Krotex - Poland

Jarocin

Opinie o Krotex - Poland

patriota 2016-09-04 23:17
L4 to taka kapela rockowa!
Koniec tematu
smerf 2016-09-10 18:47
No to zalezy komu! Tym co zarabiaja duzo pracuje sie lepiej a reszcie gozej!
billy joel 2016-09-11 21:08
Jakie som zarobki - konkret proszę?!
Ile najmniej płacą a ile najwięcej ludziom!
Sprawdzam 2016-09-14 16:43
Niniejszym informuję, że wpisy m.in. niejakich: mhm, mnoga, kubaa, generuje biuro firmy.
Być może to, te same osoby co wydzwaniają po kryjomu do pracownic sądzących się z firmą, informując o tym co firma zamierza zrobić w kolejnym ruchu.
Czy to prawda, że w biurze nikomu nie można ufać, bo każdy gra do innej bramki?
Czy to prawda, że bramek jest na tym boisku więcej niż 2?
Czy to prawda, że 90% managerów z innych firm patrząc na pracę managerów zarządzających firmą nie może wyjść z podziwu jak pięknie ograniczono jej rozwój na przestrzeni ostatnich 10 lat?
Czy to prawda, że pracę tracili RKSi i inni FFi czy BUMowie za to, że mieli swoje zdanie i inną koncepcję niż machanie główką na tak przy każdym pomyślę swych przełożonych?
Czy to prawda, że średni czas stosunku pracy w firmie od 2lat dla przedstawiciela wynosi 9miesięc?
Czy to prawda, że praca w firmie to niczym podróż za jeden uśmiech, tzn. pracuj, pracuj a ja w zamian się uśmiechnę?
Czy to prawda, że nieodwzajemnienie uśmiechu do dyrekcji jest równoznaczne, a nawet gorsze niż niezrobienie sprzedaży?

Dla tych co pytają jak to możliwe, że to "działa" odsyłam po cogs 2 top produktów i definicję dojnych krów, którą warto zestawić z terminami wdrożeń i pracy u podstaw.
A -HOJ! nie mylić z czymś innym.
W.O.N. 2016-09-14 23:28
Danielkumiselku - liczyłem na większą finezję z Twej strony!!!
Śwadeadectwo pracy i rekomendacje ja bym ci takie wystawił żebyś sie ...!
Żal - cały komentarz!
Nikt tu po to bie nie placze, - taka prawda!

