Opinie o Krotex - Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Krotex - Poland. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Krotex - Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krotex - Poland w Warszawa

Masakra

Sztandarowy produkt wyleciał z obiegu....no to konkurencja sie ucieszy

uui

To prawda! Jak GIS cofnął to i przywróci. Nie nalezy siać paniki. Wystarczy się odwolać od decyzji a ostatecznie zmienic rejestrację na suplement i tyle - jazda dalej.

maja

Tylko lekiem czy tez plusem? ... jak wstrzymal to przywroci

uuhoiu

GIS wstrzymal obrot Trilackiem - no to firma pozamiatana!

@uuhoiu

a skad takie wiesci. magazyn wydaje wiec jest ok. chyba wiedza co robia. ktos sieje panike

inspektor
@on teren

Nikt nie sieje paniki, po prostu jest decyzja GIS w wyniku kontroli Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego, który nakazuje wstrzymać wprowadzanie do obrotu trilac plus w postaci kapsułek, kropel i saszetek.

@inspektor

a ty co. pracujesz tam ze wiesz takie sprawy. na stronie gis nic nie ma wiec siejsesz panike a aptekarze nic nie wiedza wiec nie bede sie prezentowal.napisz skad masz ta kiciarska wiadomosc jesli to prawda.

inspektor

pracuje

aabbcc
@on teren

w twoim zdaniu coś się nie zgadza. Piszesz "kiciarska wiadomość" a za chwilę "jesli to prawda". Myślę, że pracujesz w "centrali" i dobrze wiesz o całej tej sprawie. Bo jeśli był byś pewien że to kit, to nie użył byś sformułowania "jeśli to prawda".

@aabbcc

mialem na mysli prace w gis a ja nie powiem skad ale nie z centrali. wiec naprawde nie wiem skad to info macie.

@aabbcc

i nie badz taki sherlock tylko napisz gdzie moge to info znalezc. lakcid wycofany juz znalazlem ale naszego nie.

Przedstawiciel medyczny

rekrutacja to typowe spotkanie...kolejna wizyta w siedzibie firmy i po kilku miesiącach pracodawca wysyłał do przedstawicieli maila ze są zwolnieni z pracy..

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
co dalej?

No i GIS wstrzymał obrót trilacu plus. I co teraz będziemy sprzedawać?

Człowiek renesansu

JP2 - ŚWIĘTYM!!!

dalej jazda

Do roboty! Dalej jazda...!

Ecomer

ECOMER JUNIOR RULES!!!

Ulalalalala!

Ponoć gosciu miał oczy wszedzie..., bo tak ponoć być miało i za nie mało... Ponoc tak mu zostało, Ponoć, ponoc teraz jeszcze b. się uwaza, Ponoc ciagle w "fabryce" sie krecił, wszystko slyszal i wie, i szepnąc wiedzial i wie jak i komu i obuzon sztucznie potrafil on byc, - by cel jego być...! Ponoc iritajzing juz wiekszosć on byl i bedzie i jest! Ale i tak w fabryce to on non-stop-kolor jest! Ponoc na wszystko wplywac chcialby, a czy bedzie i czy jest...? Ponoc do starej fabryki chcial wrocic poprzez kolegow lecz go wysmiali...! Ponoc kiedys po pijaku wygadal swe zarobki i teraz mu nie w smak ta liczba... bo na forach "słoika" tego pewno odkrecą niebawem... Ponoć wie wszystko o wszystkich i kto z kim i gdzie i jak...! Ponoc to samo o najnowszych "koniach"..., bo taki nawyk ma, Ponoc ufa juz tylko sobie a udaje, ze wciąz duet gra, bo tylko tak sie to grac da - (komediant dobry...), a skoro role sukces wciąz dają, to trzeba grać! Ponoc nie potrafi lekarzy zjednac... Ponoc dwa lica ma i nagrać sie dał!!! Madrej "osobie" się dał, bo troche jej ufal!!! Who's tahat?!! Oczywiscie ja nie wiem! To wiersz moj biały! ":)" Taki tam wiersz! Kazdy ma prawo pisac wiersze! Ładny?!

gorbaczov

Hej! No Panie "W..." (powiedzmy, że - wysoki :)) opowiedz Pan skąd te zarobki?! No przeciez nie za wyniki, bo - umówmy się, za to są premie!!! O, a jak już przy tym. Czy nadal Pan "Wysoki" ma tak dobrane progi, że nie da rady nie wyrobić maxa premii?!!! Zawsze maxik - co?! HAHAHAHA - PEWNIKIEM TAK - PYTANIE RETORYCZNE!!!!

ja on i on

to nie przypadek że ludzie odchodzą z jednego regionu jak ma sie kierownika takiego to nie ma co...to jest skandal może ktoś nareszcie zobaczy w firmie że ten wspaniały kierownik po pierwsze nie ma wyników i po drugie uciekają wszyscy ludzie niebawem to w tym regionie i w tej firmie będą sami ludzie bez doświadczenia i tylko warszawa będzie robiła wynik i utrzymywała reszte kraju!!!!!!!!

