Krotex - Poland

Jarocin

Opinie o Krotex - Poland

Sylwija 2017-02-23 06:36
Sprawdz, kiedy pojawiło się ogłoszenie na jego miejsce na pracuj.pl i od kiedy jest chory - skandal!!!
Ciekawe czy ta kier. nigdy nie chorowała?!
Ewakuacja stąd - to polecam. A jak przyjdzie zachorować to już chyba lepiej z L4 nie wracać - bo wiadomo co zrobią...!
okaz zdrowia 2017-02-23 16:46
Zwłaszcza,ze ten pan o którym mowa uwielbia przebywać na L4
taki sposób na życie !
Jo i tak mam robota od kwietnia! 2017-02-23 23:44
Ty laska?!
Co to za teksty, pytam!!! Co znaczy uwielbia przebywać na L4?!
Pamiętaj, że ja mam ŻONĘ...!!!
Hamuj się - i teksty o hipnotajzing oczach też...!!!
Wiecej mi du..py nie zawracej ...!
Podwyżki - wywiązałaś się kiedyś z czegokolwiek?!
Oberschlesien!!!!
Jo chca byscie nom wierzyli!!!
JO CHCA ,COŚ BYŚ SIE ODPIERDOLIŁA!!!!
JO CHCA!!!!!!!!

