Solid Security

Opinie o Solid Security

Ala 2017-02-10 12:52
Tak pracuję w PIP i tak jest. Zapraszamy.
Stefek 2017-02-10 15:56
Misiu kolorowy, bo na umowie o pracę najniższa krajowa to obecnie 2000 brutto czyli jakieś 12zl brutto na godzinę.
Natomiast zlecenia od tego roku mają ustalone minimalne stawki godzinowe,(nie miesięczne) a te wynoszą 13 zł na godz brutto. Ot, cała tajemnica poliszynela
Obecnie, Na zleceniu stawka godzinowa wychodzi więcej niż na umowie o pracę , ale praktycznie miesięczny zarobek zależy od ilości godzin. Bo na umowie o pracę musisz wypracować limit godzin i masz zagwarantowane te ok 1500 na rękę a na umowie zleceniu zagwarantowane jest 13 zł na godzinę, bez limitów tych godzin. No i minus taki że na zleceniu nie ma płatnego urlopu

A im 2017-02-10 17:32
Powiem tak SOLIDOWCU nie pracujesz w PIP tylko dostajesz kase za dobre imie na temat Solidu. Na kazdym portalu kazdy wiekszy pracodawca ma takowych ludzi.... Skoro nawet pracujesz to odpowiedz mi ma jedno pytanie zrobilem 200 godzin tak jak mowilem za 154 h zaplacili mi 9,46 na godzine. A za 46 policzili mi 10,95 na godzine. I teraz jest pewien myk. Moj kumpel jeden za godziny wiecej jak 154 czyli 155 156 do 200 dostal za kazda taka godzine 11,22 a drugi 11,80 . I o co tu chodzi ?? Wytlumaczysz mi to ? Nadmieniam ze mamy idenyyczna umowe ten sam sklep te same skladki itd. Prosze wyjasnij mi to???
prawdziwyrealny 2017-02-10 17:49
Nikt , albo na miesiąc i dwa , i będą sami ochodzili
sprawiedliwy 2017-02-10 18:54
ja dostałem 1433 zeta, co jest z tą kasą
Anonim 2017-02-10 19:34
Na umowie o pracę jest 2000 brutto,dostałeś 1433 do ręki czyli netto, czyli wszytko się zgadza.
Mirek 2017-02-10 20:05
Skoro 11 to na pewno nie mają wszystkich składek, na to wychodzi że studenci przed 26 r.ż
A im 2017-02-11 18:47
Boze ludzie myslicie?? Czytajcie FORUM jeszcze raz napisze. Pierwsza umowe masz na dokladnie 2002 zl tj brutto z tego odprowadzaja skladki zus zdrowotne i inne i wychodzi 1433 czy jakos tak na reke. Druga umowa zlecenie tj umowa na rezzte godzin czyli robisz 200 godzin to 154 godziny jest pierwsza umowa tj ta gdzid odprowadzaja skladki. A na reszte godzin czyli 46 nie odprowadzaja zusu itd tylko tzw podatek dochodowy i z tad placa za kazda godzine wtedy 10,95 za godzine czyli kurwa... 10,95 raz 46 godzin tj jedna umowa z,grupa solid
A druga umowa tj agemcja solid i masz 1433 sumujesz i masz wyplate za 200 godzin... Z tym ze zus i skladki sa odprowadzane z pierwszej umowy . Teoretycznie tek wiekszej placy
W.K. 2017-02-12 17:51
Czy znowu nas oszukają!? Czekam do 25.02 --dlaczego dopiero do 25 ?!!!-- to już przekręt.... ale teraz nie darujmy, powiadamiajmy PIP i inne władze, bo czasy się zmieniły ...
Amino 2017-02-13 08:48
Dostaliście już rozliczenia PIT?
Prawda 2017-02-14 09:02
Nie oszukali cię, z umowy o pracę tyle wychodzi za godzinę. Jeżeli chcesz 13 bruttu to musisz przejść na umowe zlecenie.
prawdziwyrealny 2017-02-14 18:34
powinno być na ręke 13
Cyborg 2017-02-15 00:47
Dopóki są "śmieciówy" będą tak "kantować".
