Krotex - Poland

Jarocin

Opinie o Krotex - Poland

petro... 2016-10-15 13:21
W przyszłym tygodniu dwa wyroki przywrócą byłych pracowników z powrotem do firmy-będzie się działo!!!
blondi 2016-10-15 21:29
w końcu zapadnie wyrok!!!!!!! firma ma ( usunięte przez administratora )swoich pracowników!!!!
tomek 2016-10-18 11:39
Przedstawiciel Farmaceutyczno-Medyczny w tej firmie jest potrzebny z tego co widze i zastnawiam się jak to może wyglądać jeśli chodzi o rodzaj umowy, bo niestety nie został on okreslony w ofercie jednak.
zwykły REP 2016-11-23 22:59
Plany nie realne - nie ma sie po co napinać według mnie?
Jak mozna miec równe plany na tak róznych terenach?
Jakieś jaja?!

Myśleć trzeba 2016-11-23 23:12

Racja!
Plany nie realne według mnie, tak zrobione aby "wypruć" flaki ale i tak nie dostać kasy - kto zrobi plan na tilacu?, moze ci z 2 największych miast w tym stolicy! I tyle!
Zastanawiam się czy nie lepiej olać już tego kwartału i nie przetrzymać ewentualnych dealów i zamówień na styczeń?! Tak to przynajmniej w pierwszym kwartale 2017 bedzie szansa na jakąś premie!
Bo jak teraz cisnąc na maxa załaduje apteki po sufit a i tak zrobie raptem 80-90 % planu - to premii nie powącham, a klientów na styczeń stracę bo będą zatowarowani i skończy się że ani teraz ani w Q1 premii nie powącham!
Trzeba myśleć strategicznie!
Nie napinać się! 2016-11-23 23:24
Racja!
Zresztą, według mnie nikt tak skutecznie nie potrafi zdemotywować jak tutejsze kierowniczkii!
Naobiecywały wiecie czego i co?! Nic !
Nikt nie lubi być tak traktowany!

