Opinie o AB Job Service Polska w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AB Job Service Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AB Job Service Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB Job Service Polska w Wrocław

ruda23

wiecie jak jest przy sadzonkach duzo godzin

ilona

witam jedzie ktos z kielc lub okolic na jablka teraz we wrzesniu

@ilona

Witam. Ja jadę na jabłka. Praca od 14.09. Do jakiej miejscowości jedziesz?

@onaaa26

potwierdzili Ci już wyjazd na 100%??? Bo mi mają dać znać w tym tygodniu dopiero. I tak się zastanawiam czy w ostatniej chwili powiedzą że wyjazd w sobotę czy są jeszcze późniejsze terminy.

@Gabi

Mam umowę i na umowie jest że praca od 14.09 więc mam nadzieję że to już jest pewny termin. Nic innego mi nie wiadomo. A do jakiej miejscowości jedziesz?

@onaaa26

Ja nadal nic nie wiem, więc chyba nic z tego nie będzie;/ zamówili Ci busa na sobotę??

@Gabi

Trzeba było zadzwonić i się dowiedzieć czy jedziesz? A jak masz na umowie, od kiedy zaczynasz prace?

kir234561
@onaaa26

ja jade do bunnik moze tez tam jedziesz

@kir234561

Ja jadę do Dronten

@onaaa26

Nie mam żadnej umowy, nic mi nie dali i nic nie wiedzą na pewno Że trzeba dzwonić i pytać to ja wiem, tylko żadnych konkretnych informacji mi nie mówią

@Gabi

Skoro nawet umowy nie masz to z pewnością nie jedziesz jeszcze nigdzie. Ja umowę już tydzień temu dostałam i wszystkie namiary na koordynatorów itp.

kir234561

czy ktos jedzie na jablka i gruszki z opola po 12 wrzesnia bo ja chyba tak?

malzenstwo

witajcie, czy praca przez agencje ab job service jest taka jak oferuja?

@malzenstwo

Witam! To zależy która. Zbiór jabłek, gruszek, kapusty, kalafiora to wszystko jest takie jak oferują, ale już dynia to zupełnie co innego. Nie zależy to ad agencji (każdej) tylko od pogody. Pozdrawiam!

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie AB Job Service Polska na stanowisko Kierowca CE Niemcy 3/1 ok Chemnitz? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
misiek91

My jedziemy z mezem 5 wrzesnia na jablka do goes w holandi z ab job lublin, jesli ktos byl niech napisze jak tam jest i wgl, co zabrac z rzeczy ze soba itp itd, pozdrawiam

onaaa26

Czy ktoś mógłby podzielić się swoją opinią na temat zbioru jabłek, gruszek? Czy opłaca się wyjechać? Jak to wygląda? I co zabrać ze sobą? Czy jedzie ktoś z Kielc?

@onaaa26

Ja jadę, z oddziału w Kielcach, ostatnio do nich dzwoniłam, powiedzieli że wyjazd będzie między 5 a 15 września. Jadę pierwszy raz, mają jeszcze dzwonić bliżej września i powiedzieć dokładniej co i jak. Jesteś u nich zarejestrowana???

@Gabi

Tak, jestem u nich zarejestrowana. Do mnie też dzwonili i mówili że wyjazd gdzieś koło 10 - 15 września. Też wyjeżdżam pierwszy raz. Jeśli chcesz to możemy popisać na gg to mój nr 12851049

@onaaa26

Nie mam gg, ale może masz skypa??

Niestety nie mam.

bierni1910
@Gabi

dajcie namiary jakieś na te jabłka i gruszki

@bierni1910

Trzeba się u nich zarejestrować. Można wysłać maila kielce@abpraca.pl i wtedy oni odeślą kwestionariusz do wypełnienia

@Gabi

Witam! Jeśli komuś rzeczywiście zależy na wyjeździe to musi osobiście udać sie do biura, bo wyjazd już w 11.09 i może być za mało czasu na korespondencję. pozdrawiam!!! Jacek

misiek91

Pytanie o zbior jablek w ab job service, jak ta praca wyglada naprawde ktos byl rok temu?

