Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

Sławek

Jaka stawka na grupie z bronią?

bolek
@Sławek

14.50

Tragedia na każdej możliwej płaszczyźnie. Odradzam, wyzysk i warunki pracy tragiczne.

Mike

Szukam info o Artur Poło...a ktoś ktoś typem pracował?

Ślązak

Ja przez pracę w systemie 24h przez którą byłem ZMUSZONY pracować nie przez kierownika ale PRACOWNIKA uszkodziło mi wzrok. W lewzm oku mam dwie dziwne kropki jakby nitki w prawym na razie nitki.

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Były Solidowiec Śląskie

Ja poprzez pracę w systemie 24 h a nawet więcej uszkodziłem sobie wzrok ciekawe kto za to odpowie skoro Solid nie płaci składek na zus i fp . Mam kroki w oczach i nitki

T.B.

Mam pytanie odnośnie obecnej sytuacji z covid. Czy rekrutacja i praca biurowa odbywają się systemem zdalnym?

miki
@T.B.

Jest stacjonarna, nie zgadzają się na teams ani telefonicznie

Tajemniczy gość.

Witam Serdecznie ile czekaliście na umowę o pracę i na zgłoszenie do ZUS??? Już mija drugi tydzień ani umowy o pracę ani zgłoszenia do ZUS papiery tyle czasu idą do Warszawy.jak było u was?

@Tajemniczy gość.

Zgłoś do PIP to zaraz dostaniesz

Yogi

10 lat pracy w solidzie w ochronie fizycznej , zero podwyżek , wieczne problemy z dostaniem dłuższego urlopu a na koniec problemy z zwolnieniem się przed terminem. Jaśnie stwierdził pan prezes nie bo nie - nie podpiszę. Polecam Art. 55 § 1(1) Kodeksu pracy jakby ktoś miał problemy z dogadaniem się z Solidem w tej firmie zawsze się dojdzie do ciężkiego naruszenia podstawowych obowiązków wobec pracownika. Art. 55 § 1(1) Kodeksu pracy Pracownik może rozwiązać umowę o pracę w trybie określonym w § 1 także wtedy, gdy pracodawca dopuścił się ciężkiego naruszenia podstawowych obowiązków wobec pracownika; w takim przypadku pracownikowi przysługuje odszkodowanie w wysokości wynagrodzenia za okres wypowiedzenia. W przypadku rozwiązania umowy o pracę zawartej na czas określony odszkodowanie przysługuje w wysokości wynagrodzenia za czas, do którego umowa miała trwać, nie więcej jednak niż za okres wypowiedzenia.

Niedoswiadczony

Czy 20 zlotych netto za godzinę na ochronie to dużo? Dodam że mam 19 lat i to moja pierwsza praca . Oferta w Warszawie

doświadczony
@Niedoswiadczony

a ile kosztuje twoja głupota netto ! Kto w ochronie ma 20 pln netto ! Chyba twój dzielnicowy !

@doświadczony

Osoby, które nie ukończyły 26 r.ż. i mają status studenta otrzymują wynagrodzenie bez potrącania składek i zaliczki na podatek dochodowy. Czyli w takim przypadku 20 brutto to 20 netto. Pańska wypowiedź to kwintesencja słów "nie wiem, ale się wypowiem" Chyba kogoś bardzo zabolało to 20 zł/h ????

Somo
@doświadczony

Pracuje w solid na obiekcie w mszczonowie i mam 20 zł netto

.,,,,,,,
@Niedoswiadczony

kubeł na wodę , masz zamiast głowy ?

Marko

Dobra płaca, ja robie w Juventusie 2 i pół roku w Auchan i mam 15h

Ciekawy
@Somo

Ja od początku roku umowy jeszcze nie mam dlaczego?

Ciekawy
@Niedoswiadczony

Może na planie pornosów pilnujesz ????

Wasyl

Czy ktoś wie jak sie pracuje w Windykacji ? Ponoć szukaja Kierownika do Windykacji polubownej. Czy wczesniejszy kierownik sam odszedł, czy mu podziękowali

nie rubcie ze siebie ludzie kretnuw to jest firma osustyuw i zlodziej dziwie sie ze tacy osusci som na rnku skandal i bez sluw osusci i zlodzieje

Tomasz

Solid Security Sp. z o.o. Zakopane Firma porażka a pracownicy z działu obsługi klienta i księgowości nie znają podstaw umów cywilnoprawnych próbują naciągnąć ludzi na pieniądze i niekorzystne umowy nie mówiąc już o rozwiązaniu umowy brak jakichkolwiek zapisów w umowach o wypowiedzeniach umów a jeśli przyjdzie do rozwiązania umowy firma chce 3 miesięczne wypowiedzenie na piśmie którego w czasie pandemia covid 19 można wysłać przez @ bo nie akceptują mało tego w umowie nie ma żadnego zapisu o trzy miesięcznym wypowiedzeniu.Sprawa zgłoszona do prokuratury z art. 286 k.k. Solid Security Sp. z o.o. OMIJAĆ Z DALEKA PORAŻKA

Piter.

