Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: AB JOB SERVICE SP. Z O.O.

zdjecie uzytkownika
gosc - 2014-09-18 13:21:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [marcela44 - 2014-07-27 13:40:39]:
ale Ty jestes glupi, przeciez biura w PL nie wyplacaja kasy, tylko biura holenderskie. Wiadomo, ze to przecie posrednik, umowy nie pzreczytales, czy co.Co do wyplat, fakt maja poslizgi,ale na szczescie w koncu przelewaja. wiem, byłem, widzialem, przezylem.
zdjecie uzytkownika
nienawidzęAB - 2014-09-24 16:49:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [gosc - 2014-09-18 13:21:19]:
hmm.. mówisz, że w końcu przelewają, mam nadzieję i będę czekała. Jestem od jakiegoś czasu w Holandii przez AB, wszystko ładnie pięknie...Po czym przyszedł przelew, ale okazało się, że 50E. za mało. Mi 50E ale innym np 70E niby "ulga podatkowa"(?!). W takim razie pytanie dlaczego domniemana "ulga podatkowa"została ukradziona tylko kobietom? Bo mężczyźni dostali tyle ile powinni... Co to jest ta ulga podatkowa? (żeby nie było podatek od dochodu oczywiście również jest odprowadzany). W kolejnym tygodniu 80E zwineli...udaliśmy się do biura AB w Holandii, tam tłumaczą, że zostanie nam to oddane, ale nadal kasy nie widać, pojechaliśmy drugi raz do biura a te tępe dzidy mówią, że trzeba rozmawiać z księgową?!??!?Nie rozumiem tego, to kto mi do chu*a płaci księgowa czy AB?!?! Jestem zbulwersowana i prawdopodobnie skończy to się inspekcją pracy.
zdjecie uzytkownika
byłem, nie wrócę - 2014-09-24 16:57:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [marcela44 - 2014-07-27 13:40:39]:
TYLKO jak walczyć? człowiek tyra,stara się jak może...a te pindy z biura w Holandii nie potrafią nawet pomóc, w razie problemów odsyłają do kogoś innego z kim w ogóle nie da się skontaktować, a tym bardziej dogadać, bo nie są to osoby anglojęzyczne(nie wspomne o j.polskim). Nie dość że nie płacą to jeszcze obiecali złote góry, a człowiek z 6ściu dni pracuje tylko 4...nie da się zarobić, nie wiem co jest z tym AB ale chyba odpowiedni ludzie powinni się nimi zająć, bo okradają ludzi!
zdjecie uzytkownika
Emi - 2014-09-25 18:34:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jezdzi ktoś z Kalisza na orchidee??
zdjecie uzytkownika
Monia - 2014-09-25 19:44:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Jedzie ktoś z Kalisza w październiku na sortowanie cebulek?
zdjecie uzytkownika
malina - 2014-09-28 12:23:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [Monia - 2014-09-25 19:44:10]:
jakich cebulek?
zdjecie uzytkownika
wonsz rzeczny - 2014-09-29 15:08:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Komedia, a raczej komediodramat. Na początku mojej współpracy wszystko pieknie. Przyjeżdżam wczoraj pod wskazany przez agencje adres udaje się do pokoju, który przydzielił mi koordynator, a tam nie ma miejsca :) godzina 22.30. Osoby z hotelu pomagają mi znaleźć inne wolne łóżko, a nast dnia się dowaduję że wysłano mnie na zły adres. Czekam teraz co dalej, bo ani koordynator ani biuro nie wie co teraz. W między czasie wysyłam cv na inne oferty, bo praca z tą agencją to poroniony pomysł był chyba. Pozdrawim.
zdjecie uzytkownika
marzen - 2014-09-29 19:17:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
hej mam wyjechać na pieczarnki 13.10.2014roku i nie wiem czy jechać proszę o szczere opinie
zdjecie uzytkownika
marzen - 2014-09-29 19:20:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Bakuś - 2014-04-28 20:31:41]:
hej mam termin wyjazdu na pieczarki 13010.2014 roku i nie wiem czy jechac bo opinie są rożne może ktoś szczeże powiedzieć jak tam jest
zdjecie uzytkownika
seba - 2014-09-29 21:43:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [wonsz rzeczny - 2014-09-29 15:08:07]:
ty jesteś z kalisza bo ja mam jechać na kaktusy
zdjecie uzytkownika
młody - 2014-10-08 11:11:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Był ktoś w okolicach Horst przy sortowaniu cebulek . Jak tam jest?????
