Solid Security

Opinie o Solid Security

ZMIENILEM PRACE 2017-03-10 22:32
Najlepiej wyemigrowac z Polski, nie ma sie co rozpisywac o nieuczciwosci jednej z wielu nieuczciwych firm skladajacych sie z kiku spolek, ktore nie wiadomo jak traktowac ma sad pracy w jednym pozwie... to po prostu szczyt absurdow. Najlepiej jak zglosze dziecko w Polsce do akt urodzenia na jedne personalia i w innym panstwie na inne personalia, jak Solid. Wowczas w jednym kraju bedzie odpowiadac za oszustwa podatkowe, ale w innym panstwie bedzie czyste i chronione... Niezli agenci w tym zlepku spolek Solid pracuja.
prawdziwyrealny 2017-03-11 18:40
Faktycznie oszuści , ale ponoć ostatnim tygodniu pomogło paru osobą w innych zawodach ,

ta inspekcja miała działać już ponoć od stycznia , póżniej luty ale to tylko tak mówili i pisali

ale od tam tego tygodnia środy 1 , już zaczeli coś działać ale jeszcze nie tak dużo , ale niech się poprawią i zaczną pomagać i robić to co trzeba , .

Na jaką prace zmieniłeś ?

prawdziwyrealny 2017-03-11 18:41
W sumie racja ,
patrole centrum 2017-03-12 11:32
Allo może ktoś wie jak płacą zlecenia w patrolach ??? Kolega wyżej pisał , ale nikt nie odpowiada.
Pozdro
kierownik solid 2017-03-12 12:52
po godzinach pracy prosze o wyłaczenie telefonów lub nie odbieranie rozmów z solidu zalecenie odgórne
prawdziwyrealny 2017-03-13 20:14
Właśnie
deki 2017-03-14 19:24
13,00 BRUTTO to mało - koszt pracodawcy 15,68 to kwota za która pracujemy brutto
a klient jest w szoku
prawdziwyrealny 2017-03-15 18:49
na ręke 13 to ujdzie
Były pracownik 2017-03-16 06:25
Solid MCG i Patron Service na ulicy Działkowej 121 w Warszawie zatrudniają przez pierwszy miesiąc na czarno na umowę zlecenie w konkretnym czasie i miejscu. Niby podpisuje się umowę, ale nie dają żadnej jej kopii ani nic. Banki typu Alior Bank, BGŻ BNP Paribas, BIZ Bank, BOŚ, BPH, BZ WBK, Citi Handlowy, Credit Agricole, Deutsche Bank, Eurobank, Getinbank, ING Bank Śląski, mBank, Meritum Bank, Millennium Bank, Pekao SA , PKO BP, Plus Bank, Raiffeisen Polbank, Santander Bank powierzają im do przeliczania spore kwoty – nawet 10 mln zł. Na głównej sortowni przeliczają również supermarkety typu Tesco, Auchan itp. Potrafią trzymać pracowników po 12 h i wymyślili sobie prace od 7 do 19, oraz od 20 do 8 rano, a podczas zmiany nocnej potrafią przetrzymać ludzi po 16 godzin. Znajduje się tam również sortownia bankomatowa, gdzie przeliczają bankomaty Euronetu oraz banków ING, Pekao SA. oraz BOŚ. Na tej sortowni jest niemiłe kierownictwo, ponieważ zachowują się nie fair w stosunku do pracowników i wypędzać ich z pracy. Od pracowników wymagają zaświadczenia o niekaralności i uczciwości a sami traktują ich tak, że szkoda gadać i pisać. Nawet osoby niepełnosprawne zatrudniają na czarno nie dając umowy o pracę. W sumie byli pracownicy mogą powiedzieć nowym, że można spokojnie ukraść pieniądze bo po krótkim czasie jak się człowiek zwolni to wpisują nieobecności. A nieobecny człowiek przecież nie może ukraść pieniędzy. Tym samym prowokują do kradzieży dając możliwości. Nowego pracownika nie informują o listach obecności przed rozpoczęciem pracy.
Maja 2017-03-16 09:15
@Były pracownik jak dawno temu pracowałeś w firmie? Rozumiem, że praca jest na umowę zlecenie. Kiedy miały miejsce sytuacje, o których mówisz?
