Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.

2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,

Z dumą informujemy, że Polskie Towarzystwo Alergologiczne uhonorowało LEK-AM tytułem Przyjaciela Polskiej Alergologii.

Uznanie naszego wkładu na rzecz rozwoju alergologii w Polsce jest dla nas wyjątkowym wyróżnieniem, za które dziękujemy.

W 2022 roku będziemy aktywnie wspierać inicjatywy na rzecz rozwoju alergologii i dobra pacjentów.
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Czy w Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

ITO

Odradzam, pensje małe, brak jakichkolwiek podwyżek ( na wniosek pracowników o podwyżki inflacyjne prezes powiedział, że woli zatrudnić nowe osoby niż dac podwyżki), b. duże tereny, brak premi regulaminowej ( uznaniowa czyli widzi-mi-się), flota Fordy z przebiegiem 300 tyś.- ale to akurat zmiana na plus bo wracają do Toyot- co nie zmienia faktu,że średnio autem jeździ się 5 lat. Chitem są rankingu sprzedażowe, w których są również przedstawiciele medyczni bez planu sprzedażoweg na apteki, którzy i tak mają sprzedawać w aptekach....bo tak. No iza przykład wzorowego pracownik podaję się osoby, które pracują po 10hi się nie skarżą. .

ania
@ITO

żeby dostać podwyżkę musisz być w gronie kolegów lubianych przez "Małego" i spółkę, nic się nie zmieni dopóki prezes ich nie wymieni.

Natalia
@ITO

Jest ogłoszenie na Płock na PMa. Jaka stawka, jaki kierownik i co poza Płockiem?

@Natalia

Tereny duże (na analogicznym terenie w innych firmie pracuje 2 - 3 przedstawicieli),dużo produktów do promocji, promujesz głównie suple, musisz sprzedawać w aptekach choć nie masz planu sprzedażowego ale ,, derektor '' robi rankingi....Ogólnie nie polecam.

Natalia
@@ITO

Dzięki za info. Rankingi "derektorskie" to nie dla mnie.

Nicki
@ITO

"które pracują po 10hi się nie skarżą." Jak to po 10h? Biorą nadgodziny?

Hanna
@ITO

To normalnie po ile godzin się tutaj pracuje ? I jakby jeździło się po te 10 godzin to dostawaloby się jakieś premie itd ? Może warto ?

Ktoś
@ITO

a kto to dokładnie jest „ Mały „ i jego ekipa ?

Soloolo Nowy wpis

To prawda.

Prawda Nowy wpis

Z dumą wszystkich wspieracie tylko nie swoich pracowników

KK

Nie polecam! Unikać! Teraz pojawiło się około 10 ofert pracy dla PM w dziwnym dziale Medyczno-aptecznym, warto się zastanowić dlaczego? Ano dla tego,że kadra zarządajaca to dramat, zresztą wszyscy są bezpośrednio lub pośrednio spokrewnieni z ,,prezesem''- takiego nepotyzmu jak w Lekamie nigdzie nie widziałem. W dobie pandemi trafiło tu kilka osób z wiedzą i doświadczeniem z międzynarodowych korporacji ale po tym jak wyciągnęli do góry działy podziękowano im za zasługi przypisał sobie dyrektor * brata szwagra córki mąż.... Płacą mało- od lat nie ma podwyżek nawet inflacyjnych... Bardzo duże tereny, niejasne zasady pracy, do promocji dużo produktów (7), z czego w 5 to suple. Zwalniają się również PM z wieloletnim stażem ze specjalistyki bp. uro, pulmo. Jeśli masz kryzysową sytuację, mega kredyt, nie nasz co jeść to bierz robotę w Lekamie na przeczekanie.

Ktoś
@KK

a kto to dokładnie jest „ Mały „ i jego ekipa ?

Kamila Nowy wpis
@KK

No to atmosfera nie najlepsza z tego, co opisujesz. Piszesz też o zarobkach, że niskie. Ile to konkretnie mało? A czemu nie ma podwyżek? Co mówią, gdy ktoś o nie pyta?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Przedstawiciel Medyczny
Grzegorz

Załoga się odmłodziła.

ania
@Grzegorz

ciekawe kiedy wreszcie prezes "odmłodzi" zarządzanie .... ?

Mat
@Grzegorz

Ponoć słyszałem podwyżki na 4500 brutto dali

@ania

Nie odmłodzi bo rodziny się nie zwalnia....

Becia
@@ITO

ooo, to bardzo wiele tłumaczy ...... szkoda ludzi, szkoda firmy...

Joasia
Kandydat

Słyszałam, że Przedstawiciele Apteczni zarabiają średnio po 7 000 netto (na rękę) samej podstawy + premia, czy ktoś to może potwierdzić? Ile premii można otrzymać i za jaki okres? Jakiej marki samochodami poruszają się Przedstawiciele, czy są jakieś limity na paliwo? Dziękuję za odpowiedzi. Joasia

Taka jedna
@Joasia

Joasiu, ktoś musiał z Ciebie srogo zażartować. Zejdź na ziemię... Pensje w lekamie szorują po dnie.

