Opinie o AB Job Service Polska w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AB Job Service Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AB Job Service Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB Job Service Polska w Wrocław

Buźka

@Hd Dla własnego spokoju najlepiej pilnować swoich spraw od początku do końca chociaż agencja jest fajna.

Hd

Kiedyś w Kaliszu zostawiłem CV i nawet nie zadzwonili ale widocznie trzeba się przypominać

@Hd

AB nie ma w kaliszu siedziby :)

Bombka

Świetnie, że jest możliwość wyboru pracy dzięki tej agencji.

pitero

Hej Czy ktoś poleca prace za granicą przez ta agnecje? Prosze o odpowiedz

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie AB Job Service Polska na stanowisko Kierowca CE Niemcy 3/1 ok Chemnitz? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Daniel

AB Job Service ma tak dużą ofertę, że z pewnością każdy coś znajdzie.

Kelly

Niestety agencja zatrudnia tylko i wyłącznie osoby które zdecydują się mieszkać agencyjnie, a jak wiadomo gdy mieszkasz przez agencje można różnie trafić. Z moich doświadczeń z różnymi agencjami w Holandii wiem, że te dobre rzadko mają własne lokacje a i tak mieszkanie u nich jest tylko opcją z której nie trzeba korzystać. Jeżeli firma skupia się na zarabianiu na opłatach zarabianiu na domkach to słabiej radzą sobie z zapewnieniem pracy. Wcześniej pracowałem z AB ale z biurem w Holandii i tam było zupełnie inaczej. Obowiązkowe zakwaterowanie przez firmę to jedna z najgorszych opcji!

Paulina

@Bolek pisałeś, że myślisz o wyjeździe przez AB Job Service Polska w połowie maja. Udało Ci się? @mundek myślał natomiast o wyjeździe na początku maja. Co możecie powiedzieć o współpracy z AB Job Service Polska? Udało Wam się wyjechać przez powyższą Agencję?

Bonia

Bardzo zainteresowała mnie oferta pracy przy zbiorze truskawek szklarniowych. Może kros ma więcej informacji i mógłby podzielić się na forum. Jak wygladaja zarobki? Jakie organizują mieszkania? Czy język trzeba znać?

Cześć. Jedzie może jakąś dziewczyną sama? Bo wyjeżdżam pierwszy raz i wolałabym z kimś ( z kimś raźniej) tutaj mój mail: annaxmariax96@gmail.com

Patryk

Jedzie ktos do szwecji na salate kolo kristianstad ?

TUSIA
@Patryk

Właśnie się z chłopakiem zastanawiamy. Wysłaliśmy cv. Wysłali nam formularz który mamy uzupełnić I odesłać.

ALLUNEEDISJOB
@Patryk

Ja sie wybieram kolego

Patryk
@ALLUNEEDISJOB

I jaka Ci powiedzieli date wyjazdu? Duzo nas bedzie wiesz cos moze?

N.
@ALLUNEEDISJOB

Nie polecam tam jechac... ludzie codziennie przez 6 dni w tygodniu czolgaja sie na kolanach zeby wyrywac chwasty.. i to za marne grosze . Kto byl ten wie. Nie dziwne ze ciagle ludzi tam potrzebują

M
@N.

Tez z tamtad ucieklam. Mozna sie tam perfekcyjnie nauczyc jak nie prowadzic firmy

Dawidex

Witam wszystkich wybieram się teraz do Holandii Ale potrzebuje od was opini na temat biura ab bo nie znam .Czy są godni zaufania?

Bolek

Dziś wybieram się do agencji w Lublinie. Zobaczę co Pani mi powie i w połowie maja chciałbym wyjechać. Jak wyjadę napewno opinie napisze

Paulina

@M, zastanawiasz się nad wyjazdem? Czy to byłaby Twoja pierwsza współpraca z AB Job Service Polska, czy masz już jakieś doświadczenia z ową agencją?

Eliza

Czy mógłby ktoś podzielić się informacjami o pracy z najnowszej oferty- "Pielęgnacja upraw biologicznych w Flevoland"

kasiek880713

Czy był ktoś w pracy w Holandii przy pakowaniu kosmetyków z firmy AB Jobs ?

M

Witam, czy planuje ktoś wyjazd początkiem maja za pośrednictwem tej agencji do pracy w branży ogrodniczej?

mundek
@M

ja mysle jechac na paczatku maja

Buźka

AB Job jest spoko agencja i warto z nimi pracować.

NIKOLAS

AGENCJA PRACY AB JOB SERVICE OPOLE PO PROSTU BANDA ZLODZIEJE I OSZUSCI . ZOSTALEM POTRAKTOWANY JAK SMIEC NIE POWIEM KTO MA LEPIEJ . PANILEKKICH OBYCZAJOW MA LEPIEJ . OBIECALI MIESZKAC W NORMALNYCH GODNYCH WARUNKACH GDZIE MIALOBYC TOALETA PRYSZNIC W MIESZKANIU A OKAZALO SIE ZE WSZYSTKO BYLO DALEKO PRYSZNIC MIALEM PRZEJSC PRZEZ ZIMNY PODWOREK TOALETA NIE BYLO TEZ NA DWORZE, A NA DODATEK DOSTALEM PRZEKWATEROWANY DO INNEGO MIEJSCA GDZIE MILAEM ISC NORMALNIE DO PRACY ALE PRZYSZLA PANI DURNA KOORDYNATOR POWIEDZIAL ZE MAM W CIAGU DWOCH DNI SPIERDALAC Z MIEJSCA BO NIBY PO RAZ DRUGI ODMOWILEM PRACY. WSTYD I HANBA LEPIEJ TRAKTUJA SWINIE W CHLEWIE NIZ CZLOWIEKA WIECEJ NIE POJADE PRZEZ TA AGENCJE WIEC LUDZIE UWAZAJCIE NA CO SIE PISZECIE BO MYDLA OCZY A W RZECZYWISTOSCI OKAZUJE SIE COS INNEGO NIZ JEST ZAPISANE W UMOWIE . MYSLALEM ZE SA GODNI POLECENIA ALE PO TYM CO PRZESZEDLEM ODRADZAM JECHAC Z TA AGENCJA GDZIES DO PRACY SLYSZALEM CO LUDZIE MOWILI W HOLANDII NA ICH TEMAT (usunięte przez administratora)I NIE WSPOMNE O TYM JAKIE MIESZKANIA

Paulina

@Ania wnioskuję, że to będzie Twój pierwszy wyjazd z AB Job Service Polska? Koniecznie podzielcie się z nami swoją opinią, jak już będziecie na miejscu.

A my z narzeczonym wyjedziemy do Holandii bo chcemy pracować pełna parą. W Polsce tyle nie zarobie co tam :) i nie przejmuje się negatywnymi opiniami innych. Pojadę zobaczę i ocenie. Oby się wszystko udało :)

Pablo
@Ania

Hej Ania i jak tam wyjechaliście razem z chłopakiem?

Zostaw merytoryczną opinię o AB Job Service Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w AB Job Service Polska?

Zobacz opinie na temat firmy AB Job Service Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB Job Service Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AB Job Service Polska