Opinie o AB Job Service Polska w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AB Job Service Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AB Job Service Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB Job Service Polska w Wrocław

Buźka

Czy ktoś wie o pracy w szklarni z kwiatami? Ile tam można wyciągnąć na miesiąc. Słyszałam że wyjazd przez ta firmę jest bezpieczny i bez niespodzianki.

Czekoladka

Witam czy ktos z kalisza wyjedza do holandi lub z innego miasta to poprosze o kontakt

paaaula
@Czekoladka

Cześć, ja chcę jechać na 2 miesiace do serów. Jesteś jeszcze w kraju ?

@paaaula

Hej Paula. Tak jestem jeszcze w Polsce. Czekoladka.

Johny11

Witam naprawde polecam firme Ab byłem od wrzesnia do listopada na brkułach było wszytko ok. Sprawa jest prosta jak ktoś chce pracować to bedzie pracował na nie narzekać na wszstko. Najwiecej gadaja ci którym nie chce sie pracować [lesery].Pozdrawiam!!!

Mariola

Chętnie pojadę z kimś do pracy do Holandii. Gdyby ktoś wiedział o jakich kolwiek wolnych miejscach to proszę się odezwać na forum.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie AB Job Service Polska na stanowisko Kierowca CE Niemcy 3/1 ok Chemnitz? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
julek76

Czy moze mi ktos opowiedziec o pracy na stanowisku murarz przez te agencje .bo nie wiem jak sie nastawiac i powiedzcie jakie stawki sa na tym stanowisku u nich tak na prawde .pozdrawiam julian

Wybiera się ktoś na szczepienie kwiatów? A może już ktoś był i podzieli się informacjami? Pozdrawiam

Witam czy jest ktos kto wrocił z Holandii ze zbioru jabłek i wyjazd miał byc 10 wrzesnia prosze o opinie jak było z gory dziekuje

Jacek
@Anna

Witam! Było jak zwykle, bo byłem już szósty raz. Pogoda najlepsza w historii, a jest to bardzo ważne. Większość ludzi przyjeżdża co roku więc warto. Kasa na koncie, taki mały sukcesik. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę!

qwedsa
@Jacek

Z tą kasą to mogło być lepiej, niektórzy przyjechali na 3-4 tygodnie, a wyjechali po dwóch , bo praca się skończyła.

@Anna

Ja bylem, wrocilem po 2 tygodniach bo praca sie skonczyla. Pierwotnie wyjazd mial byc na min. 3-4 tygodnie. Ogolnie ok wszystko poza czasem pracy co bezposrednio przeklada sie na zarobek.

magda

hej! czy ktos jedzie w piatek 4 listopada z kalisza do Holandii? praca przy pieczarkach.

@magda

Wyjechalas jiz

j23

Witam Wrocilem z Holandi niepolecam pracy w Action brak slow roszada co miesiac t tak co miwsiac norma ma byc ja najwyzsza ale kasa dopiero za trzy miesiace ludzie chodza jak predatory brak slow za kwatere biuro zabiera 70 euro szok w domu mieszka sie po osiem osob i nonstop dojezdza ktos nastepny .Chcialem przestrzec nieoplaca sie pracowac w tej firmie chociarz tam pracuja Polacy ale oni juz tam sa dlugo i sa Paniska i Mobing na kazdym kroku Pani Iza oraz P.Marcin .to osoby ktore mysla ze sa wszechmocni do czasu jak postepuje z ludzmi ja sobie poczekam na tego Pana .w Polsce ale przestrzegam pracy w tej firmie

Ali

Ktoś pracował na cebulkach lilji? Ktoś coś??

Istvan

Jakbym poczekał kolejne dni, to pieniądze, które zarobiłem przez pierwsze dwa tygodnie oddałbym z powrotem AB za zakwaterowanie i ubezpieczenie. Jak wysylaja z Polski i mówią, że praca jest na około 4 tygodnie, a kończy się po 2 tygodniach to chyba coś jest nie tak. Przestańcie mydlić ludziom oczy. Napisałem wszystko jak było. Jakby ktoś spytał czy pojechałbym jeszcze kiedyś? Owszem, ale z gwarancją minimalnego okresu zatrudnienia.