Komandos z Zielonych Beretów
@ja on i on

No chyba coś tu rzeczywiście jest nie tak!!! Właśnie rzuciła papierami kolejna osoba, zdaje się, że koleżanka z pomorza!!!!! I to jest kuźwa skandal!!! Co to za firma w której jest non stop rekrutacja robiona, niemalże "więcej wakatów niż ludzi pracujących w terenie"?!!! Kto "normmalnie myślący" zechce tu przyjść?!!! Coś tu nie tak!!! Ludzie nie dajcie się - chcom Wam dać umowy o prace żeby zamknąć usta ale za to ponoć zarobki "max 2600" - to kpina jakaś! Zarobki jak w sklepie - w "Media Maarkt", tyle placą za nic nie robienie. Nic dziwnego, że nikt nie wiąże przyszłości z tą firmą prócz kierowników, którym płacą 3 razy tyle co przedstawicielom, no i ten "B.ardzo W.ysoki" z W-awy, co ma ponoć skromne prawie 5,5 tys... - czyli 2 razy więcej od kolegów...!!! To chyba oczywiste że zarobki powinny pójść w górę - bo inaczej nic z tego nie będzie!!! Może niech obniżą zarobki dostojnikom na górze a trochę więcej dadzą na dole! To dobrze oplacani, doceniający dobrze płatną pracę przedstawiciele są gwarancją sukcesu, to oni wprowadzą porządnie nowe produkty i przyniosą dużo zamówień co miesiąc - a nie zarabiający kokosy kierownicy, którzy nie są w stanie utrzymać swoich pracowników, którzy zamiast dawać z siebie maximum w terenie - rozglądają się za zmianą firmy na lepiej płatną!!! Niech to ktoś pojmie! Jaka płaca - taka praca!!!

Dowodca oddzialu

Tak! Prawdziwy Spartanin byk tak nie postąpił w stosunku do swych braci... Hańba i hucpa!!! Nie może się on już czuć jednym z nas - Wielki Spartaninem...

niezadowolony

Ludzie odchodzą, bo to nie kwestia regionu tylko warunków zatrudnienia (pensja, działalność gospodarcza), oraz samej firmy - brak stabilizacji i rozwoju. Brak szkoleń, brak inwestycji w pracownika. I na końcu, samych produktów. Od wielu lat tylko trilac i ecomer, a teraz kiedy nie ma leków tylko są suplementy diety i konkurencja jest o wiele lepsza a z końcem sezonu to i tego się nie da sprzedać to ludzie szukają roboty.

Poznańskie
@niezadowolony

Ble,Ble,Ble - stary, w twoim województwie i z Twoim wiekiem, nie jest tak żle! Dlaczego nie przejdziesz do innej, lepszej firmy a sie tu "prujesz" na obecną fabrykę, na forum calego kraju a wciąż tu pracujesz???!!! Nie jest chyba więc tak tragicznie...!!!

kjklml
@niezadowolony

to sie przenies na woj. mazowieckie i bedziesz happy! Skoro tam tak dobrze jest i tak placą!

wawa
@niezadowolony

Bo tam chlopaki w wawie wyciskają 60 - 75% obrotu na miesiąc calego naszego pięknego Kraju! To i powinni miec za co wstawac rano! A skoro mają - to dobrze!!!

szary spod szar...
@wawa

I prawda!

bike lady
@niezadowolony

THis is Sparta!!! I cyk!!!

zadowolony

Ludzie odchodzą tylko z jednego regionu. Czy to przypadek??

diosmina

Nadchodzi diostrin, kolejna diosmina na rynku tylko że w bardzo małej dawce:(

aJAJAJAJAJ

czy wiecie że są koledzy w naszej firmie którzy zarabiają średnio 2 tyś więcej niż pozostali?? tak tak paanowie warszawaicy dlaczego tak jest dlaczego inni rypią i mają mniej niż wy ?????????????

równość między braćmi!
@aJAJAJAJAJ

Kto konkretnie zarabia tak duzo więcej? to dosyc nie fair... W Warszawie są inne koszta utrzymania... ale żeby tak... Ostro...

umocowany prawnie i finansowo też dobrze umocowany

Wystąpię do policji o uzyskanie twojego adresu IP oraz zglaszam zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na moją szkodę oraz innych pracwników, których zniewazyles swoim haniebnym wpisem.

ty

Niech żyje wielka Sparta!

bohdan

Oj przydał by się jakiś produkt letni!!!

Stefan

Pogoda letnia - strasznie spada sprzedaż!!! Nie chcą się towarowac bo klientów nie ma!!! Co tu robić w tej sytuacji?!!! Poradźcie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Krotex - Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Krotex - Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Krotex - Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krotex - Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krotex - Poland?

Kandydaci do pracy w Krotex - Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krotex - Poland