DNO ! 2016-09-14 23:38
Plotkarz!
Dno!
Wyautowany w odpowienim czasie - czyż nie?!
Nie brac pod uwage wpisy !!!
Brak wiarygodności !!!
Out of the game!!!
DNO 2016-09-14 23:43
Tak! Potwierdzam, Nikodedem Dyzma by się uśmiał...!
Nie brać pod uwagę wpisów bardzo zawiedzionych...!
Daj życ innym!
Dno!
w dziurkę 2016-09-14 23:54
Ooo proszę, a ten cytat np : "Niniejszym informuję, że wpisy m.in. niejakich: mhm, mnoga, kubaa, generuje biuro firmy", itd...
Wiesz, że dałeś 100% podstawy do żądania i uzyskania danych od admina i ścigania Cię wg k.c i k.k ...!
Przeholowałeś z alko świętując co nie co i poniosło - co?!
Trudno!!!!
W.O.N. 2016-09-15 00:02
Nie masz co ze sobą zrobiś?
Pobiegaj sobie!
Powodzenia!
Run Forest, run...!
Neo k 2016-09-15 00:08
Krotex - to dobra firma, dobry pracodawca, warto zaufać bo pracują tam też i dziewczyny po 4 i 6 lat!!!
lolo 2016-09-15 08:02
Hejka a jak tam sprawy w sądach z byłymi pracownikami-idą ku końcowi będą wypłaty i powroty???
xyz 2016-09-15 08:31
Ty, a jak poszukiwania nowej roboty - słyszałem, że słabiutko ci idzie?!
Czyżby nikt cie nie chciał lolo manolo?!
Nie dziwuje się, ale to nie upoważnia cię do pisania dziwnych uwag na forum!
Zajmij sie szukaniem uczciwej roboty
Sprawdziłem 2016-09-16 00:33
Uderz w stół a nożyce się odezwą.
Pisałem o biurze matrymonialnym i skupu złomu, zgodnie z prawdą.
Na potwierdzenie widać wpis kubaa...
w dziurkę, zapomniałeś dodać jeszcze pzpn, pis, kgb i innych skrótów.
a teraz hejterzy prześledźcie swoje wpisy i zastanówcie się czy nie szerzycie mowy nienawiści. Do tego jasno wskazujecie na osobę, której to ma dotyczyć.
A-HOJ!
Prawdziwe informacje uzyskacie tylko w rynku 2016-09-22 19:42
Zastanawiam się jak musi być zdesperowana firma, aby prosić pracowników, aby sami wpisywali pozytywne posty na temat firmy np. pseudonim kubaa. Dla niewtajemniczonych kubaa to sekretarka o nieprzyjemnym wyrazie twarzy, krótko mówiąc wygląda jakby codziennie miała zły dzień. Wracając do właściwego tematu kubaa, jako osoba z zewnątrz niesamowicie dużo wie o firmie. Co za pech akurat odchodzi jedna z księgowych. Pewnie, dlatego odchodzi, ponieważ w firmie panuje „cudowna” atmosfera. Przez ostatnie kilka miesięcy odeszło z firmy raptem 8 osób. Pytanie jest następujące czy musi firma upaść, aby właścicielka zrozumiała, że oddała władzę ludziom, którzy nie potrafiliby zarządzać warzywniakiem. Krótko mówiąc ich iloraz inteligencji zatrzymał się już w dzieciństwie. Jak mogą zarządzać firma osoby, które nie są w stanie nawiązać pozytywnych relacji z własnymi pracownikami. Nieraz mam wrażenie, że pracuje w cyrku z dwoma klaunami. Jak długo Panowie będą wszystkich oszukiwać, że firma dostała już kredyt, aby wyjść z dołka. Jako wieloletnim pracownikom należy się nam prawda, ponieważ mamy rodziny i zobowiązania. Nie każdy jak dwóch Panów Kargul i Pawlak zabezpieczyło własne kieszenie. Sami wiedzą doskonale, że cudze nie tuczy. Chociaż Pawlak to nawet od cudzego spuchł. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że przy takim zarządzaniu i bez kredytu firma do końca roku nie dociągnie. Panowie nie mają pozytywnej odpowiedzi z banku, dlatego nie zatrudniają nowych ludzi w terenie. Tylko dzielą tereny na pracowników, którzy jeszcze pracują, ale niedługo. Kolejnym tematem są braki towarowe panowie niezamawianą towaru, ponieważ niewiedzą, co będzie z firma, bo wszystko jest uzależnione od kasy z banku. Niestety Pawlak znów się pomylił myślał, ze idiotów spotkał w banku i na ładne oczy dadzą mu pieniądze. Przykro mi to nie ten poziom. Radziłbym, aby Pani kubaa zaczęła szukać roboty razem ze swoim narzeczonym z przypadku Kargulem. Szczerze mówiąc polecam wszystkim zbierani informacji na temat firmy w rynku farmaceutycznym, ponieważ niektóre wpisy są fałszywe. W rynku farmaceutycznym na pewno znajdziecie prawdziwe informacje chociażby na temat kultury i prostactwa dwóch pseudo dyrektorów. Z uszanowaniem wieloletni pracownik jeszcze… szkoda, bo kiedyś była to fajna firma…
kubaa 2016-09-23 11:07
Firma robi szeroki nabór, to świadczy o rozwoju. Co ja bym dał żeby wejść w struktury takiej firmy, stabilne warunki zatrudnienia, z tego co słyszałem ubezpieczenia i nowe duże extra auta, tablety fony no limit, internet, prawdziwa umowa, premie - kurcze ale bym chciał się dostać!
sekretarz 2016-09-23 20:45
Potwierdzam firma rekrutuje - jak widać rozwija się!
Wystarczy odwiedzić portal pracuj.pl
lolo 2016-09-27 09:22
Witam to prawda zatrudniają i co więcej szykują się do wypłat odszkodowań,które przegrali w sądzie-pozdrawiam!!!
marcin 2016-09-30 13:06
Na moje to tak:

+ Niezłe produkty.
+ Kilkoro fajnych ludzi.

