Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

Artsch

Kliczki kierowniczków w oddzialach którzy maja inne zajecia niż kontrole obiektow . Niektorzy wrecz pojawiaja sie raz na 2 miechy ze zdziwioną miną bo już widac ze twarzy pracownika nie kojarza . Wynika z tego że chyba sa bardzo zajeci wrecz nieprzerwanie dzien i noc nakrecaniem kilometrow . Towarzycho jak sie patrzy i sobie krzywdy zrobić nie da na .Co na to Wwa . Nic

Serenaq

Dień dobry.katarzyna mac,wysłałam list i wszystkie doumenty.CZy Pan wie co znaczy molestowanie seksual zwłaszcza jak sie ma dowodyPenie Pan widzał jak zeznania 1 badz kilku pań zrujnowało potęrzne firmy.Proponuje ugade.jeśli nie podejme inne środki. Z wyrazami szacunku Katarzyna mac

PRACOWNIK Solidu

Czy ktos wie jakie stawki majabyc na carrefourach w wwa?

Dziki Mariusz

Ile brutto na zleceniu zarabiać będzie Patrol Interwencyjny ?

@Dziki Mariusz

Pewnie nawet SWAT bo pojedynczy patrol nie da rady

Tommy
@Dziki Mariusz

OFICJALNYCH STAWEK NIE MA JESZCZE BO DZIAŁ RENTOWNOŚCI MUSI JAK NAJWIEKSZE ZYSKI DLA FIRMY USTALIC. I TA STAWKA ROSNĄCA OD ILOŚCI GODZIN. OKRADANIE PRACOWNIKA W BIALY DZIEŃ.

@Tommy

Pewnie tak będzie, mam umowe o prace + umowe zlecenie, w 2019 miałem stawkę 11,50 na umowie zleceniu mimo, ze mialem od umowy o pracę odprowadzany ZUS, wiec z drugiej umowy ze względu na to, ze umowa nie miala ZUS tylko skladke zdrowotna bo jest konieczna powinienem miec 12,40. Zobaczymy w tym roku jak to będzie bo pewnie jak co roku na oststnia chwilę powiedzą ile zarabiamy w tsmtym eoki dowiedzieliśmy sie dzień przed wypłatą.

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Bolek

Witam czy w solidzie jest szansa na umowę o pracę jak tak na ile dają jestem kwalifikowanym pracownikiem z Warszawy?

@Bolek

Wsystko zależy na jakim obiekcie pracujesz, czy obiekt jest rentowny, czy nie jezeli firmę bedzie stać, żeby utrzymać pracownika na umowe o prace, to owszem dostaniesz jezeli będziesz dobrym pracownikiem. Ja pracuje na obiekcie handlowym, mam umowe o prace na najniższa krajowa+ umowe zlecenie. Dostałem js po 3 miesiącach pracy a pracuje w solidzie 6 rok juz.

Spoko praca

Karol

Kiedy dostaniemy pity za 2019

Padaka
@Karol

Z tego co pamiętam SS wysyła je najpóźniej że wszystkich firm w jakich pracowałem. Najtańszym, nie poleconym listem więc musicie się upominać bo jak zginie to nawet nie wiadomo kiedy ????

@Karol

Pracuje w solidzie od 6 lat i od zawsze wysyłane bylt ostatniego dnia lutego. Wątpię, żeby coś sie zmieniło.

TYTAN 777

10.01.2020r Solid Security miał za obowiązek dokonać przelewu pieniędzy na mój rachunek bankowy z racji wykonywania przez ze mnie umowy-zlecenia . Dzisiaj 17.01.2020r i jeszcze pieniędzy nie otrzymałem. To jest wizytówka firmy i nic więcej nie trzeba dodawać. (usunięte przez administratora)

Tom32latek
@TYTAN 777

Umowa zlecenie jest rozliczania do 20 każdego miesiąca

Dds
@TYTAN 777

Po pierwsze to Umowy niech zaczną odsylać podpisane bo inspektora z urzedu wyslę z moim pelnomocnictwem .

Michauu

0 możliwości rozwoju, nepotyzm , bieda I (usunięte przez administratora) .