Danyy 2016-11-24 00:26
Panowie i Panie, podtrzymuję to co mówiłem - od stycznia ruszamy z budową nowych zespołów . Z wieloma z Was chętnie się spotkam i mam nadziejęm że będę mógł zaprosić na nowy pokład!!!
Moi drodzy - cierpliwości!
Jak jest - pytam! 2016-11-29 23:34
Chyba to w dobrom stone nie idzie...!
Jak inni majom takie plany, ze z palcem nie powie gdzie je robiom a innie mogom sobie tyrać i tyrać i ledwie sie zbiżom w polowie do celu! To co to jest? Nie kolesiostwo?
co?
Czekać na propozycje 2016-11-29 23:48
Playny dla kazdego - takie same!?
Kto to widział?
Dla kolesiów, z poprzednich firm - tak, to dobre!
Tereny nie są równe! Każdy to wie!
Inne regiony muszą dymać na nowych pupili aby się mogli rozgrzać, aby chociażby się nie zniechęcili, bo to przecież tacy przystojni chlopcy sĄ z e starej firmy!
Brawo!
Będziesz dymał w tym regionie 2016-11-29 23:54
Doswiadczenie mówi, że pupile zawsze mają łatwiej!
Więc sie przyzwyczajaj, że będziesz miał/a dziwnie więcej do roboty niż oniiy!
ft 2016-11-30 00:07
Ty, jakoś nie słyszałem od ciebie żadnej propozycji! To albo mów co i za ile, albo wyp...j z ttymi głodnymi kawalkami! Co to za teksty, jakieś jakby to ująć - "niemęskie"!!!
CO?!!!
gTfH
uważaj na kier sam fałsz, udawna koleżanka 2016-12-03 18:16
No słucham! Jak to jest ze się zwalnia dobrego REPA jak we wrocławiu i nie ma ogłoszenia na pracuj.pl?!
Czy nie jest tak, że trzeba było zrobic miejsce dla kolejnego kolesia wiadomo kogo?!
kk 2016-12-07 08:23
Proponuję zajrzeć na pracuj .pl udawany pracowniku
polak 2016-12-09 07:57
kto jest teraz kierownikiem? pracowałem jakiś czas temu i z tego co czytam to jest coraz gorzej
Danyy 2016-12-11 16:21
Panowie i Panie, podtrzymuję to co mówiłem: otrzymacie umowy z podstawą wyższą średnio o 30 procent. Więc nie bać się i kozystać puki co
Polak mały ale 2017-01-19 08:10
To normalne jest tu, że nie podaje się planów sprzedażowych aż tak długo?!
Ja tam szalec ze sprzedazą nie zamierzam bo jak zobaczą ze mam sporo w styczniu to pewnikiem przywala tyle planu ze sie zatyram!!!
Ponoć tak sie robi w korpo...
Ale trzeba być mądrzejszym od ....!
Wszystko z umiarem!
joaaanssa 2017-01-31 14:56
ktoś ma w miarę świeże informacje co słychać w tej firmie, warto nie warto aplikować?
jak marketing wygląda? jak prezesi? regionalni?
żużel rules 2017-02-08 22:03
Co słychać?! Ręce opadają! Ponoć nakłamali ludziom o podwyżkach, plany popodwyższali a teraz cały system premiowy zrobili pod 2 takich jeł.....w z miasta na W, reszta jak zwykle może sobie pomarzyć o premiach!
Cwaniactwo...
Ludzie zniechęceni już na maxa! Nie wierzą przełożonym w nic.
A ludzie cwaniactwa i kłamstw, obiecanek bez pokrycia nie lubią
Z tego co słyszałem to sporo ludzi zaczęło szukać czegoś lepszego a jest teraz w czym wybierać. Na bank niebawem będą musieli robić dużo rekrutacji i we wszystkich regionach.
Na pracuj.pl aż gęsto od dobrych ofert - time to g 2017-02-08 22:11
Niech sobie ten system premiowy w ( usunięte przez administratora )wsadzą! Są jakieś granice cwaniactwa!!!
Jak widać nie warto się starać bo cie i tak wyrolują!
Potrafią ludziom podciąć skrzydła - nie ma co?!
Przezorna Katarina 2017-02-23 06:26
Jeszcze w zeszłym kwatale te same pieniądze z premii były za wykonanie 100%, a teraz za 130% do tego plany podniesione w stosunku do poprzedniego kwartału o jakieś 20% - masakra!
Czyli aby wziać premie w jako takiej wysokości mamy zrobic jakies 50 % wzrostu w porównaniu do zeszłego kwartału?! Według mnie są jakieś granice cwaniactwa!
Ja nie zamierzam sie napinać - bo w przyszłym kwartale tę sama premie zrobią od 150% planu, który też pewnie podniosą o kilkadziesiąt procent i!!!
Nie dziwie się, że PM chodzą na rozmowy do innych firm. I bardzo dobrze, W trakcie urlopu - jest świetna okazja zająć się własną przyszłością! Na podwyżki, co panie kier. nam obiecywał,y tu nie ma co liczyć - jedynie na podwyżki planów! Potwierdzają to stare wygi, które własnie masowo szykują się do zmiany barw firmowych!
Dla mnie na bank niebawem posypią się zwolnienia L4, a Q2 - będzie jedną wielką rekrutacją, może byc tak że zamiast roboty będzie szukanie pracowników! Taka kolej rzeczy...
W tedy pewnie premie zrobią od 100% a plany bardziej realne...
Nie choruj - zapie...j 2017-02-23 06:31
Czy prawdą jest, że wymagano aby PM pracował w trakcie groźnej, zakaźnej choroby?!
Jeśli tak, to jest to niemały skandal!
Tym się powinno zająć na powaźnie!!!
Sylwija 2017-02-23 06:36
Sprawdz, kiedy pojawiło się ogłoszenie na jego miejsce na pracuj.pl i od kiedy jest chory - skandal!!!
Ciekawe czy ta kier. nigdy nie chorowała?!
Ewakuacja stąd - to polecam. A jak przyjdzie zachorować to już chyba lepiej z L4 nie wracać - bo wiadomo co zrobią...!
okaz zdrowia 2017-02-23 16:46
Zwłaszcza,ze ten pan o którym mowa uwielbia przebywać na L4
taki sposób na życie !
Jo i tak mam robota od kwietnia! 2017-02-23 23:44
Ty laska?!
Co to za teksty, pytam!!! Co znaczy uwielbia przebywać na L4?!
Pamiętaj, że ja mam ŻONĘ...!!!
Hamuj się - i teksty o hipnotajzing oczach też...!!!
Wiecej mi du..py nie zawracej ...!
Podwyżki - wywiązałaś się kiedyś z czegokolwiek?!
Oberschlesien!!!!
Jo chca byscie nom wierzyli!!!
JO CHCA ,COŚ BYŚ SIE ODPIERDOLIŁA!!!!
JO CHCA!!!!!!!!