Jobac boba co joj nikt nie szonuje i nie ufa 2017-02-23 23:59
Gut kapela!
Ziom!
wADOWICKI jAKUEK 2017-02-24 00:52
No widza co dlugo nie myslala nad kariera w firmie odkąd zachorował on!!!
Co to? Wzgardzone uczucia?! zawiedzona raptownie?! Czy jak?!
A wzrosty zarobkowe to obiecane były niebawem - czyż nie!? I co?!
Ano: Jajco?! Jajco?! Jajco?! Jajco?! Jajco?! Jajco?! Jajco?!
Eeeee!
A chłop ten i zdrów juś ci jest prawie całkiem, ale patrzać na bzdziągiew nie chce i racyje on ma!!!
NIECH....
Zainteresowany tylko troche 2017-02-24 21:40
Bzdury piszecie jakieś, lepiej powiedzcie jakie zarobki na start tu można wyrwać i czy można liczyc i po jakim czasie na pierwszą podwyżkę!!!
Amanda 2017-02-24 22:04
Powiem tak - są w stanie spokojnie zapłacić 5000 - 5500 brutto, bo to robią!
Proponuję walczyć o jak najwiekszą kwotę na start, nie wierzyć w obietnice podwyżek bo i tak nie dadzą. A ogólnie , to trzeba tyrac ale np. ma byc ubezpieczenie zdrowotne z tym, że oczywiście nie za darmo!
Samochody są bardzo przyzwoite, czeskie i prawie nowe. Mała firma wiec lubią żyć plotkami, podejrzeniami ale to normalka, na spotkaniach firmowych zawsze dają obiad a na szkoleniach żarcie jest dobre, dają próbki - to jest dobre i przydatne, na szkoleniach kobiety są traktowane dobrze.
Dobra na okres przejsciowy - raczej nie na lata.
Szczupla Vanessa 2017-02-24 22:16
Z tym tyraniem to roznie. Są tacy co mają sieci i niewiele muszą tyrać bo połowę planu zrobią na sieciach pisząc maila. Inni tyrają i nigdy premii nie widzą.
Sieci to ja nie mam - zapierdalam codziennie 2017-03-01 00:27
acha, czyli są tacy co mają sieci i tacy co nie mają!!!
No to brawo!!!
Widzę że równo traktujecie ludzi! Niech zgadne, ci biora premie - mają sieci?!
Czyż nie?!
To może ich premie powinno się podzielić pomiędzy wszystkich, szczególnie tych co tyrają bez sieci!!!!
płaska 2017-03-05 01:55
Nowy program - jest MEGA!!!!
Pamiętajcie - nie jest to tamten głupi stary program!
Wcale nikt z nami nie rozmawiał! My sami z siebie uważamy że to jest - bardzo dobre, nowe rozwiązanie!
Ktoś z doświadczeniem 2017-03-05 10:42
A ja uważam że nie jest to dobry program!
To przepustka do upadku firmy!
Najlepsi, stali, rozwojowi klienci pokazują nam środkowy palec własnie przez ten wspaniały program - 1,35 zł i inne bezsensowne ograniczenia! Równia pochyła - Q2 będzie pogromem naszych prodktów, to będzie masakra sprzedażowa!!!
A najlepsze jest to, że jak teraz apteki odejdą od nas to przejdą do innych programów i już tak latwo ich spowrotem nie odzyskamy nawet jak poprawimy warunki naszego! Będzie trzeba czasami czekać rok czasu zeby się wbić z programem...
Przepustka do upadku! Będzie za niego odpowiadał autor tego niemądrego programu dla aptek - mega nieodpowiedzialna postać!!!
Usunać szkodnika - ktoś tu liczyć nie umie! 2017-03-05 10:55
Zgadzam się z kolegą - apteki już dzwonią z awanturami i informują o przejsciu do konkurencji z konkursem na probiotyk a u nas zostana co najwyżej z programem na Helsi. Tylko że helsi sprzedadzą max 20 - 30 op. a jak cena będzie wyzsza to i mniej, a Trilku sprzedawali po 200 na miesiąc albo i wiecej!
Ale co to kogo obchodzi! W tej firemce widaze, ze to co lubią to wieczne gaszenie pożarów zamiast im zapobiegać to podkladają ogień a potem go gaszą i liczą straty, od 2 lat nic innego nie obserwuję!
Czyste sumienie 2017-03-05 11:07
Jak tam od razu mówiłem ze nie ma co się kompromitować w aptekach z tym programem, bo zniszczycie sobie reputacje! Ja np. wole przejsc do innej firmy i klientów przestawic na inne produkty niż robić z siebie cwaniaka itd. - bo tak nas teraz nazywają!!!
Twarz ma się jedną i warto dbać o to jak cię postrzegają! Relacje teraz są najważniejsze a jak zrobię z siebie teraz cwaniaka to nikt nie bedzie ze mną chcial gadać nawet jak przejdę do Bayera.
Po co się kompromitować i spalac na rynku? Za te śmieszne pieniądze?! Absolutnie niewarto!!!
Spójrzcie jakie dobre oferty są teraz na pracuj.pl.
Ja tam intensywnie szukam a tutaj wżucam już na luz i będę sie toczył...
Polecam innym transfer
Monica 2017-03-05 11:33
Czy to prawda ze nie ma wszych zabawek w hurtowniach?!
Dlaczego?
Wiktor Orban 2017-03-11 22:09
Jakie zarobki na Lublin?!
ola 2017-03-14 16:26
Do końca nie wiadomo kto na jakich zasadach, kto jest zależny od kogo i dlaczego??
lolo 2017-03-18 10:34
Super mała fajna firma i dobrze traktuje obecnych i BYŁYCH pracowników-a to rzadkie w tych czasach.
była pracownica 2017-03-19 13:51
ale ściema :-) pracowałam w tej firmie i powiem szczerze,ża żal mi szefowej Pani Eli, która nie jest świadoma tego co się tam dzieje.
apple 2017-03-20 13:42
Czy to prawda że wracają starzy pracownicy ?
apple 2017-03-20 22:03
Przepraszam nie wracają a wrócili-będzie ciekawie-a stara zamroczona!!!!!
pyra 2017-03-28 21:59
Jest Kasaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Agnieszka 2017-03-30 13:05
Jak w firmie wygląda możliwość rozwoju pracownika? Czy Krotex - Poland stosuje rekrutacje wewnętrzne, szkolenia?
Jola 2017-04-04 22:43
Zerowa!
koko 2017-04-19 14:08
Czy to prawda,że wszyscy mają być przeniesieni od 1 lipca do Nberga?Dobrze by było!!
Ruch oburzonych 2017-04-27 23:12
Czy oni mają ludzi za kompletnych idi...w, czy jak?!
Znowu to samo! Nie podają planów sprzedażowych chociaż już 1/3 kwartału minęła ani systemu premiowego!!!
Myślicie, że ludzie nie wiedzą o co chodzi? My wiemy ze firmir chodzi o to aby podać plany dopiero w połowie kwartału bo wtedy widzą jakie ludzie mają już wyniki i jak mają sporo to się im dowali, żeby zapier...i do upadłego i system premiowy tak się ustali żeby mało kto ją zrobił!!! To jest dla wszystkich jasne!!!
Wszyscy są oburzeni takimi praktykami, to zwyczajnie nie uczciwe, ludzie to nie bydło! Nie ustala się zasad gry w trakcie jej trwania!
Ruch oburzonych - popieram, przyłączam się! 2017-04-27 23:31
Ludziska wiedzą o co w tym chodzi!
Boją się sprzedawać przed publikacją planów, bo wiedzą, że jak zrobią teraz niechcący większą sprzedaż to im dowalą do końca kwartału, że się zgarbią!!!
Trudno odmówić im racji! Po jaką cholere się wysilać - żeby ci dołożyli w nagrodę?!
Jak góra zacznie uczciwie podchodzić do PM to i oni zaczną chętnie do roboty jeździć!
A tak to ludzie czują, że jest ciągła gra w My i Oni! Oni to PM, którzy są źli i trzeba ich zawsze wykiwać, naobiecywać cudów i olać...
Brawo, oby tak dalej!!!
Romantyczna realistka 2017-04-27 23:42
A co to ten Nberg?! Że niby do likwidacji idziemy?!
Szukać nowej roboty trzeba?!
Dawaj stary cynk jak coś wiesz, bo przecież jak firma się zwija, to trzeba szukać roboty za wczasu!!
To mogłoby się wszystko składać w całość, że firma chyba słabo przędzie - bo ponoć ludziom naobiecywali podwyżki i pokazali fuckersa (no przeciez nikt normalnie by tak nie zrobił) jakieś wycieczki insynuowali - też guzik z tego! Czyli źle się dzieje w państwie duńskim!!!
Stary zapodaj jakieś szczegóły ja wiesz, a myślę że coś wiesz!!!
Ja tam szukam czegoś pewniejszego - nie zaszkodzi!!!
Barabasz 2017-04-27 23:45
I głupio nie robisz!
Wręcz przeciwnie!!!
Też tak postąpię!!!
szajby moźna dostać 2017-04-28 17:24
No i o co chodzi z tym przechodzeniem do NBERGA?
Ktoś nas kupił czy zamierza kupić?!
Co to ten Nberg?!
Agnieszka 2017-05-04 13:19
@Jola piszesz, że możliwość rozwoju pracownika w firmie jest zerowa. Co według Ciebie to oznacza? Dlaczego tak uważasz?
Oberschliezen 2017-05-11 23:50
Słyszeliście coś o systemie premiowym w q2?
Rozumie, że nie ma, bo juz chyba i tak za pózno?!
josephine 2017-05-12 00:01
Nie ma! Przynajmniej nikt nie słyszał o czymś takim.
Przynajmniej się odpocznie, bez napinki.