Ella
@Taka jedna

Może i 7 000 ale brutto...

W Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. trwa proces rekrutacji na stanowisko Elektromechanik. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Neth
Klient

Czy prezes firmy rozmawia w jakimś obcym języku?

Minie
@Neth

Tak, jeżeli chodzi o podwyżki nie rozumie polskiego języka.

Pracujący w Lekam
@Minie

Tu podwyżek nie ma a ścieżka kariery jest tylko fikcją.

Sebastian
@Pracujący w Lekam

To co, pracujesz X lat i nie da rady nawet prosić o 100 zł podwyżki? Jaki jest sens siedzieć tu dłużej w takim razie?

Jo
@Sebastian

Sam sobie odpowiedziałeś w sumie

Szanowni Państwo,
spieszymy z życzeniami z okazji zbliżającego się Nowego Roku 2022.
Niech codzienność każdego z nas obfituje w zdrowie, szczęście i pomyślność w realizacji ambitnych planów.
Dla LEK-AM będzie to również 22 rok działalności na rynku farmaceutycznym.
Cały czas stoimy na posterunku dbając o Państwa zdrowie każdego dnia.

Czy w Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Anna
Klient

Dzisiaj kupilam Melatonine. Opakowanie plastykowe 6cm wysokośc i 4cm średnica. W środku 30 malutkich tabletek które nawet nie pokrywają całego dna. Czy nie możecie zmienić opakowania żeby zmniejszyć ilość plastyku. Już wystarczająco dużo go pływa w oceanach i zaśmieca środowisko.

@Pytanie

Nie obowiązują

Kandydat

Dzień dobry, jakieś opinie na temat pracy w KJ? Ile zarabia Technik/Analityk?

Mam pytanie o PMa:

Ilość wizyt? Wynagrodzenia?

Niezadowolony
Klient

Szanowni Państwo, pan który nie powinien zajmować stanowiska pm i o którego zachowanie opisałem, to (usunięte przez administratora) Powinien zdobyć wykształcenie odpowiednie, a dopiero potem wypowiadać się na temat waszych produktów. Ponadto tupet to cecha, która dyskwalifikować powinna ta osobę do tej pracy. Zastanawia mnie fakt, jak przeszedł rozmowe kwalifikacyjna.

@Niezadowolony

Szanowny Panie Doktorze, dziękujemy za informację. Ze względu na ochronę danych osobowych, jak i troskę o ochronę dóbr osobistych Pracownika wskazane przez Pana nazwisko zostało usunięte przez administratora. Podajemy adresy mailowe do bezpośredniego kontaktu z nami: biuro@lekam.pl lub kadry@lekam.pl. Z wyrazami szacunku, Zespół Zarządzający Sprzedażą i Marketingiem

GHJK
Kandydat
@Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.

Czytam z ciekawości opinie o Lekam, bo słyszałem negatywne opinie i chciałem więcej się czegoś dowiedzieć. Nazywanie kogoś pogardliwie Doktorem przez pracodawcę "wieje amatorszczyzną". Nie jestem ani klientem ani pracownikiem.

Do samego końca przełożony mówił że będzie przedłużona umowa o pracę, po czym okazało się że prezes nie podpisał umowy i w ostatnim dniu trwającej umowy usłyszałem że zostałem odpalony. Zero liczenia się z ludźmi.

misiaziel@gmail.com
Klient

Dzień dobry, Korzystam z Waszego leku Melatonina. Uważam,że bardziej niż naganne w dzisiejszych czasach jest pakowanie mikroskopijnych pastylek (30szt) w kilkanaście razy za duży pojemnik plastikowy. Proszę się dostosować do dzisiejszych czasów i wiedzy na temat zanieczyszczenia środowiska plastikiem i tę mini garsteczkę pastylek, pakować w odpowiedni sposób! Najwyższy czas!!! Pozdrawiam Anna Zielińska

@misiaziel@gmail.com

Szanowna Pani Anno, Cenimy takie komentarze, ponieważ pokazują one, że nie tylko dla nas kwestie ekologii są ważne. Melatonina LEK-AM to produkty najwyższej jakości zarejestrowane jako leki wydawane bez recepty /OTC/. Występują w dawkach: 1mg x 90 tabletek, 3mg x 60 tabletek, 5mg x 30 tabletek i są pakowane w identyczne buteleczki, zapewniające ich jakość oraz stabilność. Badania stabilności produktu leczniczego Melatonina LEK-AM są przeprowadzane w opakowaniu, które ma odpowiednią proporcję powietrza do ilości zajmowanego leku w opakowaniu. Jako firma społecznie odpowiedzialna podejmujemy wiele inicjatyw mających na celu dbanie o środowisko naturalne. W naszych nowych projektach minimalizujemy ilość zużywanego plastiku. Łączymy wyrazy szacunku, Zespół Działu Sprzedaży i Marketingu LEK-AM

Czy pracodawca Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Aktualność
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz dermokosmetyk Krem SHECELL dermatologic skóra z przebarwieniami został doceniony i otrzymał nagrodę Influencer’s Top 2020 w kategorii Uroda - produkty apteczne.

