logo Solid Security

Solid Security

Opinie o Solid Security

niunio 2017-04-03 17:56
Jest taka stronka:

Właśnie napisałem, żeby skontrolowali te Wasze umowy, gdzie ponoć płacą Zus co drugi miesiąc.
Może coś to Wam pomoże ? A 13 brutto na godzinę i tak muszą płacić - byleby z ZUSem.
Norek 2017-04-04 08:17
Skontrolowali??fajnie by bylo problem w tym ze podpisywane sa inblanko i nikt kopi nie ma . A umow jest dokladnie 48 !!! Na jeden rok z gory. 48 podpisow . Teoretycznie 24 umowy dla zleceniodawcy solidu 24 kopi dla zleceniobiorcy. Tylu podpisow w zyciu nie skladalem. WYROK. A kruczki typu kara za to za tamto rozumiem tak ze jak znajde nowa prace to z ostatniej wyplaty miga mi upierd... 50% wyplaty !! I nabank tak zrobia . Dlatego tj wyrok bo jak bedziesz chcial odejsc to ci zabiota. Teoretycznie tj PROPOZYCJA ! Jak to mowi jeden z dyrektorow ale z tych nie do odrzucrnia:) odrzucisz to cie wyrzuca. Podpiszesz tovznajdujac nowa pracr zabiora ci kase za mundur za juz slynny identyfikator !! Przrciez identyfikator zalokowanie to ax 3 zl od sztuki. Haha vos okropnego. A i umowy masz tak skonstulowane ze prscujesz w agnecji do 30 danego miesiaca a zaczynasz w agencji drugiego mastepnego i podobnie z grupa , bo umowy nir podpisujesz z solidem jako solidrm popdisujesz z agencja i grupa i raz na dwa miech placa ci zus od tej z agencji potem jesyes bezrobotny teoretycznir a prscujesz dalej :D cyrk cyrk cyrk
Stan 2017-04-04 11:56
Już kiedyś podawałem link do tej strony i cen.zor skasował, nie wiadomo dlaczego.
Michał 2017-04-04 14:01
Szanowni pracownicy -SOLID.
Wasze wypowiedzi są bardzo mało zrozumiałe.Jeżeli macie pretensje do pracodawcy to należy zwrócić się pisemnie do Pana Prezesa o odpowiedź na wasze żale.
Jeżeli wam nie udzieli odpowiedzi to wówczas macie materiał do inspekcji pracy.
pracownik solidu 2017-04-08 22:30
Odpowiedzią Pana prezesa zapewne byłoby zwolnienie z pracy,a większość nie może sobie na to pozwolić, wiec niestety trochę ciężka sprawa tak działa ten świat.
anonim2 2017-04-10 03:42
2 etaty i 3 podwrzki,, tandetna manipulacja mająca wmówić pozostałym, okradanym pracownikom, że oni też mogą się doczekać, celem sprowokowania ich do bardziej wydajnej pracy za frajer. Standardowe zagranie, działające na niedouczone bądź życiowo naiwne osoby.
prawdziwyrealny 2017-04-10 16:48
DOkładnie
Mustang 2017-04-11 02:18
Wszedzie dobrze a szczegolnie tutaj
Maja 2017-04-11 09:40
@prawdziwyrealny a co uważasz, że warto by zmienić w firmie, by pracowało się lepiej?
Koichi 2017-04-11 14:23
Firma nie płaci na czas, jedni mają drudzy nie mają. Koordynatorzy to kompletni ... 0 komunikacji. Stawka 9,81 na rękę 220 godzin.
prawdziwyrealny 2017-04-11 14:55
Tak W 100 %
pracownik solidu 2017-04-11 15:40
Co zmienić w firmie? Wszystko po kolei. Mam umowę o pracę a nie mam wypłacanych nadgodzin, jakieś godne stawki godzinowe co prawda lepiej jest niż w tamtym roku ale to wciąż za mało. Normalne umowy dla ludzi nie jakieś przekręty. Za dużo pisania.
bazz 2017-04-12 13:29
Wysłałem swoją aplikację na przedstawiciela handlowego. Zaprosili mnie na rozmowę, na której po 20 minutach okazało się że szukają jednak na asystenta przedstawiciela handlowego.