Albert

Byłem tam nie dawno na rekrutacji do działu Monitorowania. Smiechu warta firma. 12 godzin pracy w ciągu dnia (do tego zmiany cało nocne od 19:00 do 7:00) praca takze w wekendy i czasem w święta a na rękę 13 PLN brutto za godzinę. Bardzo niepoważne podejście do pracowników. ŻENADA !!!

prawdziwyrealny
@Albert

Jeszcze gorzej mają ci co siedzą na marketach , sklepach , albo muszą chodzić ciągle oraz też stać

ELLe
@Albert

to na rękę czy brutto?

Mam pytanie... Czy jak mam umowe na stale i jest wlasnie redukcja etatu to nalezy mi sie jakas odprawa. Czy mam podpisać papier o rozwiazaniu umowy za porozumieniem syron?

KL

Jesli podpiszesz wypowiedzenie za porozumieniem stron to nie będzie zadnej odprawy. To oni musza dac Ci wypowiedzenie w ramach redukcji etatow/restrykturyzacji i wtedy przysluguje Ci odprawa. Jest ona zalezna od stazu pracy w danej firmie - czasami odprawa to wynagrodzenie miesieczne, czasami np.3 miesiace. Nie daj sie namowic na wypowiedzenie za porozumieniem stron - starcisz mozliwosc uzyskania odprawy.

Omijaj i z daleka, co innego obiecują, co innego do roboty. Kasa się nie zgsdza, inspektor ki to impertynenckie wieśniaki którzy myślą że zrobią karierę.

MCGWAW

Firma oszczędza nawet na sprzàtaniu własnego budynku . Kiedy zapytałam dyrektora dlaczego nikt nie posprząta działu bankomatów czy sortowni , powiedział że nie ma potrzeby bo I tak będzie brudno. Ludzie siedzą tam ponad 8h, ponad 5 dni w tygodniu. Wdychania tego pyłu i brudu na codzień jest niebezpieczne dla płuc . Żadne pieniądze , a zwłaszcza najniższa krajowa są tego warte

PRACOWNIK

Jaka jest najniższa od tego roku do ręki?? Ciekawe czy solid zapłaci normalnie :)

Leszek

Ludzie pracują na obiektach stałych kilka i kilkanaście lat-są zwalniani z dnia na dzień bez żadnych wyjaśnień. Wieloletni pracownik ginie w wypadku samochodowym z pracy.Na pogrzebie nie było nikogo z Solid,żadnej delegacji. Szkoda im było na wieniec.

jamar
@Leszek

To nawet lepiej, że tego wieńca nie było bo najgorsze są gesty hipokrytów

podwykonawstwo

Pracowałam jako referent na okresie próbnym. Byłam świadkiem mobbingu w stosunku do koleżanki, a potem i do mnie. Dowiedziałam się, że dwie poprzednie koleżanki odeszły przez mobbing. Szef stara się nie wnikac. Generalnie występowały seksistowskie objawy. Dziewczyny z działu niekomfortowo się czuły z kolegami z innego działu stojąc w kuchni. Czekały aż ci pójdą, żeby wejść.

J

O jakim dziale mówisz?

XD
@podwykonawstwo

Szkoda, że nie widzisz siebie. Twoj olewczy stosunek do pracy. Myślisz, że wszystko Ci wolno i każdy będzie cie po pleckach klepal wiecznie, i czekał aż łaskawie się odmulisz i zaczniesz w końcu pracować. Z całym szacunkiem ale w pracy trzeba myśleć i analizować. Myślałaś, że zawsze proste zadania będziesz miała i trudniejsze Cie przerosly, teraz masz pretensje. To po co przyszlas, żeby nic nie robić? Nie pozdrawiam. P. S. Musisz lepiej wychwytywac zdania z kontekstu, bo nawet nie wiesz o czym mówisz, a najwiecej masz do powiedzenia. Najpierw patrz na siebie. Ciekawe czy w kolejnej pracy cię będą całować w rączkę na powitanie, aż się łaskawie pojawisz w końcu.

