Opinie o AB Job Service Polska w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AB Job Service Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AB Job Service Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB Job Service Polska w Wrocław

karolina

Chyba dobrze wiem gdzie byłam w Kielcach .

karolina

Witam , wybiera sie ktos moze we Wrześniu na jabłka , gruszki?

Megi
@karolina

a skad jedziesz? ja mysle o wyjezdzie i fajnie byloby z kims

@Megi

Kielce . Odezwij się karolinka144@o2.pl

onna
@karolina

Cześć, ja jadę 5 września

pancia199999
@onna

cześć . jedziesz pierwszy raz? i skąd jedziesz?? możesz napisz paulinaniestrawska1996@wp.pl

Gosiaxs5
@onna

Witam mam pytanie Byłaś już wcześniej w Holandii my mamy okazję pierwszy raz ale mieszane uczucia po wpisach odp proszę

zielony

Kolega nie musisz pisać nam o swoich fantazjach i o tym co ci się wydaje. Powyżej masz wpis osób które zarobiły minus 2000zł.

Prawdziwy
@zielony

Druga sprawa to jest kwestia tego,ze widze z kim pracuje. Ja bym w polsce takich ludzi nie zatrudnil a potem sie dziwia ze w holandii robia dlugi. Nie nadaja sie po prostu niektorzy w ogole do pracy fizycznej, to ja nie wiem po co sie w ogole za wyjazdy zabieraja.

Porażka

Nie polecam tej agencji. Wyjechaliśmy z dziewczyną przez ab job service a w Holandii do ab flex kracht , mieliśmy pracować przy kwiatkach(wcześniej pracowaliśmy w tych samych ale w innym miejscu) niby doświadczenie i te sprawy, w mailu wyszczególnione co zabrać do tej pracy no ok. Pierwszy dzień jak dojechalismy tyle szczescia było że ktoś nie poszedł do pracy bo tak to każdy z agencji miał daleko gdzieś. Na następny dzień do biura jakieś papierkowej sprawy okej w porządku, ale też trzeba było się upomnieć. Klucza do domu też nie dostaliśmy a więc wyjść do sklepu czy gdzieś też się nie da. Na domku ludzie opowiadali że każdy z nich przejechal do tej samej pracy a każdy robi co innego niż ustalono. No okej. Ale ciągle cisza spokój. Ludzie kończą pracę gdzieś i wieczorem dostają sms z adresem nowej firmy a my nadal czekamy. Telefony też nie pomagają. No to decyzja wracamy do polski. Wróciliśmy udałem się do Lublina do biura, napisałem maila o zwrot kosztów i dostałem odpowiedź że to nie jest z ich winy. W biurze też co 5 telefon odbieraja, I zapytanie czy chcemy znowu z nimi wyjechać. Śmieszne. A więc całkowicie nie polecam. Około 2 tys we dwoje utopilosmy zamiast zarobić. Życie.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie AB Job Service Polska na stanowisko Kierowca CE Niemcy 3/1 ok Chemnitz? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Maciej Sz

Lepiej jest znać, ja osobiście nie znam perfekt i jakoś dałem rade. Aczkolwiek pytaj tych baranów holenderskich co masz robić i staraj się do nich dostosować, na pewno się nie wychylaj. Sory za moje stwierdzenie w ich kierunku ale to prostaki dla mnie bez kultury, do tego robią z Ciebie durnia. Do tego musisz się przyzwyczaić za granicą:) Oni też nie mają już kolorowo z robotą, mieszkam w Wlkp i pełno fabryk z Holi i Niemiec przenoszą właśnie tutaj. Ale pewnie masz w swoim rejonie z pracą lipe??

Maciej Sz

Ja tam polecam AB Frieslan:) Bardzo dobre warunki jeśli chodzi o koordynatorki, normalne dziewczyny, ze wszystkim idzie się dogadać. Płaca też spoko, warunki mieszkalne- nie ma tragedii, może nie jest jak w domu ale da się żyć jak człowiek. A co do pracy zależy od pracodawcy, różnie bywa, to już sprawa indywidualna. Polecam jedno z najlepszych biur przez które miałem okazje pracować!!! Biuro w Berlikum :)

Magda

Wyjeżdża ktoś teraz w niedzielę 10 lipca do Holandii ? Do odchwaszczania, zbierania borówek lub coś takiego ?

em
@Magda

a do jakiej miejscowości jedziesz?

pita

Wyjechałem z tej firmy na zbieranie borówki. Jeśli chodzi o informacje udzielone mi mailowe to znalazły one pełne odzwierciedlenie. Dużo moich znajomych chwali sb tą agencję ale jak ognia unikać AB Oost ponieważ polski koordynator oraz jego szef to (szkoda gadać) pomogli przy wyrobieniu sofi po tyg czasu pobytu...sprawa wyglądała tak, jak uznali to inni którzy jechali przez tą placówkę (Oost), przywieźć, zostawić, porzucić. Unikać p. Karoliny która jest bardzo antypatyczną osobą, (proponując rozmowę chamsko żuję gumę i co chwile prosi o powtórzenie pytania. Skandal!) Również zdarzały się pewne nie dociągnięcia przy salarisach których sprostowanie i rekompensata zawierała się do tyg czasu. Ogólnie polecam :)

Mysza

Widac iz w tej w co drugiej agencji jest to samo czyli praca po 3 dni w tygodniu poprostu wyzysk ludzi i tyle w tym temacie

Dominik

Od 4 lipca ma byc praca przy cebulkach kwiatowych

Czekoladkaa

Wlasnie jakie sa warunki tam ? Piszcie.

Edytaaa

Czy byl ktos na cebulkach kwiatowych ? Jak praca i jakie warunki moeszkaniowe ?

Miska

Bylam.w tamtym.roku i w tym jade wiec polecam. Pieniadze na czas , mieszkania sa w porzadku , koordynatorzy tacy sobie ale da soe dogadac.

Miska

Ja bylam

Kajaaa

Jeszcze nie czekam :) bylas kiedys z tej firmy albo ktos znajomy Twoj ?

Iwona
@Kajaaa

a kiedy chcesz wyjechać? i gdzie dokładnie? też zastanawiam się nad wyjazdem i fajnie by było wyjechać z kimś

Kajaaa

Ja sie wybieram z kolezanka

Ewaa

Czy ktoś wybiera się do sortowania cebulek kwiatowych od lipca?

Widać koniec tematu wiadomo zapierdol po doliczewniu wychodzi 5.000 netto dobrze kalkuluje?

Ciekawi mnie za co żyjecie skoro po 2 tygodnie nie ma żadnej pracy?

JOHNSON

@mariuz dziękuję za odp. pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o AB Job Service Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w AB Job Service Polska?

Zobacz opinie na temat firmy AB Job Service Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB Job Service Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AB Job Service Polska