Solid Security

Opinie o Solid Security

ab 2016-09-26 16:45:47
firma Solid Security naciąga klientów - niby płaci się tylko za ochronę, ale wystawiają wciąż faktury za usługi dodatkowe - jeśli robią tak z klientami to trzeba uważać na nich jako na pracodawcę!
covboy 2016-09-28 10:23:22
Nie polecam pracy w solidzie , nei wypłacaja całej kasy , innych też tak oszukują.
kaka 2016-09-28 12:12:34
Mam pytanie. Jak sprawa wygląda w patrolach interwencyjnych w Wawie i okolicach, dużo alarmów? jakie stawki???
pracownicy 2016-09-30 13:49:43
zapraszamy wlaściwych ludzi z SOLIDU W-wy do JW Siemirowice i JW Strzepcz bo co tu się dzieje to jest tragedia Gdansk zamiata wszystko pod dywan a nijaki gość kierownik A.T. chodz jak władca i pan i robi anty reklame dla firmy a przetarg tuz tuz
Bohun 2016-09-30 20:30:15
Na wejście 9 zł,alarmów wiosna -lato ok.30-60 na załogę,na jesieni robi się lżej,najgorzej jest w weekendy,bo z oszczędności i braku ludzi zamykane są rejony,a w tedy nawet nie ma czasu się podrapać po d-e.
Michał 2016-10-01 17:55:23
Z tego co widać to nadchodzą czarne chmury. Braki kadrowe we wszystkich działach.
Trzeba mieć na względzie nowe przepisy o wysokościach uposażenia od 1 stycznia 2017 r.
W grupach interwencyjnych jeżdżą już pracownicy rusko- języczni,bo Polacy wyjechali na zachód.
Kłania się obsada GI w rejonach,gdzie są obiekty z listy wojewody. Istny dom wariatów w niektórych oddziałach.
rolnik 2016-10-04 11:56:37
A jaki jest system zmian? 24/48 ? Czy częsciej sie pracuje? O ktorej sie zaczyna zmiane ?
nikuś 2016-10-05 13:08:43
A ktoś coś wie o pracy jako Kierownik/Inspektor bardzo przerąbane 24/7 pod telefonem, ciągła jazda i zero domowego życia czy idzie to ogarnąć?
Pracownik solidu 2016-10-06 10:53:13
Witam

Jak wiadomo os 1 stycznia zmieni się najniższa krajowa jak i stawka na umowę zlecenie ma być 12 zł brutto. Jestem na 2 umowach umowie o pracę i na zleceniu na obiekcie handlowym Carrefour Express. Wiadomo, że na handlowkach jak i na osiedlach płacone jest inaczej, wiadomo już może jakie będą stawki obowiązywały na handlowkach?? Wiadomo, że na handlowkach będą musieli dać więcej niż na osiedlach bo jak dadzą tyle samo to każdy ucieknie na ochronę osiedla, orientowal się już ktoś odnośnie stawka ms handlowkach??
poka 2016-10-06 13:15:49
24h/7dni pod telefonem, zależy tylko ile dzwoni i kiedy. Są dni, że zadzwoni 8 razy i noce, że zadzwoni 37 razy i jedziesz, bo pracownik pijany, albo poszedł do domu, albo został pogryziony w twarz przez napastnika na stacji benzynowej.
kris 2016-10-06 14:11:56
obecnie najgorsza firma. nie próbujcie reklamować żadnych ich wad będą odbijać piłeczkę aż dacie sobie spokój

Kiedyś Właściciele Pani Alicja, Pan Andrzej oraz personel dbali o klienta obecnie mają ich zbyt wiele i mają to w poważaniu
poka 2016-10-06 16:52:46
To zależy od obiektu i od umowy jaką byś miał. Są ludzie co pracują 400h a są co pracują 48h w miesiącu
Najlepiej zadzwoń do rekrutacji.
Mlodyy 2016-10-10 11:16:52
Witam,
Jak wyglada praca w dziale windykacji? Warto aplikować ?
baal 2016-10-19 12:36:54
Ta praca w firmie ma niewiele wspólnego z ochroną.W większości to papierki i ich wypełnianie-tak naprawdę powinno to wykonywać biuro ,ale lepiej pić kawę i zajmować się ploteczkami.Obchody robisz w wolnej chwili czyli raz na dobę albo wcale na obiekcie ciągły ruch tak naprawdę to praca dla dwóch osób ,ale wiadomo tanie państwo.Co do kasy to jeden wielki ch.j czyli najniższa krajowa jak masz kwalifikowanego trochę więcej.Pracowałem w tej firmie krótko i sobie odpuściłem nie polecam masa nerwów użeranie się z ludźmi itd.
oszosz 2016-10-19 20:10:59
Witam, jak wyglądają warunki pracy w dziale księgowości ?
predator 2016-10-30 15:41:25
Wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] 5 zł na godzinę Suwałki.
darex 2016-11-04 15:54:38
Zblokuj połączenia numerów niechcianych, albo zmien numer. Albo zgłoś do organów ścigania o nękanie.
