Krotex - Poland

Jarocin

Opinie o Krotex - Poland

Monika 2016-09-03 16:13:38
Wyobraźcie sobie wracanie pociągiem z walizą - bo przecież czlowiek myslał, że jedzie na 2 dniowe szkolenie z noclegiem... a pociąg dodopiero wieczorem. Co za miła niespodzianka.
skype - to przyszłość 2016-09-03 16:18:58
To czy nie można by tego szkolenia zrobić skypem? Było by dużo taniej i tak samo efektywnie!
Przecież każdy ma komputer albo tablet - w czym problem?!
I ludzie nie baliby się powrotu pociągiem!
126p 2016-09-03 16:45:58
czy prawdą jest ze kiedys na poludniu chcieli rozstac się z gosciem, powiedzieli ze mu umowy nie przedluzaja i niech odstawi zabawki do wawy, a on na to ze wlasnie jest na l4 i samochodu do stolicy nie odstawi i wiecie co? Ponoc kilka dni potem dostal nowa umowe i duuzo lepsza pensje! Sam w to nie moglem uwiezyc ale ponoc tak bylo.
Zastanawiam się czy jechać na szkolenie czy może niech najpierw przedłużą umowe - wtedy bede wiedzial ze jade sie szkolic a nie po to aby auto odstawić i wrócić auto stopem (pociągi tanie nie są - tym bardziej jak się weżmie pod uwagę niewielkie pobory, poza tym na dworcu to nie jednego już okradli a i przypadki pobicia czy napastowania też sie zdażają-w koncu to warszawa).
Ja bym byl za czymś takim: albo przedłużamy umowy i podwyzkę inflacyjna i wtedy wszyscy beda pewni ze gramy uczciwie i nikt nie będzie sie bał przyjechac na szkolenie albo zróbmy je przez skya a wtedy nawet jak ktos jest chory to bedzie mógł w nim wziąc udział! To chyba dobra propozycja?!
Ja tylko pytam proponuję - nie nakłaniam!
Podwyzki dla mas pracujących 2016-09-03 20:51:04
Teraz przez skypa nawet rekrutacje się odbywają - to znak czasów!!!
Oszczędza się forsę na paliwie, hotelach, posiłkach i innych pierdołach a to są grube tysiące złotych, które przeciez to my musimy wypracować!!!
Sto rozżutnictwu i szastaniu pieniędzmi, które my wycharowujemy!!!!!!
Popieram pomysł skypowego szkolenia - przedewszystkim dla oszczędności!!!
Pieniądze dajcie na podwyżki tak bardzo potrzebne i oczekiwane a nie na bzdury wydajecie!
Po co to? 2016-09-03 21:13:35
po co wydawac tyle forsy na szkolenie skoro jest tu non stop ogromna rotacja?! Przecież osoby które przeszkolicie (za grubą kasę) zaraz będziecie zwalniać lub same poodchodzą bo podwyżwek nie dajecie i inna firma przejmie wyszkolonego pracownika!
No pytam ile jest tu osób które pracują dłużej niż 2 - 3 lata? No może ze 2 osoby i to z warszawy więc mozna je przeszkolic na miejscu. Nie ma sensu inwestować w szkolenia jak sie nie ma zamiaru stworzyc trwalego zespołu!
A raczej ludzi to sie ma tu głęboko..., skoro umowy sie konczą i nawt sie nie mówi czy się je przedłuży i czy da się podwyżkę, ludzie maja rodziny i nie wiedzą czy beda mieli robotę - ale kogo to obchodzi?! To jest szacunek do swoich ludzi?!