Rekrutacja w internecie była ukryta. Na rozmowie kobieta się mnie pyta dlaczego zdecydowałem się wysłać CV do ich firmy, skłamałem że słyszałem wiele pochlebnych opinii na ich temat a ona na to ,,ale jak wysyłał Pan CV to nie wiedział Pan że wysyła do firmy Solid ponieważ była to rekrutacja ukryta''... Myślę sobie ,,to po ch*j się pytasz'' ale ok...
Pytali się o wszystko, o sukcesy w poprzedniej firmie, CZY POSIADAM PRYWATNY SAMOCHÓD itd.
Cała rozmowa trwała 30 minut, modliłem się żeby skończyła jak zaczeła opowiadać o zarobkach i warunkach...
2000 zł do ręki, + premia (200 zł premii za zdobycie 250 kontaktów do osób decyzyjnych). A jak mam zdobywać klientów? Uwaga uwaga, jeżdżąc ztmem... :
Ja - Jak wygląda u Państwa sprawa z samochodem służbowym? Czy jest tylko do pracy czy również można dojeżdżać nim do domu?
KOBIETA - Wszyscy twierdzą że komunikacja w Warszawie jest tak rozwinięta że samochód na tym stanowisku jest zbędny....
Bitch, serio?
Od tamtej pory modlę się żeby do mnie nie zadzwonili ponownie.
Maja 2017-04-12 13:41
@bazz kiedy miała miejsce ta rozmowa kwalifikacyjna? Rozumiem, że zaproponowana oferta nie była zgodna z tą, na którą przesłałeś aplikacje.
prawdziwyrealny 2017-04-12 19:43
No tak , oto mu chodzi że to co wysłała a było podane , okazało się czymś innym
bazz 2017-04-12 21:18
Dokładnie.
Do tego dochodzą niskie zarobki i bezsensowne pytania.
Komunikacja w Warszawie jest tak rozwinięta że nie potrzebuję samochodu służbowego, ale jak miałbym prywatny to super....
Szkoda że nie piszą jasno i konkretnie w ofertach, kogo poszukują, jakie mają oczekiwania i co mogą zaoferować. Jakbym wiedział że idę na inne stanowisko niż wysłałem aplikację oraz to że mam zdobywać klientów jeżdżąc po Warszawie autobusami to bym nie jechał do nich przez pół Warszawy...
Maja 2017-04-13 09:05
@bazz masz rację, ważne jest by informacje z ogłoszenia były zgodne z proponowanymi podczas rozmowy. Czy zwróciłeś na to uwagę rekrutujących?
bazz 2017-04-13 12:43
Rozumiem że Pani pracuje w tej firmie? Dlaczego skupia się Pani na 1/3 rzeczy o których piszę?
Maja 2017-04-13 13:01
@bazz jestem pracownikiem serwisu gowork.pl. Nie jestem pracownikiem HR firmy Solid Security, dlatego też nie mogę stwierdzić co dokładnie zadziało się podczas Twojej rozmowy kwalifikacyjnej. Łatwiej też się porozumieć poruszając jeden konkretny aspekt na raz. Jeśli chcesz szerzej powiedzieć, co jeszcze wydarzyło się podczas rozmowy oraz jakie pytania, które padły uważasz za "bezsensowne" chętnie przeczytam więcej na temat Twoich doświadczeń.
prawdziwyrealny 2017-04-13 16:47
To nie są firemki , tylko jedna wielka ściema
hbgfc 2017-04-17 10:55
Jak najbardziej, polecam długopis z ukrytá kamerą i dyktafonem. Można kupić już od 35 pln, albo zegarek, zapalniczke bądź inne cudeńko. Frajda duża, kasa mała, upier....dolenie pracodawcy, BEZCENNE

bgfd 2017-04-17 12:30
Warunki pracy w SS. No cóż, to zalerzy od tego na ile masz nordycki wygląd przyjacielu. Jeśli dość nordycki, pracujesz na umowie o prace. Jeśli niedość nordycki to robisz na zleceniu.
ZNAK 2017-04-19 17:37
UWAGA NA TĄ FIRMĘ!
