Solid Security

Opinie o Solid Security

A im 2017-01-14 12:47:25
Z kad te info ?? Potwierdzonec?? Na jakich obiektach konkretnie??
Pracownik solid security 2017-01-14 13:09:19
Znajomy z solidu ktory ma innego znajomego z solidu ostatnio ponoc podpisywal cos takiego.
tandiem 2017-01-14 13:49:10
Artysta wznoszenia szlabanu. To jednak awans. Te wasze pisma do PIP urzędasy najpierw przez zmiękczarkę przepuszczą a potem powieszą w WC i będą je załatwiać.
pracownik solidu 2017-01-14 14:57:44
Ktos jakies nowe info moze ?
Wiśnia 2017-01-14 16:05:04
Bardzo to ciekawe, bardzo... carrefour, jak wy? Macie kasę? Ikea, coś nowego?
pracownik solidu 2017-01-14 16:39:44
U mnie z wyplata wszystko sie zgadzalo. 10 za umowe o prace dostalem 13 za umowe zlecenie dostalem. Wyplaty u mnie zawsze sie zgadzaly to plus solidu. Carŕefoury spoko, kwestia co bedzie dalej.
Error 2017-01-14 21:49:21
Jeśli dla większości z was wypłata na czas to oznaka solidności firmy to to jest dramat.
nikagda 2017-01-14 22:44:45
Pamiętasz jak Impel nie płacił ludziom po 2-3 miesiące? A teraz City Security nadal nie zapłaciło ochroniarzom z Almy. Dla nas teraz to żadna oznaka solidności, tylko barometr jak głęboko w g... jesteśmy. Jak chociaż ludzie dostają pieniądze za grudzień na czas to jest to dobra nowina. Nadal nie ma się z czego cieszyć bo nie umów, ale chociaż wiesz że będziesz miał za co jeść w tym miesiącu, kumasz?
pracownik solidu 2017-01-15 11:52:52
Coz solid jest wyplacalny to jego plus, jednak ma zanizone stawki i na ten rok jak dadzs umowe o dzielo to bedzie kolejne zalosne postanowienie z ich strony.
Albert 2017-01-15 12:23:36
LUDZIE PIERDO.....C SOLID CZAS NA STRAJK I SOLID PADNIE
pracownik solidu 2017-01-15 13:35:21
Kazdy mocny w gebie jest tylko a i tak ns ten strajk poszloby 2 ludzi na krzyz.
Quba 2017-01-15 19:49:56
Panowie a czy jeśli się przyjmę jest szansa umowy o pracę?
paula 2017-01-15 20:21:21
czy ty sie dobrze czujesz? smierdzi na kilometr nawet po blizszym poznaniu sprawy - tyle czasu byly umowy,wynagrodzenia i nagle ma ich nie bc? troche zaufania do firmy jesli sie dopiero niepżryjeliscie.
pracownik solidu 2017-01-15 20:46:59
Ja dostałem po pół roku pracy w solidzie jeżeli się sprawdzisz i będziesz dobrze duże trudności i utrzymasz się na jednym obiekcie to dadzą ci. Mi udało się na wymagającym obiekcie się utrzymać i duża lapalnosc to dali mi.
A im 2017-01-16 08:33:46
"duza lapalnosc" haha leze kur... wa. Famon jestes i tyle masz orzeczenie to dostales... A jezeli nie to jestes jakims podstawionym cieciem solidu ktory pisze tutaj superlatywy o solidzie jako PO a jestes swkretarka albo jakims kims wysoko i dla nie poznaki tak piszesz . Jezeli sadzisz ze za " lapalnosc" dostales awansc to ja i wielu tutaj ludzi juz powinni byc dyrektorami bez wyksztalcenia hah. Bylem wysoko w strukturach wiesz lub nie a firma i tak nie dala mi umowy o prace . Co wiecej nie liczini inspektorzy wyblagaja imowy o prace... Przewaznie maja dwa zecenia bo sa emerytami pooicyjnymi itp... Dobra w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w to w sumie i ta twoja "lapalnosc" jak juz cos to ujmowanie sprawcow lapac to mozesz sie za malego albi babe za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Panowie proponuje zapytac sie swoich inspektorwocco jest 5 ... Gdzie umowy jakie stawki... Strajk jestem za ... Tyle o tyle ze mamy pozycje stracona bo POF nr 1 jestcz warwzawy a POF2 jest z poznania i taki strajk to lipa . Najpierw by trzeba bylo sie zgadac ile osob jest z poznania jakich obiektow handlowych /przemyslowych/konwojentow/grup intwrwencyjnych itd itd i wtedy jest ma powiedzmy i zalozmy 20?. Poznania z powiedzmy jednej siecic10 to mozna dzialas inaczej pozwalniaja... Pamietajcir jedno liczy sie zaskoczenie!!