Norek 2017-03-16 09:37
Panowie czy ma ktos z was nowy wymysl/"dzielo" solidu. Chodzi mi tutaj o umowy dwu-miesieczne ? Solid wymyslil ze bedzie placil ZUS przez jeden miesiac . Mamy taka sytuacje na biedronkach w jeleniej... O co tu chodzi? Wyglada to na pierwszy rzut oka jakbysmy miesiac pracowali na czarno miesiac na umowe zlecenie . Wyglada to jak swego rodzaju kontrakt... Warto to podpisac? Niby stawka wieksza bo 13 proponuja na reke ale bez ZUSU widac uklon dla emerytow robia a zapominaja o mlodych . Ma ktos taka umowe podpisal ja?? Moze ktos sie wypowiedziec?
bocian 2017-03-16 11:51
Witam również w innym rejonie polski proponuja umwowy dwuu miesieczne (lubuskie) za 12 zł ale kierownik mówi ze załatwi u dyrektora 13 zł i na odpowiec masz 2 dni .... Ma ktoś wzór takiej umowy ? To pójdzie sie z tym do prasy i cos zrobi sir z tym ...
Cieć bramowy. 2017-03-16 11:55
Podwyżka uderzyła najbardziej we wszystkie kilkanaście spółek Solidu. Zarobki obecnie są w miarę. Obiekty są różne i tak powinno się dodatkowo płacić. Na jednym poza obchodami nie robi się nic, a na drugim trzeba wyjść 100 i więcej razy do bramy a i w nocy przyjeżdżają TIry do rozładunku. Solid nie płaci dodatku nocnego a powinien. Na to zgłoszę zawiadomienie PIP. Skończyły się czasy że jak cieć nie upomina się to nie dostanie. Oszustów należy karać.
Solid To Solidny pracodawca 2017-03-16 12:25
Umowy dwumiesiecznie polegaja natym że składki zusowskie płacone są co drugi miesiąc.Wypłaty normalnie płaca co miesiac ale składki odciagaja dla zusu co drugi miesiąc.Poczytajcie sobie otym.Pozdro
nikagda 2017-03-16 12:32
Też mamy po dwie umowy dwumiesięczne. Spróbujcie pokazać to w banku przy staraniu się o kredyt, to albo was śmiechem zabiją, albo będą sobie pokazywać jak kuriozum z kraju trzeciego świata. Co dwa miesiące jest się bezrobotnym, mimo że pieniądze przychodzą na konto...
a im 2017-03-16 12:40
Moi drodzy!! Brawo brawo za odwage! Walczmy o swoje . Przestanmy traktowac umowyczlecenia czy inne pseudo umowy solidowskie jak umowy o prace!! To dziala w jedna strone . I oni to wykorzystuja. Wykorzystuja nasze rozne perypetie ,rozne problemy finansowe . Niestety polska to taki kraj ze wiekszosc z nas zyje mankredytsch pozyczkach dom oplacic dziecko do szkoly przedszkola a i zjesc tez by wypadalo. Kazdy z nas ma podobnie . Nie mozemy dac sie zwariowac. Godzic sie na.jiewolnictwo , tj niewolnictwo . Inspekcja prasy MEDIA- oni czekaja na takie tematy. Solid tworzy panstwo w panstwie . Tak nie moze byc wssystkich nas.obowiazuja pewne zasady ,obowiazki itp i oni tez musza nam je zagwrantowac a jezeli je lamia . Coz na internecie znalesc nr telefonu e-mail do mediow roznyh lokalnych i ogolnopolskich . Opisac problem anonimowo moze cos ktos to ruszy... Jezeli boimy sie ze nas zwolnia. Swoja droga jak zwolnia mozr zerwiemy sie z tego lancucha niewolnictwa braku poszanowaniu. Srednio pracujemy po 200 kilka godzin wiecie ile zycia na.to trscimy?? Uswiadomcie sobie to i walczmy o swoje o warunki o zus . Nie mozemy pozowlic na takie jaja . Jestem z wami i tez walcze o NASZE WSPOLNE DOBRO ALE MUSIMY CHODZIC WALCZYC A NIE TYLKO JEDEN CZY DWOCH . BRAWO ZA ODWAGE I DESPERACJE DLA TYCJ KTORZY WALCZA !!
a im 2017-03-16 16:00
Jakie stawki macie ?? I jaka miejscowosc wa-wa??
