Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

Jestem iście ubawiony tym że firma oczekuje wyników I szybkiego rozwiązania problemów oferując sprzęt sprzed 15 lat. Wszystko się zacina, aplikacje się wykrzaczają, miejsce pracy nieprzystosowane do pracy w pozycji siedzącej 8h. Na co idą pieniądze skoro pracownicy mają najniższą krajową? Dlaczego dyrekcja firmy kradnie , zamiast inwestować w rozwój firmy ?

Vitali

Czy to prawda że firma Solid Security wykorzystuje I piętnuje obywateli Ukrainy ?

GRUPY INTERWENCYJNE SOLID WW

Czesc. Mam pytanie co do zarobkow w grupach interwencyjnych z tytułu umowy o pracy w solidzie? Napisze ktos SPRAWDZONE info ? Za sama umowe o prace ile sie dostaje na koniec miesiaca?

GRUPY INTERWENCYJNE SOLID WW
@GRUPY INTERWENCYJNE SOLID WW

Chodzi o zarobki w warszawie.

Krzysiek
@GRUPY INTERWENCYJNE SOLID WW

Najnizsza krajowa, reszta na drugiej umowie zlecenia

Pracownik Seris

Simple Work Group to jedna ze spółek SS zmieniła nazwę na GSP przez nierzetelność. Stały zabieg w tej firmie.

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Kamila

Witam planuje podjąć prace w solid security i moje pytanie brzmi Jak z wynagrodzeniem ? Czy są jakieś dodatki np bony na święta itp Również czy są zwroty np za paliwo jak ktoś dojeżdża ? Czy jest też ubezpieczenie medyczne I jak z odprowadzaniem składek do ZUS czy regularnie co msc odprowadzają ? Jaka też jest atmosfera ?

Pawel
@Kamila

Nie ma nic takiego.Pracujesz za minimalna stawke na dwoch umowach o prace i zleceniu.Nie ma zadnych swiadczen, nadgodziny liczone normalnie po najnizszej stawce zero jakichkolwiek dodatkow do pensji.Nie polecam

@Kamila

W zasadzie wynagrodzenie masz takie:najniższa krajowa na umowie o pracę plus reszta na zleceniu. To ile będzie łącznie, zalezy od stanowiska. Ja prawowalam na stanowisku biurowym w siedzibie firmy i wynagrodzenie mieści się w tzw "dolnej granicy widełek". Na święta coś tam dostaliśmy, ale to nie była znacząca kwota. Prywatna opieka medyczna-tego nie ma, karta sportowa-o ile nic się nie zmieniło to na średnich warunkach. Atmosfera nieciekawa, ale da się wytrzymać o ile będziesz pamietac że ludzie donoszą do szefa więc lepiej chwalić (a szefowie często krzyczą przynajmniej w solidzie). Ja wytrzymałam dosyć krótko natomiast miało to jeden zasadniczy plus-Zdobyłam trochę doświadczenia i zmieniłam pracę na lepszą. Powodzenia

Była pracownica
@Pawel

Pracowałam w solidzie i nikomu tego nie życzę. Tam nie jesteś pracownikiem tylko masz być maszyną. O premii bonach urlopie i jakiejkolwiek pochwale ze strony przełożonych możesz pomarzyć. Kierownicy w rozmowie z tobą używają głównie słów na k i h. Istna paranoja, jak opowiadam innym co się tam działo to nie mogą uwierzyć że takie rzeczy się potrafią dziać w takich wielkich firmach.

@r
@Kamila

Dostajesz dwie umowy: o pracę i zlecenie. Nie ma opieki medycznej, na niektórych stanowiskach są pokrywane koszty obiadu. O dodatkach na Święta nic nie wiem. Praca sama w sobie w porządku, ludzie jak wszędzie różni. Na zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego ok. Na dłuższy okres czasu nie polecam, choć różnie sytuacja wygląda w poszczególnych działach.

Bob

niech się tylko tzw. kontrahenci zorientują że patrole są pojedyńcze to z dużej firmy zrobi się mała

A
@Bob

Moim zdaniem tak szybko to nie pójdzie. Zarządzanie w SS polega na tuszowaniu spraw niezgodnych z prawem pracy, obowiązującymi normami i nie tylko. Wielu pracowników z długim stażem pracy bierze w tym czynny udział. Nie mi oceniać z jakich powodów. W czasie pandemii też raczej nikt nie zgłosi uchybień w przestrzeganiu narzuconych zasad typu odległość pomiędzy stanowiskami pracy itp. Jedno jest pewne, nikt z zarządu nie przejmie się zdrowiem i życiem pracowników. Liczy się zysk.

Powiedzcie mi jak wygląda kwestia wynagrodzenia na umowie zlecenie (ochrona obiektu w solid), wypłata jest 20 kolejnego miesiąca, ale to jest np wypłata 20 maja za okres 1-30 kwietnia? I jak ze zwolnieniem się np w połowie miesiąca, dostanę normalnie za to wypłatę, czy robią problemy?

Solid KRK

3 potwierdzone przypadki w województwie małopolskim. Skutki oszczędzania na bezpieczeństwie pracowników ;).

PAX

A jak tam dział DWD na postępu? Dalej taka beznadziejna atmsofera pracy i warunki?

GI

Czy ktoś się orientuje co to za firma GST Sp. z o.o. czy to jakaś spółka córka solidu?