Wiśnia 2017-01-16 09:00:03
Masz większą szansę trafić piątkę w lotto niż na umowę o pracę w Solidzie, zwłaszcza jeżeli nie masz pozwolenia na broń, orzeczenia o niepelnosprawnosci albo najlepiej nie jestes po siakiejs mundurówce i to najlepiej wszystko razem.
Pracownik solidu 2017-01-16 13:55:55
Nie, nie jestem ani nikim wysoko postawionym ani nie mam grupy, nie płacą mi także za to. Nie opisuje również solidu z dobrych stron, solidu jedyna rzecz jaka jest dobra to wypłacalność, chociaż stawki mają najbardziej zaniżone. Dostałem umowę o prace bo utrzymałem sie na jednym obiekcie ktory jest bardzo wymagający, oraz trułem dupe inspektorowi, który wreszcie załatwił mi umowę o prace. Mam umowe o prace do najniższej krajowej ( 1460 zł) a reszte do umowy zlecenia. Gdzie aktualnie także jak wy nie mam drugiej umowy. Słyszałem różne plotki, że jeden z pracowników dostał umowe o dzieło, od nie których z handlówek słyszałem, że nawet do 2 miesiecy bedziemy czekac na umowy zlecenie. W biurze nie udzielają żadnych informacji a mój inspektor od pracownikow albo nie odbiera telefonow albo odrzuca połączenia, podobnie jest na innych obiektach u ludzi których znam. Także swoje głupie zdanie zostaw dla siebie:)
Never Again SOLID 2017-01-16 14:30:19
OJ tam oj tam . Tak wpadłem na chwilę z ciekawości bo już mnie nie ma w tej firmie kilka lat i nic się nie zmieniło. Przebyłem w tej firmie długa drogę od szeregowego pracownika po stanowisko kierownicze. Niestety obawy Wasze nie są nieuzasadnione. W tej firmie których interesów pilnuje sztab prawników z Warszawy nic nie dzieje się bez powodu . Niestety straszenie strajkami czy protestami.... już było i to Solid już przerabiał. Niestety ta firma korzysta z tego że wiele ludzi nie bardzo ma alternatywę na zdobycie innej przyzwoitej pracy. Dlatego musicie zadać sobie pytanie , czy ta praca to wszystko na co Was stać ? Naprawdę nie dacie rady w innej branży , nie chcecie spróbować siły gdzieś gdzie będą Was szanować. Czy to jest szczyt Waszej możliwości. Oczywiście pewnie znajdą sie tacy co napiszą że wyłożyli kupe kasy na kurs itd, itp . Macie rację ale już tego co może Was czekać w ochronie doświadczyliście. Nie powiększajcie Waszej lustracji i dalszego dołowania się , pomniejszacie swoją samoocenę i motywację do sensu swojej pracy. Dlatego już czas coś zmienić , nie obwiniajcie ludzi z Solidu za swój los bo oni mają to gdzieś żeby nie pisać dosłownie. Popatrzcie w lustro i cos zmieńcie w swoim życiu tak jak ja to zrobiłem i już wielu ludzi. Wierzcie mi najgorsza jest obawa co przyniosą zmiany ale jak już powiecie A to następny krok będzie łatwiejszy , wiem to z autopsji. Narzekanie nic nie da , stać Was na to żeby coś zmienić . Ja między innymi tak zrobiłem i skończył się stres i świadomość że przyjedzie lub przyjdzie przełożony i swój zły humor wyładuje na Was. Ludziska weźcie swój los w swoje ręce i raz na zawsze olejcie Solid i całą to Grupę Kapitałową a zaznacie spokoju duszy. Jak się Wam nie uda to wrócicie do Solidu on Was zawsze przyjmie ..czego oczywiście z całego serca Wam nie życzę !!! Pozdrawiam.
