Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

Rozczarowana

Pracuję prawie 3 lata w biurze. I jestem rozczarowana. Jak już wydaje mi się że gorzej być nie może to jednak moja "przełożona" pokazuje że jest to możliwe. (usunięte przez administratora) jest na poziomie dziennym. Nie polecam. Pensja jest śmieszna bo ledwo siega ponad najniższą krajową.

Były prac ze Śląska

Witam Szykuję się na zabieg witrektomi oka w Katowicach. Mam nadzieję że nic boleć ta operacja nie będzie, Moje zaburzenia widzenia to prawdopodobnie skutek pracy po 24h w ochronach w lewym oku mam dwie muszki a w prawym nitka lata. te muszki w lewym oku to też jakby na nitce coś było trochę do tych muszek podobne jak ciało szkliste. Służby po 24 powinny być zakazane tylko po 12h.

Wieprz
@Były prac ze Śląska

Szkoda ze resztki mózgu nie wiszą

Były pracownik ze Śląska
@Wieprz

Chcesz się ze mną w sądzie za obrazę zpotkać. Mogę ci to gimnazjalisto załatwić.

dział prawny

Czy możecie powiedzieć, jak wygląda praca w dziale prawnym Solid? Czy warto? Jakie wynagrodzenie, jak przełożeni?

pzdr

Czy ktoś wie jakie stawki są na jednostkach wojskowych i jakie trzeba mieć uprawnienia?

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Przemo

Po odejściu z pracy zostałem bez jakichkolwiek dokumentów.Nie mogę się zarejestrować jako bezrobotny nie otrzymuję tz.kuroniówki..pozostałem też bez ubespieczenia zdrowotnego a posiadam grupę inwalidzką.W kadrach panuje straszny bałagan ,panie tam pracujace nic nie wiedzą i nikt nie jest winny.Byłem odsyłany z Łodzi do Warszawy i na odwrót..Wiem że pracuje tam wielu ludzi z grupą i zastanawia mnie jedno ,czy kierownictwu tej firmy nie jest wstyd krzywdząc takich ludzi jak my???

A
@Przemo

Pracodawca w ciągu 14 dni jest zobowiązany do dostarczenia świadectwa pracy. Jeśli tego nie zrobi to wysyłasz dwa listy bądź @ ponaglające i zgłaszasz do PIP. W żaden sposób nie blokuje Ci to rejestracji w urzędzie pracy. Najwyżej na ustanowienie prawa do zasiłku będziesz czekać do momentu zakończenia sprawy.

Emilia

A ja zaczęłam pracę w biurze i jestem zadowolona z moich współpracowników .

Artur
@Emilia

Witam Proszę przesłać mi numer do księgowości pozdrawiam

Darka
@Artur

Nie kuś losu, jeszcze się dodzwonisz to samej głównej księgowej =)

Malwina
@Emilia

na Postępu czy Jerozolimskich?

Stanisław Fijak.

Ptacowałem na stoczni Damen w Kędzierzynie Koźlu. Solidowska ochrona tam to porażka. Najwięksi pijacy i (usunięte przez administratora) jakich w życiu widziałam, na obiekcie totalny (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Kierowniczyna Sławek Suszalski, niedojda jakich mało ni potrafił sobie poradzić, próbował coś zrobić ale był bez szans, za jego plecami wszyscy się z niego śmiali i mieli go za idiotę którym faktycznie był. Jednym słowem parodia ochrony.

Klient szeregowca.
@Stanisław Fijak.

Największy błąd jaki zrobiłem w kwestii bezpieczeństwa ,jak mniemałem, mojego domu. Włączające się bez powodu alarmy. Domniemane przerwania instalacji ?w trakcie prac wykończeniowych/.Opłaty za dojazd tzw. grupy interwencyjnej. Brak reakcji na prośbę o wyłączenie alarmu .Kompletna znieczulica .Jedynie chęć zarobku na każdej rzekomej interwencji. To się zgadza z opisem w/w. Obwarowanie umowy na ochronę perfekcyjne...Ochrona klientów i pracowników zerowa. Traktują klientów jak dojną krowę. Ochroń się sam. ....Zanim podpiszesz cyrograf z diabłem.

Klotekmlotek

Witam czy pracownicy na umowach zlecenie dostali nowe umowy na 2021 rok?

Pracus.
@Klotekmlotek

Nie Za to za styczen zaplacili mniej o 65zl przy tych samych godzinach jak w grudniu.

robert

Jestem kwalifikowanyn prac. ochrony posiadam pozwl; na bron Czy mam szanse na prace w Warszawie prosze o odpowiedz

Pani Ilona z czarnej Wody

Nie polecam pracy w solid security na obiekcie Steico w Czarnej Wodzie. Tam jest koordynatorem Pani Ilona ruda... Która wyzywa kazdego jak się da i uprawia mobbing, a kierownik Pan Michał z tym nic nie robi! Mam nadzieję że ktoś się zajmie tą sprawą... To jest kpina!

lol

pracuje w firmie solid zero kultury w kadrach beszczelność nie zna granic tylko się zastanawiam jak naśle pip że połowa pracowników niema umowy co oni zrobią

Maly

Jaka jest stawka godziniwa netto kierowcy na konwojach pienieznych?

Malwina

Molestowanie seksualne w tej firmie to codzienność. Wytrzymałam dwa miesiące I podziękowałam. Nie polecam żadnej kobiecie...