Płaczecie narzekacie a i tak pracujecie jesteście niewolnikami bo nie jesteście zdolni do samodzielnego myślenia i działania i na takich jak wy Solid się opiera przykre to ale prawdziwe nie potraficie walczyć o swoje i dlatego jesteście tak wykorzystywani bo życie poza Solidem jest dla was nieosiągalne pretensje miejcie sami do siebie !!!

rozmowa

szukają kierownika biura w RADOMIU , czy ktoś z was wie co się stało z poprzednikiem ? sam zrezygnował czy go wyrzucili ?

OFFICEmanager
@rozmowa

Zrezygnowałam kiedy nie mogłam doprosić się o płyny do dezynfekcji i maseczki których jest stanowczo za mało, każą dokupować za własne pieniądze. Ponadto okropnie seksistowskie towarzystwo, styl zagadywania podchodzi pod molestowanie

@OFFICEmanager

pracowałaś w radomiu ?

On

Będę :)

@rozmowa

czyli nie warto wysyłać CV ? czy jako kierownik oddziału - otrzymuje się premie do pensji ?

@OFFICEmanager

możesz napisać coś więcej o tym stanowisku? jakie zarobki, czy rozliczenia na czas, czy w miarę stabilne zatrudnienie, atmosfera, miałem pierwszą rozmowę i nie wiem czy jest się nad czym zastanawiać

Marina

Czy jest ktoś w stanie polecić dobrego psychologa terapeutę który pomoże mi stanąć na nogi po tym co się stało w firmie Solid Security ? Chciałabym komuś powiedzieć co się tam dzieje, ale wstyd mi nawet pisać takie rzeczy anonimowo. Z góry dziękuję wam za pomoc

@Marina

W jakim dziale pracowałaś?

Agata
@Marina

Przykro mi, że spotkało Cię coś złego w czasie pracy w firmie Solid Security. Rozumiem, że opisywanie konkretnych sytuacji może być dla Ciebie trudne, jednak zachęcam Cię abyś spróbowała napisać nieco więcej na ten temat - Twoja opinia będzie pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Jo
@Marina

Proszę w pierwszej kolejności iść do prawnika. Jemu opowiedzieć co się wydarzyło. Może trzeba będzie korzystać z innych narzędzi...

Dział handlowy
@Marina

Tak ma to regon psychologa, ja pracowałem tam 9,5 toku i zaliczyłem psychiatrę wszystko przez rządy Kosiorka

Były Rambo z Solidu
@Marina

To Ja prcacowałem 5 lat na umowe zlecenie a firma ani złotówki nie zapłaciła na ZUS i FUNDUSZ PRACY.

kik
@Marina

ja byłam tylko klientka której ochrona w bieliznie szukała niby to ukradzionego towaru

Ochroniarz
@Marina

Napisz do mnie co sie stało cos doradze fomacja@wp.pl

PracownikDziałkowa

Jeśli chodzi o mnie , pracowałem w MCG Więc wiem dokładnie, co z czym tam się je Widok trzeciej zmiany , nad ranem łamie serce Kiedy smutne ludzie, opuszczają to miejsce Pakiety socjalne? No coś Ty, tego nie ma Siłownia , kafeteria ? Tego Ci nie trzeba Sprzęt ma swoje lata , być może starszy od Ciebie Pensja minimalna , ale może być lepiej Nadgodziny płatne , jak normalny czas pracy A są przymusowe, nie ma nic na tacy Na samym wstępie, kierownik Cię zbeszta Nie możesz być lepszy, bo to zostawia niesmak W szafkach kradną, ukraińce jedne W sumie co się dziwić, jak biegają biedne Z niepełnosprawnych , robią sobie jaja I też ma niezręcznie, każda piękna dama Gentelmenow nie ma , są stare oblechy Dadzą chętnie awans , jak da im Ta uciechy Dla alergików, nawet nie przechodz w okolicy Bo kurzu tam tyle, ile w starej piwnicy Nadwagę to ma tam co drugi pracownik A poważny problem z wagą , ma każdy kierownik Zmienia sie tam wszystko ,dyrekcja ma rotacje, Odchodzą i przychodzą , jak hot dogi w żabce Dużo wymagań, za to dać nic Firma SS, to jeden wielki pic

@PracownikDziałkowa

Zdecydowanie omijać tę firmę szerokim łukiem!!!