Byly
@GI

To wczesniejsza Grupa Solid Security sp.zoo

Jacek

kiedy szefostwo pomysli o swoich pracownikach zatrudnionyy w sklepach spozywczych i zabespieczy ich w odpowiednie srodki ochrony przed wirusem. musimy sie skrzyknac i zaczac skladac zbiorowe wypowiedzeia z pracy moze da im to do myslenia

Req
@Jacek

Już się skrzyknęliście i złożyliście. Skończy się jak zwykle na gadaniu internetowym.

request
@Jacek

A po co się zwalniać wystarczy , że jeden zachoruje i bedą sobie zmianę przekazywać to od razu kwarantanna dla wszystkich .

Mr Robot

Zabezpieczenia przeciwko hakerom w Solid Security są napisane przez licealistów o profilu humanistycznym. Jakim cudem firma która zajmuje się ochroną nie przykłada się do ochrony danych osobowych swoich pracowników i klientów ??

Firma nie jest fair wobec pracowników. Krótko na temat.

Witas

Jeden z pracowników jest prawdopodobnie nosicielem wirusa, uważajcie proszę

Pakjistan
@Witas

Potwierdzam , województwo mazowieckie...

@Pakjistan

Coś więcej może? To za poważna sprawa.

Pakjistan
@Bob

Do warszawskiego MCG przyjechał ochroniarz po konwój. Miał korona wirusa od 5 dni a w tym czasie był 4 razy w pracy. Kierownik dzialu(usunięte przez administratora) o wszystkim wiedział ale ma obowiązek siedzieć cicho ponieważ zarządy boją się zastoju pracy. EuroN tylko czeka na jeden błąd SS aby zerwać umowę bo nawet oni mają już dosyć tej fuszery. Dlatego pracownicy nie zostali poinformowani aby nie siać paniki A wszystko przebiegało po cichu. Wasz pracodawca ryzykuje życie pracowników by gotówka była codziennie w bankomatach. I po co skoro wszyscy I tak wolą płacić kartą :P?

Ochroniarzyk
@Pakjistan

To jest sprawa kryminalna!!!

Obstawiający
@Ochroniarzyk

Ochroniarze lubią być wałowani przez agencje.

PRACOWNIK

Powinien być dla pracowników firmy jakis dodatek za narazanie życia podczas epidemii, zwłaszcza dla ludzi pracujących na obiektach handlowych, zero zainteresowania ze strony firmy, środków higieny, maseczek, żelów antybakteryjnych tez brak . Dosłownie śmiech na sali...

Jacek
@PRACOWNIK

Zgadzam się z Tobą w 100%. Pozdrawiam. Zdaje się że prezesi już składają Nam życzenia ,,Wesołego Ale h.....ja.

Bob

Solid na załogach w Wawie wprowadza oszczędności, zamykają rejony i wprowadzają więcej pojedyńczych patroli i ograniczają dodatki.Niestety muszą zarobić na kryzysie,muszą się zwrócić koszty płynów do dezynfekcji itp.Dla takiej firmy każda okazja jest dobra żeby zarobić kosztem pracowników.

Ghvv

W piechcinie to temperatura jak za duża to mierzy się na ręce i facet wchodzi na zakład chore (usunięte przez administratora) się tam robi

Ghvv
@Ghvv

A żeby było mało to kierownik regionalny nic z tym nie robi

marcus

jestem pracownikiem kwalifikowanym pozwolenie na bron 64 lata czy mam szanse na spokojna prace w Solidzie w warszawie

@marcus

Szanse na prace tak, ale na spokojna nie , stawki maja niskie a wymagania wysokie, zero poszanowania pracownika.

Uszatek

Podobno już nie ma kto choć obiektów bo ludzie uciekają z tej pracy. Brak zabezpieczenia ani maseczek ani nic ciekawe kiedy ogłoszą upadłość.

mate
@Uszatek

Co wy chcecie tak wam odpowiedzą . każdy kto pracuje to wie że dla nich wszystko dla pracownika nic , ma robić - oni też siedzą w biurze i jak struś głowa w piasek - pń city

Inspekcja

W jaki sposób firma SolidSecurity zabezpiecza swoich pracowników przed NCOV-19 (Koronawirus) ? Czy jest ktoś w stanie opisać jakie środki czystości oraz dezynfekcji gwarantuje pracodawca ? Czy pracownicy są szkoleni i informowani o zagrożeniach jak wynika to z ustawy ? Uprzejmie proszę o opinię

Kinga
@Inspekcja

cóż odpowiedź szczera i szybka WCALE! do tej pory w jednym z punktów liczarze nie dostali rękawiczek a o takim luksusie jak mydło antybakteryjne lub cokolwiek do dezynfekcji nie wspomnę

Greg
@Kinga

Ale trzeba nisko upaść żeby pozwolić sobie na coś takiego za minimalną krajową!

Bond
@Inspekcja

Dzisiaj dzwoniłem o środki do utrzymania porządku i dezynfekcji używam prywatnego kończy się A inspektor że to nie z nim pytam do kogo mam z tym się zgłosić , ale i tak nie załatwię bo Pani jest na urlopie, załamka!!! A przy okazji dowiedziałem się że teraz kontrole będą telefoniczne ja dymam po dwieście parę godzin a inspektor (usunięte przez administratora) schował w domu i każe przez telefon zachować odstęp dwóch metrów przy kontakcie z drugą osobną...mam dosyć pracy w tej firmie traktują jak śmiecia nie masz prawa o coś uprościć urlop to z łaską A po co Ci A teraz przy tym zagrożeniu traktują Cię jak mięso armatnie , Inspektorzy to buraki, chamy i myślą że jeszcze pracują na Komędzie zero szacunku dla pracownika no chyba że (usunięte przez administratora) to ma wszystko....grafik pod niego układamy i zmieniany parę razy w miesiącu.

łoop
@Bond

Ich czas nadejdzie będa mogli się popisać pracą na obiektach !!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 231, z czego 18 to opinie pozytywne, 145 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security