Umowy "śmieciówy" powinny być już dawno zniesienie. Przynajmniej tam gdzie jest stała ochrona.
Zlecenie może mieć zastosowanie na przykład w ochronie imprez masowych, ale nie tam gdzie jest stała ochrona, grafik służb itp.
Niby podnieśli tą minimalną do 13 zł brutto za godzinę, ale co z tego? To jest cały czas tylko "śmieciówka" i byle jaki firmowy prawniczyna może obejść takie przepisy.
Powinno być minimum 2 tysiące na MIESIĄC ale NETTO i to na umowę o pracę.!
A godziny nadliczbowe naliczane zgodnie z kodeksem pracy, a nie na zleceniach.!!
A w obecnej sytuacji nieuczciwi pracodawcy cały czas mają otwartą "furtkę" żeby kręcić "wałki".
Bo te nowe "przepisy" to można o kant d*py rozbić.!!!
xXx 2017-02-15 10:11
Łał! Kupa kasy! Oficjalnie to bedzie wiadomo, jak dostaniesz czarno na białym na umowie, a z tego co wiem, to zamiast umów, dają do podpisania jakieś śmieci bez podanych stawek godzinowych, bez dat, bez sensu!!!
mychu 2017-02-15 15:09
Jeżeli ciecia będziecie takie drogie to was wyprą inteligentne systemy monitoringu. Cena dobrych kamer oraz innych zabezpieczeń spada a place cieci idą w górę to w jakim kierunku pójdą firmy? Będą drogich cieci zatrudniać? Czy montować więcej kamer i innych zabezpieczeń? Co lepsze? - Z dwie, trzy, cztery ... dobre, patrzące z różnych stron kamery z nagrywaniem obrazu, reakcją na intruza i podglądem tego co się dzieje z całego świata czy zmęczony dziadziunio oglądający telewizor albo inwalida z brylami jak dno butelki bacznie "obserwujący" chroniony teren.
robzadarmo 2017-02-15 18:14
Dostałem te umowe 154h umowa zlecenie po 9.47 a nadwyżka płatna przy następnej wypłacie czy to zgodne z prawem?
p.... 2017-02-15 18:47
Nie
Nick 2017-02-15 19:35
Broda?
Jojo 2017-02-15 20:53
Solid to dno. Nie ma podstawowych rzeczy dla patroli. Brak latarek, gazu. Nie ma nic. Oszukują klientów. Jeździ się na alarmy wzięte z kosmosu. Teraz sporo a w lato to i po ponad 500km. Jeden kierowca bez przerwy po tyle godzin? To chore. Jakim cudem może włączyć się alarm skoro system rozbrojony a klient w domu i nie ma na wyświetlaczu żadnego alarmu.O wypadek nie trudno. Całe szczęście ze juz tam nie pracuje. Ciągle straszą karami finansowymi itd. Zimą zabierają pieniądze za niby tzw przepał. Auta to tragedia. Filtry nie wymienione chyba od nowości. Taki serwis to nawet roweru by nie naprawił.
pracownik solidu 2017-02-16 05:27
U mnie stawka się zgadza. Mam umowę On pracę na cały etat i dostałem drugi aneks ma 11 zł netto, dostałem 2508 zł wypłaty da się żyć :)
A im 2017-02-16 09:06
Nie dostalem. A jak przyjdzie o ile dotrze... Bo wysylaja zwyklym listem nie poleconym. Takze nie masz prwnosci czy ktos ten list przywlaszczyl czy oni nie wyslali :D lamia prawo musi byc poleconym PIT wyslany
pracownik solidu 2017-02-16 09:56
Dostał już ktoś pit ?
nikagda 2017-02-16 13:14
Ja tak samo. Ktoś jeszcze? Jestem przerażony bo wyrabiam miesięcznie ponad 300 godzin, i teraz mam na połowę swojego wynagrodzenia czekać kolejny miesiąc?