prawdziwyrealny 2017-03-16 17:14
Dokładnie , wystarczy odezwać się do mediów internetowych i telewizji a oni chetnie przyjadją i ośmiesza tych pseudo firemki pracodawców
ZMIENILEM PRACE 2017-03-16 20:05
Do BYLY PRACOWNIK! Jak widzisz Polska to stan bezprawia od dziesięcioleci, a zwlaszcza od przemian w 1990 roku. Zadaja zaswiadczenia o niekaralnosci a sami w dodatku powinni byc karani za przestepstwa gospodarcze takie jak zamienianie umowy o prace na umowe zlecenie chociaz to praca i stosunek pracy a nie zlecanie czynnosci prawnych, pozbawianie przy tym prawa do platnego urlopu czyli dalsze ciecia kosztow i spore zyski z bezprawia, odprowadzanie czesci naleznej skladki na ZUS w wyniku rozbicia zatrudnienia na dwie umowy z dwiema spolkami zalozonymi tylko po to by ciac koszty na szkode pracownikow i wbrew prawu oraz obyczajom spolecznym. No coz Polska to kraj, w ktorym decydujaca role odgrywa sektor polskiej przestpeczosci gospodarczej. Zagraniczne przedsiebiorstwa sa o tyle lepsze, ze przestrzegaja prawo, ale tez niewiele wiecej placa, bo ogolnie Polak moze zarabiac wiele mniej niz mieszkaniec Europy Zachodniej wedlug zdeprawowanych ekip kandydujacych w wyborach w Polsce (innych alternatywnych partii i grup dzialajacych na rzecz praworzadnosci w Polsce nie ma). Na szczescie spadlo bezrobocie i dobrze ze jestes bylym pracownikiem czego i innym zycze, a przede wszystkim, zebysmy sie zorganizowali wobec tego zlepku spolek Solid oraz innych pseudoagencji ochrony skladajacych sie z innych spolek na takie same i podobne przekrety oraz sadownie zasadzili sobie konfiskate majatku spolek oraz majatkow udzialowcow i kadry kierowniczej tych spolek na poczet odszkodowan za wyludzenia finansowe jakich dokonywano na nasza szkode glownie na skladkach na ZUS i pozbawianych urlopach wypoczynkowych oraz braku dodatkow za prace w nocy i nadgodzinach. Miejmy nadzieje ze przyjdzie sadny dzien, w ktorym w Polsce wiekszosc takich oszustow wraz z ekipami wybieranymi do parlamentu itp. chroniacymi nieuczciwych polskich przedsiebiorcow trafi do wiezien a ich majatki ulegna konfiskacie, bo pochodza z dzialalnosci przestepczej. Trzeba sie tylko zorganizowac, a wtedy moze Polska nie bedzie odbiegala od standardow w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech itd. Na razie zyjemy w bezprawiu i trudno w pojedynke sobie z tym poradzic bo administracja panstwowa ma w nosie to co sie dzieje w rzeczywistosci. Niejden policjant i prokurator powinien zasilic szeregi wiezniow ujetych za obecne juz dziesieciolecia bezprawia. Miejmy nadzieje, ze osoby oszukane i okradzione jak my uzyskaja satysfakcjonujace zakonczenie zaszlych procederow. A poki co to polecam prace poza Polska i oszczednosci z tej pracy za granica np. na poczet przyszlych kampanii w wyborach do parlamenty polskiego oraz odwage startu do niego w przyszlosci dla wielu poszkodowanych przez obecne realia w Polsce. Kontaktujemy sie i organizujmy, raz na kilkadziesiat lat musi nastepowac przelom i usuniecie zdeprawowanych grup przestepczych, ktore panosza sie i naruszaja interesy spoleczne i mam tu na mysli nawet nie tylko zapelnianie wiezien, bo kogo obchodzi placenie podatkow na utrzymanie przestepcow. Moze lepiej od razu pomyslec jak nie utrzymywac ich zgodnie z ustawa przy zyciu i usuwac ze spoleczenstwa raz na zawsze. Przykre wspomnienia trzeba usuwac z pamieci, a przestepcy zwlaszcza gospodarczy nie zasluguja na prawo do pozornej resocjalizacji. Oszust zawsze bedzie oszustem sklonnym do kolejnych przestpestw.
Niki 2017-03-17 03:47
Kiedy w solidzie tak pozatym są wypłaty i czy wypłaty są terminowo
pracownik solidu 2017-03-17 12:02
Wszystko zależy na jakim obiekcie pracujesz. Każdy dostaje w innym terminie
kkk 2017-03-17 13:07
nir zogodze sie z toba jezeli dostajesz kase co miesiac to musza placic skladki bo nastapila wyplata jezeli np za styczen dostales w lutym i za luty w lutym a w marcu nie masz kasy tylko np 2 kwietnia to skladki masz co dwa miesiace
Maja 2017-03-17 13:18
Obecnie Solid Security szuka również osób do pracy na stanowisko Asystent Handlowy. Co możecie powiedzieć na temat pracy w tym charakterze? Na co mogą liczyć aplikujący?