Jobac boba co joj nikt nie szonuje i nie ufa 2017-02-23 23:59
Gut kapela!
Ziom!
wADOWICKI jAKUEK 2017-02-24 00:52
No widza co dlugo nie myslala nad kariera w firmie odkąd zachorował on!!!
Co to? Wzgardzone uczucia?! zawiedzona raptownie?! Czy jak?!
A wzrosty zarobkowe to obiecane były niebawem - czyż nie!? I co?!
Ano: Jajco?! Jajco?! Jajco?! Jajco?! Jajco?! Jajco?! Jajco?!
Eeeee!
A chłop ten i zdrów juś ci jest prawie całkiem, ale patrzać na bzdziągiew nie chce i racyje on ma!!!
NIECH....
Zainteresowany tylko troche 2017-02-24 21:40
Bzdury piszecie jakieś, lepiej powiedzcie jakie zarobki na start tu można wyrwać i czy można liczyc i po jakim czasie na pierwszą podwyżkę!!!
Amanda 2017-02-24 22:04
Powiem tak - są w stanie spokojnie zapłacić 5000 - 5500 brutto, bo to robią!
Proponuję walczyć o jak najwiekszą kwotę na start, nie wierzyć w obietnice podwyżek bo i tak nie dadzą. A ogólnie , to trzeba tyrac ale np. ma byc ubezpieczenie zdrowotne z tym, że oczywiście nie za darmo!
Samochody są bardzo przyzwoite, czeskie i prawie nowe. Mała firma wiec lubią żyć plotkami, podejrzeniami ale to normalka, na spotkaniach firmowych zawsze dają obiad a na szkoleniach żarcie jest dobre, dają próbki - to jest dobre i przydatne, na szkoleniach kobiety są traktowane dobrze.
Dobra na okres przejsciowy - raczej nie na lata.
Szczupla Vanessa 2017-02-24 22:16
Z tym tyraniem to roznie. Są tacy co mają sieci i niewiele muszą tyrać bo połowę planu zrobią na sieciach pisząc maila. Inni tyrają i nigdy premii nie widzą.
Sieci to ja nie mam - zapierdalam codziennie 2017-03-01 00:27
acha, czyli są tacy co mają sieci i tacy co nie mają!!!
No to brawo!!!
Widzę że równo traktujecie ludzi! Niech zgadne, ci biora premie - mają sieci?!
Czyż nie?!
To może ich premie powinno się podzielić pomiędzy wszystkich, szczególnie tych co tyrają bez sieci!!!!
płaska 2017-03-05 01:55
Nowy program - jest MEGA!!!!
Pamiętajcie - nie jest to tamten głupi stary program!
Wcale nikt z nami nie rozmawiał! My sami z siebie uważamy że to jest - bardzo dobre, nowe rozwiązanie!
Ktoś z doświadczeniem 2017-03-05 10:42
A ja uważam że nie jest to dobry program!
To przepustka do upadku firmy!
Najlepsi, stali, rozwojowi klienci pokazują nam środkowy palec własnie przez ten wspaniały program - 1,35 zł i inne bezsensowne ograniczenia! Równia pochyła - Q2 będzie pogromem naszych prodktów, to będzie masakra sprzedażowa!!!
A najlepsze jest to, że jak teraz apteki odejdą od nas to przejdą do innych programów i już tak latwo ich spowrotem nie odzyskamy nawet jak poprawimy warunki naszego! Będzie trzeba czasami czekać rok czasu zeby się wbić z programem...
Przepustka do upadku! Będzie za niego odpowiadał autor tego niemądrego programu dla aptek - mega nieodpowiedzialna postać!!!
Usunać szkodnika - ktoś tu liczyć nie umie! 2017-03-05 10:55
Zgadzam się z kolegą - apteki już dzwonią z awanturami i informują o przejsciu do konkurencji z konkursem na probiotyk a u nas zostana co najwyżej z programem na Helsi. Tylko że helsi sprzedadzą max 20 - 30 op. a jak cena będzie wyzsza to i mniej, a Trilku sprzedawali po 200 na miesiąc albo i wiecej!
Ale co to kogo obchodzi! W tej firemce widaze, ze to co lubią to wieczne gaszenie pożarów zamiast im zapobiegać to podkladają ogień a potem go gaszą i liczą straty, od 2 lat nic innego nie obserwuję!
Czyste sumienie 2017-03-05 11:07
Jak tam od razu mówiłem ze nie ma co się kompromitować w aptekach z tym programem, bo zniszczycie sobie reputacje! Ja np. wole przejsc do innej firmy i klientów przestawic na inne produkty niż robić z siebie cwaniaka itd. - bo tak nas teraz nazywają!!!
Twarz ma się jedną i warto dbać o to jak cię postrzegają! Relacje teraz są najważniejsze a jak zrobię z siebie teraz cwaniaka to nikt nie bedzie ze mną chcial gadać nawet jak przejdę do Bayera.