- Dwóch wszechmogących, małoumiejących.
- Aroganckie biuro.
- Kasa i notoryczne problemy z wypłatą premii.
- Stosunek do ludzi i mega rotacja.
- Ciągła widma bankructwa - liczne procesy z pracownikami, dostawcami, autorami produktów itp.

Podobno niejaki Misiewicz jest wolny na rynku pracy - na pewno kompetencyjnie pasuje na dErektora.
Loczek 2016-10-03 23:43
Pewnie, że mają.
Przecież na miejsce tych co odeszli lub zostali zwolnieni trzeba znaleźć sobie kolejnych, co w przyszłości odejdą lub posłużą za dupochrony.
Kubaa - ty jakiś... jesteś;! 2016-10-15 01:43
kubaa - o czym ty pier...?!
Co za wypowiedź!
Naprawdę, wow!!!
To niesamowite, to co ty uważasz!
petro... 2016-10-15 13:21
W przyszłym tygodniu dwa wyroki przywrócą byłych pracowników z powrotem do firmy-będzie się działo!!!
blondi 2016-10-15 21:29
w końcu zapadnie wyrok!!!!!!! firma ma ( usunięte przez administratora )swoich pracowników!!!!
tomek 2016-10-18 11:39
Przedstawiciel Farmaceutyczno-Medyczny w tej firmie jest potrzebny z tego co widze i zastnawiam się jak to może wyglądać jeśli chodzi o rodzaj umowy, bo niestety nie został on okreslony w ofercie jednak.
zwykły REP 2016-11-23 22:59
Plany nie realne - nie ma sie po co napinać według mnie?
Jak mozna miec równe plany na tak róznych terenach?
Jakieś jaja?!

Myśleć trzeba 2016-11-23 23:12

Racja!
Plany nie realne według mnie, tak zrobione aby "wypruć" flaki ale i tak nie dostać kasy - kto zrobi plan na tilacu?, moze ci z 2 największych miast w tym stolicy! I tyle!
Zastanawiam się czy nie lepiej olać już tego kwartału i nie przetrzymać ewentualnych dealów i zamówień na styczeń?! Tak to przynajmniej w pierwszym kwartale 2017 bedzie szansa na jakąś premie!
Bo jak teraz cisnąc na maxa załaduje apteki po sufit a i tak zrobie raptem 80-90 % planu - to premii nie powącham, a klientów na styczeń stracę bo będą zatowarowani i skończy się że ani teraz ani w Q1 premii nie powącham!
Trzeba myśleć strategicznie!
Nie napinać się! 2016-11-23 23:24
Racja!
Zresztą, według mnie nikt tak skutecznie nie potrafi zdemotywować jak tutejsze kierowniczkii!
Naobiecywały wiecie czego i co?! Nic !
Nikt nie lubi być tak traktowany!

