Opinie o AB Job Service Polska w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AB Job Service Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AB Job Service Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB Job Service Polska w Wrocław

Paulina

@ambasador, a to pierwsza agencja, z którą współpracujesz?

ambasador

Witam wszystkich.Troche śmieszą mnie opinie które tu czytam odnośnie AB. Chce podzielić sie z wami moją opinią.Pracuję z ab 10 lat . Firma wypłacalna nigdy nie było problemu z kasą ,to po pierwsze .Prace są rózne ja przez 10 lat pracowałem w 2 zakładach.Jeżeli ktoś pisze opinie nie przepracowując nawet 1 dnia to jest to śmieszny gość.Nie bede sie zagłebiał w opinie kogos kto po przyjeżdzie doNL. myśli że bedzie zarobiał góre kasy mieszkał w willi super wyposażonej.Teraz nowi po przyjeżdzie nie pytają sie jaka praca ile mozna zarobić tylko pierwsze słowa brzmia ..gdzie jest coffi shop? To albo sie przyjeżdza do pracy albo do cofika.Jadąc do pracy w NL. trzeba umieć pracować ,znac sie na pracy a nie pracować gebą, takie osoby po miesiącu sa po 6 zakładach i nigdzie nie mogą zagrzać miejsca.AB jest jedną z najlepszych firm pracy w NL.Co do mieszkań różnie bywa,wszystko zalezy od współlokatorów,wiekszość wychodzi z założenia ze jak nabrudzi to niech inny za mnie posprząta.

Paulina

@Iza, ile razy współpracowałaś już z AB Job Service Polska?

Iza

AB Job Service Polska to fajna agencja i zawsze maja dużo różnorodnych ofert pracy. Korzystam w nich czasem.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie AB Job Service Polska na stanowisko Kierowca CE Niemcy 3/1 ok Chemnitz? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Paulina

@aru dzięki za informację. @damian1234 będziesz myślał o aplikowaniu?

Paulina

@damian1234 niestety nie mam takich informacji. Mam nadzieję, że ktoś zaraz się wypowie na ten temat. Pomożecie?

@damian1234 jakie stanowisko?

damian1234
@Paulina

np praca w szklarni ? za 40 godzin tygodniowo ile wyniesie nettto do ręki kasa ? ( po odtrąceniu czynszu i ubezpieczenia )

Paulina

@aru zawsze będzie można usłyszeć wiele opinii :) Dzięki, że podzieliłeś się swoją!

Paulina

@rav rozumiem. W takim razie powodzenia! :) Dla zainteresowanych http://www.gowork.pl/praca/ab-job-service-polska;pr znajdziecie tu wiele ofert pracy AB Job Service Polska.

Paulina

@Rav Sandhu dziękuję za informację. Po tym incydencie wyjeżdżałeś jeszcze do Holandii do pracy przez inną agencję?

rav
@Paulina

moze kiedys wyjade, ale na pewno nie przez agencje zaklamania ab cos tam, sam syf. poszukam innej agencji, ktora ma normalne domki, a nie jakies 20 osobowe kijwieco....

Paulina

@Rav Sandhu dziękuję za opinię. Czyli po przyjeździe tam od razu wróciłeś do Polski?

Rav Sandhu
@Paulina

przyjechalem tam okolo godziny 11 a o godzinie 20 juz bylem w busie do polski, jak chcesz to moge Ci fotki przeslac, wbij na gg: 1427853 pozdro

Paulina

Co sądzicie o pracy przez AB Job Service Polska? Jakie warunki mieliście zapewnione?

Rav Sandhu
@Paulina

bylem w ab midden, mieszkalem na ulicy utrechtsestraatweg 42, dla mnie to byl hotel pracowniczy, zrobilem pare fotek, znajomi ocenili to jako "cela". Jesli ktos szuka godziwych warunkow, to niech szuka innej firmy. Do pracy nawet nie poszedlem, bo odrazu wyjechalem do polski. W polsce obiecuja cuda wianki, a w holandii jestes jak smiec, nawet gorzej :D

aru
@Rav Sandhu

ab job to bardzo dobra agencja,nie słuchajcie jaki (usunięte przez administratora) jak wyżej

niunia79
@aru

dzieki za informacje pozdrawiam

Marzec2017

Czy ktoś wybiera się na wyjazd (poczatek marca)- sortowanie szparagow ? Dostaliscie moze juz odpowiedz ? Warto tam pojechac?

Barbara

Czy praca przy ścinaniu kwiatów w Holandii jest aktualna? Słyszałam dobre opinie o tej agencji i chcę wyjechać za ich pośrednictwem. Co muszę zrobić może ktoś wie? Jakie warunki muszę spełnić żebym wyjechała? Mogę mieć problem z językiem a może agencja robi kursy?

Belinda

Świetna agencja, godna polecenia dla ludzi, którzy chcą lub muszą pracować za granicą. Zrobią to co do nich należy.

kamil43

Zarobki są bardzo dobre, ale ja się zatrudniłem przez agencję pracy mg- solutions , bo za granicą nigdy nic nie wiadomo, a przez agencję jest dużo bezpieczniej :)

Skulboj

Ktoś w niedziele sie wybiera na produkcje serów , jakieś informacje na temat pracy, cokolwiek?

Kaczucha

Super że są takie firmy. Ludzie mogą sobie wybrać pracę w zależności od umiejętności oczywiście. Zawsze zarobki są większe jak w kraju!! Jedynie ta rozłąka ale coś za coś.

ROKSANA

Czekoladka ja jadę z Kalisza. A czemu pytasz?

ROKSANA

Tez jestem zainteresowana ta praca przy kwiatach. Proszę o info.

Zostaw merytoryczną opinię o AB Job Service Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w AB Job Service Polska?

Zobacz opinie na temat firmy AB Job Service Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB Job Service Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AB Job Service Polska