Norek 2017-03-17 14:28
Pani redaktor. Wiem ze serwis sluzy do czego innego. A moze by Pani poruszyla sprawe w mediach np temat" firmy ochroniarskie obeszly prawo by mie placic ZUSu. " jezeli Pani analizuje wypowiedzi ludzi a napewno to zauwazyla Pani temat umow dwumiesiecznych
Moze Pani zrobio by uklom w nasza strone i mam pomoglo. Mysle ze na.ta chwile niea.co ludzi ladowac w maliny i opisywac ile to nie zarobia jak wyglada rekrutacja itd... Tutaj nie ma rekrutacji. Moze jakaa prowokacja redaktorska typu zatrudmic sie w firmie jako podstawiony pracownik. Polecam przeczytac taka prowokacje pod tytulem "pancerz biedronki" napewno w necie jeszcze jest tem artykul
Pozdrawiam.
mikk 2017-03-17 16:43
Ile dostaliście pensji za miesiąc luty?
kiku 2017-03-17 17:17
Za zlecenie za luty dostałeś już kasę?
solid place 2017-03-17 19:43
Już masz kasę ?
Jam 2017-03-17 19:52
Dzisiaj płacili niektórym, jedni dostali całą (grupa+agencja), drudzy tylko część a reszta nic :D I to wszystko na jednym obiekcie, w ramach podobnej umowy :D
robolsolidny 2017-03-17 20:04
Dzis był przelew 1 na calosc nawet za duzo :)
pracownik solidu 2017-03-17 23:20
Ja za 202 godziny y dostałem 2300 zł równo. Mam umowę o pracę oraz umowę zlecenie. Pierwszy przelew miałem 10 drugi 14. Mam liczone całość godzin raz swoją stawkę następnie następnie z tego co wyjdzie dostaje pierwszy przelew 10 za umowę o pracę oraz 14 każdego miesiąca przelew za umowę zlecenie. Nie ma tragedii. Miałem 202 godziny czyli razy 11 zł, przy 220 godzinach od każdej godziny mam 11.70, następnie jak więcej niż 240 mam 12.20 do ręki. Wiec całkiem spoko.
Stan 2017-03-18 18:32
Ta "pani redaktor" nie poruszy żadnego tematu oszukujących firemek postesbeckich, bo musiałaby mieć prikaz" z góry od swoich przełożonych. A na tym portaliku "gowork", jak ktoś napisze prawdę i jakaś firemka która ma złą opinię u pracowników. Przekupią "redakcję" gowork, żeby skasowali niektóre wpisy. To zaraz "moderator" usuwa niewygodne komentarze.
prawdziwyrealny 2017-03-20 16:20
przecież ten solid to oszuści ewidetnie
Morfi 2017-03-20 17:20
Jakies macie stawki na biedronkach? Chodzi mi o stawke na tzw umowy dwumiesieczne...? Chcialbym sie zatrudnic (nie mam wyjscia) i chcialbym sie dowiedziec ile daja.
zadowolony 2017-03-20 18:41
Ma ktoś może maila do Milewskiego lub do kogoś decyzyjnego z warszawy bo musze podpier.... Dyrektora za lewuchu wysłałem maila ale nie wiem czy gdzieś nie zablądził
Może być na maila mojego
kowalski-janolsztyn@o2.pl
man 2017-03-20 19:16
Zna ktoś kogoś kogoś z załog interwencyjnych który założył solidowi sprawe za nadgodziny
Nicki minaj 2017-03-21 03:37
Mi jesxcze solid nie zwrocil pieniedzy za dodatkowe badania na ich rzadania a mialy byc zwrocone przy wyplacie. Czekamy. Tylko nerwicy sie nabawilem przez ta pseudo robote.
A im 2017-03-21 10:13
Co do meila.wpisujesz pierwsza litere imienia i nazwisko bez polskich znakow@solidsecurity.pl czyli no. jkowalski@solidsecurity.pl
I analogicznie pierwsza litera imienia danego typa nazwisko@solidsecurity.pl
a im 2017-03-21 10:34
Nie robota . Tj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i to legalnie dzialajacy w polsce. Niezle chody maja skur... uzbecy i inne kur... Niewolnictwo. Teoretycznie nic podpisac nie musisz ale nie podpiszesz nie pracujesz. A firma ma strategie prosta. Nie dadza ci czasu na.przemyslenie zastanowienie sie co do podpisania umowy czy czego kolwiek . Podpisujesz zostajesz nie nara....