extra kasa 2016-09-03 21:18:25
Jest oczywiste, że przedłuzajac umowe trzeba dać podwyżkę chociaż 200 złotych.
Nie tylko wy chcecie sobie do grecji fruwać inni może też by chcieli gdzies pojechać!!!
Samoobrona 2016-09-04 16:07:31
ty chyba coś piłeś! Jakie wysokie? Plany wzrastają po 30% co do poprzedniego roku a pobory w miejscu!
To w porządku?!
wiecie kto 2016-09-04 21:02:48
l4 i zostaję w domu.
wawa 2016-09-04 21:22:51
na 100% to nie Lipa i jego piesek
a niby skąd mam wiedzieć? 2016-09-04 22:48:00
Szczerze mówiąc nie wiem kto!
A L4 to wystarczy wysłać pocztą czy trzeba także skan wysłać mailem?
Bo i mnie chyba jakaś grypa atakuje, mam nadzieję że nic poważnego, no ale wiecie - lekarz może kazać zostać w domu i wypocić.
Tak to już jest, jesień to i wirusy już szaleją...
dżojfred 2016-09-04 22:51:11
Ty kubaaaa - o co ci chodzi?
Jak czytam twoje wpisy to się zastanawiam kim ty k.. jesteś?!
patriota 2016-09-04 22:57:33
Prawdziwy PM nie skupia się tylko na forsie, premiach...
Bez jaj z tym chorowaniem proszę!
Pokażcie postawę godną prawdziwego PM!
Do zobaczenia na szkolonku !
cyngiel 2016-09-04 22:59:52
Być może to tylko plotki, może ktoś ubarwił coś!
Pan kotek był chory 2016-09-04 23:03:30
A co zdrówko szwankuje?
we 2016-09-04 23:06:23
Podaj maila priv. to ktoś ci podeśle ten numer - tak myślę!
patriota 2016-09-04 23:17:54
L4 to taka kapela rockowa!
Koniec tematu
smerf 2016-09-10 18:47:55
No to zalezy komu! Tym co zarabiaja duzo pracuje sie lepiej a reszcie gozej!
billy joel 2016-09-11 21:08:10
Jakie som zarobki - konkret proszę?!
Ile najmniej płacą a ile najwięcej ludziom!
Sprawdzam 2016-09-14 16:43:42
Niniejszym informuję, że wpisy m.in. niejakich: mhm, mnoga, kubaa, generuje biuro firmy.
Być może to, te same osoby co wydzwaniają po kryjomu do pracownic sądzących się z firmą, informując o tym co firma zamierza zrobić w kolejnym ruchu.
Czy to prawda, że w biurze nikomu nie można ufać, bo każdy gra do innej bramki?
Czy to prawda, że bramek jest na tym boisku więcej niż 2?
Czy to prawda, że 90% managerów z innych firm patrząc na pracę managerów zarządzających firmą nie może wyjść z podziwu jak pięknie ograniczono jej rozwój na przestrzeni ostatnich 10 lat?
Czy to prawda, że pracę tracili RKSi i inni FFi czy BUMowie za to, że mieli swoje zdanie i inną koncepcję niż machanie główką na tak przy każdym pomyślę swych przełożonych?
Czy to prawda, że średni czas stosunku pracy w firmie od 2lat dla przedstawiciela wynosi 9miesięc?
Czy to prawda, że praca w firmie to niczym podróż za jeden uśmiech, tzn. pracuj, pracuj a ja w zamian się uśmiechnę?
Czy to prawda, że nieodwzajemnienie uśmiechu do dyrekcji jest równoznaczne, a nawet gorsze niż niezrobienie sprzedaży?

