3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 129 200 5 1

Opinie o Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.

Aktualność
Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM aktywnie włącza się w działania skierowane przeciwko pandemii koronawirusa w Polsce.

Zgodnie z naszą dewizą Dbamy o twoje zdrowie każdego dnia, wiemy jak w dzisiejszych czasach ważne jest  bezpieczeństwo, solidarność i  niesienie pomocy.

Postanowiliśmy wesprzeć działania Fundacji Ziko dla Zdrowia, której przekazaliśmy darowiznę w postaci środków finansowych oraz żeli antybakteryjnych.

Fundacja Ziko dla Zdrowia zamieściła na swojej stronie oficjalne podziękowanie dla naszej Firmy.
Tak2Nie1
Szeregowy rep Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.
Kandydat

Czy LEK-AM jest jedyną firmą medyczną w Polsce, która ucierpiała przez Covid? Wypłaty premii przesunięte o rok, brak maila z wynagrodzeniem premii jakie wypracowali, obniżone wynagrodzenie od czerwca do sierpnia..pytam, bo inne polskie firmy jakoś zadbały o pracowników wypłacając premie w terminie, nie obniżając wynagrodzenia zasadniczego a inne jeszcze nawet podwyższyły wynagrodzenie zasadnicze swoich PM tylko po to aby nie odchodzili. Skąd w takiej firmie, taka słaba kondycja finansowa? Czy raczej chodzi o coś innego? Czy faktem jest, że flota LEK-AM "dojeżdża " do 250-300 tysięcy km?

Aktualność
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz dermokosmetyk Krem SHECELL dermatologic skóra z przebarwieniami został doceniony i otrzymał nagrodę Influencer’s Top 2020 w kategorii Uroda - produkty apteczne.

Influencer’s Top 2020 jest plebiscytem, w którym znani influencerzy, blogerzy i gwiazdy, testują produkty i wybierają najlepsze z nich w konkretnych kategoriach.

W edycji wiosna/lato 2020 w jury znalazło się wiele znanych osób, które za pośrednictwem swoich kanałów społecznościowych codzienne docierają do milionów odbiorców.

W tej edycji byli to m.in. Katarzyna Bujakiewicz, Klaudia Halejcio, Beata Tadla, Joanna Koroniewska, Kamila Szczawińska, Karolina Szostak i wiele innych znanych osób.

Serdecznie gratulujemy całemu naszemu Zespołowi, któremu zawdzięczamy ten sukces!
zapa

A gdzie można go kupić?

@zapa

Szanowna Pani, Bardzo dziękujemy za zainteresowanie kremem marki SHECELL dermatlogic do skóry z przebarwieniami. W portfolio marki posiadamy jeszcze cztery kremy dedykowane skórze: atopowej, odwodnionej, naczynkowej, dojrzałej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami na stronie www.shecelldermo.pl. