całą chatkę do momentu odnalezienia fantów i się dyskretnie wycofujesz czyli znikasz ! Zarobek 15000 pln + premia ! Atmosfera super ! Praca w czasie ruchomym ! Chcesz idziesz nie chcesz pijesz ! :)

Ola
@XY

Też chętnie chciałabym się dowiedzieć

Biuro rzeczy znalezionych
@Komando Foki

Wczoraj we Wrocku w czasie wizyty Prezydenta była manifestacja Strajku Kobiet czy to nie ty przypadkiem zgubiłeś transparent o treści: gdy strajkuje baba zostaje tylko graba?

Fff

Za co potrącają z pensji przy odejściu?

Don Corleone
@Fff

za to że żyjesz ! :)

TY

Przypominam o obowiazku złożenia informacji o beneficjencie rzeczywistym dla spółek. Brak informacji i podanie nieprawdy pociągają za sobą kosekwencje prawne i finansowe. Ustawa sluzy zapobieganiu prania pieniędzy i firmanctwa.

PREZES TEN GŁÓWNY

Przestańta spekulować ! Przez ten pandemium jest dobrze a bydzie jeszcze lepiej ! Od lipca każdy pracownik dostanie 7000 pln podstawy + 2000 pln prymii + 1500 pln szkodliwygo za pandemium i obiecane !! wiadomo przez kogo 100 milijonów pln. Od lipca nie bendom kursować busiki tylko każdy pracownik dostanie taki malutki helikopterek i będzie se lotać tam i nazot kaj chce i kiedy chce. Na terenie FM zostanie niebawem otwarty LOKAL NOCNY no z tym tego ( wieta o co chodzi ) tak że nie musita wracać do tych waszych brzydkich i wrednych jendzów ! To Wam obiecuje ja ! Prezes Prezesów !

fff

W tej tzw firmie sprawdza się tylko jeden scenariusz , przychodzisz na chwilę i szukasz czegoś innego oraz z dnia na dzień kopiesz to w (usunięte przez administratora) im dłużej w tym osiadasz tym gorzej dla ciebie , długa współpraca to porażka .

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 231, z czego 18 to opinie pozytywne, 145 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security