Opinie o Krotex - Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Krotex - Poland. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Krotex - Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krotex - Poland w Warszawa

pozew

kto tu pracuje ten wie jak jest...nie ma szału nie ma rewelacyjnych pieniędzy ale jak sie ma normalnego kierownika to można pracować nie zazdroszcze tym co maja kierownika (usunięte przez administratora)

@pozew

To prawda! Potwierdzam!

zapytanie

Obiecano wycieczkę! I co?! Jakoś cicho...

yeah!

This is Sparta!!!

YEAH

Spartańskie wychowanie było podziwiane już w starożytności. Odwoływał się do niego Platon w swym dziele Państwo. Podziwiano cnoty, posłuszeństwo i gotowość poświęceń w obronie ojczyzny. Rzymianie podziwiali model wychowania spartańskiego, jednak nie uważali go za praktyczny. W XX wieku wzorce spartańskie zaczerpnęli (w zwulgaryzowanej formie) min. Mussolini oraz Hitler. W efekcie kult tężyzny fizycznej i płodności kobiet oraz siła i karność mężczyzn w połączeniu ze skutecznością (wojna totalna) stały się w okresie faszyzmu niemal religią Włoch i Niemiec. Może się jednak okazać, że współczesny ideał agoge niewiele ma wspólnego ze starożytnym modelem istniejącym w Sparcie.

grzegorz
@YEAH

Plutarch wiedzę Spartan podsumowuje słowami: znali co trzeba lecz z drugiej strony, w porównaniu ze standardami obowiązującymi w pozostałych państwach Grecji, ich poziom umysłowy określano jako żenujący.

ty
@grzegorz

Kim jest Plutarch - twoja "stara" czy co? Nigdy nie istniał żaden Plutarch!!!! Nie obrażaj Spartan bo to wielki grzech! My jestśmy spartanami a ty możesz nam na...!

Plutarch
@ty

Plutarch - ur. ok. 50 n.e., zm. ok. 125 n.e. Jeden z największych pisarzy starożytnej Grecji, historyk, filozof-moralista oraz orator.

Przedstawiciel medyczny

rekrutacja to typowe spotkanie...kolejna wizyta w siedzibie firmy i po kilku miesiącach pracodawca wysyłał do przedstawicieli maila ze są zwolnieni z pracy..

logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Pozew

W sadzie prowadzi sie sprawa przeciwko Krotex...byli już przedstawiciele złożyli pozew przeciwko firmie za....nie wypłacenie należnego wynagrodzenia....to żenujące,ze firma próbuje udowodńic ze pieniądze sie nie należą za wykonana prace doszukując sie winy pracownika...dobrze ze pracownicy poszli z tym do sadu....jedna osoba..wiemy która awansowała z przedstawiciela na ..wyższe stanowisko dzięki...ty już wiesz :-)

gg
@Pozew

dzięki komu??

ijji

Ecomer Junior jest genijalny!

Człowiek renesansu

Sorki stary

Człowiek renesansu

Istotnie - pogoda jest przednia! A jak tam u was na południu?

@Człowiek renesansu

Czasem pomyśl co piszesz - you i...t!!! Nie pisz do mnie więcej!

hbgbdjehi

Wprowadzamy nowe produkty, są nowe horyzonty - mozna sprówać swoich sił, zapraszamy! Mnie tam płacą co miesiąc, coprawda nigdy nie wiem którego dnia miesiąca przyjdzie przelew ale raczej przed 10 dniem kazdego miesiąca aby zdążyc ZUSa opłacić!

kaka

Hello, wiele złego tu sie czyta. Co powiecie o pracy w Krotex-ie? Warto aplikowac zeby zdobyc doswiadczenie w branzy? Ile zajmuje Wam wyrobienie 12 wizyt? Plusy/minusy pracy w tej firmie? Prosze o konkretne odpowiedzi i z gory dzienx!

Hej koledzy z branży
@kaka

Podobno jednemu z waszych nie wypłacili należnej mu premii - słyszałem że słychać "narzekania na mieście, że osz...i go "! Czyżby własna firma chciała własnego pracownika i ponoć jak twierdzi najlepszego ... , aż nie chce mi się wierzyć? Trochę zglupialem i nie wiem czy tu aplikować! Powiedzcie coś szczerze, czy prawdą są te plotki o wypłatach i ogólnie jak się pracuje, jakie zarobki, co ile podwyżka itd. Dziękuję

Hej koledzy z branży
@kaka

- słyszałem że słychać "narzekania na mieście, ze podobno jednemu z waszych nie wypłacili należnej premii, próbowali "os..... go "! Trochę zglupialem i nie wiem czy tu aplikować! Powiedzcie coś szczerze, czy prawdą są te plotki o wypłatach i ogólnie jak się pracuje, jakie zarobki, co ile podwyżka itd. Dziękuję

@Hej koledzy z branży

Trele morele! Niech nie płacze tylko idzie do księgowosci i wyjasni - napewno pomyłka jakaś! Nikogo nikt tu nie oszwabił, jak mu się należy to napewno dostał tę premię i z przeprosinami za opóźnienie! Tu każdy dostaje należne pieniądze - nigdy problemu nie było! Nie che mi sie wierzyc w prawdziwośc tych plotek a jesli już to zwykla pomylka! Pomyłki się wszędzie zdarzają, należy je wyjaśniać a nie "pruć" się po mieście z żalami...! Takie moje zdanie! Koniec tematu! Spójrzcie jaka ładna pogoda!

nick

Przecież wszyscy wiedzą że firma jest w fatalnej kondycji finansowej, wszyscy poza Panią Prezes, a dlaczego? bo "zgrany duet" o to dba.

Prawy
@nick

Uważam więc, że należy ją poinformować o tym fakcie! Jest przecie także Pani prokurent, którą powinno to również zainteresować! Czyż nie? Przecież nie powinno się dopuścić do bankructwa firmy utrzymującej wiele osób w imię zaspokojenia partykularnych interesów jednostek, o których piszesz! Myślę, iż jest twoim moralnym obowiązkiem udzielenie szerszej informacje na temat nieprawidłowości, o których być może jest ci wiadomo właścicielom firmy!

mąż stanu

Miał na nich haki?!!! Zawsze mówiłem ze tam trzeba udawać glupszego niż się jest bo długo się miejsca nie zagrzeje...

nick

niestety wszystkie etaty w "polu" są na działaności

biegusiem!

Bierzemy się do roboty - wszystko będzie dobrze! Zobaczycie! Ja tam będ (usunięte przez administratora)

umocowany prawnie i finansowo

Art. 22 § 1-12 Kodeksu pracy § 1. Przez nawiązanie stosunku pracy pracownik zobowiązuje się do wykonywania pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę, a pracodawca - do zatrudniania pracownika za wynagrodzeniem. § 11 . Zatrudnienie w warunkach określonych w § 1 jest zatrudnieniem na podstawie stosunku pracy, bez względu na nazwę zawartej przez strony umowy. § 12 . Nie jest dopuszczalne zastąpienie umowy o pracę umową cywilnoprawną przy zachowaniu warunków wykonywania pracy, określonych w § 1.

Why?! Why? Why?

A co im G. zawinił?!

because
@Why?! Why? Why?

Ponieważ mógł wydać wielką dwójkę

@because

"Ponieważ mógł wydać wielką dwójkę" - co to znaczy???! Proszę jaśniej!

umocowany prawnie i finansowo

Skoro jedni mogą pracować na etacie to dlaczego drudzy nie mogą?

KB

Więc jak to jest?!!! Nowi pracownicy będą zatrudnieni na umowę o pracę tak jak jest napisane w ogłoszeniach na pracuj.pl, a dotychczasowi nadal na działalności gospodarczej?! Coś tu chyba jest nie tak!!! Czy może w ogłoszeniach jest podana nieprawda - tylko po to aby zaczęli w końcu jacyś ludzie aplikować?! Czy myślicie, że wszystko to powoduje, że opinia o firmie robi się co raz lepsza?! Bo ja uważam, że wręcz przeciwnie - masakra! Nie ma to jak zdemotywować, urazić całą załogę! Brawo, chyba macie jakieś specjalne szkolenia z demotywacji pracowników i dbania o antywizerunek firmy! Brawo!

wfkpwk

Ogólnie zaleta jest to, że atmosfera jest nie najgorsza we firmie!

i

Robio co chco po pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Krotex - Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Krotex - Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Krotex - Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krotex - Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krotex - Poland?

Kandydaci do pracy w Krotex - Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krotex - Poland