Danyy 2016-11-24 00:26
Panowie i Panie, podtrzymuję to co mówiłem - od stycznia ruszamy z budową nowych zespołów . Z wieloma z Was chętnie się spotkam i mam nadziejęm że będę mógł zaprosić na nowy pokład!!!
Moi drodzy - cierpliwości!
Jak jest - pytam! 2016-11-29 23:34
Chyba to w dobrom stone nie idzie...!
Jak inni majom takie plany, ze z palcem nie powie gdzie je robiom a innie mogom sobie tyrać i tyrać i ledwie sie zbiżom w polowie do celu! To co to jest? Nie kolesiostwo?
co?
Czekać na propozycje 2016-11-29 23:48
Playny dla kazdego - takie same!?
Kto to widział?
Dla kolesiów, z poprzednich firm - tak, to dobre!
Tereny nie są równe! Każdy to wie!
Inne regiony muszą dymać na nowych pupili aby się mogli rozgrzać, aby chociażby się nie zniechęcili, bo to przecież tacy przystojni chlopcy sĄ z e starej firmy!
Brawo!
Będziesz dymał w tym regionie 2016-11-29 23:54
Doswiadczenie mówi, że pupile zawsze mają łatwiej!
Więc sie przyzwyczajaj, że będziesz miał/a dziwnie więcej do roboty niż oniiy!
ft 2016-11-30 00:07
Ty, jakoś nie słyszałem od ciebie żadnej propozycji! To albo mów co i za ile, albo wyp...j z ttymi głodnymi kawalkami! Co to za teksty, jakieś jakby to ująć - "niemęskie"!!!
CO?!!!
gTfH
uważaj na kier sam fałsz, udawna koleżanka 2016-12-03 18:16
No słucham! Jak to jest ze się zwalnia dobrego REPA jak we wrocławiu i nie ma ogłoszenia na pracuj.pl?!
Czy nie jest tak, że trzeba było zrobic miejsce dla kolejnego kolesia wiadomo kogo?!
kk 2016-12-07 08:23
Proponuję zajrzeć na pracuj .pl udawany pracowniku
polak 2016-12-09 07:57
kto jest teraz kierownikiem? pracowałem jakiś czas temu i z tego co czytam to jest coraz gorzej
Danyy 2016-12-11 16:21
Panowie i Panie, podtrzymuję to co mówiłem: otrzymacie umowy z podstawą wyższą średnio o 30 procent. Więc nie bać się i kozystać puki co
Polak mały ale 2017-01-19 08:10
To normalne jest tu, że nie podaje się planów sprzedażowych aż tak długo?!
Ja tam szalec ze sprzedazą nie zamierzam bo jak zobaczą ze mam sporo w styczniu to pewnikiem przywala tyle planu ze sie zatyram!!!
Ponoć tak sie robi w korpo...
Ale trzeba być mądrzejszym od ....!
Wszystko z umiarem!
joaaanssa 2017-01-31 14:56
ktoś ma w miarę świeże informacje co słychać w tej firmie, warto nie warto aplikować?
jak marketing wygląda? jak prezesi? regionalni?
żużel rules 2017-02-08 22:03
Co słychać?! Ręce opadają! Ponoć nakłamali ludziom o podwyżkach, plany popodwyższali a teraz cały system premiowy zrobili pod 2 takich jeł.....w z miasta na W, reszta jak zwykle może sobie pomarzyć o premiach!
Cwaniactwo...
Ludzie zniechęceni już na maxa! Nie wierzą przełożonym w nic.
A ludzie cwaniactwa i kłamstw, obiecanek bez pokrycia nie lubią
Z tego co słyszałem to sporo ludzi zaczęło szukać czegoś lepszego a jest teraz w czym wybierać. Na bank niebawem będą musieli robić dużo rekrutacji i we wszystkich regionach.
Na pracuj.pl aż gęsto od dobrych ofert - time to g 2017-02-08 22:11
Niech sobie ten system premiowy w ( usunięte przez administratora )wsadzą! Są jakieś granice cwaniactwa!!!
Jak widać nie warto się starać bo cie i tak wyrolują!
Potrafią ludziom podciąć skrzydła - nie ma co?!
Przezorna Katarina 2017-02-23 06:26
Jeszcze w zeszłym kwatale te same pieniądze z premii były za wykonanie 100%, a teraz za 130% do tego plany podniesione w stosunku do poprzedniego kwartału o jakieś 20% - masakra!
Czyli aby wziać premie w jako takiej wysokości mamy zrobic jakies 50 % wzrostu w porównaniu do zeszłego kwartału?! Według mnie są jakieś granice cwaniactwa!
Ja nie zamierzam sie napinać - bo w przyszłym kwartale tę sama premie zrobią od 150% planu, który też pewnie podniosą o kilkadziesiąt procent i!!!
Nie dziwie się, że PM chodzą na rozmowy do innych firm. I bardzo dobrze, W trakcie urlopu - jest świetna okazja zająć się własną przyszłością! Na podwyżki, co panie kier. nam obiecywał,y tu nie ma co liczyć - jedynie na podwyżki planów! Potwierdzają to stare wygi, które własnie masowo szykują się do zmiany barw firmowych!
Dla mnie na bank niebawem posypią się zwolnienia L4, a Q2 - będzie jedną wielką rekrutacją, może byc tak że zamiast roboty będzie szukanie pracowników! Taka kolej rzeczy...
W tedy pewnie premie zrobią od 100% a plany bardziej realne...
Nie choruj - zapie...j 2017-02-23 06:31
Czy prawdą jest, że wymagano aby PM pracował w trakcie groźnej, zakaźnej choroby?!
Jeśli tak, to jest to niemały skandal!
Tym się powinno zająć na powaźnie!!!
Sylwija 2017-02-23 06:36
Sprawdz, kiedy pojawiło się ogłoszenie na jego miejsce na pracuj.pl i od kiedy jest chory - skandal!!!
Ciekawe czy ta kier. nigdy nie chorowała?!
Ewakuacja stąd - to polecam. A jak przyjdzie zachorować to już chyba lepiej z L4 nie wracać - bo wiadomo co zrobią...!
okaz zdrowia 2017-02-23 16:46
Zwłaszcza,ze ten pan o którym mowa uwielbia przebywać na L4
taki sposób na życie !
Jo i tak mam robota od kwietnia! 2017-02-23 23:44
Ty laska?!
Co to za teksty, pytam!!! Co znaczy uwielbia przebywać na L4?!
Pamiętaj, że ja mam ŻONĘ...!!!
Hamuj się - i teksty o hipnotajzing oczach też...!!!
Wiecej mi du..py nie zawracej ...!
Podwyżki - wywiązałaś się kiedyś z czegokolwiek?!
Oberschlesien!!!!
Jo chca byscie nom wierzyli!!!
JO CHCA ,COŚ BYŚ SIE ODPIERDOLIŁA!!!!
JO CHCA!!!!!!!!

