Opinie o AB Job Service Polska w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AB Job Service Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AB Job Service Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB Job Service Polska w Wrocław

Poldek

AB Job Service to jest fajna agencja, oni zawsze mają dużo różnorodnych ofert pracy i każdy znajdzie coś dla siebie. Pracowałem z nimi w Holandii i wróciłem zadowolony i z kasy i z mieszkania jakie tam miałem. Uważam, że potrafią robić swoją robotę.

Piana

Ale 312 euro bez wakacyjnego tak?

Baletka

AB Job Service to jest fajna agencja i można z nimi pracować.

qwedsa

Max 620 euro na osobę + wakacyjne po powrocie oczywiście jeżeli przepracujecie pełne dwa tygodnie czyli poniedziałek-sobota.

@qwedsa

Pod warunkiem, że nie są na wiekówce.

@Jacek

No nie jestesmy na wiekowce a ile konkretnie odtrącaja za mieszkanie i za ubezpieczenie

@NN

100 euro w sumie za mieszkanie i ubezpieczenie (80+20), dojazdy do pracy są bezpłatne, busami lub osobówkami. Za 48 godzin w tygodniu na czysto jest 312 euro przelewu, plus w listopadzie ok. 10 procent wakacyjnego. Niestety nie u wszystkich sadowników pracuje się w sobotę i wtedy wychodzi ok. 240-250 euro.

MK
@Jacek

Jacek, a bierzesz pod uwagę że w tym roku przez przymrozki sadownicy mają duże straty? Nie ma wyjazdu na 4 tygodnie, bo przez tyle czasu nie będzie co zbierać w tych sadach. Dowiedz się może najpierw zanim zaczniesz ludziom nadzieję robić, że będą dłużej pracować. Zima w tym roku dała nieźle popalić niestety.

@MK

Napisałem, że ja jadę na 5 tygodni bo ja jadę do konkretnego gospodarza od lat. Chodziło mi o to, że jak sie pojedzie pierwszy raz na dwa tygodnie to może później na dłużej. Ja zaczynam na gruszkach a później jabłka i dlatego jestem dłużej. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie AB Job Service Polska na stanowisko Kierowca CE Niemcy 3/1 ok Chemnitz? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Szykuje sie ktos na wyjazd na zbiór jabłek i gruszek na 2 tygodnie

Klaudia
@NN

Ja chcialam z chlopakiem, ale sie zastanawiamy jeszcze

@Klaudia

Ja chciałem wyjechać z dziewczyną już kiedyś, teraz byłaby okazja na dwa tygodnie na te zbiory. Skąd jesteście?

Qwedsa
@Tomek

Radzę wam się szybciej decydować, bo zbiory ruszają juz za dwa tygodnie.

zbygi
@NN

złożyłem aplikacje. ale brak odp.

Krys

witam , mam pytanie , czy do ab koniecznie jest potrzebne , zaswiadczenie o niekaralnosci??. prosze o szybka odpowiedz. dziekuje .

@Krys

Nie, nie jest potrzebne. Pozdrawiam!

Hhy

No za 300 euro to jeszcze bym mógł jechać bo za mniej to i w Polsce się zarobi ????

Bgf

A jakie są solarisach przy 40 godzinach tygodniowo?

Takeshi

Jak z warunkami mieszkaniowymi? ilu osobowe pokoje? Przede wszystkim jak jest z pracą tam już na miejscu? Pracy jest min. 40 h w tygodniu lub więcej na przynajmniej okres 1 miesiąca czy niestety zdarza się, że tej pracy brakuje i tym samym nie idzie zarobić?

@Takeshi

Witam! Jeżeli pytanie dotyczy zbioru owoców to odpowiadam: zbiór gruszek trwa przeciętnie trzy tygodnie i zdarza się, że krócej ale niestety prawie nigdy dłużej. Zbiór jabłek trwa do 6 tygodni. Wszystko zależy od tego do kogo się trafi. Zarobki zależą od wieku. Powyżej 23 lat za 48 godzin tygodniowo ( zawsze tak pracuję i nie wiem dokładnie ile jest za 40 a nie chcę Was wprowadzać w błąd) było 312 euro .Niestety nie ma pewności godzin. Jeden sadownik chce żeby pracować pięć dni w tygodniu a inny siedem. Czterdzieści godzin w tygodniu to raczej zawsze jest. Warunki mieszkaniowe są bardzo dobre. Są to 5-6 osobowe domki , trzy sypialnie i salon. Na zbiór owoców wyjeżdża dużo starszych osób więc jest bardzo spokojnie. Pozdrawiam!