ZATRUDNIA ZBOCZEŃCÓW KTÓRZY DOTYKAJĄ W INTYMNE MIEJSCA MŁODOCIANE KASJERKI. TAK BYŁO W POZNANIU. NIE DOŚĆ ŻE OCHRONIARZ ZOSAŁ PRZYŁAPANY W SMYKU PRZEZ KIEROWNIKÓW NA DOTYKANIU DZIEWCZYN TO GO NIE ZWOLNILI ALE JESZCZE POZWALALI MU PRZYCHODZIĆ DALEJ NA TEGO SAMEGO SMYKA I NA POZOSTAŁE SMYKI W POZNANIU I W LUBONIU
kadrowa 2017-04-20 17:49
Znak nie wypisuj takich pomówień, że solidowcy to są zaraz zboczeńcy bez znajomości firmowych tradycji. Wzajemne łapanie się za tyłek lub za krocze to forma przywitania od lat funkcjonująca w tej firmie.
anka 2017-04-21 18:49
Dziś z SS dostałam propozycję pracy na Postępu 17 jako pracownik infolinii- przyjmowanie zgłoszeń, informowanie klientów o włączonym alarmie, uruchamianie patrolu itp. za 9,50 netto na godzinę / 180, 220 godz. m-cznie/ . Szybko chcą zacząć szkolenie- płatne przy drugiej pensji. Proszę o informacje od kogoś z SS na ten temat, bo wpisy mocno mnie zastanawiają.
Benio 2017-04-23 11:13
Pracowałem 2012 roku za 5,50 netto na rękę w SS obiekt portiernia apartamentowiec zmiany po 12 24 27 godzin. Z partyzanta można było się umyć pod prysznicem była tam siłownia dla VIP-ów, chodź był stres że można dostać karę gdy wpadnie kontrola rejonowego inspektora. Kary za przyłapanie na spaniu przy biurku. Obowiązkowy własny garnitur, w magazynie nie było rozmiaru na mnie. Pranie prasowanie we własnym zakresie buty swoje. O kawie herbacie zapomnijmy. Czajnik mikrofala łaskawie była. Obchody co 90 minut. Składki na emeryturę od 48 zł brutto druga umowa na agencje. Widzę że gdyby nie PiS to nadal by był taki kabaret z ochroną jak był.
pracownik solidu 2017-05-02 19:40
Doszły kogoś słuchy ze maja być podwyżki w solidzie ?
Agg 2017-05-02 22:56
Witam.
Czy wiek tos jakie stawki ofetowane sa ns recepckach w obiektach biurowych ?

Pozdrawiam
pracownik solidu 2017-05-02 23:23
9.50 do ręki
Sylwex 2017-05-03 03:39
Nie polecam tej filmy!!!
pracownik solidu 2017-05-18 06:29
Jakieś nowe wieści w firmie ?
A im 2017-05-18 07:45
Cisza . I zastanawiam się czy to dobrze czy złe hahah . Na bank coś się szykuje cholera wie co ale znając ta wspaniała firmę która ułatwia pracę ludziom i należycie wynagradza kasa i umowa to na bank się "polepszy" <<oczywiście tj ironia haha
pracownik solidu 2017-05-18 12:33
Plotki chodzą po Warszawie ze maja być podwyżki.
prawdziwyrealny 2017-05-18 19:26
ciekawe
prawdziwyrealny 2017-05-19 17:36
Nie polepszą raczej no
A im 2017-05-22 19:28
No mi się też coś obiło o uszy że złotówkę więcej . Ale pewnie brutto hahah jeżeli nawet ...
prawdziwyrealny 2017-05-22 20:21
to teraz jak u ciebie jest ?
A im 2017-05-23 08:19
13brutto . 9,72 jakoś tak na rękę .
Rudy 2017-05-23 08:33
Witam.My pracujemy na starych umowach.A jak nam dadza do podpisania takie smieciowki,to ok 50 pracowników sie zwalnia
pracownik solidu 2017-05-23 13:42
Nam płacą 11 do ręki, słyszałem ze dla pracowników etatowych na umowie o pracę mają dać 200 zł netto do postawy za etat. Oraz do zlecenia 1 zł netto mają dołożyć dla mnie byłaby to duża podwyżka bo ja pracuje na 2 umowach- umowa o pracę i umowa zlecenie. Z tego co wiem to ma to ominąć pracowników którzy mają grupę inwalidzki ale okaże się jeszcze.
