logo AB Job Service Polska

AB Job Service Polska

Wrocław

Opinie o AB Job Service Polska

fg 2016-06-24 14:08:15
jak ktos sie wybiera drugi raz to jzu dobrze swiadcz przeciez :) ja sama mysle nad praca przy zbiorze borowek oferuja legalną pracę oraz pomoc w organizacji wyjazdu,zakwaterowanie i ubezpieczenie opiekę polskojęzycznego koordynatora
Czekoladkaa 2016-06-24 14:23:14
Wlasnie jakie sa warunki tam ? Piszcie.
rg 2016-06-24 16:21:01
taki wyjazd za granice to dobra inwestyacja na przyszlosc to nawet rpzeciez potem ładnie w CV wyglada :)
Iwona 2016-06-25 12:09:06
a kiedy chcesz wyjechać? i gdzie dokładnie? też zastanawiam się nad wyjazdem i fajnie by było wyjechać z kimś
kamień 2016-06-25 12:11:33
@rg zgadzam się, póki holandia jeszcze jest w UE to trzeba korzystać. a wiecie może czy taka praca liczy mi się do emerytury zagranicznej?
Dominik 2016-06-25 19:38:53
Od 4 lipca ma byc praca przy cebulkach kwiatowych
fghd 2016-06-25 20:00:01
pojawila sie tez oferta pracy dla ososby do zbioru truskawek w Holandii oferuja legalną pracę oraz pomoc w organizacji wyjazdu zakwaterowanie i ubezpieczenie opiekę polskojęzycznego koordynatora i pomoc w wyrobieniu dokumentu BSN wynagrodzenie wypłacane co tydzień
Mysza 2016-07-04 09:10:26
Widac iz w tej w co drugiej agencji jest to samo czyli praca po 3 dni w tygodniu poprostu wyzysk ludzi i tyle w tym temacie
waleczny tomek 2016-07-04 09:19:08
ale to na wszystkich stanowiskach i wyjazdach u was tylko po 3 dni się pracuje? mam nadzieję że za treszte dni jest płacone postojowe. ale jednak ja jadę na borówki u was li licze że w Limburgii to będzie miała przepracowany komplet dni, finansowoi chcę wyjść na +
pita 2016-07-05 12:17:27
Wyjechałem z tej firmy na zbieranie borówki. Jeśli chodzi o informacje udzielone mi mailowe to znalazły one pełne odzwierciedlenie. Dużo moich znajomych chwali sb tą agencję ale jak ognia unikać AB Oost ponieważ polski koordynator oraz jego szef to (szkoda gadać) pomogli przy wyrobieniu sofi po tyg czasu pobytu...sprawa wyglądała tak, jak uznali to inni którzy jechali przez tą placówkę (Oost), przywieźć, zostawić, porzucić. Unikać p. Karoliny która jest bardzo antypatyczną osobą, (proponując rozmowę chamsko żuję gumę i co chwile prosi o powtórzenie pytania. Skandal!) Również zdarzały się pewne nie dociągnięcia przy salarisach których sprostowanie i rekompensata zawierała się do tyg czasu. Ogólnie polecam :)
aga 2016-07-05 12:28:30
To faktycznie nie profesjonalnie z ich strony, ale każdy odbiera ich inaczej ludzie tez sa zadowloeni.
Magda 2016-07-06 16:45:20
Wyjeżdża ktoś teraz w niedzielę 10 lipca do Holandii ? Do odchwaszczania, zbierania borówek lub coś takiego ?
jhimjh 2016-07-06 17:21:21
@Magda a jeśli ktoś jedzie to czy masz jakieś konkretne pytanie? bo i ja sie dowiem chetnie czegos wiecej
em 2016-07-06 18:25:25
a do jakiej miejscowości jedziesz?
jhimjh 2016-07-06 18:50:24
no wlaśnie w tym rzecz ze jeszczze nie jade, ale mocno zastanawiam się czy faktycznie jechać czy też nie. Na razie zastanawiam sie gdzie złozyc CV bpo jest kilka różnych opcji i nie moge sie zdecydowac
Maciej Sz 2016-07-07 21:14:33
Ja tam polecam AB Frieslan:) Bardzo dobre warunki jeśli chodzi o koordynatorki, normalne dziewczyny, ze wszystkim idzie się dogadać. Płaca też spoko, warunki mieszkalne- nie ma tragedii, może nie jest jak w domu ale da się żyć jak człowiek. A co do pracy zależy od pracodawcy, różnie bywa, to już sprawa indywidualna. Polecam jedno z najlepszych biur przez które miałem okazje pracować!!! Biuro w Berlikum :)
barto 2016-07-07 21:31:24
Jeśli możesz mi pomóc to napisz @Maciej Sz. czy trzeba bardzo dobrze znać język obcy? Chce wyjechać ale bardzo obawiam się bariery językowej, wiadomo, że coś tam po angielsku powiem no ale nie jest to za dobrze gramatycznie, poratuj jeśli możesz będę wdzięczny
w123 2016-07-08 13:19:47
Action to supermarket, raczej wszystko dobrze tam jest. Robiłam zakupy kilka razy , miła obsługa.
dzi 2016-07-08 13:20:44
Wiecie jakich zarobków może się spodziewać ten kontroler jakości?
Maciej Sz 2016-07-08 15:08:04
Lepiej jest znać, ja osobiście nie znam perfekt i jakoś dałem rade. Aczkolwiek pytaj tych baranów holenderskich co masz robić i staraj się do nich dostosować, na pewno się nie wychylaj. Sory za moje stwierdzenie w ich kierunku ale to prostaki dla mnie bez kultury, do tego robią z Ciebie durnia. Do tego musisz się przyzwyczaić za granicą:) Oni też nie mają już kolorowo z robotą, mieszkam w Wlkp i pełno fabryk z Holi i Niemiec przenoszą właśnie tutaj. Ale pewnie masz w swoim rejonie z pracą lipe??
b 2016-07-08 15:35:25
@ Maciej Sz jesli jest jak mówisz to nie warto. Nie znosze jak ktoś próbuje ze mnie zrobić głupka, a mówisz ze tu tak jest. To może dlatego ludzie odchodza, a oni pposzukują pracowników na przerózne stanosika
Porażka 2016-07-13 17:26:15
Nie polecam tej agencji. Wyjechaliśmy z dziewczyną przez ab job service a w Holandii do ab flex kracht , mieliśmy pracować przy kwiatkach(wcześniej pracowaliśmy w tych samych ale w innym miejscu) niby doświadczenie i te sprawy, w mailu wyszczególnione co zabrać do tej pracy no ok. Pierwszy dzień jak dojechalismy tyle szczescia było że ktoś nie poszedł do pracy bo tak to każdy z agencji miał daleko gdzieś. Na następny dzień do biura jakieś papierkowej sprawy okej w porządku, ale też trzeba było się upomnieć. Klucza do domu też nie dostaliśmy a więc wyjść do sklepu czy gdzieś też się nie da. Na domku ludzie opowiadali że każdy z nich przejechal do tej samej pracy a każdy robi co innego niż ustalono. No okej. Ale ciągle cisza spokój. Ludzie kończą pracę gdzieś i wieczorem dostają sms z adresem nowej firmy a my nadal czekamy. Telefony też nie pomagają. No to decyzja wracamy do polski. Wróciliśmy udałem się do Lublina do biura, napisałem maila o zwrot kosztów i dostałem odpowiedź że to nie jest z ich winy. W biurze też co 5 telefon odbieraja, I zapytanie czy chcemy znowu z nimi wyjechać. Śmieszne. A więc całkowicie nie polecam. Około 2 tys we dwoje utopilosmy zamiast zarobić. Życie.
mambo 2016-07-13 17:37:20
Pewnie, że na przeróżne stanowiska szukają, ale ciekawe jakich zarobków można się spodziewać przy zbieraniu jabłek i gruszek. Oczekują gotowości do pracy zmianowej, ale skoro zatrudnienie odbywa się na pełen etat to nie tak źle, bo na pewno stawki są odpowiednie.
zielony 2016-07-16 00:35:29
Kolega nie musisz pisać nam o swoich fantazjach i o tym co ci się wydaje. Powyżej masz wpis osób które zarobiły minus 2000zł.
aga 2016-07-16 08:54:16
Dużo zalezy od miejsca w jakie sie jedzie i ludzi z jakimi sie pracuje i mieszka, ofert maja sporo wiec nie zawsze wszedzie jest tak samo.
karolina 2016-07-18 17:52:02
Witam , wybiera sie ktos moze we Wrześniu na jabłka , gruszki?
bye 2016-07-18 18:37:25
A jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na teamleadera zespołu budowlanego? Wypłata jest co tydzień to jeszcze lepiej, a skoro jest zakwaterowanie i ubezpieczenie to jeszcze lepiej, a atmosfera też dopisuje.
Megi 2016-07-19 08:40:15
a skad jedziesz? ja mysle o wyjezdzie i fajnie byloby z kims
ricky 2016-07-19 08:43:21
Hej, wiecie czy wypłata jest zawsze na czas? Dziękuję
karolina 2016-07-21 22:54:02
Kielce . Odezwij się karolinka144@o2.pl
Min 2016-07-21 23:20:38
Jeśli chodzi o kielce to ja nie wiem skąd to wzięliście, bo wszystko co widze to jest lublin, tak mi się właśnie wydaje, że to lublin, dlatego jestem mega zdziwiony w jaki sposób gadamy, bo chyba do kielc nie ma
karolina 2016-07-22 12:22:46
Chyba dobrze wiem gdzie byłam w Kielcach .
Marko 2016-07-22 13:01:30
Pracownik farmy z trzodą chlewną, Holandia ma naprawde dobrą pensję, to takie ogłoszenie niespodzianka, bo nikt się za bardzo nie spodziewa w jaki sposób jest to prowadzone, a jak widać całkiem dobrze
Prawdziwy 2016-08-02 16:45:23
Druga sprawa to jest kwestia tego,ze widze z kim pracuje. Ja bym w polsce takich ludzi nie zatrudnil a potem sie dziwia ze w holandii robia dlugi. Nie nadaja sie po prostu niektorzy w ogole do pracy fizycznej, to ja nie wiem po co sie w ogole za wyjazdy zabieraja.
tak 2016-08-02 16:51:36
Ale jak wygląda u nich rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds. zakupów? DObrze, że zatrudnienie odbywa się na pełen etat, ale zawsze jest szana na jakieś premie do podstawy zarobków. Dziękuję za odpowiedź
nnnn 2016-08-03 15:57:32
czy ktos mi powie o pracy zbioru borówek czy jest 40h czy tez mniej lub wiecej i jakie zarobki?
bee 2016-08-03 16:00:54
Zwykłe u nich jest 30-40 h tygodniowo @nnnn ja byłam na innej robocie więc nie wiem jaka stawka akurat na borówkach, może ktoś inny ci odpowie
onna 2016-08-09 22:14:42
Cześć,

