Opinie o Trelleborg w Skoczów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Trelleborg. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Trelleborg o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trelleborg w Skoczów

urazony

widze ze ktos z pracodawcow ma dostep do forum bo usunal moj wpis wiec bedziemy go powielac czy wiecie czym sie rozni wibrator od szefa ? wibrator nigdy nie bedzie prawdziwym h........ pozdrawiam wszystkich ktorzy doswiadczyli przyjemnosci odbycia kary w tym zakladzie :):)

soltys

praca tam to czysta przyjemnosc nie ma to jak zapach gumy o poranku :):):):):):)P

Coś mężczyźni szybciutko nas opuszczają... Skoczów nie jest dużą metropolią. Złe nowiny (i opinie) szybko się po okolicy rozchodzą. Kotlet nie zasmakował? Widocznie ktoś nie był w stanie go przełknąć. W sumie był ciut pikantny... Może się po nim trochę \"odbijać\". Nie trzeba używać przekleństw i wykrzykników. Pamiętajcie: \"przez żołądek do serca\" :D

stalin

Idźmy po kolei: -zatrudniasz się- jesteś kochany, uwielbiany,doceniany -drugi dzień-jesteś udupiony, zostawiony sam sobie -trzeci dzień-szlak cię trafia,zero zainteresowania twoją osoba,bierzesz instrukcje zero faktu w niej -czwarty dzien-dochodzisz do prostego wniosku (usunięte przez administratora) ODCHODZĘ

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Trelleborg? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
Adolf

Masz racje żle nie ma jest tragicznie do kurw..!!!! Panie (usunięte przez administratora) budzimy sie!! Zarobki słabiutkie jak na taka prace zarówno panie jak i operatorzy... Jesli tak dalej firma długo nie pociagnie. Obstawiam jakis strajk!!!!!!!!

armani

Niech sobie te nadgodziny w du.ę wsadzą. Szczególnie latem w upalne dni! Jeszcze parę osób się zwolni i będziemy je.ać szesnastki.

abc

chyba, że jakiś trip. może tym razem wywalczą paczki dla dzieci i premie świąteczne dla Nas. O IRONIO. za żel do włosów i gadżety- piąteczka! :-))

Dziękujemy... A tak na serio, ciekawe czy któryś z szanownych szefów czyta to co tu wypisujemy? Jeden na bank, ale czy wyciąga z tego wnioski? Sądząc po sytuacji jaka panuje w firmie to raczej wątpliwe. Żal patrzeć jak odchodzą doświadczeni ludzie, a zostają panienki którym na rozrywaniu gorąco...

cooler

ja - 2011-09-03 19:20:12 Jak to co: żel do włosów, zlatujące z tyłka gacie, albo jakiś gadżet na portiernie. Tyle w temacie, więcej jak zjem ;) Nowe adidaski dla technologów, bo przecież robocze nie są COOL :D Smacznego wszystkim jedzącym w chwili obecnej!

kentel

co tym razem kupicie sobie za nasze premie panowie? jesteście beznadziejni. doprowadzicie ten zakład do ruiny. doceńcie w końcu nasz wysiłek.

ja., - 2011-03-11 16:53:30 Zwykly operator potrafi wiecej niz technolog. Nie sa tam potrzebni. Nie dbaja o pracownikow wrecz ich olewaja. Odradzam! zmiany są: ludzie odchodzą

nick

nina - 2010-10-05 14:53:43 czy ktoś może mi coś powiedzieć coś o tej firmie, zarobki, jaka atmosfera w pracy? To tajemnica

arbuz

anonim - 2011-08-27 22:03:29 Na szczęście nasz wspaniały kolega[usunięte przez administratora]się nie zwalnia. Zawsze możemy na niego liczyć. Oby więcej takich porządnych pracowników w naszej firmie. Po prostu do rany przyłóż. Tu zamieszcza się OPINIE O PRACODAWCACH a nie o współpracownikach. Więcej nie napiszę, jem przecież!

Na szczęście nasz wspaniały kolega Mirek się nie zwalnia. Zawsze możemy na niego liczyć. Oby więcej takich porządnych pracowników w naszej firmie. Po prostu do rany przyłóż.

kazdy szuka pracy a zwlaszcza operatorzy maszyn

bubel

Kamil zabierz taż moje cv. haha następny mądry .Panie [usunięte przez administratora]to nie koniec! czas się budzić.

ktoś

Kiedyś na maszynach była zamieszczona informacja: (...) wywołuje czynniki RAKOTWÓRCZE (...). Za czasów poprzedniego kierownika RB, zmieniono na "czynniki chemiczne". Trochę inaczej brzmi ale to niestety to samo... Pomiary nadal wykazują, że wszystko jest w normie i to się zapewne nie zmieni w najbliższych latach.

bubel

Noi bardzo git!!! dobrze zrobiła!! niech pan [usunięte przez administratora] otworzy w końcu oczy i przestanie zabierać premie za byle co! bo to juz Oswięcim! gorzej niż w czechowickim Valeo!!! Ludzie w sklepach zarabiają więcej pracując na jedną zmiane,a my w tym syfie na 3 zmiany nie mamy tyle! Panie dyrektorze niech pan zacznie myśleć , doceniać starych i doświadczonych pracowników .Ponieważ kilku z nich też odejdzie prędzej czy później!!!

Załatwiła ich na cacy...jak nie zaczną doceniać starych i doświadczonych pracowników to daleka nie zajadą. Ekipa SZ po urlopie w osłabionym składzie... Powodzenia Elka

Zostaw merytoryczną opinię o Trelleborg - Skoczów

Trelleborg