Dan 2017-05-24 01:59
Ta firma to najgorszy wyzysk i DNO na rynku ochrony. Od samego szkolenia zaczyna się potworny MOBBING, który mało kto wytrzymuje (z mojej grupy 12 osób z własnej woli odeszło 8), wiele osób płacze jeszcze w trakcie szkolenia, jest lżonych i pomiatanych jak psy przez "coacha". Ciśnienie potworne za raptem 9 złotych na godzinę na rękę! Za "szkolenie" cwaniaczki płacą dopiero po miesiącu zaharowanym dla nich. Dodatkowe negatywy - oprócz umowy-zlecenia, podpisać należy "cyrografy", że nigdzie nie będzie mówiło się źle o firmie, że nie będzie próbowało się organizować i np. strajkować. Sama praca - socjal ŻADEN, zaplecze do wypoczynku - kompletna porażka, czas przerw bliżej niesprecyzowany. Wyżywienie we własnym zakresie, zmiany 12-godzinne i ciągle dzwoniący telefon. Liderzy (manago, jak kto woli - a prościej - poganiacze) - prostaccy dresiarze. Już sama rozmowa z Panią informującą, że otrzymali dokumenty na aplikację jest bardzo niemiła. Nie polecam, mam teraz inną, ciekawszą oraz lepiej płatną pracę. Jeśli jest się masochistą - robota wręcz wymarzona!
Aaaaa - jeszcze któryś z szefów lub ich kolegów mają w zwyczaju "kontrolować" pracowników dot. jakości pracy w wyjątkowo upierdliwy sposób i nie daj Boże, że zadzwoni taki w ostatniej godzinie zmiany sprawdzając np. systemy alarmowe. Nie poradzisz sobie - masz ochrzan "z góry", ewentualnie wylatujesz z dnia na dzień.
TA FIRMA POWINNA OTRZYMAĆ TYTUŁ NAJGORSZEGO PRACODAWCY ROKU 2017.
A im 2017-05-24 09:17
Ja wam powiem jaki jest problem tej że firmy solidu agencji grupy i innych tych podsmiesznych spółek solidowi gówna. Więc tak tj moje zdanie który nie jeden poprze. Dają nam umowy zlecenia dwie które NiE SA UMOWAMI o PRACE. A firma wymaga od nas tak jakbyśmy pracowali o umowę o pracę że nie dają nam urlopów. Dlaczego mówię że wymaga tego jak umowę o pracę a jest to zlecenie? Podpisując. Umowy u góry napisane było wyraznie umowa cywilno-prawna. Więc godzę się na brak urlopu itd itd. A pytanie brzmi i jest kilka . Skoro pracuje na umowę cywilno prawna dlaczego mam ? Grafik,stałe miejsce pracy, kierownika (przełożonego) , rejestruje pracę odbijając się na zakończenie i rozpoczęcie służby ? Ja podziwiam inspekcje i inne odpowiedzialne za to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] instytucje . Przecież łatwo to można sprawdzić wszystko . Tam gdzie pracujemy jest monitoring można prześwietlić monitoring papiery i inne. Ja pracuję w firmie 7 lat . OD 7LAT nie miałem urlopu płatnego !! Ani żadnego innego. A wedle prawa polskiego jeżeli mam stałe miejsce pracy grafik rejestruje czas pracy mam kierownika itd itd to tj UMOWA O PrACE !! Więc o hu... Tu chodzi . Czemu ręka rękę myje ... Przecież przez to że pracujemy na tę umowy za lata poprzednie nie odprowadzali nam składek należytych dzięki którym ludzie mają emerytury ... Renty i inne . Solid jako firma wykorzystuje wszelkie kruczki i trochę się pogubiła zatrudnia analityków adwokatow i innych tylko by wydymać pracownika . A oni biorą kasę olbrzymią . ,A ta kasę firma mogła by dać ludziach nowe umowy . Dyrektorów co nie miara a żaden nie decyzyjny . Świeca oczkami przed kontrahentami co kontrahent chce to usłyszy a realizacja tych zobowiązań słownych czy pisemnych ... Daleko w lesie . I napewno drogi kontrachencie który to czytasz się ze mną zgodzisz . Tak samo jak to z podwyżkami . Upomnij się drogi pracowniku o podwyżkę gdzie kolwiek w Polsce . Wiesz jak to się odbywa?? Więc tak upominasz się o podwyżkę do kierownika/inspektora . On mówi że nie da rady że ciężko itd no ale żeby ci zatkać ryja mówi że napiszę pismo do dyrektora nazwijmy go A . Ok pismo poszło potem po miechu upominasz się co z podwyżka . A dyrektor A mówi że kierownikowi że poszło do dyrektora B C D itd itd aż do prezesa. Prezes nie zakcwptowal bo wtedy im się nie opłaca bo robią konkurencyjne kontrakty z kontrachencie by wykruszyć konkurencję i pracownik staje się jak to oni pięknie nazywają NiE RENTOWNY. W ten pytasz kolejny raz kierownika jak sytuacja kierownik mówi że rozwojowa. Gdzie wie że dyrektor kazał mu powiedzieć coś na tej zasadzie prze iagaj trzy miechy a potem się zobaczy ... Przeciąganie czyli wódz pracownika za nos pokazuj że zrobiłeś wszystko nawet mu pokaż e mail... Po trzech miesiącach gdy pracy ownik się dalej upomina dyrektor mówi dalej ta sama procedura a jak nie to zwolnij ... Taki to system firmy SS agencji grupy i tych innych gałęzi solidu . Nie wspomnę że wedle prawa pl . Od stycznia musiały wejść umowy nowe! Z nowa stawka fakt że dostałem umowę po 20 stycznia to jedno czyli nie powinienem pracy owa. Do 20 stycznia . Co więcej umowe podpisałem a raczej wyrok . I dalej jej nie mam fizycznie kopi nic . A więc wniosek jaki ?? Pracuje na czarno w jednej z największych firm w Polsce która kapitał ma ogromny ... Na papierku a fizycznie ma 5 razy większy .... Porażka ! Nie wchodzi do tej firmy bo potem ciężko z tego gówna uciec!! Szacun dla tych którzy zrezygnowali !! Pozdrawiam
prawdziwyrealny 2017-05-24 19:27
to są ściemy a nie firemki czy ochrony
prawdziwyrealny 2017-05-25 20:21
to i tak słąbo
pracownik solidu 2017-05-26 06:54
Słabo? Nie ma bóg wie jakiego szału ale 200 zl do mojej umowy o pracę+ 1 zł na godzinę gdzie ja mam ponad 240 godzin to kolejne 240 zł do przodu=440 zł. Jak dla Pana chodzą takie pieniądze droga to sorry:) w tamtym roku miałem 8 zł na godzinę w tym roku będę miał 12 zł plus za etat całkiem spoko. Wiecej niż 3 tys do ręki. Niestety kolegi ale według realiów czy to branża ochroniarska czy inna wszędzie płacą takie gowniane pieniądze wiec trzeba docenić to co się ma. Czy na kasie, czy w zakładach produkcyjnych, czy w innych branżach dają tez 9-12 zł netto albo i mniej na zleceniu. A jak dają umowę o pracę to na 2 tys brutto. Ceny za usługi które dają klienci są za małe żeby firma ochroniarska mogła dać więcej pracownikom na godzinę i jak ktoś jest pogodzić się z tym faktem musi zmienić pracę, bo tak będzie zawsze a my będziemy tylko narzekali. W tamtym roku było źle w tym roku dali spore podwyżki tez źle. Jeszcze w tamtym roku ciec z ochrony osiedla zarabia 4 złote teraz ma dyche na godzinę prawie i tak każdy powie ze nie dobrze. Nikomu się nie dogodzić a ja patrzę z innej perspektywy i staram się myśleć pozytywnie. Stale zatrudnienie, z nie najgorszymi zarobkami bo zaufaj mi kolego ludzie maja gorzej. Chociaż mam nadzieje, ze nastała lepsze czasy kiedy ta branża będzie lepiej płatna. Pozdrawiam wszystkich !
