Opinie o Krotex - Poland w Warszawa

2.6/5
Na podstawie 350 ocen.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Krotex - Poland. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Krotex - Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krotex - Poland w Warszawa

SYF

Oooch, ktoś tam ma zawiedzione ambicje! Uważaj co mówisz przedstawicielom z innych firm - Warszawa jest maluuuutka! Ciszej mów po prostu przed apteką bo to wstyd co gadasz!

PL
@SYF

Poprosimy o konkrety w imieniu pozostałej części kraju. Co tam "gwiazdy" stołeczne narzekaja ?

SYF
@SYF

Muszę się przyznać do pomyłki - nie o waszą firmę chodziło bo wy zdaje sie nie macie witamin! sorki dzieci

ex pm

Uważajcie na osobe która wybiła sie z przedstawiciela medycznego na...wyzsze stanowisko....ona wie o kim pisze i w jaki sposób awansowała :-) dlaczego nikt nie pisze ze byli juz pracownicy skierowali firme Krotex do sądu o niewypłacenie wynagrodzenia???

bartek
@ex pm

powiem ze bardzo intryguje mnie wątek tajemniczego ,,awansu'' przewija się co kilkanaście wpisów... może cos bliżej bo nie jestem wtajemniczony

iwjje

A gdzie honor!

AAA

Jak by właścicielka dowiedziała się ilu nierobów jest w firmie to dopiero by ją głowa rozbolała.

Przedstawiciel medyczny

rekrutacja to typowe spotkanie...kolejna wizyta w siedzibie firmy i po kilku miesiącach pracodawca wysyłał do przedstawicieli maila ze są zwolnieni z pracy..

logo firmy Praca dla Pielęgniarek i Lekarzy Brzeziny
Brzeziny
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Bydgoszcz
Fudeko S.A.
kml

FARCIARZ

ecie pecie

Stwierdzam, że otrzymałem pensyję! Będzie radość w domu i wyżerka!!!

ok

Prowokacja to jest! Pewne, ściśle określone siły chcą osłabić naszą organizację i jej potężną siłę!!! Zawiść jest ślepa!!!

sPOKOJNIE!

Z tym zwolnieniem to chyba jakaś kaczka dziennikarska...!

kraków
@sPOKOJNIE!

Jak to lipa, spójrz na kraków.

spoko spoko
@kraków

No co z Krakowem? Bez zmian przecież! Był jeden wakat i M.C., który jest tam zdaje się nadal bo był widziany na szkoleniiu... To o co chodzi?

Skandal

To kogo zwolniona na południu?! Po prostu aż trudno mi w to uwierzyć!!! Nie ogarniam już tego! Czy jest logiczne że się spędza ludzi z całego kraju pod pod sztandarem "integracji" (za ciężkie pieniądze, które mogłyby pójść np. na skromne ale jakże motywujące - podwyżki) i jednocześnie zwalnia! Czy to nie odbiega od norm?! Ludzie to nie warcaby?! Bo jakoś tak to wygląda dziwnie!

moderator
@Skandal

Chodziło mi o to, że lepiej chyba walczyć bezpośrednio niż na forum internetowym. A że czytanie takich opinii przez potencjalnych pracowników, którzy mogliby pomóc firmie, nie zachęca, to inna sprawa.

fghj

Ale dlaczego to my mamy zmienić pracę? "Może niech to oni ją zmienią, Ci na których astronomiczne pensje my tyramy!" Dlaczego to my mamy zmieniać pracę - to nie my jesteśmy "patologią"! O swoje trzeba walczyć a nie uciekać, zmiana pracy byłaby poddaniem się a w życiu chodzi o to by je wygrywać a nie oddawać walkowerem innym!

moderator

Czemu aż tyle negatywnych opinii? Nie widzicie perspektyw dla tej firmy? Ciekawi mnie dlaczego obecni pracownicy wypisują takie rzeczy, a nadal tam siedzą. Specjaliści, którzy chcą pracować są zawsze w cenie. Proszę o obiektywne i przydatne opinie, bo takim służy ten portal.

zwolnieni

Kolejne zwolnienia tym razem na południu. Firma nie dość że nie płaci to jeszcze zwalnia zasłużonych i długoletnich pracowników. Masakra.

rghst

Raz, ze starzy pracownicy muszą pracować na dzialalnosciach a nowym dają umowę to jeszcze wyplata przychodzi tak póżno że czlowiek musi pozyczać na ZUS od kokolegów i rodziny! Jaki to wstyd wie tylko ten co to przeszedł - kazdy sie pyta jak to firma ci nie płaci...? Jak tu miec ochote do pracy skoro trzeba pozyczac od ludzi na terminowe oplaty... I ty sie pytasz czy warto aplikować?!!!

ehhhh

"Wedlug mnie - nie marnuj czasu! Mało placą, ciągle na GPSie, ciągła rotacja. Nie nadążają rekrutować..."

do A...i :-)

oj dziewczynko dziewczynko...my wiemy swoje a Ty możesz straszyć babcię prądem :-)) żanujące co sie dzieje w firmie...

Dobrze poinformowany

A ja słyszałem zupełnie co innego....mięśniak wysyła namiętnie CV i nie chcą go zatrudnić,a jego przydupas dzieli podobny los..wiec nie pisz,ze zarabiają fajne pieniądze bo tak nie jest

jeszcze lepiej poinformowany!
@Dobrze poinformowany

Obawiam się, że twój wpis był bardzo nie przemyslany, nie potrzebny - dla ciebie, tez bardzo nie uczciwy!!! Wszyscy wiedzą, że napisałeś nieprawdę o ich sytuacji zawodowej. Teraz napytałes soboie wrogów tym nieciekawym wpisem - ONI TYLKO CZEKALI NA TO! Teraz pewnie będziesz biegał po policji i sądach..., jak koleś który ich oczenił parenascie wpisów temu (już chyba jego wpisy usunęli)... Niemądre to było. Internet nie jest anonimowy!!! Jeszcze raz to powtarzam!!! Dawna koleżanka A.!

AAA
@Dobrze poinformowany

Jak tak jest źle jak piszecie w firmie Krotex to co jeszcze w tej firmie robicie? Przecież na rynku farmaceutycznym tak doskonałym fachowcom jak Wy płacą dużo lepszą kasę. Wygląda na to, że jesteście męczennikami.

onematopeja

Heja Przypadkiem dowiedzialem sie jakie sa losy koleszkow pozwalnianych ze firmy! Kazdy z nich pracuje juz od pewnego czasu i zarabia po 4 klocki na reke + jebitne premie!!! Smieja sie z Krotexowych ph ktorzy zarabiaja niecale 3 klocki lub i mniej nawet!!! To chyba jasno mowi ze trzeba szukac lepiej placacych firm!!!! Ponoc firma ma dotrwac do konca roku i ....!!!

ten co nie chodzi do biura co 2 dni

Czy jest normalne ze "Wojtaszczyk" czy "wydoki" ... zarabia ok. 5489 a inni - wiadomo ile?! Nie broni mu nikt tych zarobkow - na zdrowie, ale przepasc jest spora - reszta ludzi w firmie tez daje z siebie wszystko i nie jest ich winą ze nie pracuja na terenie, ktory on ma...! Zućcie tam goscia z gdyni albo z innego trudnego regionu i zobaczycie ze zrobi tyle samo albo i wiecej. Chodzi o to ze on ma normalne zarobki a inni uwlaczajaco niskie!

alternatywa

W razie czego można będzie wypuścić na rynek produkty alternatywne np. ecomer wymioty czy ecomer biegunka.

Mędrzec centralny!

Nie uważam tak!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Krotex - Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Krotex - Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Krotex - Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krotex - Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krotex - Poland?

Kandydaci do pracy w Krotex - Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.