Pozdro.
Tomek 2016-11-09 12:45:48
Odradzam każdemu firmę Solid.
Jeżeli jesteś nawet w kryzysowej sytuacji to nie aplikuj o pracę do nich.
Są to naciągacze.
Oczekują od kogoś by ktoś chodził na dodatki a jeżeli się nie zgodzi to jest zmieniony na inny gorszy obiekt.
Ale już Miarka się przebrała gdy nie dostałem drugiej części swojej wypłaty a jak dzwonilem do inspektora to albo nie odbiera albo nawija makaron na uszy, że załatwi to po czym ma to gdzieś.
Jak zadzwoniłem do Solidu to tylko mnie przerzucali z lini na linie aż z nerwów się rozłączył bo szkoda mojego czasu i pieniędzy z konta.
Jeżeli nie upomnisz się o umundurowanie to nawet możesz chodzić z dziura na spodniach w intymnym miejscu to inspektor ma to gdzieś...
Co do inspektorów to sam byłem świadkiem jak jeździli po obiektach gdzie byli 5min a wpisywali sobie 50min.
Jesteś chory? Masz iść do pracy i koniec bo nie ma zamiennika... Możesz płuc krwią ale masz być... A jak nie przyjdziesz to dostaniesz jeszcze karę pieniężną (bo przecież ludzie z Solidu nie chorują)
Podsumowują
Nie pchajcie się w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za żadną cenę...
Mentos 2016-11-13 20:33:06
Patologia pod każdym względem na czele inspektor Andrzej J. z pytami zbyłymi palami!
Mentos 2016-11-13 20:37:27
Nikt mu nie każe tak pracować a nie pracuje za 1500zł.
Lolek 2016-11-13 21:02:31
Inspektorzy grają tylko z byłymi policjantami którzy są teraz pracownikami ochrony fizycznej ,pracownicy ci wrzystko przekazują im a zwykłych pracowników z ulicy nazywają sprzedawczykami a sami sprzedają wszystko.Pała zawsze będzie palą!!!,nikt nowy nie ma prawa bytu,wybicia się.Likwidują każdego kto lepiej myśli niż oni.Nie wchodźcie w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
londek 2016-11-13 22:33:30
Tak tylko szkoleń nie ma a inspektor każe podpisać,siedziałem w tym głównie kilka lat.
amadeusz 2016-11-13 22:40:59
Podczas rekrutacji podpisujesz umowy w biurze ale jedna z nich nie jest wypełniona w ogóle,zwróciłem uwagę że nic nie jest ujęte w tej pustej umowie to mi pani odpowiedziała krowim rykiem że jak nie podpisze to do widzenia!Czyli podpisując już cię mają!Czy ktoś się weźmie za to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
sylwek 2016-11-13 22:50:01
Zatrudniają na dwie umowy zlecenie,jedna ozusowana a druga nie.poprosiłem żeby do tej umowy ozusowanej potrąca!i mi chorobowe,będąc później na zwolnieniu lekarskim nie zapłacili mi ani złotówki ponieważ ta umowa z chorobowym jest co drugi miesiąc i nie ma ciągłości ponad 30dni a więc pieprzone złodziejstwo!!!!!!!!
były pracownik lejący na solid 2016-11-13 23:00:15
W firmie mento......zamaskowani włamywacze weszli zrobili co swoje bo pani z ochrony spała sobie pod prysznicami a drugi ochroniarz zabawiał się w internecie zamiast patrzeć w kamery? Cały zasrany solid na czele z najmądrzejszymi inspektorami.
Kamila23 2016-11-14 08:20:17
Cześć
Kamila23 2016-11-14 08:23:16
Cześć.
Mam pytanie. Co oznacza w gwarze ochrony słowo "piesek"?
To jakieś urządzenie?
Czy sygnał?
nemezis 2016-11-15 07:41:13
Solid..........ha ha ha firma dla każdego dla młodego bez doświadczenia i starego na wózku ważne że jest jednostka do pracy za 5 zł:) no chyba że kaleka to za 6 albo KPOF to dostanie 7. Jedyna firma która nie daje tylko zabiera co do umowy to jest o pracę jak przyjedziesz z orzeczeniem i kilkoma schorzeniami, a od stycznia będzie gorzej :) pracowałem tam bo musiałem ale na szczęście jest firma która daję umowę o pracę i nie musisz być kaleką a i stawka jest od nawet 12 zł zależy od miasta i obiektu ale od pierwszego dnia umowa o prace..........