Po co się kompromitować i spalac na rynku? Za te śmieszne pieniądze?! Absolutnie niewarto!!!
Spójrzcie jakie dobre oferty są teraz na pracuj.pl.
Ja tam intensywnie szukam a tutaj wżucam już na luz i będę sie toczył...
Polecam innym transfer
Monica 2017-03-05 11:33
Czy to prawda ze nie ma wszych zabawek w hurtowniach?!
Dlaczego?
Wiktor Orban 2017-03-11 22:09
Jakie zarobki na Lublin?!
ola 2017-03-14 16:26
Do końca nie wiadomo kto na jakich zasadach, kto jest zależny od kogo i dlaczego??
lolo 2017-03-18 10:34
Super mała fajna firma i dobrze traktuje obecnych i BYŁYCH pracowników-a to rzadkie w tych czasach.
była pracownica 2017-03-19 13:51
ale ściema :-) pracowałam w tej firmie i powiem szczerze,ża żal mi szefowej Pani Eli, która nie jest świadoma tego co się tam dzieje.
apple 2017-03-20 13:42
Czy to prawda że wracają starzy pracownicy ?
apple 2017-03-20 22:03
Przepraszam nie wracają a wrócili-będzie ciekawie-a stara zamroczona!!!!!
pyra 2017-03-28 21:59
Jest Kasaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Agnieszka 2017-03-30 13:05
Jak w firmie wygląda możliwość rozwoju pracownika? Czy Krotex - Poland stosuje rekrutacje wewnętrzne, szkolenia?
Jola 2017-04-04 22:43
Zerowa!
koko 2017-04-19 14:08
Czy to prawda,że wszyscy mają być przeniesieni od 1 lipca do Nberga?Dobrze by było!!
Ruch oburzonych 2017-04-27 23:12
Czy oni mają ludzi za kompletnych idi...w, czy jak?!
Znowu to samo! Nie podają planów sprzedażowych chociaż już 1/3 kwartału minęła ani systemu premiowego!!!
Myślicie, że ludzie nie wiedzą o co chodzi? My wiemy ze firmir chodzi o to aby podać plany dopiero w połowie kwartału bo wtedy widzą jakie ludzie mają już wyniki i jak mają sporo to się im dowali, żeby zapier...i do upadłego i system premiowy tak się ustali żeby mało kto ją zrobił!!! To jest dla wszystkich jasne!!!
Wszyscy są oburzeni takimi praktykami, to zwyczajnie nie uczciwe, ludzie to nie bydło! Nie ustala się zasad gry w trakcie jej trwania!
Walanie głupa kosztem ludzi ciężkiej pracy!!! 2017-04-27 23:19
Popieram!!! Ludzie mają prawo znać plany sprzedażowe na początku kwartału!!!!
To skandal!!! Gdybym wiedział, że tu takie zwyczaje - poszedłbym gdzie indziej!!!!
Nie znoszę cwaniactwa! Nie potrafią ustalić planu przez miesiąc albo 2 - biedactwa! To niech zatrudnią matematyków z NASA jak są tacy słabi w liczeniu!!! To za co oni biorą pensję, podstawowych rzeczy jak plan sprzedaży nie potrafią niby zrobić - to chyba nie nadają się do pracy na stanowiskach zarządzających!
Ruch oburzonych - popieram, przyłączam się! 2017-04-27 23:31
Ludziska wiedzą o co w tym chodzi!
Boją się sprzedawać przed publikacją planów, bo wiedzą, że jak zrobią teraz niechcący większą sprzedaż to im dowalą do końca kwartału, że się zgarbią!!!
Trudno odmówić im racji! Po jaką cholere się wysilać - żeby ci dołożyli w nagrodę?!
Jak góra zacznie uczciwie podchodzić do PM to i oni zaczną chętnie do roboty jeździć!
A tak to ludzie czują, że jest ciągła gra w My i Oni! Oni to PM, którzy są źli i trzeba ich zawsze wykiwać, naobiecywać cudów i olać...
Brawo, oby tak dalej!!!
Romantyczna realistka 2017-04-27 23:42
A co to ten Nberg?! Że niby do likwidacji idziemy?!
Szukać nowej roboty trzeba?!
Dawaj stary cynk jak coś wiesz, bo przecież jak firma się zwija, to trzeba szukać roboty za wczasu!!
To mogłoby się wszystko składać w całość, że firma chyba słabo przędzie - bo ponoć ludziom naobiecywali podwyżki i pokazali fuckersa (no przeciez nikt normalnie by tak nie zrobił) jakieś wycieczki insynuowali - też guzik z tego! Czyli źle się dzieje w państwie duńskim!!!
Stary zapodaj jakieś szczegóły ja wiesz, a myślę że coś wiesz!!!
Ja tam szukam czegoś pewniejszego - nie zaszkodzi!!!
Barabasz 2017-04-27 23:45
I głupio nie robisz!
Wręcz przeciwnie!!!
Też tak postąpię!!!
Zostaw swoją opinię o Krotex - Poland - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krotex - Poland