KRCK

Był ktoś z tej agencji w Szwecji na brokułach? Proszę o opinię

Istvan

Witam, W związku z tym, że często czytam opinie innych, którzy gdzieś byli i są dla mnie ważne, podzielę się swoją opinią. Wróciłem ze zbioru gruszek w Holandii (pod Utrechtem). Byłem przez biuro AB w Kielcach. Byłem pierwszy raz. Ze wstępnych ustaleń pracy miało być na ok. 4 tyg. Wszelkie formalności zostały załatwione przez biuro kieleckie. Na miejscu zakwaterowanie w przyzwoitych warunkach. Do pracy z miejsca gdzie mieszkaliśmy ok. 40 km do miejsca pracy samochodami służbowymi. Po przepracowanym tygodniu pieniądze na koncie (następnego tygodnia w czwartek) - tu nie można mieć zastrzeżeń. Niestety, praca skończyła się po 2 tygodniach, o czym dowiedziałem się drugiego tygodnia w piątek bezpośrednio od sadownika kiedy go osobiście o to spytałem. Ani koordynatorka z biura holenderskiego, ani z biura w Kielcach nie palili się ze znalezieniem innego zajęcia na miejscu. Czekałem sobotę, niedzielę i cały poniedziałek na miejscu po czym podjąłem decyzję o powrocie do Polski. Ogólnie nie straciłem na wyjeździe, aczkolwiek wyjazd na 2 tyg jeśli doliczę koszty nie pozwalający zarobić ....

anna

Prosze o opinie przy sortowaniu pora w Szwecji?jakie wynagrodzenie oraz warunki pracy.

Dzięki za informacje bo ja z kol też mam jechać po 8 ale czekamy na wiadomości i zobaczymy co z tego wyjedzie.

pracuś

z tego co wiem wyjazd ma być w tym tygodniu tak poinformowało mnie biuro w kielcach

Kaja21

Hej, jedzie ktoś może w tą sobotę na jabłka do Holandii z tą firmą ? Chodzi mi ogólnie czy to wszystko co mówią jest prawdą? I czy zakwaterowanie jest dla ludzi czy gorzej niż w jakimś obozie ? Będę wdzięczna za info

Witam mam pytanie czy ktos czeka jeszcze na decyzje w sprawie wyjazdupo 8 wrzesnia do Holandi do zbioru gruszek i jablek .

ja jade 10go

@mejka

hej a z jakiego wojewodzywa jedziesz jezeli mozna wiedziec ?

@mejka

A jeszcze jedno pytanko czy jedziesz sama czy z kims ?

z synem jedziemy

wielkopolskie sroda wlkp

dart

Nas też, niestety, współpracownicy opowiadali, że pół roku temu była z tym wrzawa zgłaszali wszystko do polski przesyłali kopie smsów które im pisała pani Anna M. (ogólnie same niemiłe treści jak ktoś chciał zjeżdżać do polski) niebyło jej ponoć tydzień wszyscy myśleli, że ją zwolnili ale później wróciła i okazało się, że była tylko na urlopie. Także dopóki ludzie będą traktowali takie opinie jako "lamenty" i uważali, że niema co nato patrzeć tak będzie dalej niestety. My tylko zobaczyliśmy opinie o oddziale tym tu teraz głównym w Polsce i były najlepsze z tych biur gdzie się dostaniesz po mniej niż miesiącu czekania (czyli z tych najgorszych- w lepszych i pół roku do przodu są już załatwiane sprawy, no a tu jak ludzie rezygnują po przyjeździe albo tygodniu to wiadomo). Warto jeszcze wklepać w ten portal opinie o oddziale gdzie cię kierują polecam opinię osobno o AB oost tam zobaczysz dopiero ich prawdziwą twarz (AB job service ma 4/6, AB oost 2/6). Także opinia miarodajna 2 gwiazdki tylko chyba za to, że praca jednak jest pomimo niepełnych godzin ogólnie 27-37h tygodniowo i tak oscyluje. Myślę, że gdyby zatrudnić normalnego koordynatora a tę Panią zwolnić to agencja była by dużo lepiej postrzegana bo te problemy tylko zależą od koordynatora który jest tylko na papierku a załatwić nic nie załatwisz. I jak wspominałem to nie lamenty tylko ostrzeżenie, jak się zdecydujecie to oby aby wam się udało normalnie żyć i pracować w tej firmie ;) powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o AB Job Service Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w AB Job Service Polska?

Zobacz opinie na temat firmy AB Job Service Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB Job Service Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AB Job Service Polska