klient 2017-05-26 12:12
za błędy pracowników i nie kompetencje płaci klient. dwa razy składana reklamacja i nic. Uważają ze wszystko jest ok i płać człowieku. Firma nastawiona na zysk wyzysk i oszustwo. bardzo odradzam korzystanie z usług. Mnie zadanie się z ta firma kosztowało wywalone w błoto 1000 zł
prawdziwyrealny 2017-05-26 19:38
nie warto pracować tam
A im 2017-05-27 08:24
Słuchaj masz rację. Kasa poszła w górę. Oczywiście ale co solid łaskę robi?? Weszła ustawa muszą dać podwyżkę i koniec . Skończyło się eldorado . Jest inny problem nie obrażając nikogo. Jest tez cos takiego jak sprawiedliwość . Chodzi mi o to że pan który pilnuje tzw dziury na budowie ma 13 brutto z kolei kolega który stoi na sklepie ryja nadstawia ma też 13 brutto a z kolei pan który jeździ ma uprawnienia na broń wpis na listę teza 13 . Tj normalne??? To nie w naszych malych głowach że oni nie potrafią kontraktu wynegocjować i nie księdza rynku z wyprzedzeniem . Sprawa druga kontrahenci dali podwyżki a solid dał??? Nie bo najpierw musi się nachapac co swoje i nasze . A ludzie uciekają jakoś ochrony?? Bliska zeru . Aby godziny wyrobić to liczy się dla solidu a gdzie dobro kontrahenta ?? Pogubili się i tyle i zmienili kolosalnie płaszczyznę patrzenia i nie ma ich co usprawiedliwiać bo dali ci 10 zł na godzinę a miałeś 8 . Skończyło się że solid to państwo w państwie i daje sobie jak on uważa a tam zabierze zacto za tamto ... I do tego się świniom przyzwyczaić .. jak dasz świni pełne koryto a na drugi dzień świnia musi się podzielić to juz jest problem. Świnia wpier... Szybko i łapczywie a wreszcie znalazł się gospodarz który dawkuje im to "żarcie" .
pracownik solidu 2017-05-27 23:15
Niestety, ale to nie takie proste wynegocjować ceny za usług. W przypadku Warszawy carrefourach zostały te same pieniadze, solid w tym roku w Warszawie stracił też bardzo dużo obiektów jeżeli chodzi o biurowce czy ochrony osiedlach, do ochrony szukają albo kwalifikowanyc albo na handlowki, wszystko zastępują monitoringiem. W przypadku carrefourów za usługi płacą 19 zł solidowi, my dostajemy 12 zł. Gdzie jeszcze z tych 19 zł muszą opłacić ZUS itp, itd. Jakby nie zgodzili się na te warunki, to proste, że inna firma dałaby mniej, więc to nie jest takie proste żeby firmy też funkcjonowały w normalny sposób, ale niestety my możemy tylko ponarzekać na forum, raczej niczego z tym nie zrobimy. W tej branży zawsze był i będzie syf i wytłumaczenie jest jedno jak klienci bedą zgadzali sie na wyzsze ceny uslug, to będzie inna bajka i firma będzie miała z czego dać pracownikowi, jednak wątpię, że coś sie zmieni wiec niestety zwykły " Cieć" będzie miał prawie to samo co pracownik ochrony na handlowce, czy kwalifikowany pracownik ochrony. Jednak jest takie powiedzenie " Jak się nie ma co sie lubi, to sie lubi co się ma". Pracuje w solidzie ponad 3 lata, po 3 miesiacach mojej pracy wywalczyłem umowę o pracę ( Nie mam grupy inwalidzkiej) cieszyłem sie nawet z tego faktu, że dostałem tą umowę o pracę, bo w tej branzzy bardzo ciezko mieć umowe o prace. Miałem umowe o pracę na najniższą krajowa i 8 zł na godzine z przyjściem roku 2017 mam 4 zł więcej na godzinę ( 12 zł do reki, netto) . W innych pracach fizycznych typu kasjerom, pracownikom na produkcji, magazynierom i wielu innym płacą takie same pieniądze, więc wszędzie jest ten sam syf co i w ochronie. Ile nie dostaniemy to zawsze bedzie nam za mało, cóż każdy ma swoje zdanie.

Pozdrawiam!
A im 2017-05-28 10:20
W jaki sposób wywalczyłes ta że umowę o pracę ?? Zdradz mi sekret .
Zostaw swoją opinię o Solid Security - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Security