zdjecie uzytkownika
Kasia - 2014-10-08 15:07:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
tez mam tam jechać. sortowanie cebulek :> ktoś coś ?
zdjecie uzytkownika
Karolina - 2014-10-08 19:52:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dostal ktoś oferte pracy własnie przy sortowaniu cebulek w Holandii? kiedy macie wyjazd i na jak długo?
zdjecie uzytkownika
orzeł - 2014-10-09 08:41:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam Był ktoś na sortowaniu cebulek w dronten ? jak tam jest ?
zdjecie uzytkownika
Kalisz - 2014-10-09 11:53:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [seba - 2014-09-29 21:43:58]:
Siemka ja tez dostalem propozycje na kaktusy ale watpie zeby zalatwili ta prace.
zdjecie uzytkownika
opinia - 2014-10-15 13:22:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ma ktoś może informacje na temat pieczarek. Wyjazd 30 października. Proszę o opinie bo trochę obawiam się sama jechać na ciężkie warunki.
zdjecie uzytkownika
Klaudia - 2014-10-15 14:04:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Karolina - 2014-10-08 19:52:54]:
Ja też mam jechać na sortowanie cebulek od 27 października w okolice Marknesse.
zdjecie uzytkownika
xyz - 2014-10-16 11:39:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
jedzie ktoś w listopadzie na norki??a ktoś już był??
zdjecie uzytkownika
kolejorz - 2014-10-16 22:36:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Na sortowaniu jest spoko gorzej jak ktos jedzie na robote na dworze
zdjecie uzytkownika
elizabeth - 2014-10-20 16:11:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Odpowiedź na: [opinia - 2014-10-15 13:22:38]:
hej, też mam jechać wraz ze znajomą . Myślę że nie bedzie tak źle . Z relacji moich znajomych na ciężkie warunki nie mamy co liczyc, co do pracy jak i mieszkania.
zdjecie uzytkownika
blint - 2014-10-30 02:11:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wiem , że AB JOB zajmuje się głównie pośrednictwem w pracach zagranicznych i to dokładniej mówiąc w załatwianiu prostych prac w Holandii, ale znalazłem również ich oferty do pracy w Polsce, mianowicie chodzi mi o Lublin. Czy możecie powiedzieć jak wyglądają zarobki w pracy w Polsce przez AB JON właśnie?
zdjecie uzytkownika
xss - 2014-11-11 17:42:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
hahaha w polsce praca przez agencje.. to z 6zł na godzine bedziesz miał albo 5,50 xd
zdjecie uzytkownika
marco - 2014-11-13 10:48:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Był ktos na pieczarkach z Was w Holandii?Nie wiem czy mam jechac.Dzwonią z Ab job i kaza mi cv doslac,bo nie wysalem z formularzem zgloszeniowym.Mam wrazenie ze bardziej im zalezy na moim wyjezdzie niz mnie.O co tu chodzi?Domyslam sie ze to nastepni oszusci.Prosze o opinie.Dokladnego adresu gdzie mialbym jechac nie znam narazie.
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2014-11-27
Żródło: Gowork.pl
Holandia
( )
Jesteśmy polską agencją zatrudnienia ściśle współpracującą z holenderską agencją doradztwa personalnego. Oferujemy pracę osobom zainteresowanym krótko- lub długoterminowym zatrudnieniem w Holandii. Pracujemy  dla grupy kapitałowej AB Nederland, która istnieje na holenderskim rynku pracy od ponad 40 lat.   Dla naszego klienta w Holandii, poszukujemy osób do pracy przy kwiata
zdjecie uzytkownika
aż tak? - 2014-11-13 12:36:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
ja to nie sądziłem, że to w agencjach pracy to są takie warunki. jak to człowiek może nagle zostać zaskoczony. Człowiek to faktycznie uczy się przez całe życie. Tak tylko się zastanawiam czy nawet jak ktoś ma wyższe wykształcenie to przez taką agencje pracy tez dostanie tylko 6zł za godzinę pracy?
zdjecie uzytkownika
fifirifi - 2014-11-27 15:45:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
mnie to wcale nie zaskakuje przeciez to wszystko co sie dzieje ostatnio w wielu firmach to powiem ze mnie juz nie dziwi takie rzeczy widzialem w sowim zyciu, ze tylko pozostaje czekac az mnei to spotka. ciekawe ile tutaj placa za godzine chcialbym dostac jakies potwierdzenie takiej informacji.
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AB JOB SERVICE SP. Z O.O.

Twoj email:
Wiadomość: