Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

mam unich zamontowany system alarmowy co ruz som znim problemy dzwonie na serwis to sobie jaja robiom skandal jak ludzi traktuiom sobie wsmiewki z ludzi robiom tak samo serwisanci i biuro obsludi szkandal wogule sobie nic z ludi nie robiom

SS_Wer

Potwierdzony przypadek Covid 19 w sortowni , dyrekcja nie daje żadnej informacji, niepoinformowani pracownicy pracują jak gdyby nigdy nic... Żeby nie stracić pieniędzy każą tym ludziom za najniższą krajową + nadgodziny na osobne zlecenie zarażać się tym świństwem. Patologia

Jest opcja rekrutacji przez wideorozmowę ?

@Ania

Cześć, ja ostatnio miałam rozmowe i właśnie przez wideo :)

Scoobi

Okropna firma nie polecam

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Gorn

Ja jak jeden kierowniczek (nie był on z Solidu tylko ochranianego obiektu) mnie mobbingował to go jednym tekstem zgasiłem.

zgrupa

Może wiecie jak wygląda z płatności dla osoby z grupą w Solidzie praca ? Jaka stawka ?

DZIKI
@zgrupa

JAK WYGLĄDA PRACA I ZAROBKI NORMA TO Z 160 CZASAMI 200 GODZIN ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ 1860 Z GROSZAMI TAK WYGLĄDA PŁACA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI SZKODA SŁÓW NA TĄ FIRMĘ JEST (usunięte przez administratora) A TA FIRMA WIELKA JESZCZE 3 METRY PONIŻEJ DNA TYLKO KASA Z PFRON ZA NIEPEŁNOSPRAWNEGO I WIĘCEJ SIĘ NIE LICZY NIC A NIEPEŁNOSPRAWNY CHARUJE PO 200 GODZIN

Solid...

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu i z ciekawości tutaj zaglądam. Jak widzę nie wiele się zmieniło. Jedyne co ta firma ma wspólnego z solidem to solidna (usunięte przez administratora). W tej kwestii trzymają poziom. Mają rozmach(usunięte przez administratora).

załoga gi

do tej pory nie wierzyłem za bardzo w to co słyszałem, ale teraz mam już pewność, dyrekcja w solidzie to osoby z niepełnym podstawowym i ilorazie inteligencji wskazującym na uspośledzenie umysłowe, żeby robić zdjęcia psom, no tego by bareja nie wymyślił

załoga gi

ludzie zaczynają odchodzić bo mają dość tego cyrku z pojedyńczymi obsadami

przyszedł wam jeden pit czy wiecej? Mi jeden i mam w nim same zera. O co chodzi?

@pracownik

Pracuje w firmie solid i dobrze mi z tym mam jasne zasady pracy i masę powodów do zadowolenia pozdro polecam

Nauczyciel

W średnioweiczu jak była bitwa pod grunwaldem to nasi ją przegrali razem z Matejką.

Solidowiec

Po przepracowaniu w Solidzie wylądowałem na ulicy jako "bezdomny". Byłem nim pred Solidem jestem i po Solidzie

Pytanie?

Jak to jest że tutaj pracownicy piszą jak to wspaniałe się w pracuje w solid w oddziale głównym w Warszawie że fajna atmosfera ludzie itd... a dlaczego są oddziały w solid w Polsce w których pomimo tego że ludzie chcą tworzyć i tworzą fajna atmosfere szanują się pomagają sobie pracują i starają się jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki to i tak są traktowani jak zero (usunięte przez administratora) szm*ty i najgorsze co może być przez jedną osobę która postawiona wyżej wylewa swoją żale frustrację i życiowe niepowodzenia na swoich pracownikach ? Wypisujcie jak to jest wspaniałe a prawda jest taka że każdy tylko milczy i udaje ... Tak jest taki oddział gdzie brak jest szacunku dla swoich pracowników niestety gdzie ludzie są szykanowani obrażani i szantażowani .... To jest właśnie Solid Security Takich ludzi właśnie robicie kierownikami Pogratulować wyborów :(

J
@Pytanie?