nana 2016-11-15 12:01:34
Jesli chodzi o prace w firmie Solid- odradzam ludziom którzy choć trochę poczucia własnej wartości. . Przestroga dla zon ktore chca wyslac tam swoich męzow do pracy, ja tak zrobiłam ...oczywiscie nie moge obwiniac solidu o ten fakt, ale gdy zwrocilam sie z pomocą do jednego z szefów olał sprawe. To siedlisko łajdactwa i rozpusty o czym wszyscy wiedzą . Firma nie trzyma sie zadnych zasad moralnych. Mam wrazenie ze trafiaja tam ludzie ktorzy są ich rowniez pozbawieni. Załogi interwencyjne to parodia grupy interwencyjnej ochrony...to co robia pracownicy tych załóg to nazwijmy to wolna amerykanka...wszyscy narzekają jaka ciezka praca, a ja miałam okazje sie przyjrzec temu z bliska i z boku. Nie wiem jaka jest ich rola bo skoro spią po kilka godzin w tych samochodach a przy kazdej nadarzającej sie mozliwosci nawiązuja prywatne kontakty to przepraszam jak to nazwac? Na to wszystko jest przyzwolenie kierownictwa. Kiedys to moze była normalna firma ale mam wrazenie ze tam pracuja ludzi ktorzy nigdzie indziej nie mieli szans , bez kultury, kwalifikacji i obycia.
belmondo 2016-11-15 13:31:47
Południowe powiaty banda byłych policiantów,parchów i złodziei.Inspektor toleruje tylko frajerów którzy mu wszystko przekazują,liczy się tylko utrzymanie obiektu a pracownik traktowany jest jak śmieć prócz tych byłych policiantów!
Marcin666 2016-11-16 07:42:00
Cześć, urządzenie z którym latasz jak z psem na smyczy w każdą pogodę żeby firma mogła Ciebie kontrolować ale to tylko firmy typu solid tak ma bo w mojej nie ma takiej kontroli i obchodów teraz jest większość firm monitorowanych i nie trzeba latać jak z psem żeby odbić punkt:)
Kamila23 2016-11-16 08:45:47
@Marcin666 dziękuję Ci bardzo za odpowiedź i pozdrawiam!
Stan 2016-11-17 07:08:32
Jakbyś miał 5 złotych na godzinę, to też byś w pracy spał. Dziwię się, że za takie stawki ludzie przychodzą do tej dziadowskiej "firmy".
Bohun 2016-11-18 16:41:14
Śpią ,bo to naturalna czynność człowieka.Sama spróbuj nie spać 24 lub 48 godz.,a potem wsiądż do auta to zobaczysz jak ,,fajnie i bezpiecznie się jeżdzi ,,
Bragga 2016-11-21 10:27:15
SOLID... Tfu !! Najgorszy syf w jakim mialem nieszczescie pracowac... Spychologia, wlazenie po kims aby tylko miex lepiej, niejasna sytuacja co do wypracowanych godzin - jesli Ci to pasuje zapraszam do solidu. A co najbardziej wk... To ze babska siedzace w warszawce maja 4 tyg (przy dobrych wiatrach) na wystawienie pieprzonego zaswiadczenia o zarobkach... Siedza, dlubia w nosie a ty czekasz jak poj.. any na papier...Obcinanie godzin to normalka, ludzie pseudo kierownicy obiektow a tak naprawde kur...y a nie ludzie to norma nawet nie wspominam...
LOLO 2016-11-24 16:26:59
hym ciekawe rzeczy tu piszecie ale ja nie mogę narzekać pracuje w Solid już trochę i się na niczym nie sparzyłem pracuje 2 dni po 13h na 2 dni wolnego pieniądze są na czas 11h na godzine . nie wiem jakie macie obiekty ale ja na monitoringu .
byly pracownik 2016-11-24 17:36:27
żałosna jest ta firma. pracowałem w grupach interwencyjnych dwa miesiące i tak dwa miesiące za długo. praca 24h/24h lub 48h rożnie. musiałem za własne pieniądze kupić latarkę kajdanki no i własną nawigacje. tak jak bym szedł na budowę z wlasna łopatą. niechce mi sie tutaj wymieniac innych porażek na tym stanowisku. a wyplata jest cudowna za 205 h na miesiac zarobilem hmmm 1100 zl. majac kwalifikacie to byla moja ostatnia firma ochroniarska w jakiej pracowalem . ochrona solid sięgnęła dna. niepolecam nikomu.
Stan 2016-11-24 23:05:41
A ile byś ty chciał zarobić??? Czy ty wiesz ile kosztuje urlop prezesa na Samoa. Samochody, alkohole, żony, kochanki. Jak ci się nie podoba, to droga wolna. Nikt cię nie zmusza. Za bramą dziesięciu czeka na twoje miejsce. Jest kapitalizm.