Dla tych co pytają jak to możliwe, że to "działa" odsyłam po cogs 2 top produktów i definicję dojnych krów, którą warto zestawić z terminami wdrożeń i pracy u podstaw.
A -HOJ! nie mylić z czymś innym.
W.O.N. 2016-09-14 23:28:10
Danielkumiselku - liczyłem na większą finezję z Twej strony!!!
Śwadeadectwo pracy i rekomendacje ja bym ci takie wystawił żebyś sie ...!
Żal - cały komentarz!
Nikt tu po to bie nie placze, - taka prawda!

DNO ! 2016-09-14 23:38:54
Plotkarz!
Dno!
Wyautowany w odpowienim czasie - czyż nie?!
Nie brac pod uwage wpisy !!!
Brak wiarygodności !!!
Out of the game!!!
DNO 2016-09-14 23:43:19
Tak! Potwierdzam, Nikodedem Dyzma by się uśmiał...!
Nie brać pod uwagę wpisów bardzo zawiedzionych...!
Daj życ innym!
Dno!
w dziurkę 2016-09-14 23:54:26
Ooo proszę, a ten cytat np : "Niniejszym informuję, że wpisy m.in. niejakich: mhm, mnoga, kubaa, generuje biuro firmy", itd...
Wiesz, że dałeś 100% podstawy do żądania i uzyskania danych od admina i ścigania Cię wg k.c i k.k ...!
Przeholowałeś z alko świętując co nie co i poniosło - co?!
Trudno!!!!
W.O.N. 2016-09-15 00:02:36
Nie masz co ze sobą zrobiś?
Pobiegaj sobie!
Powodzenia!
Run Forest, run...!
Neo k 2016-09-15 00:08:38
Krotex - to dobra firma, dobry pracodawca, warto zaufać bo pracują tam też i dziewczyny po 4 i 6 lat!!!
lolo 2016-09-15 08:02:20
Hejka a jak tam sprawy w sądach z byłymi pracownikami-idą ku końcowi będą wypłaty i powroty???
xyz 2016-09-15 08:31:51
Ty, a jak poszukiwania nowej roboty - słyszałem, że słabiutko ci idzie?!
Czyżby nikt cie nie chciał lolo manolo?!
Nie dziwuje się, ale to nie upoważnia cię do pisania dziwnych uwag na forum!
Zajmij sie szukaniem uczciwej roboty
Sprawdziłem 2016-09-16 00:33:05
Uderz w stół a nożyce się odezwą.
Pisałem o biurze matrymonialnym i skupu złomu, zgodnie z prawdą.
Na potwierdzenie widać wpis kubaa...
w dziurkę, zapomniałeś dodać jeszcze pzpn, pis, kgb i innych skrótów.
a teraz hejterzy prześledźcie swoje wpisy i zastanówcie się czy nie szerzycie mowy nienawiści. Do tego jasno wskazujecie na osobę, której to ma dotyczyć.
A-HOJ!
Prawdziwe informacje uzyskacie tylko w rynku 2016-09-22 19:42:05
Zastanawiam się jak musi być zdesperowana firma, aby prosić pracowników, aby sami wpisywali pozytywne posty na temat firmy np. pseudonim kubaa. Dla niewtajemniczonych kubaa to sekretarka o nieprzyjemnym wyrazie twarzy, krótko mówiąc wygląda jakby codziennie miała zły dzień. Wracając do właściwego tematu kubaa, jako osoba z zewnątrz niesamowicie dużo wie o firmie. Co za pech akurat odchodzi jedna z księgowych. Pewnie, dlatego odchodzi, ponieważ w firmie panuje „cudowna” atmosfera. Przez ostatnie kilka miesięcy odeszło z firmy raptem 8 osób. Pytanie jest następujące czy musi firma upaść, aby właścicielka zrozumiała, że oddała władzę ludziom, którzy nie potrafiliby zarządzać warzywniakiem. Krótko mówiąc ich iloraz inteligencji zatrzymał się już w dzieciństwie. Jak mogą zarządzać firma osoby, które nie są w stanie nawiązać pozytywnych relacji z własnymi pracownikami. Nieraz mam wrażenie, że pracuje w cyrku z dwoma klaunami. Jak długo Panowie będą wszystkich oszukiwać, że firma dostała już kredyt, aby wyjść z dołka. Jako wieloletnim pracownikom należy się nam prawda, ponieważ mamy rodziny i zobowiązania. Nie każdy jak dwóch Panów Kargul i Pawlak zabezpieczyło własne kieszenie. Sami wiedzą doskonale, że cudze nie tuczy. Chociaż Pawlak to nawet od cudzego spuchł. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że przy takim zarządzaniu i bez kredytu firma do końca roku nie dociągnie. Panowie nie mają pozytywnej odpowiedzi z banku, dlatego nie zatrudniają nowych ludzi w terenie. Tylko dzielą tereny na pracowników, którzy jeszcze pracują, ale niedługo. Kolejnym tematem są braki towarowe panowie niezamawianą towaru, ponieważ niewiedzą, co będzie z firma, bo wszystko jest uzależnione od kasy z banku. Niestety Pawlak znów się pomylił myślał, ze idiotów spotkał w banku i na ładne oczy dadzą mu pieniądze. Przykro mi to nie ten poziom. Radziłbym, aby Pani kubaa zaczęła szukać roboty razem ze swoim narzeczonym z przypadku Kargulem. Szczerze mówiąc polecam wszystkim zbierani informacji na temat firmy w rynku farmaceutycznym, ponieważ niektóre wpisy są fałszywe. W rynku farmaceutycznym na pewno znajdziecie prawdziwe informacje chociażby na temat kultury i prostactwa dwóch pseudo dyrektorów. Z uszanowaniem wieloletni pracownik jeszcze… szkoda, bo kiedyś była to fajna firma…
kubaa 2016-09-23 11:07:20
Firma robi szeroki nabór, to świadczy o rozwoju. Co ja bym dał żeby wejść w struktury takiej firmy, stabilne warunki zatrudnienia, z tego co słyszałem ubezpieczenia i nowe duże extra auta, tablety fony no limit, internet, prawdziwa umowa, premie - kurcze ale bym chciał się dostać!
sekretarz 2016-09-23 20:45:23
Potwierdzam firma rekrutuje - jak widać rozwija się!
Wystarczy odwiedzić portal pracuj.pl
lolo 2016-09-27 09:22:55
Witam to prawda zatrudniają i co więcej szykują się do wypłat odszkodowań,które przegrali w sądzie-pozdrawiam!!!
marcin 2016-09-30 13:06:12
Na moje to tak:

+ Niezłe produkty.
+ Kilkoro fajnych ludzi.

- Dwóch wszechmogących, małoumiejących.
- Aroganckie biuro.
- Kasa i notoryczne problemy z wypłatą premii.
- Stosunek do ludzi i mega rotacja.
- Ciągła widma bankructwa - liczne procesy z pracownikami, dostawcami, autorami produktów itp.

Podobno niejaki Misiewicz jest wolny na rynku pracy - na pewno kompetencyjnie pasuje na dErektora.
Loczek 2016-10-03 23:43:55
Pewnie, że mają.
Przecież na miejsce tych co odeszli lub zostali zwolnieni trzeba znaleźć sobie kolejnych, co w przyszłości odejdą lub posłużą za dupochrony.
Kubaa - ty jakiś... jesteś;! 2016-10-15 01:43:31
kubaa - o czym ty pier...?!
Co za wypowiedź!
Naprawdę, wow!!!
To niesamowite, to co ty uważasz!
petro... 2016-10-15 13:21:37
W przyszłym tygodniu dwa wyroki przywrócą byłych pracowników z powrotem do firmy-będzie się działo!!!
blondi 2016-10-15 21:29:08
w końcu zapadnie wyrok!!!!!!! firma ma ( usunięte przez administratora )swoich pracowników!!!!
tomek 2016-10-18 11:39:44
Przedstawiciel Farmaceutyczno-Medyczny w tej firmie jest potrzebny z tego co widze i zastnawiam się jak to może wyglądać jeśli chodzi o rodzaj umowy, bo niestety nie został on okreslony w ofercie jednak.
zwykły REP 2016-11-23 22:59:40
Plany nie realne - nie ma sie po co napinać według mnie?
Jak mozna miec równe plany na tak róznych terenach?
Jakieś jaja?!