Quba 2017-01-16 19:06:27
Dziękuję za odpowiedź a obiecują ze w 99% procentach będzie umowa o pracę .Dobra olać to firmę o tyle .Jeszcze pytanie o patrole interwencyjne tyle ofert a pracowników brak co jest tam nie tak?
pracownik solidu 2017-01-16 19:41:14
Brak pracowników, gdyż jest duża rotacja- jeździsz 24H, później okazuje się, że ktoś nie przychodzi do pracy a Ty musisz zostać w pracy 2 dobę. Stawki takie same jak u pracowników bez kwalifikacji, no i brak chętnych bo marna kasa:)
prawdziwyrealny 2017-01-16 19:54:12
Oczywiście że można w inne pracy spróbować , bo nawet praca w kiosku , sklepie z e papiersami to jakoś wygląda i można mieć luz oraz wyjście do WC bez problemu czy pójść zjeść albo na miejscu zjeść. i to za takie same pieniądze lub pare złotych więcej , solid to nie ochrona i 90 % a nawet więcej to nie są ochrony , tylko ściemniane kiepskie pseudo firmy , co chcą ludzi okradać , żeby tylko harowali i nic z tego nie mieli
Wojtek 2017-01-17 08:32:21
My mamy po 16 zł. na rękę.
Cebula 2017-01-17 12:59:59
Nowe info od pracownika z Postepu,Solid ma czas do konca lutego na dostarczenie umow pracownikom,podobno umowa skonstruowana tak ze ciezko polapac sie o co chodzi.
A im 2017-01-17 13:59:21
Umowy takie jak byly tyle ze sie stawka zmienila. 13zl brutto. Umowa zlecenie bez dat itd
prawdziwyrealny 2017-01-17 15:31:33
czyli ściema nadal tam
pracownik solidu 2017-01-17 19:13:13
Dostałeś juz ta umowę?
nikagda 2017-01-18 06:31:39
To dostałeś wypłatę za grudzień na nowej stawce - dobrze rozumiem?
pracownik solidu 2017-01-18 06:45:57
Nie, za grudzien jeszcze za stara stawkę bo to rozliczenie za grudzień :d ?? Za styczeń mam już dostawać 10.50 do ręki- tyle ma być na nie których handlowkach.
nikagda 2017-01-18 09:00:51
To teraz urosło do 10,50? Hehe, przed Sylwestrem kolega z osiedlowego Carrefoura coś przebąkiwał o 9zł z groszami. No zobaczymy.
Prawda 2017-01-18 10:44:28
Słuchajcie Solid jest najwiekszą żydowską firmą jaka jest na rynku.Stawki wyrównali ludzi kwalifikowanych z pracownikami bez papierów. Podwyżki w formie premii 5% do stawki godzinowej na załogach.Dlatego cwaniaki dali w formie premii że premia jest albo jej nie ma i kasa im zostaje. Wymyślają smieszne szkolenia co miesiąc tylko po to zeby mieć pretekst żeby zabrać premie jak się nie pojawisz na szkoleniu.
A szkolenie polega polega na słuchaniu zdartej płyty w koło i że wszystko kuleje. Nic nowego to smieszne szkolenie nie wnosi. Za szkolenia powinien być dodatek finansowy.Lepiej niech się zastanowią dlaczego na załogach jeżdzą single ,jak osoba w pojedynkę może podjąć interwencje? Ale oczywiście firma idzie na zysk a nie o bezpieczeństwo pracownika a nie mówię już o klientach firmy. Zatrudniają już Ukraińców na załogach ale jeszcze trochę i tylko ci z ukrainy im zostaną. Największa firma w Polsce najbardziej okrada pracowników .
pracownik solidu 2017-01-18 13:25:57
Jakby na handlowkach płacili tyle samo co na osiedlach i biurowcach to wiadomo, że kazdy pouciekalby z handlowek do zamkniętych obiektów i ochrony osiedla.