A im 2017-02-16 17:30
Sluchajcie ludzie
Czy wy wyrabiacie im godziny na raty?? Czy robicie calos w miesciacu? Nie ma takiej opcji by plaicili na raty!! Tj karygodne rozumiecie!! Normalnie isc do PIPu i sie nie pieprzyc... Bez jaj 300 godzin caly miesia. Dzien w dziem a oni ci na raty placa?? Oszalales chlopie?? Cale zycie oddajesz dom to jak hotel a ty wyplaye w ratach?? Ludzie szanujmy zie chodz na tyle ... Bo i tak jestesmy banda gamoni i chinczykow z murzynami bo za miske ryzu i w huj czasu. Nie obrazajac zadnych z tych ras oczywiscie... Masz miesaiac czekac na.reszte? Tak ich wlasnie uczycie i robia co chca dziady... To poczekaj i rok moze dwa haha do PIPu abo sprawe cywilna zaloz . Idz do radcy prawnego ... MOZEMY WIECRI PAMIETAJCE!! I nie bojcie sie
prawdziwyrealny 2017-02-16 18:45
Dokładnie niech idą do pip , to dostaną kary ten kiepski solid
fgf 2017-02-17 08:37
A ja byłem w zus i powiedzieli mi że mój pracodwaca czyli SOLID nie płaci wogóle żadnych składek co 2 miesiąc nawet złotówki odrazu kazali mi iść do inspekcji pracy.Tak nas w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robią.
Pająk 2017-02-17 16:33
To jest także obowiązek ZUS, zgłosić takie nieprawidłowości gdzie trzeba.
Wszystko tylko "spychają" na barki tego biednego pracownika.
ZUS 2017-02-17 20:23
Nie płacą składek nawet zdrowotnych.Wystarczy pujść do ZUS sprawdzic składki za dany miesiać lub ostatnie miesiace i te w których beda nie odprowadzone składki dostarczyc trzeba wyciag z konta na który solid robił nam przelewy.Pokazac w ZUSIE a oni beda kazali złozyc oswiadczenie które wysla do głównego ZUSU a oni w kilka dni zrobia im najazd na biuro.Solid co drugi lub trzeci miesiac zglasza nas do ZUS ze w tych miesiacach nie pracujemy i dlatego nie musza odprowadzac skladek.Oszukuja nie tylko nas ale takze ZUS-URZAD SKARBOWY-INSPEKCJE PRACY.Wystarczy składac oswiadczenia.ZUS I INNE INSTYTUCJE zareaguja bo to sa dla nich pieniadze jesli ten maly smieszny solid zaplaci bardzo duza KARE.
nikagda 2017-02-17 21:29
Dostałem całą kasę, w dwóch przelewach co prawda, ale całą. Teraz muszę przyjrzeć się ZUSowi...

Ma ktoś pit już?
kiku 2017-02-18 09:06
Pity wysyłane będą 28.02 do wszystkich kiedy dostałeś kasę i z jakiej umowy zlecenia czy eter?
nikagda 2017-02-18 14:44
Dostałem wczoraj, z dwóch umów-zleceń.
prawdziwyrealny 2017-02-18 18:32
Trzeba tego kiepskiego solida ukarać , za to że oszukuje pracowników
robolsolidny 2017-02-18 19:53
Dostałem wypłate 154h po 9.47 a reszta po 10.96 jestem zadowolony.
123 2017-02-19 11:21
Ile byś nie zarabiał to 140 zł na ziemi nie leży.
No chyba, że u Ciebie. To chętnie Ci je zabiorę.
prawdziwyrealny 2017-02-20 19:09
to mało dostałeś sporo i tak
afghdtru6 2017-02-20 21:49
to malo czy sporo kurde jego mac
pracownik 2017-02-21 05:08
czy dostaliscie już wypłatę z umowy zlecenia?? bo ja ciągle czekam a mówili ze wypłaty będą do 20go każdego miesiąca
BORówiec 2017-02-21 06:14
przelew był, brakuje pewnej kwoty, 800 zł, jaka gwarancja że mi tego nie wezmą, a jak wezmą i będzie kolejny miesiąc, to firma za coś nie potrąci tak jak moim kokegom z obiektu??!robaka się dusi w zarodku,zgłaszajcie gdzie trzeba, nie dyskutujcie nawet,to są jaja!!!!