W
@XD

Niech się Pan lepiej zajmie problemem molestowania w firmie zamiast trollowaniem na forach. Pozdrawiam cieplutko

??
@W

Nie wiesz z kim piszesz to się lepiej nie odzywaj. A moze sam się zajmij, skoro innym nakazujesz. Ja wiem komu odpisuje, a koleżankę za bardzo ponioslo i bajki opisuje a buzie to ciężko otworzyć. Potem najlatwiej bajki opowiadać pod przykrywką

Aaa
@podwykonawstwo

Życzę koleżance bezstresowej pracy, najlepiej takiej gdzie wolno codziennie przychodzić z 40minutowym spóźnieniem nikogo o tym nie informując, i mieć za nic opinie przełożonych. W przyszłości radzę również wybierać stanowiska gdzie nie liczy się praca zespołowa, nie ma presji czasu, nikt nie patrzy na błędy i ciągle te same pytania, gdzie nikogo nie będzie interesować co właściwie i jak długo będziesz robić. Gdzie próba wytłumaczenia jak coś można zrobić lepiej/szybciej nie będzie odbierana jako obraza. BTW zadziwiające, że ktoś kto z luźnej rozmowy potrafi wysnuć tak daleko idące wnioski nie potrafił zapamiętać prostych rzeczy. Życzę powodzenia w znalezieniu wymarzonej pracy, wolnej od "mobbingu" i jakichkolwiek wymagań.

@podwykonawstwo

Ja również życzę szybkiego znalezienia nowej pracy, wszystko jest lepsze niż solid. Powodzenia

Ola
@podwykonawstwo

A można wiedzieć gdzie pracowalas? Warszawa?

Ala45

Witam. Pracuje na umowie zlecenie. Zatrudnienie przez 2 spółki. 14,70 zł brutto na h. . Nie mam ukończonych ukończonych 26 lat. Podatek potrącony mimo złożenia deklaracji. Od koordynatora usłyszałam że przekraczając 200 H mam inną stawkę niż poniżej 200 H. Ktoś się wypowie na jakiej podstawie tak naliczana jest pensja ?

prawda
@Ala45

Co tu dużo pisać. Robiąc w drogiej firmie nie trzeba odprowadzać podatku powyżej 154 godz. więc powyżej powinnaś dostać całą kwotę brutto Ale robisz w firmie złodziei i komunikatorów więc dostajesz trochę groszy więcej

Ala45
@prawda

Czyli wychodzi ze pracuje za stawke 10zl/h. (usunięte przez administratora) O czym oczywiście nie poinformowano mnie przy podpisywaniu umowy.

prawda
@Ala45

zbieraj umowy, zdjęcia grafików i przelewów a pod koniec pracy idź do PIP i do sądu. Ja przynajmniej tak zrobię

Tas
@Ala45

I jak rozwiązałas swój problem? Dostałaś netto tyle ile brutto?

Artsch
@Ala45

To czemu tylko 200 h pracujesz . W solidziu możesz nawet strzelić dublet bez przesady to 240 h to jest dopiero norma godzin w tym wesolym (usunięte przez administratora).

Wojtek

W dniu 20 grudnia 2019 r. pracownik firmy w moim domu w Błoniu zainstalował urządzenia do monitoringu. Niestety, nie wyprowdził dla mojego instalatora systemu alarmowego kabli do monitoringu włamaniowego, co sprawia, że dom nie jest w pełni monitorwany i chroniony. Pomimo zgłoszenia tego faktu, do dziś (jest 28 grudnia!!!) Solid nie zadbało o naprawienie błędu swego pracownika. Pracownik miał zjawić się 23 grudnia - nie zjawił się. Skrajna niekompetencja i ignorancja!

Pracownik Grup interwencyjnych

Ludzie ostrzegam was przed tom firma warunki katastrofa zabierają z wypłaty za byle co jedno wiekie (usunięte przez administratora) wypłaty z 2 konto nie dość że płacą tak naprawdę to 10zl na h A nie 11.30 tak jak niby w umowie to jeszcze każą jeździć samemu za ta stawkę (usunięte przez administratora) nic więcej ostrzegam i nie radzę szczęścia pracy w tej firmie .

Robocop

Może mi ktoś powiedzieć czemu ma służyć wydłużenie czasu pracy zmianie schodzącej w Nowy Rok, jeden mądraliński który zaczyna w Nowy Rok twierdzi że po to żeby mógł się dobrze napić w Sylwestra i dlatego przyjdzie na południe i ma gdzieś że jesteś po całej dobie

IT SpecOps
@Robocop

Dzieje się tak dlatego bo dajesz sie tak traktowac. Gdybym miał Cię pod sobą w Solidzie zrobiłbym z Tobą to samo. U nas na obiekcie zaprzęgamy Ukraińców

Robocop
@IT SpecOps

U nas na GI nie ma Ukraińców

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 231, z czego 18 to opinie pozytywne, 145 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security