ja jadę 5 września
wsdf 2016-08-09 22:27:19
@onna no dobra ale gdzie dokladnie? bo wiem ze oni potrzebuja pracownikow do Holandii ale i do Szwecji i to na kilka stanowsik widze ze np. do zbioru jabłek..spoko bo mozna sobie troche dorobic prawda?:)
magda26 2016-08-10 09:25:44
Zbiór borowek... koleżanka pojechała niby na 2 miesiące a oberwali w 1.5 tygodnia. A potem ich rzucali gdzie robota była.
Aga 2016-08-10 09:27:54
jeździł ktoś na borówki z nimi? Dajcie znać bo zastanawiam się nad tym ogłoszeniem
kurczak 2016-08-12 17:00:05
Szczerze nie polecam, w Polsce wszystko ładnie brzmi, obiecywano kołdry poduszki i fajną lokalizację, na miejscu rudera bez poduszek i kołder ogrzewanie wyłącza się w nocy, co z przeciągami daje nieraz pobudkę w 10-12 stopniach (latem!). Nie polecam AB oost jeśli was tu wyślą darujcie kogokolwiek z firmy zobaczycie raz, bez umowy, bez sofi (każą wam samemu latać po urzędach mimo że to obowiązek pracodawcy). Mimo, że pracowałem w wielu pracach praca przy pomidorach potrafi z ich normami dobić człowieka na liściach max porobisz 7-8 h i padasz na zbieraniu max 4-5h bo wszystko wyzbierasz masakra.
r55 2016-08-12 17:36:36
@Aga a w jakim terminie chcialabys tam do nich jechać?
Hulsberg 2016-08-17 08:48:20
nie wiem ja AB oost s ale AB zuid limburg to sofi załatwiała koordynatorka, jak masz jakieś doświadczenie i jesteś choć troche cenniejszym dla nich pracownikiem to warunki mieszkaniowe i podejście do Ciebie są w porządku, spęd bydła w Barloo koło Venlo warunki też o dziwo bardzo znośne, jak ktoś ma jakies pytania to proszę pytać. Pozdrawiam
kaja 2016-08-17 09:47:15
Pracownik kontroli jakości teraz widzę jest potrzebny tutaj do Lublina i na pewno jest to dobra oferta, bo jest podził na podstawe no i też na premie, wiec to na plus jest naparwde moim zdaniem jednak.
tomasz 2016-08-22 17:01:10
ja jade 5 wrzesnia
Jowa 2016-08-22 19:21:39
Hej czy ktoś kto już z nimi wyjeżdżał poza granicę może napisać czy był zadowolony? Chodzi mi o zarobki, umowę i zakwaterowanie, ogólnie. Dziękuję z góry
pancia199999 2016-08-23 21:42:33
cześć ja wyjeżdzam 5 września do jabłek i gruszek z chłopakiem. był ktoś może??
pancia199999 2016-08-23 21:45:32
cześć . jedziesz pierwszy raz? i skąd jedziesz?? możesz napisz paulinaniestrawska1996@wp.pl
anna h 2016-08-23 21:46:48
a do jakiej konkretnie lokalizacji złociutka wyjeżdżacie?
Zostaw swoją opinię o AB Job Service Polska - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AB Job Service Polska