A im 2017-01-19 12:56:47
Tak mam umowe a raczej dwie jaedna agencja druga grupa. Czyli agencja umiwa z susem i dobrowolnym ubezpieczeniem jak ktos chce. A druga powinni placic 13 zl brutto bez odciagania zusu i ubezpieczenia czyli winno byc z 10,95 na reke. Za druga umowe. Mam umowe potwierdzam
A im 2017-01-19 13:02:31
Wlasnie i tu solid nie widzi problemu... Pewnie ze lepiej isc siedzie w urzedzie niz w handluwce ganiac za zlodizejami. Ja jestem ciekaw jak beda placic druga umowe z grupy . Puerwsza to wiadomo 154 godziny rowna sie 2002 zl brutto a druga ?? Gdzie nie odprowadzac beda ani zusu ani dobrowolenego chorobowego ?? Na ymowe z agencji musi byc 13 zl brutto ze ja bioore dobrowolne ubezpieczenie to mi 9,47 na reke ten kto nie bierze musi dostac 9,72 . A umowa z grupa z ich tabelej przykladow ktore wyslali inspektorom wychodzi ze kazda jedna godzina powyzej 154 czyli godzina 155 156 itd wynika z ich obliczen ze beda placic 10,95 na.reke i tak powinni ... Zobaczymy czekam na luty
pracownik solidu 2017-01-19 14:42:21
Ja tez mam umowę o pracę tyle, ze nie mam grupy inwalidzkiej. Orientuje sie ktoś jak druga umowa zlecenie będzie u mnie wyglądała?
pracownik solidu 2017-01-19 14:45:43
Na jakim obiekcie pracujesz i czy jesteś jesteś warszawy ?
A im 2017-01-19 15:22:09
13 zl brutto z grupa solid . Powinno byc okolo 11 zl za godzine . A jezeli nie to 9,47-9,72zl za kazda godzine.
A im 2017-01-19 15:22:58
Handlowy. Nie jestem z W-wy
pracownik solidu 2017-01-19 15:34:47
13 zl brutto to 9.50 do ręki. Dostałem informacje od inspektora, że my mamy 10.50 dostawać do ręki.
A im 2017-01-19 16:27:18
To jakis inny kontrahent inmy oviekt... Chyba zw W-awa ma wiecej..
Maciek 2017-01-19 16:39:24
Ale jak wy to liczycie? 13 brutto, od tego wszystkie składki bez dobrowolnej chorobowej to ok 9.5 a z dobrowolną chorobową jakieś 9.2 więc skąd te 10.5?
pracownik solidu 2017-01-19 16:54:33
Kolego czytaj wyraźnie na carrfourach w warszawie solid płaci więcej niż 13 brutto. 10.50 do reki ma być na nie których obiektach wtym carrfourze.
pr 2017-01-19 21:35:49
No jak macie w Warszawie 13 na rękę lub więcej to i tak słabo przy umowie o pracę czy zlecenie
Jam 2017-01-20 09:43:32
13 zl brutta tj ustawowa stawka godzinowa z ktorej musza ci odprowadzic ZUS i inne skladki. Po ich odprowadzeniu dostajesz jakies 9,72zl za godzine. Jezeli zglaszasz zleceniodawcy ze chcesz dobrowolne chorobowe to on odciaga ci jakos 39zl na tak owe chorbowe. Czyli dostajesz stawke pomniejszona nangodzine do 9,47zl na godzine. Tj umiwa pierwsza do 154 godzin bo 154 godziny razy 13 zl brutto to wychodzi 2002zl brutto minimalna stawka ustawowa. I tutaj mamy lepiei bo na umowe o prace maja mniej na godzine musza robic na 2000 zl okolo 168 godzin. Jezeli pracujesz wiecej godzin chcesz sobie dorobic czyli pracujesz powiedzmy 155 godzine 156,157,158 itd to zleceniodawca zobowiazany jest ci placic tez 13 zl brutto z tym ze juz od tej stawki nie odciaga ci ZUSU bo odciagnol od pierwszej umowy ani nie odciaga ci ubezpieczenia chorobowego ktore jest dobrowolne... Czyli winni placic na moje oko okolo 10,95zl na godzine z drugiej umowy . Reansumujac przypuscmy ze bierzesz 200 godzin: pierwsza umowa :154*13 zl brutto (9,47 z chorobowym netto)?dostajesz najnizsza krajowa czyli 2002zl brutto/1458,38zl netto
Zleceniowiec 2017-01-20 12:01:52
Spotkał się ktoś z Was z potrąceniami za identyfikatory ? Bez żadnej informacji ,że mam się rozliczać ,potrącono mi ponad stówę z wypłaty.