CzystaBrudnaPrawda
@PracownikDziałkowa

Hahaha, pokazałam ten wiersz kiedy rozwiązywalam umowę ! Pani z HR opadła szczęka! Jesteś idealnym przykładem że do SS chcą przyjść utalentowani ludzie, tylko tam nie potrafią tego wykorzystać!

@CzystaBrudnaPrawda

poniżej inny komentarz na temat sytuacji w tym miejscu: "Opowiem wam w skrócie, gdyż wystarczająco czasu straciłem juz w tej firmie. Firma poszukuje głównie liczarzy, którym płacą tak śmieszne pieniądze w porównaniu do pracy i odpowiedzialności, ze zastanawiam się jak firma dotrwała taki czas na rynku. W pracy spokojnie mozna zmienić język komunikacji na ukraiński, gdyz Polak nie zgodzi się na takie traktowanie, no chyba ze uwierzy w ich kłamstwa. Jeśli jesteś młodą osobą, zrobią z Ciebie kozła ofiarnego na kazdym kroku, byle by oczyścić się z winy, która jest tak naprawde wynikiem braku odpowiedniego sprzętu, kompetencji kierownictwa czy braków kadrowych. Liczarzy mozna porównać do zwierzyny, którą trzeba wyeksploatować jak to tylko mozliwe. Jeśli okazesz sie zdolny, i jakimś cudem będą chcieli dać Ci większe obowiązki, kierownictwo Ci nie popuści. Ci ludzie z biedy tak chronią swoich stanowisk, ze będą za wszelką cenę robić wszystko abyś zwolnił się sam , lub wpakują cię na minę. Obrażanie i nękanie pracowników jest tam na porządku dziennym. Dyrekcja posiadając dowody na takie zachowania, nie jest w stanie zrobić nic. Osoba której udowodniono znęcanie sie nad pracownikami nadal obejmuje stanowisko, i pozostała bez zadnych konsekwencji. Wstając codziennie na 6 do pracy widzisz ludzi opuszczających swoje stanowiska, i zastanawiasz sie nad sensem zycia i swojej wartości. Długo zbierałem się aby znów w Siebie uwierzyć, lecz dzisiaj wiem ze to nie jest kwestia Ciebie, bo i tak zawsze będziesz winny. Nie życzyłbym takiej pracy nawet wrogowi, bo jest to powolne wyniszczanie człowieka i zamienianie go w bezmózgą istotę, która musi wierzyć w słowa swoich przełożonych. Pomieszczenia dla liczarzy nie mają okien, co tylko potęguje depresję. Oglądaliście westerny ? W dziale bankomatów, i na sortowni kurz też przybiera kształt kulki, a klimatyzacja pcha go po tym eldorado. Zapytasz dyrekcję dlaczego nikt nie posprząta tego kurzu, zanim ktoś się udusi., "Po co, przecież i tak się zaraz zakurzy" Temperatura w pomieszczeniach to około 10 stopni, bo otyli kierownicy pocą się od siedzenia i stukania w klawiaturę. W pomieszczeniach brak dystrybutorów wody, co przy takiej pracy fizycznej wydaje się niedopuszczalne. Pracownicy mają zakaz opuszczania miejsc pracy, więc śniadania które przywozi "Pan Kanapka" są tylko dla uprzywilejowanych pracowników. Niektórzy kierownicy są nawet na tyle bezczelni, aby podać fałszywe dane , abyś popełnił błąd. Wszystko napędzane zawiścią, oraz strachem o własny stołek. Wymagają od Ciebie doświadczenia, czujności, bezbłedności, niekaralności, dyspozycyności za te same pieniądze , co dostaje sprzątaczka. Jeśli pracujesz tam juz z dwa tygodnie, i masz dosyć, na pewno ktoś spróbuje Cię przekonać "awansem" lub "poprawa finansową". To jest jak z byłą dziewczyną, NIE DAJESZ DRUGIEJ SZANSY BO STANIE SIE TO SAMO. Nie pisze tej opini po to aby wyżyć się czy odegrać za to co zrobili z moją psychiką czy wiarą w Siebie. Być może moja rozprawka uratuje komuś kilka miesięcy bądź też lat Solid Security, w skrócie SS Z uszanowaniem !"