Influencer’s Top 2020 jest plebiscytem, w którym znani influencerzy, blogerzy i gwiazdy, testują produkty i wybierają najlepsze z nich w konkretnych kategoriach.

W edycji wiosna/lato 2020 w jury znalazło się wiele znanych osób, które za pośrednictwem swoich kanałów społecznościowych codzienne docierają do milionów odbiorców.

W tej edycji byli to m.in. Katarzyna Bujakiewicz, Klaudia Halejcio, Beata Tadla, Joanna Koroniewska, Kamila Szczawińska, Karolina Szostak i wiele innych znanych osób.

Serdecznie gratulujemy całemu naszemu Zespołowi, któremu zawdzięczamy ten sukces!
zapa

A gdzie można go kupić?

@zapa

Szanowna Pani, Bardzo dziękujemy za zainteresowanie kremem marki SHECELL dermatlogic do skóry z przebarwieniami. W portfolio marki posiadamy jeszcze cztery kremy dedykowane skórze: atopowej, odwodnionej, naczynkowej, dojrzałej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami na stronie www.shecelldermo.pl. Zwracamy się z prośbą o wskazanie miejsca Pani zamieszkania, żebyśmy mogli pokierować Panią pod właściwy adres w celu zakupu naszego produktu. Z poważaniem Zespół SHECELL dermatologic #shecelldermatologic

Pracodawca

Szanowna Pani, Załączam adresy trzech aptek w Toruniu, w których są dostępne produkty marki SHECELL dermatologic. 1. Apteka pod Łabędziem (Toruń) ul. Tadeusza Kościuszki 43-47 2. Apteka Paneceum (Toruń) ul. Odrodzenia 1 3. Apteka Mika (Toruń) ul. Watzenrodego 2 Z poważaniem, Zespół SHECELL dermatologic

zapa
Klient
@Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.

Kupiłam, zastosowałam i.... tragedia!!!! Nie dziwię się że nie ma produktu w żadnych dobrych drogeriach typu Rossmann i muszą was promować jacyś dziwni influenserzy.?!

Klientka
@zapa

Potwierdzam powyższą opinię! Krem słabiutki za wysoką cenę. Trzeba go szukać w tzw wybranych aptekach i to jest tragedia bo nawet tam trzeba go dopiero zamawiać w hurtowni i się czeka. Czy to prawda że Rossmann nie wpuszcza do swoich drogerii wątpliwych jakościowo produktów bo taką opinię usłyszałam w aptece?

Były pracownik Rossmann
@Klientka

Tak, to prawda. Rossmann b pilnuje jakości produktów na swoich pułkach i nie wpuszcza badziewia.

@Były pracownik Rossmann

Rossmann pilnuje przede wszystkim jakości ale też produktów nadążających za trendami. SHECELL chyba do takich nie należy bo recepturę ma sprzed kilku lat. Kremy były w tej sieci, ale wyjechały bo nie rotowały. To jaka to nowość, skoro w produktach pielęgnacyjnych składy się zmieniają praktycznie non stop.??? Nie ma miejsca na rynku na coś, co jest stare i nie nadąża za trendami i nowymi składnikami. Po prostu trzeba przejrzeć skład, wtedy widać jakie tam są stare składniki.

Klient

A gdzie można te starocie znaleźć? Toż ci influenserzy chyba składów nie widzieli i nie "kumaci" są. Wszak to stare sprzed 3 lat składy są, to jaka to nowość i znakomitość???

Ciekawa
Klient

Jak Lekam dba o PM''s w czasie covida?

@Ciekawa

Nie wypłaca premii, obcina pensje i zwalnia...

Martyna
@Była

Jak to zwalnia???

@Martyna

Normalnie. Z dnia na dzień. Jak to w lekamie od lat...

@Była

To oznacza tylko jedno: że ta 21 lat istniejąca na rynku polskim jednak "cienko przędzie"? Bo inne firmy jednak w czasie pandemii starają się zachować spokój, zmienić taktykę działania, wejść w inne kanały dystrybucji , zachowując pracowników. Bo zwolnic łatwo ale co potem? Opinii złego pracodawcy się nie odzyska tak łatwo. Zawsze tam tak było, że (usunięte przez administratora) co nic nie robiły ale dużo gadały zostawały, a ci od roboty to "foraze dwora". Jakie to typowo polskie i byłym system sowieckim zalatuje. A fuj!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. - Zakroczym

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o., to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.