Krotex - Poland

Jarocin

Opinie o Krotex - Poland

Monica 2017-03-05 11:33
Czy to prawda ze nie ma wszych zabawek w hurtowniach?!
Dlaczego?
Wiktor Orban 2017-03-11 22:09
Jakie zarobki na Lublin?!
ola 2017-03-14 16:26
Do końca nie wiadomo kto na jakich zasadach, kto jest zależny od kogo i dlaczego??
lolo 2017-03-18 10:34
Super mała fajna firma i dobrze traktuje obecnych i BYŁYCH pracowników-a to rzadkie w tych czasach.
była pracownica 2017-03-19 13:51
ale ściema :-) pracowałam w tej firmie i powiem szczerze,ża żal mi szefowej Pani Eli, która nie jest świadoma tego co się tam dzieje.
apple 2017-03-20 13:42
Czy to prawda że wracają starzy pracownicy ?
apple 2017-03-20 22:03
Przepraszam nie wracają a wrócili-będzie ciekawie-a stara zamroczona!!!!!
pyra 2017-03-28 21:59
Jest Kasaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Agnieszka 2017-03-30 13:05
Jak w firmie wygląda możliwość rozwoju pracownika? Czy Krotex - Poland stosuje rekrutacje wewnętrzne, szkolenia?
Jola 2017-04-04 22:43
Zerowa!
koko 2017-04-19 14:08
Czy to prawda,że wszyscy mają być przeniesieni od 1 lipca do Nberga?Dobrze by było!!
Ruch oburzonych 2017-04-27 23:12
Czy oni mają ludzi za kompletnych idi...w, czy jak?!
Znowu to samo! Nie podają planów sprzedażowych chociaż już 1/3 kwartału minęła ani systemu premiowego!!!
Myślicie, że ludzie nie wiedzą o co chodzi? My wiemy ze firmir chodzi o to aby podać plany dopiero w połowie kwartału bo wtedy widzą jakie ludzie mają już wyniki i jak mają sporo to się im dowali, żeby zapier...i do upadłego i system premiowy tak się ustali żeby mało kto ją zrobił!!! To jest dla wszystkich jasne!!!
Wszyscy są oburzeni takimi praktykami, to zwyczajnie nie uczciwe, ludzie to nie bydło! Nie ustala się zasad gry w trakcie jej trwania!
Ruch oburzonych - popieram, przyłączam się! 2017-04-27 23:31
Ludziska wiedzą o co w tym chodzi!
Boją się sprzedawać przed publikacją planów, bo wiedzą, że jak zrobią teraz niechcący większą sprzedaż to im dowalą do końca kwartału, że się zgarbią!!!
Trudno odmówić im racji! Po jaką cholere się wysilać - żeby ci dołożyli w nagrodę?!
Jak góra zacznie uczciwie podchodzić do PM to i oni zaczną chętnie do roboty jeździć!
A tak to ludzie czują, że jest ciągła gra w My i Oni! Oni to PM, którzy są źli i trzeba ich zawsze wykiwać, naobiecywać cudów i olać...
Brawo, oby tak dalej!!!
Romantyczna realistka 2017-04-27 23:42
A co to ten Nberg?! Że niby do likwidacji idziemy?!
Szukać nowej roboty trzeba?!
Dawaj stary cynk jak coś wiesz, bo przecież jak firma się zwija, to trzeba szukać roboty za wczasu!!
To mogłoby się wszystko składać w całość, że firma chyba słabo przędzie - bo ponoć ludziom naobiecywali podwyżki i pokazali fuckersa (no przeciez nikt normalnie by tak nie zrobił) jakieś wycieczki insynuowali - też guzik z tego! Czyli źle się dzieje w państwie duńskim!!!
Stary zapodaj jakieś szczegóły ja wiesz, a myślę że coś wiesz!!!
Ja tam szukam czegoś pewniejszego - nie zaszkodzi!!!
Barabasz 2017-04-27 23:45
I głupio nie robisz!
Wręcz przeciwnie!!!
Też tak postąpię!!!
szajby moźna dostać 2017-04-28 17:24
No i o co chodzi z tym przechodzeniem do NBERGA?
Ktoś nas kupił czy zamierza kupić?!
Co to ten Nberg?!
Agnieszka 2017-05-04 13:19
@Jola piszesz, że możliwość rozwoju pracownika w firmie jest zerowa. Co według Ciebie to oznacza? Dlaczego tak uważasz?
Oberschliezen 2017-05-11 23:50
Słyszeliście coś o systemie premiowym w q2?
Rozumie, że nie ma, bo juz chyba i tak za pózno?!
josephine 2017-05-12 00:01
Nie ma! Przynajmniej nikt nie słyszał o czymś takim.
Przynajmniej się odpocznie, bez napinki.

Trawis 2017-05-12 00:05
Tylko jakieś bzdurne plany ogłosili.
Nie wie po co, u nas traktowane jako lużna sugestia, dla ochotników
Mogliby i tych planów nie wyznaczać - w sumie po co!
Każdy zrobi ile może i juz
Trawis 2017-05-12 00:09
a i tak raczej wiadomo kto by te premie dostał :)
jak zawsze
Misia 2017-05-12 00:16
i tak nie mam energi wciskać przeziębieniówkę latem!

Agnieszka 2017-05-12 11:04
@Trawis, piszesz, że firma Krotex - Poland ogłosiła jakieś plany. O czym dokładnie piszesz? Czy możesz sprecyzować swoją wypowiedź? Może być to cenna informacja dla przyszłych kandydatów.
tom 2017-05-16 16:35
a jak tam produkty dobre?
Marketing gadżetowy czy merytoryczny?
ja 2017-05-19 18:40
o, widze ze szukacie nowego glownego ksiegowego, czyzby stary sie zuzyl?
Morgan z latarni morskiej 2017-05-20 22:50
Merytoryczny niestety!
Czyli żaden!
GPIOS 2017-05-20 22:58
Spotkanie kier. było na szczycie i co
o systemie premiiowym ani słowa !
Także wiadomo!
Dziękuję - już się biorę do roboty!
Golasa do domu przyniose - będzie czym raty opłacić!
Dobrym slowem bo nie pensyją
MONIAK 2017-05-20 23:07
Co z Opolem - pytam?!
Wszyscy zrezygnowALI?!
Jarek 2017-05-20 23:27
JA zaśpiewam
rep. 2017-05-22 09:45
Dwaj panowie K.iT.-oszukują starą babcię!!!!
rep. 2017-05-31 12:33
Słuchajcie to już pewne trzeba szukać nowej roboty-ja już zacząłem.
Szukam innej pracy 2017-06-05 23:29
Czyli - co premi nie będzie?! Chyba nie taka była mowa przy zatrudnianiu - CO?!
Te śmieszne pobory i to wszystko?!
Żarty jakieś?!
To trzeba jasno powiedzieć - są premie albo nie ma bo chyba firma się zwija i nie stać na płacenie ludziom!
Ludzie to nie bydło, żeby tak ich traktować - mają rodziny itd.
Ludzie też muszą mieć chwilę czasu na znalezienie nowej pracy!
Chyba tu na poważne traktowanie nie ma jednak co liczyć!

szukają do USP - polecam 2017-06-07 07:52
Ale nowe mesie - są!
Na to nie zabrakło...!!!
kamikoka 2017-06-08 00:39
Nie pisz takich... na forum stary! Proszę!
Twój nowy dobrodziej - usp, dzwonili już do mnie/nas!
Poczekaj, nie psuj sliny, bo narobisz problemów...!

Napoleon Carefur 2017-06-08 00:41
A koźlak - gdzie?!
Na rogu?
rep 2017-06-14 13:00
Nowe mesie zaraz będą spieniężone...
rep 2017-06-19 22:30
Nie uciekniesz sklerozo z kasą przez likwidację.
pipi 2017-07-11 11:24
Jeden uciekł na l4 drugi chodzi niby spokojnie po biurze- ide po Ciebie dyrektorku...
łopek 2017-07-13 21:13
Krzysiu narobiłeś już ze strachu w majtusie? Jak nie to przygotuj się bo będzie gorąco!!!Oszuście!!!
he he 2017-07-19 09:36
Jeszcze się zobaczymy!!!!!
danny 2017-07-24 14:30
Misiu Krzysiu nie chodż tak radośnie po biurze i nie susz ząbków...
Biurowiec 2017-08-06 12:23
Domagam/y sie powrotu p. Tomasza!
Natychmiastowego przywrócenia ładu i porządku w firmie!!!
Agnieszka 2017-08-08 18:58
Może ktoś wytłumaczyć forumowiczom, którzy właśnie poszukują zatrudnienia w Krotex - Poland jak wygląda aktualnie sytuacja w firmie? Więcej szczegółów odnośnie sytuacji biurze, którą opisujecie, pozwoli zrozumieć innym, co dokładniej się dzieje i jak wygląda atmosfera w pracy.
mirka 2017-08-15 21:08
według mnie i koleżanek, kolegów to sytuacja jest taka, że czas szukać innego pracodawcy - poważnego!
Plany przywalili kosmiczne - nikt nawet 50% nie zrobi bo to nierealne!!! Tym samym juź na amen pozbawił ludzi premii!!! czyli zarobki realnie stopniały a miały być podwyżki :)
Nieźle co?!
Wszędzie dają podwyżki a tu co?!!!
Zamiast podwyżki podwyższyli plany - za te same pieniądze mamy dymać i na dodatek możemy zapomnieć o premii!!!
I co, teraz bedą truć nam du...y, że rynek urusł!!!
Urusł ale dla firm, które zmotywowały pracowników podwyżkami, dla tych co mają oddzielnych przedstawicieli medycznych poza tym rynek urósł bo była wyjątkowa zima z epidemią grupy!!!
Ta firma nie motywuje do wytężonej pracy - przeciwnie!!!
Z tego co ludzie mówią - wszyscy się czują wydymani, ludzie szukają dodatkowej pracy albo innej - teraz dobry moment na zmianę firmy!!!
Osobiście - polecam zmianę!!!
olewam te plany - 2017-08-15 21:14
Tak jest dokladnie! Potwierdzam !!!
Starczy już tej komedii - sami niech sobie te plany wypalone w kosmos zrobią i sami sobie te premie niech wypłatą!!! Jestem ciekaw jak im pójdzie!!!
Paranoja - a obiecywali podwyżki!!! ha ha ha!!!
Plany wypalone w kosmos - żeby ani grosza premii nie płacić!!!
Ja się dymać nie dam!!!
Pozdrawiam i nie wiem co robić! 2017-08-18 21:39
Wawka myslisz ze nie zrobi?!
Agnieszka 2017-08-20 15:15
To w takom razie o ile wzrosły procentowo te plany, że przestają być one dla was realne @mirka? To bardzo ważna wiadomość - szczególnie, dla osób, które realnie rozważają pracę w Krotex - Poland.
Ktoś 2017-08-21 20:05
A jakie to ma znaczenie o ile %? Czasami wzrost o 100% jest łatwiej zrobić niż o 1%!!!!! Liczy się wielkość bazy od której naliczasz geniuszu!
STEFAN 2017-08-21 23:11
co to za ogłoszenie w pracuj.pl krotex szuka dyrektora ?????
to nic nie pomoże ludzi trzeba motywować w inny sposób .najlepszym motywatorem jest kasa ale REALNA I NIE TRZEBA DYREKTORA. PRZECIEZ KAZDY PRACUJE DLA PIENIĘDZY .!!!
ZOBACZCIE ILE JEST OGŁOSZEŃ NA PRACUJ .PL DLA KURAZU MOZNA PÓJŚĆ NA ROZMOWĘ ZOBACZYCIE ŻE FIRMY TERAZ POTRZEBUJĄ LUDZI.
POPIERAM MOICH PRZEMÓWCÓW JESTEŚMY ROBOLAMI DO ROBOTY I NIKT SIĘ Z NAMI NIE LICZY ,KROTEX JUZ NIE JEST FIRMĄ Z KTÓRĄ SIĘ LICZĄ APTEKI NIESTETY TYLKO ZNAJOMOŚCI TRZYMAJA SPRZEDAŻ.
STEFAN 2017-08-21 23:18
PRZEPRASZAM KROTEX SZUKA KIEROWNIKA ZMIANY ZMIANY ZMIANY...
Zostaw swoją opinię o Krotex - Poland - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krotex - Poland