zadowolony 2017-03-21 11:12
Dzieki kolego
Pomogłeś
Kanis 2017-03-21 13:36
Orientuje się ktoś zwas jak wyglada praca w Polo Marketi jak zatrudnieniem w jaki sposob unowy miesieczne czy dwumiesieczne i kiedy wypłata
Prawda 2017-03-21 15:17
Na parolach płacą stawka wyjściowa 9,46zł za roboczo godzinie! Załogi są naprawdę dobrze opłacani haha.Nawet jak to piszę to rozśmiesza mnie ta stawka. Stawki na patrolach zrównały się ze stawkami na obiektach.Pytanie czy jest sens narażać się na załogach za takie pieniądze i dobrze jeszcze jak masz pozwolenie na broń palną.Totalna porażka.
Osoby bez uprawnień mają takie same stawki co pracownicy z uprawnieniami.
Sami wyciągnijcie wnioski.
a im 2017-03-21 16:20
Facet mowi prawde FAKT. Jestem na obieckie mam 9,46 . Wielka sprawiedliwosc w firmie. Nie mowie by nam ucinali bo nie moga ale wy macie prze.... Co do narazenia my tez ryja nadatawiamy ma.handlowkach i jestesmy skazani sami na siebie was powinmo byc dwoch w oelni umundurowanych z bronia.
Ochrona biura 2017-03-22 11:31
Czy na obiektach biurowych solid odprowadza składki ZUS co miesiąc? Bo w Juwentusie odprowadzają co 2 miesiace.
Ochrona biura 2017-03-22 11:32
prawdziwyrealny 2017-03-22 19:19
Czyli oszuści jednak są nadal .
Jam 2017-03-22 19:20
Jeżeli chodzi o handlówki to wg platformy pue zus solid odprowadza mi składki od tego co płaci agencja ( 2000 brutto), a od tego co płaci grupa już nie :) Można zarobić 2300zł, a solid odprowadzi składki i tak od kwoty minimalnej (około 1460zł, 2000zł brutto). Wypłata na czas co miesiąc, składki płacone co miesiąc jak podano wyżej (od agencji).
Penicylin 2017-03-23 03:07
Ihmo skladki powinni odprowadzac w przypadku dwu umow od tej o prace a nie jeszcze od zlecenia. Sranie na tapczanie od tej pierwszej odprowadza a od drugiej nie wiec czemu licza nam te 13zl jako brutto skoro i tak skladek nie odprowadzaja od tego?
cadsfgsdht 2017-03-23 13:41
Byłem w Zusie i mam tylko skladke za luty. to są jaja
Witajcie 2017-03-23 15:05
Warto robić 24/48 ? I około 7-10 służb w miesiącu?
A im 2017-03-24 09:25
Z tego co wiem SS ( jak esesmani haha) odprowadzaja skladki z miesiecznym opoznieniem :D kombimacje kur... Alpejskie. Ktos gdzie tu kiedys pisal ,lecz pewien nie jestem. Sluchajcie tj zgraja nierobow dla ktorych liczy sie tylko zysk. Wszedzie tak jest owszem , ale tu dobitnie to widac naprawde. Ich struktury sa obledne 5 dyrektorow a zaden z nich nie decyzyjny kazdy kur... Rece umywa. A jak jakis sukces to kur 5 do odebrania pochwal . Ogolnie naprawdr nic pewnego . Co chwile cos kombinuja sprawdzaja ile moga i co moga. Wiem ze maja kupe spraw cywilnych po zakladanych . Duzo ludzi do PIPchodzi dupa sie im palic. A oni dalej tylko kasa kasa... Firma bez przyszlosci poki ktos sie tam nie ocknie i nie zrobi audytu zewnetrznego. Wewnetrzne audyty to sciema. Nikt w swoje gniazdo srac niebedzie nie oszukujmy sie. Tylko mu pioneczki pionki sobie tutaj podyskutujemy co po nieltorzy zaczeli dzialac
Robic zdjecia archiwiziowac . I jak sie ludzie zbiora pojdzie pozew za pozew to szok. Pracuje w solidzie juz 2 lata. Dwie zleceniowki urlopu nie mam bo to zleceniowka ok zgadza sie. Nie zgadza sie kilka innych spraw. Co do zleceniowki . Mam kierownika, mam grafik ,rejestruje czas pracy miesjce pracy jest stale. Tj umowa o praceci to sa podstawoee roznice miedzy zleceniem a umowa o prace. I ktoregos dnia zaplaca mi odszkodowanie i zaplaca mi za urlop bo sie nalezy jezeli oracujecie na takich warunkach.
Zostaw swoją opinię o Solid Security - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Security