Roszczeniowe mondziolstwo na forach wypisuje bzdury. Jak dostaliście 500 złotych na bachory to robić wam się nie chce.
roko 2016-11-28 18:37:36
Śpią nie wykonują co trzeba dlatego inspektorzy robią z nich śmieci.
Sprawiedliwy 2016-11-29 07:14:59
Dzial handlowy-przedstawiciel
Na poczatek minimum 2000 netto plus 490 benzyna. Najnizsza krajowa umowa o prace, umowa lojaknosciowa plus zlecenie. Praca od 9 do 17. Daja telefon dlugopisy markery i inne pomoce biurowe. Po 3mcach jesli nie podpisze sie z Twojego polecenia polis ubezp. Na kwote 600 potraca Ci 300zl z pensji, ale jesli podpiszesz dostaniesz nagrode nawet 600zl plus 20% prowizji za samo polecenie wiec luz. Atmosfera fajna, decyzje zarzadu smieszne generalnie polecam Komus na rok max dwa zeby zlapac doswiadczenie. Co do podpisywania umow podpiszesz, ile? Zalezy od terenu. Papierologia i spychologia. Wyplata zawsze przed czasem
obserwator 2016-11-29 10:24:35
Od stycznia koniec przygody z Solidem . Firma traci obiekt bo właściciel nie podpisuje dalszej umowy. Powód wywalone nowe stawki w kosmos , gdzie tylko 1/4 to kasa dla pracownika . Najbliższe obiekty to 25km w jedną stronę . Za 9 na godzinę tylko desperat podejmie się takich dojazdów .
p 2016-11-29 16:33:03
Za to się weZmą i te ochroniarskie pseudo firmy upadna za oszustwa
Ruda 2016-12-01 20:55:33
cześć . Właśnie zastałam zwolniona przez Pawła Wasilewskiego gdzie jest szefem SOLID SECURITY w pflederer Wieruszów , nie ma co dużo gadać, chcieli abyśmy dobrze wykonywali swoja prace niektórzy tego nie robili i zostali a ci co się starali np., ja, to zwolnili, dość ze musiałam jechać do Łodzi to jeszcze mi nie zapłacili za to ze wygolę tam pojechałam , ciekawe kto mi to zwróci. Pracowało mi się dobrze nie narzekam ale Paweł nie potrafi słuchać i nie dotrzymuje słowa , mnie bez powodu zwolnił , Z tego co wiem to inni mnie nie akceptowali, nie akceptowali tego ze zasady są zasadami, skoro chcą bałaganu to niech mają, mam nadzieje że długo tam nie zostanie ta firma. Skoro szczerość to ich problem to nie moja wina robiłam to co chcieli. Nie pasowało mu ok niech zostawia ludzi takich co nic nie potrafią, a trzeba za nich robić i pracować za nich czy naprawiać błędy. Kiedy był szef potrzebny nie odbierał tel i nie miał czasu na ten obiekt, ktoś mu cos zarzucał nie słuchał wolał słuchać kłamstw i innych , ja byłam szczera ale ja nie miałam szans przeciwko 10-ciu osoba przeciwko mnie, Pozdrawiam
Kamila23 2016-12-02 13:19:00
Koledzy wiem że piszecie tu o poważnych sprawach.
Ale bardzo proszę jeżeli wiecie oczywiście co znaczy w gwarze ochrony słowo "żyletka".
Bo chłopaki w pracy się między sobą taką gwarą posługują.
A ja bym chciała wiedzieć żeby nie wyjść na głupola jak któryś do mnie tak powie.
Glock 2016-12-03 12:24:39
@ Kamila23

Nie wiem, może kogoś tak nazywają. Mi się to słowo kojarzy z filmem "Żyleta" w którym główną rolę grała cycata blondynka znana też głównie ze "Słonecznego patrolu" - Pamela Anderson:)).
prawdziwyrealny 2016-12-03 19:52:48
za takie pieniędzą to kto będzię się narażał
Kandydat na pracownika 2016-12-05 16:04:06
W trakcie 30 to minutowego oczekiwania na rozmowę kwalifikacyjną w centrali na ul.postępu 17 w Warszawie byłem świadkiem traktowania ludzi w tej firmie.Nie polecam współpracy traktują ludzi bardzo lekceważąco.Totalny przemiał człowiek jest nikim .
prawdziwyrealny 2016-12-05 19:22:49
jak w każdej
pracownik 2016-12-06 11:07:32
Od nowego roku stawka będzie 13 brutto.
Szymon 2016-12-08 07:30:54
Hej Kamila 23.
Pisz na ten nr. (usunięte przez administratora)
Na wszystkie pytania odpowiem
Zostaw swoją opinię o Solid Security - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Security