CzystaBrudnaPrawda

Bardzo podobne te wypowiedzi. Widać że to nie jest opinia jednego pracownika , a problem który widzi dużo osób.

A

Potwierdzam przedmiotowe traktowanie podwładnych na porządku dziennym. Może to ostre słowa ale jesli ktoś chce traktować ludzi jak ścierki powinien dokładniej umyć ręce. Szkoda bylo patrzeć na ludzi, których potencjał jest marnowany, a umiejętności niewykorzystywane i niedoceniane. Ich wybór lub konieczność, mimo wszystko trochę to smutne.

ExSS
@PracownikDziałkowa

Szczery, rzeczowy oraz prawdziwy wiersz , masz talent chłopie !

Sikawkowy
@PracownikDziałkowa

Ty poeta tylko głowa nie ta ! Marnujesz się ! Do psychiatry bo na ginekologa LGBT za późno !

dobre sama prawda

Anna96
@Sikawkowy

Typowy solidowy dziad. Prawicowy, nietolerancyjny, i nic mądrego nie wniesie

Atina
@PracownikDziałkowa

Praw klienta też się nie szanuje. Przy sprzedaży domu, którego nowy nabywca kontynuuje ochronę, Solid bezpodstawnie fakturuje za jedną usługę starego i nowego właściciela.

Gszekosz RUra

Dramat sam jestem dyrektorem i mogę powiedzieć że ta firma to pomyłka. Każą mi zwalniać ludzi i źle ich traktować ja bym chciał być miły ale nie mogę. Kocham moją gwiazdę disco z Sochaczewa i cieszę się bo jest moim promyczkiem w tej słabo płatnej pracy. Nie przychodźcie tu bo będę was wyzywał i poniżał...

gość

W Solid Security w biurze na Postępu w Warszawie pracują znajomi i rodzina. Wszystkie konkursy na stanowiska biurowo - administracyjne, które odbyły się ostatnio były ustawione pod "swoich". Składałam kilka razy aplikacje, bo spełniałam wszystkie wymagania, nawet z nawiązką. Rekrutujące są tak bezczelne, że nawet nie otwierają wszystkich aplikacji, nie mówiąc już o czytaniu CV ze zrozumieniem. No tak, ale wtedy musiały by zaprosić na rozmowe także innych kandydatów, na tle których ich "koleś" czy "kolesiówa" wypadli by blado... I tak właśnie tworzy się tam zespół miernych biurowych ułomków.

Kamil
@gość

Bzdura. Na postępu nie pracują znajomi i rodzina. Nie zaprosili cię bo podałeś za wysokie wynagrodzenie.

jamar
@gość

Jeśli to nawet prawda co piszesz choć bardzo w to wątpię ... to się ciesz, że się nie odezwali. No ale skoro lubisz pchać się do (usunięte przez administratora) to próbuj dalej :))

SS = UB

Dramat nie polecam nikomu przejść i wejść w to (usunięte przez administratora) Zdarzają się wybitne jednostki natomiast większość to nie ludzie. Obrażanie, (usunięte przez administratora) umowa na składaku, wyzwiska, poniżanie, POTRĄCENIA(to jest hit jesteś w DH MOP a każą Ci sprzedawać TUZ jak nie sprzedajesz to cyk 300zł potrącenia z pensji), wyzysk, jazda własnym samochodem(dla nielicznych super auta Tipo, Up lub CitiGo...bez radia...dobrze że drzwi są). Non-stop kontrole i wychwalanie jaka to super firma. Osoby na wysokich stanowiskach jedynie obrażają i poniżają innych. Stare UB które poniża kobiety oraz pracowników niższego szczebla. Jak trafisz na GU, MJ, PM, ŁK, ŁJ, MS, JM no i oczywiście sam najwyższy ASZ bóstwo... Naprawdę szczerze odradzam nie warto dla kilku normalnie myślących robić sobie taką krzywdę. Wrażenia i krzywda zostaje na lata...

Czy ktoś się orientuje czy są przyjęcia na obiekt CBF lub CG na Nowym Świecie?. Słyszałem iż są dobre warunki socjalne i stawki.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 231, z czego 18 to opinie pozytywne, 145 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security