A im 2017-01-20 12:12:24
Nie spotkalem sie. Najprawdopodobniej twoj inspektor sobie dokleil badz poprstu komus wziol dal twoja stowe jako premie komus... Jest to do zrobienia. Jest jeszcze opcja ze sie pomylili to sie niestety zdarza... Wiem ze w umowach kiedys teraz tego nie widze nie wczytywalem sie jest taka klauzulka. Po krotcr miwiac jezeli pracujesz mniej niz trzy miechy i nie oddasz munduru to miga ci zabrac nie dac nawet do 400 zl ... Popirstu mieli /maja ciezko mi powiedziec taka zasade ... Byc moze ci zabrali za identyfikator co wedlug mnie jest nienzgodne bo zdjecie ty wyrabiasz na swoj koszt oni tylko lakuja pieczatke i nadaja nr POF. Pytaj w kadach/placach. Byc moze pomylka...
Zleceniowiec 2017-01-20 12:49:50
Umundurowanie wraz z identyfikatorami dostałem dwa i pół roku temu . Od tego czasu nic nie wymieniałem na nowe. Kobieta poinformowała mnie w biurze regionalnym,że po 50zł za identyfikatory ,bo się z nich nie rozliczyłem . Tylko,że .....nikt o tym nie mówił . wręcz przeciwnie . Mi i koledze ,który popłynął na 110zł polecono czekać na telefon .
A im 2017-01-20 14:48:17
Nie maja prawa cie tym obciazyc. Sa to narxedzia pracy ktore firma musi ci zagwarantowac. Wymagaja od niej tego kontrahenci i musza to miec. W innym prxypadku grozi to zerwaniem kontraktu. Firma podpisuje kontrakt i musi spelniac wymagania kontrahenta jak wygra przetarg. Niech ci pokaza paragraf ktory mowi o tym... Jezeli nie ma tak owego mozesz ich podac o sprawe cywilna jezeli masz umowe zlecenia. I bez problemu wygrasz a jeszcze zaplaca ci z tego tytulu odszkodowanie...
A im 2017-01-20 14:50:17
Idac tym tokiem myslenia to tez powinnes zwrocic za mundur tak?? Bo przecie, wzioles nowy warty powiexmy 400 zl a oddajesz znoszony przetaety.... Absolutnie nie maja prawa cie obciazyc ...
pracownik_solid111 2017-01-20 20:22:53
O co chodzi z tymi umowami zlecenie ? CO z poprzednią umową ? Mam umowę o pracę do czerwca 2017, a teraz mam umowa zlecenie bez dat itd
A im 2017-01-21 09:57:23
Tj tzw inblanko ;) witamy w solidzie celowo tak robia oni sami sobie date wpisuja jaka im pasuje nie wiem jak to ma cel , zawsze tal bylo i jest to nie zgodne z konstytucja/prawem . Nie ma stawki do kiedy wyplaty nic nie ma . Zachowuja sie jak bogowie . Tzw panstwo w panstwie solid sam sobie prawo wymyla. I ich zlita zasada to co oni chca musi byc na juz to co pracownik juz nie ... Najpierw umowe powinien podpisac prezes a potem my zleceniobiorcy a tu jest odwrotnie najpierw my a potrm prezez sobie tam daty wpisuje podpisy daje porazka... A zobaczycie jak prxyjdzie PIT do rozliczenia wysla zwyklym listrm co tez jest lamaniem prawa . Bo to powinien byc list polecony on nie ma prawa trafic w nie porzadane rece a gdy listonosz ci przynosi list wklada w drzwi to osoby trzecie moga go wziac ... Poczytajcie jakim listem powinien przyjsc pit i zobaczycie jakim przyjdzie;))
Zostaw swoją opinię o Solid Security - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Security