Jobac boba co joj nikt nie szonuje i nie ufa 2017-02-23 23:59
Gut kapela!
Ziom!
wADOWICKI jAKUEK 2017-02-24 00:52
No widza co dlugo nie myslala nad kariera w firmie odkąd zachorował on!!!
Co to? Wzgardzone uczucia?! zawiedzona raptownie?! Czy jak?!
A wzrosty zarobkowe to obiecane były niebawem - czyż nie!? I co?!
Ano: Jajco?! Jajco?! Jajco?! Jajco?! Jajco?! Jajco?! Jajco?!
Eeeee!
A chłop ten i zdrów juś ci jest prawie całkiem, ale patrzać na bzdziągiew nie chce i racyje on ma!!!
NIECH....
Zainteresowany tylko troche 2017-02-24 21:40
Bzdury piszecie jakieś, lepiej powiedzcie jakie zarobki na start tu można wyrwać i czy można liczyc i po jakim czasie na pierwszą podwyżkę!!!
Amanda 2017-02-24 22:04
Powiem tak - są w stanie spokojnie zapłacić 5000 - 5500 brutto, bo to robią!
Proponuję walczyć o jak najwiekszą kwotę na start, nie wierzyć w obietnice podwyżek bo i tak nie dadzą. A ogólnie , to trzeba tyrac ale np. ma byc ubezpieczenie zdrowotne z tym, że oczywiście nie za darmo!
Samochody są bardzo przyzwoite, czeskie i prawie nowe. Mała firma wiec lubią żyć plotkami, podejrzeniami ale to normalka, na spotkaniach firmowych zawsze dają obiad a na szkoleniach żarcie jest dobre, dają próbki - to jest dobre i przydatne, na szkoleniach kobiety są traktowane dobrze.
Dobra na okres przejsciowy - raczej nie na lata.
Szczupla Vanessa 2017-02-24 22:16
Z tym tyraniem to roznie. Są tacy co mają sieci i niewiele muszą tyrać bo połowę planu zrobią na sieciach pisząc maila. Inni tyrają i nigdy premii nie widzą.
Sieci to ja nie mam - zapierdalam codziennie 2017-03-01 00:27
acha, czyli są tacy co mają sieci i tacy co nie mają!!!
No to brawo!!!
Widzę że równo traktujecie ludzi! Niech zgadne, ci biora premie - mają sieci?!
Czyż nie?!
To może ich premie powinno się podzielić pomiędzy wszystkich, szczególnie tych co tyrają bez sieci!!!!
Zostaw swoją opinię o Krotex - Poland - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krotex - Poland