Jam 2017-02-21 09:26
u Was też były kontrole na obiektach przez Panów z Warszawy? :D
Marcino1987 2017-02-21 13:54
Witam

Poszukuję serwisanta który bezpośrednio wyprogramował by mi 1 czujkę PIR.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerm 732-712-845
Pracownik 2017-02-22 08:24
Były kontrole :)
adam w. 2017-02-22 12:49
Dobrze, ze odszedlem z tego cyrku :)). Tylko nie SOLID.
pracownik solidu 2017-02-22 18:42
Powiem tak całość godzin mam liczone jako 11 zł i teraz będę miał stała pensje 2640 zł za 240 godzin miesięcznie, mam umowę o pracę na cały etat. Jeżeli mam 200 godzin mam stawkę 11 zł, powyżej 220 godzin stawka 11.70 zł, powyżej 240 12.20 do ręki. Nie jest źle, mogło być gorzej w porównaniu do tamtego roku gdzie miałem 8 zł na godzinę.
Cojest? 2017-02-22 22:36
Ej ludzie. Co jest się dzieje z wypłatami? Zawsze dostawałem w terminie 17 max 20. Teraz 22 i dostałem tylko nie niecałe 300zł na nadgodziny te powyżej 154godzin. Wiecie coś na ten temat?
WK&^%IONY PRZEDSTAWICIEL Z GORZOWA 2017-02-23 14:48
Żałosna firma, brak WYNAGRODZENIA W TERMINIE, ZA MAŁE WYNAGRODZENIE, NACIĄGACZE, nierzetelne kadrowe, brak osoby odpowiedzialnej za wypłatę wynagrodzeń, KAŻDY UMYWA RĘCĘ, OGÓŁEM MŁYN, nie odbierają telefonów, naciągają na koszty swoich pracowników. JEŚLI CHODZI O KAMERY I NACIĄGANIE LUDZI NA ABONAMENTY ROCZNE ZA WADLIWE SPRZĘTY TO SZYBKO POTRAFIĄ ZADZWONIĆ ALE KIEDY SAMI MAJĄ WYPŁACIĆ PIENIĄDZE PRZEPRACOWANE TO JEST DLA NICH PROBLEM TO ŚWIADCZY O FIRMIE KTÓREJ CIĘŻKO WPASOWAĆ TAKIE CECHY JAK RZETELNOŚĆ, DBAŁOŚĆ CZY UCZCIWOŚĆ DLATEGO TEŻ NIE POLECAM JAKIEJKOLWIEK WSPÓŁPRACY Z TĄ FIRMĄ A TYMBARDZIEJ OCHRONY, W KTÓREJ ochroniarze wyglądają jak żule
cojest 2017-02-24 12:15
Okej. Dostałem, wszystko się wyjaśniło mój inspektor coś pomieszał. Dostałem za 180h 1740zł. Dwa przelewy i jest okej :)
sgdhjyuk 2017-02-24 17:59
U nas byly juz 17 tego 2 przelewy czekaj na drugi
Jarko 2017-02-24 22:23
Podpisalem umowe w 2016 sierpniu, do dnia dzisiejszego nie zobaczylem jej na oczy, kazde zapytanie kiedy ja dostane od menagera slyszalem -robisz to rob, wiec robilem jednak czesciej dopytywalem sie o nowa umowe /dalej zlecenie czy dzielo / uslyszalem ze robisz rob , ktoregos dnia uslyszalem ze podobno masz komornika - odpowiedzialem ze to moja sprawa ,- w odpowiedzi odmenagera uslyszalem juz tu nie pracujesz, jazda do wawy i sie rozliczasz, i jeszcze ciekawostka,mialem zaplacic za identyfikator ktory nie dostalem
To jest Firma
Stan 2017-02-25 09:06
Tyle miesięcy robili cię w bambuko, a ty nic. Ja już po miesiącu bym pisał do odpowiednich instytucji typu Państwowa Inspekcja Pracy. Fotografowałbym grafiki, książki obiektowe itd., żeby mieć dowody w sądzie jakby przyszło co do czego.
Stan 2017-02-25 09:12
Nie "pomieszał" tylko sprawdzają kogo można ocyganić. Jak jest pracownik który się kategorycznie nie upomina o swoje, to go robią w bambuko.
Zostaw swoją opinię o Solid Security - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Security