Były Pracownik
@Malwina

Przy dziesięciu innych pracownikach w pokoju? Czy do łazienki ktoś latał za Panią? :)

Triss

Pracowałam jako referent w biurze na Postępu. Nie polecam nikomu, takiego (usunięte przez administratora) w całym życiu nie doświadczyłam. Wrzaski, wulgaryzmy, czasem wyzywanie od tłumoków. Mnie się nigdy nie dostało, ale tylko dlatego że część stanowisk stałe rotuje i przełożony nie zawraca sobie głowy aby zapamiętać czyjeś imię. Mimo to przy składaniu wypowiedzenia nie ominął mnie cyrk-zostało ono podarte a mi na złość nie podpisano obiegówki. Co jeszcze? Część ludzi donosi przełożonemu i można mieć problem. Za moich czasów recepcjonistka informowała szefa czy ktoś odbija kartę jak wychodzi na fajkę. Donoszą współpracownicy, inni szefowie i pracownicy innych działów. Taka kultura pracy. Tylko czekaj aż ktoś na ciebie nawrzeszczy. Firma nie daje możliwości rozwoju. Przychodzisz i masz stałe obowiązki na lata-o ile wytrzymasz. Nie ma też szkoleń, w zasadzie to nie musisz być jakoś zbytnio ogarnięty, wystarczy że potrafisz odpowiednio wklepać dane do systemu. To się w firmie ceni-a później masz kierownika który nie zna podstawowych pojęć. Do kibla za często nie chodź, a i obiad przy biurku bo komuś może się to nie spodobać. Pensja-poniżej widełek na każdym stanowisku i to jeszcze na umowie dzielonej. Widzę jeden plus:przez solid przewinęło się tyle osób, że rekruterzy żadko kiedy pytają dlaczego chcesz zmienić prace=)

Aplikowałem, na stanowisko asystetnta kierownika w dziale handlowym w Warszawie. Ktoś może pracował na tym stanowisku albo wie jak wygląda tam praca? Niepokoją mnie bardzo początkowe 3 miesiące umów- zleceń. Nie zmieniają pracowników po zakończeniu śmieciówek?

@Adam

Nie zmieniają pracowników biurowych po zakończeniu śmieciowek. Zasadniczo to pracownicy odchodzą, chyba że faktycznie trafi się ktoś taki, kto ewidentnie się nie nadaje.

@Kasia

@Kasia a wiesz coś o szczegółach pracy na tym stanowisku? Albo o pracy na podobnym stanowisku? Dowiedzialem się o dwóch umowach które trzeba podpisać, dwie zleceniówki z czego jedna po okresie próbnym zamienia się w umowę o pracę. Pewnie umowa o pracę zostaje na najniżej krajowej, śmieciowa służy do nabijania nadgodzin. Dobrze myślę?

@Adam

Troszkę inaczej to działa z tymi umowami. Pierwsze dwie śmieciówki są zawierane na czas dłuższy niż 3 miesiące, nie pamiętam dokładnie na ile. Po 3 miesiącach jak się przypomnisz i będziesz chciał-dostaniesz umowę o pracę na najniższa krajowa. Musisz ją podpisać i dostać nowy dokument, nic się nie dzieje z automatu. Jak się nie przypomnisz, albo nie będziesz chciał umowy o pracę-pracujesz dalej na dwóch umowach zlecenie. Nadgodziny są wypłacane z umowy zlecenie, za moich czasów pracodawca płacił za 10 nadgodzin w miesiącu. Cały system umowy o pracę za najniższa krajowa + zlecenie służy temu by oszczędzić na pracowniku. Uprzedzam Cię z góry że urlop masz tylko na umowie o pracę, zwolnienie lekarskie-pracodawca zapłaci co od najniższej krajowej (bez zlecenia), więc warto przemyśleć. Co do zakresu obowiązków to mało współpracowałam z działem handlowym więc nie pomogę. Przy odrobinie szczęścia, jeśli odszedł ktoś ogarnety to dostaniesz ciekawe zadania tej osoby. Ps. Nie liczyłabym na awans z asystenta na kierownika, to tak nie działa w solidzie. Awans dostaje się poza firma =)

Pitre

Panowie, ktokolwiek dostał podwyżkę w nowym roku? Oczywiście, nie pytam o tych, którzy zarabiają najniiższą krajową i Solid.(i firmy córki) musiał podnieść stawki godzinowe, pytam tych, którzy zarabiają więcej jiż minimalna.

KAREN

Pensja minimalna , traktowanie pracowników jak bydło , brak szacunku i oszczędzanie na wszystkim. Nie polecam

osób

info dla ludzi z Torunia z jednostek wojskowych dla swoich dwóch przydupasów robote mają w solidzie reszta niech się buja zachciało wam sie solidu to macie trzeba było przejść do konkurencji a teraz to na zielona trawe

Solidowiec

Pytam się dlaczego solid na umowę zlecenie przez okres 5letneiej mojej pracy dla was nie zapłacił mi ani złotówki na zus i fundusz pracy

Lubliniak

Wyłudzili odemnie dane osobowe xera decyzji w dobrym formacie dokumenty niedotyczące pracy, ksiazkczki wojskowej, róznego typu decyzje zawarte na piśmie

Yrt
@Lubliniak

No no? Opowiedz coś więcej bo dawniej oni chyba (nie pamiętam dobrze) ale też wymagali dokumentów? Napisz coś więcej

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 231, z czego 18 to opinie pozytywne, 145 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security