@misiek91

Witam! Ja byłem już kilka razy. Wyjazd na jabłka czy gruszki jest z tym korzystny, że jedziesz już do konkretnej pracy. Nie ma czekania na pracę. Jedziesz w piątek a od poniedziałku pracujesz. Każdy pracodawca ma swój system czyli 8, 9, czy 10 godzin na dzień. Wiekszość pracuje w soboty a niektórzy w niedzielę. Jak masz SOFI to w następny czwartek masz przelew (ok 300 e po potrąceniach, tak wychodzi za 48 godzin). Jak nie masz SOFI to niestety czeka się, ale nie wiem jak długo teraz. Pozdrawiam!!!

onaaa26

Hej. Ja też wybieram się na jabłka z tej agencji z Kielc. Wie ktoś może kiedy jest wyjazd? Czy bardzo cięzka praca? Co ze sobą zabrać?

Gosia

Ja co roku (od 3 lat) biore urlop w pracy zeby jechac na te 3-4 tyg na jablka. Przez oddzial w kielcach. Zawsze zarabiam (odliczajac przejazd, zycie itd). taki zastrzyk finansowy sie przydaje. Tu nie pracuje fizycznie, a tam przy jablkach ubrudzic sie trzeba. Wiadomo, jak ktos oczekuje wakacji to moze byc lekko zaskoczony:)

@Gosia

Ja też chce jechać z oddziału w Kielcach, jeździsz sama??? Wiesz już kiedy wyjazd? Może mogła bym się jakoś z Tobą skontaktować?? Było by mi raźniej:)

Julek

ja jezdze co roku i sie oplaca, juz sie zapisalem w kielcach na ten rok szkoda tylko ze to na krotko

@Julek

A na ile się jedzie ? I kiedy jest wyjazd? Wysłałam do nich maila i odpisali że trzeba się zarejestrować w biurze, dlatego patrze jakie mają opinie bo trochę się boje. Już kiedyś pojechałam z innej agencji do Holandii i wróciłam po 2 tyg.bo nie było pracy. Czy mógł byś napisać coś więcej? Ile można zarobić i czy warunki w miarę dobre? Czy samemu można sobie wybrać że chce się jechać na gruszki lub jabłka?

BartekMikunia

Witam,wie ktoś cos o pracy przy zbiorze gruszek? Jak to wygląda? Pozdrawiam.

@BartekMikunia

Witam! Jeżeli agencja wyśle Cię na gruszki to na pewno będziesz miał pracę na 2-4 tygodni. Jeżeli nie jesteś na wiekówce to za 48 godzin tygodniowo dostajesz na czysto 300 euro. Trzeba się starać, ale jest to jedna z lepszych prac rolniczych( byłem kiedyś na zbiorze kalafiora to masakra). Mieszkanie w AB zawsze są na dobrym poziomie, ale na jakie towarzystwo trafisz to już los szczęścia. Na zbiory wyjeżdża dużo starszych ludzi więc jest spokój. Życzę powodzenia!!! Pozdrawiam! Jacek

Mariusz

a co z order pickerem ? jak wyglada praca tam?

Jan

Ja bylem i lepiej sie oplaca jechac na jablka na kilka tygodni niz do pola i w tym roku tez chce jechac

ADAM

JEDZIE KTOS NA JABLKA ? OPLACA SIE?

@ADAM

Ja jade ale dopiero we wrzesniu. ktos byl ? czegomsien spodziewac?

on

a te jablka to na ile ? slyszalem ze mozna na nich zarobic? jak to wyglada naprawde?

ana

jedzie ktos na jabłka ???

Qarez

wszystko fajnie tylko czemu nikt nie odbiera od 3 dni telefonu w biurze z Kielc ?;/ to troche odpychające...

nt

Jak sami latają to mają. holendrzy sie szanuja i nie biegaja jak sie im nie kaze.

mb

Jedzie ktoś na borówki z okolic Lublina ?

kriss

jak jest w piekarni

Zostaw merytoryczną opinię o AB Job Service Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w AB Job Service Polska?

Zobacz opinie na temat firmy AB Job Service Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB Job Service Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AB Job Service Polska