@Jacek

W tym roku oferują pracę przy zbiorach tylko na dwa tygodnie. Nie opłaca sie jechac.

@Kamila

Witam! Pierwszy raz też byłem dwa tygodnie. Teraz jeżdżę na pięć. Pozdrawiam!

@Jacek

Powiedz mi ile mozna zarobic jadąc na te 2 tygodnie na zbior jablek i gruszek we 2 osoby jak wygladają oplaty za mieszkanie ubezpieczenie jak z dojazdami do pracy wyglada sprawa

@NN

Zadając pytanie o zarobki należy powiedzieć ile masz lat bo ma to ogromne znaczenie!

@Jacek

To chyba nie przez tą agencję jedziesz w tym roku na 5 tygodni, bo dziś dzwoniłam i takiej oferty nie będzie. Max to 2,5 tygodnia tak powiedziano mi w biurze.

@Kamila

Przede wszystkim nie może być oferta na na 2.5 tygodnia , bo pierwsze dwa dni tygodnia pracujesz na domek i ubezpieczenie. Dopiero od środy zarobek jest Twój. Za domek i ubezpieczenie zawsze potrącą nawet jak przepracujesz tylko poniedziałek. Ja jadę siódmy raz przez AB i wiem gdzie będę pracował, gdzie będę spał i jak długo będzie praca dla mnie. Pozdrawiam!

Kamila

Wybiera się ktoś na zbiory jabłek i gruszek w tym roku? Macie jakieś doświadczenia?

@Kamila

Jak co roku , oczywiście tak! Pozdrawiam!

@Jacek

A w jaki region jeździsz? Bo czytam skrajne opinie, niektórzy chwalą a inni narzekają, ze praca szybko się kończy. Mi zależy na minimum 4 pełnych tygodniach. Uda się?

@Kamila

Witam! Jeżeli trafisz na zbiór jabłek to cztery tygodnie są realne a jeżeli na gruszki to raczej nie. Niestety to jest uzależnione od pogody. W zeszłym roku sezon był krótki, bo było bardzo gorąco i owoce zaczęły same spadać. Ja jeżdżę w okolice Goes. Pozdrawiam!

Hej

A jak tam z godzinami? Macie zapewnione te 40 godzin i jakieś nadgodziny (jeśli ktoś jest chętny) czy nie udaje się do tych 40 godzin dobić?

lucas
@Hej

z godzinami różnie raz masz 40 raz 30 a raz zarobisz tylko na opłate mieszkania

Planuje jechac z kolezanka 15.07? ktos sie wybiera z lublina? planuje?

Norbi

AB Job Service nigdy nie zawiedzie, u nich zawsze jest wybór robót.

Daniel

Cześć, jestem z okolic Lublina i planuje wyjazd w najbliższym czasie z dziewczyną czy jest jeszcze jakaś chętna osoba ????

xdxdxdxdxd
@Daniel

Witam dotarliście już tam na miejsce i jak opinia?

justyska
@Daniel

hej pojechaliście??

Gońcia123

Mimo wszystko zaryzykuje,czytałam różne opinię, wszystko zależy od tego jak się trafi, mam nadzieję,że mi się uda, większość osób zachwala tą agencję więc zaryzykuje.

Kajak

Co tu dużo mówić. Zapewnione złote góry w Holandii, na miejscu okazało się co innego. Warunki tragedia, domki bez klamek. A za klucz kaucja 30 ojro. Nikt nad tym tam nie panuje. Dziewczyny miały spać z facetami w domku. Po obejrzeniu tego wróciliśmy do Polski. Straciliśmy tylko pieniądze na paliwo. Sprawa trafia do odpowiednich służb

Gońcia123

Witam :) Wybieram się do pracy w Holandii właśnie przez ta agencje, czytałam opinie i są w większości poróżnione. Jestem z Kielc, i wybieram się przez biuro kieleckie. Mółgłby ktoś się wypowiedzieć kto był przez tą agencje,polecacie czy nie, czy szukac innej agencji?

Buźka

Czy na pracy w szklarni można zarobić przyzwoite pieniądze?

Piana

A jak np mi przy rozliczeniu wyszła dopłata to nie muszę się rozliczać? Tak? Bo tam wszystkie składki są odprowadzane tak?

Piana

Jest biuro AB w Kaliszu i możesz nawet​ to sobie sprawdzić ????

Zostaw merytoryczną opinię o AB Job Service Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w AB Job Service Polska?

Zobacz opinie na temat firmy AB Job Service Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB Job Service Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AB Job Service Polska