Myśleć trzeba 2016-11-23 23:12:32

Racja!
Plany nie realne według mnie, tak zrobione aby "wypruć" flaki ale i tak nie dostać kasy - kto zrobi plan na tilacu?, moze ci z 2 największych miast w tym stolicy! I tyle!
Zastanawiam się czy nie lepiej olać już tego kwartału i nie przetrzymać ewentualnych dealów i zamówień na styczeń?! Tak to przynajmniej w pierwszym kwartale 2017 bedzie szansa na jakąś premie!
Bo jak teraz cisnąc na maxa załaduje apteki po sufit a i tak zrobie raptem 80-90 % planu - to premii nie powącham, a klientów na styczeń stracę bo będą zatowarowani i skończy się że ani teraz ani w Q1 premii nie powącham!
Trzeba myśleć strategicznie!
Nie napinać się! 2016-11-23 23:24:46
Racja!
Zresztą, według mnie nikt tak skutecznie nie potrafi zdemotywować jak tutejsze kierowniczkii!
Naobiecywały wiecie czego i co?! Nic !
Nikt nie lubi być tak traktowany!

Danyy 2016-11-24 00:26:59
Panowie i Panie, podtrzymuję to co mówiłem - od stycznia ruszamy z budową nowych zespołów . Z wieloma z Was chętnie się spotkam i mam nadziejęm że będę mógł zaprosić na nowy pokład!!!
Moi drodzy - cierpliwości!
Jak jest - pytam! 2016-11-29 23:34:11
Chyba to w dobrom stone nie idzie...!
Jak inni majom takie plany, ze z palcem nie powie gdzie je robiom a innie mogom sobie tyrać i tyrać i ledwie sie zbiżom w polowie do celu! To co to jest? Nie kolesiostwo?
co?
Czekać na propozycje 2016-11-29 23:48:20
Playny dla kazdego - takie same!?
Kto to widział?
Dla kolesiów, z poprzednich firm - tak, to dobre!
Tereny nie są równe! Każdy to wie!
Inne regiony muszą dymać na nowych pupili aby się mogli rozgrzać, aby chociażby się nie zniechęcili, bo to przecież tacy przystojni chlopcy sĄ z e starej firmy!
Brawo!
Będziesz dymał w tym regionie 2016-11-29 23:54:49
Doswiadczenie mówi, że pupile zawsze mają łatwiej!
Więc sie przyzwyczajaj, że będziesz miał/a dziwnie więcej do roboty niż oniiy!
ft 2016-11-30 00:07:22
Ty, jakoś nie słyszałem od ciebie żadnej propozycji! To albo mów co i za ile, albo wyp...j z ttymi głodnymi kawalkami! Co to za teksty, jakieś jakby to ująć - "niemęskie"!!!
CO?!!!
gTfH
uważaj na kier sam fałsz, udawna koleżanka 2016-12-03 18:16:58
No słucham! Jak to jest ze się zwalnia dobrego REPA jak we wrocławiu i nie ma ogłoszenia na pracuj.pl?!
Czy nie jest tak, że trzeba było zrobic miejsce dla kolejnego kolesia wiadomo kogo?!
kk 2016-12-07 08:23:47
Proponuję zajrzeć na pracuj .pl udawany pracowniku
polak 2016-12-09 07:57:02
kto jest teraz kierownikiem? pracowałem jakiś czas temu i z tego co czytam to jest coraz gorzej
Danyy 2016-12-11 16:21:45
Panowie i Panie, podtrzymuję to co mówiłem: otrzymacie umowy z podstawą wyższą średnio o 30 procent. Więc nie bać się i kozystać puki co
Zostaw swoją opinię o Krotex - Poland - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krotex - Poland