Trawis 2017-05-12 00:05
Tylko jakieś bzdurne plany ogłosili.
Nie wie po co, u nas traktowane jako lużna sugestia, dla ochotników
Mogliby i tych planów nie wyznaczać - w sumie po co!
Każdy zrobi ile może i juz
Trawis 2017-05-12 00:09
a i tak raczej wiadomo kto by te premie dostał :)
jak zawsze
Misia 2017-05-12 00:16
i tak nie mam energi wciskać przeziębieniówkę latem!

Agnieszka 2017-05-12 11:04
@Trawis, piszesz, że firma Krotex - Poland ogłosiła jakieś plany. O czym dokładnie piszesz? Czy możesz sprecyzować swoją wypowiedź? Może być to cenna informacja dla przyszłych kandydatów.
tom 2017-05-16 16:35
a jak tam produkty dobre?
Marketing gadżetowy czy merytoryczny?
ja 2017-05-19 18:40
o, widze ze szukacie nowego glownego ksiegowego, czyzby stary sie zuzyl?
Morgan z latarni morskiej 2017-05-20 22:50
Merytoryczny niestety!
Czyli żaden!
GPIOS 2017-05-20 22:58
Spotkanie kier. było na szczycie i co
o systemie premiiowym ani słowa !
Także wiadomo!
Dziękuję - już się biorę do roboty!
Golasa do domu przyniose - będzie czym raty opłacić!
Dobrym slowem bo nie pensyją
MONIAK 2017-05-20 23:07
Co z Opolem - pytam?!
Wszyscy zrezygnowALI?!
Jarek 2017-05-20 23:27
JA zaśpiewam
rep. 2017-05-22 09:45
Dwaj panowie K.iT.-oszukują starą babcię!!!!
rep. 2017-05-31 12:33
Słuchajcie to już pewne trzeba szukać nowej roboty-ja już zacząłem.
Szukam innej pracy 2017-06-05 23:29
Czyli - co premi nie będzie?! Chyba nie taka była mowa przy zatrudnianiu - CO?!
Te śmieszne pobory i to wszystko?!
Żarty jakieś?!
To trzeba jasno powiedzieć - są premie albo nie ma bo chyba firma się zwija i nie stać na płacenie ludziom!
Ludzie to nie bydło, żeby tak ich traktować - mają rodziny itd.
Ludzie też muszą mieć chwilę czasu na znalezienie nowej pracy!
Chyba tu na poważne traktowanie nie ma jednak co liczyć!

szukają do USP - polecam 2017-06-07 07:52
Ale nowe mesie - są!
Na to nie zabrakło...!!!
kamikoka 2017-06-08 00:39
Nie pisz takich... na forum stary! Proszę!
Twój nowy dobrodziej - usp, dzwonili już do mnie/nas!
Poczekaj, nie psuj sliny, bo narobisz problemów...!

Napoleon Carefur 2017-06-08 00:41
A koźlak - gdzie?!
Na rogu?
rep 2017-06-14 13:00
Nowe mesie zaraz będą spieniężone...
rep 2017-06-19 22:30
Nie uciekniesz sklerozo z kasą przez likwidację.
Zostaw swoją opinię o Krotex - Poland - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krotex - Poland