Bez żartów; na temat tego jak traktowani są pracownicy powstają już prace dyplomowe. Na stanowiska kierownicze w tej firmie wybierane są odpowiednio selekcjonowane cepy i nieuki którymi łatwo manipulować i zastraszać, mają odgórnie narzucane żeby w ten sposób traktować pracowników, więc jest to niezależne od miasta.

Studenci z Polski

Weźmiemy się za ten Pefrom do likwidacji całkowitej.

WITEK

WSZYSTKIE AGENCJE OCHRONY TO WYZYSKIWACZE NIEPEŁNOSPRAWNYCH TRAKTUJĄ JAK LUDZI NAWET NIE TRAKTUJĄ JAK LUDZI TYLKO JAK ŚMIECI .NAJLEPIEJ ŻEBY POSIADAĆ STOPIEŃ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI SCHORZENIA SPECJALNE STOPIEŃ UMIARKOWANY LUB ZNACZNY WTEDY MASZ 100 PROCENTOWE ZATRUDNIENIE DO WIĘKSZA KASA PFRONU DLA FIRMY NIBY FIRMY GDZIE NIE LICZĄ SIĘ NIEPEŁNOSPRAWNI TYLKO KASA Z DOFINANSOWANIA Z PFRON I LUDZIE CHORZY PRACUJĄ ZA GROSZĘ PO 24H NA OBIEKTACH POSTERUNKACH SAME GDZIE SĄ TO LUDZIE CHORZY ALE KOGO TO OBCHODZI NAJWAŻNIEJSZA KASA ZA NIEPEŁNOSPRAWNEGO I PODWYŻKA LUB NAGRODA DLA PREZESIKA LUB WCZASY A NIEPEŁNOSPRAWNY CHARUJE JAK OSTATNI OSIOŁ BO ZUS RENTĘ ZABRAŁ A DAŁ STOPIEŃ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI JAK BY NIE STOPNIE I DOFINANSOWANIA Z PFRON TO I TYCH WIELKICH PRAODAWCÓW BY NIE BYŁO I NIE ZATRUDNIALI BY NIEPEŁNOSPRAWNYCH ,CZEMU NIE ZATRUDNIĄ LUDZI ZDROWYCH TYLKO JAK CZŁOWIEK DZWONI W SPRAWIE PRACY TO PIERWSZE PYTANIE JAKA GRUPA BO LICZY SIĘ TYLKO KASA Z PFRON A NIEPEŁNOSPRAWNY JEST TRAKTOWANY JAK ŚMIEĆ

mała śmierdziuszka

Czy mając grupę 3 można liczyć na umowę o pracę czy trzeba koniecznie mieć 2?

Wiesław

Przepraszam byłych kolegów z woj. Śląskiego gdzie podczas służby w zeszłym roku plułem do czajnika firmowego gdy zmieniał mnie czterdziestoletni donosiciel, który nagrywał wszystko co mówiłem na laptopa i telefon komurkowy. Niepozdrawiam serdecznie SolidSecurity

dokąd

my mamy nadzieje że przegrają przetarg i wróci normalność po nowym roku

Nigdy_Więcej

W Solid Security nie płacą na ZuS i Fundusz Pracy 5 lat dla nich pracowałem. Sami krętacze i donosiciele zwłaszcza ci młodzi 40latkowie na telefon nagrywają i kierownictwu donoszą. Nie Polecam. Wczoraj miałem sen że siłą na znienawidzony obiekt przemysłowy gdzie pracowałem do ochrony mnie wzięli. NIGDY WIĘCEJ.

Zainteresowana

Jestem ciekawa czy tak samo negatywne opinie sa odnosnie pracy w centrali solidu na ul. Postępu? Zastanawiam się nad aplikacją do działu kard. Ktos cos wie?

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 231, z czego 18 to opinie pozytywne, 145 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security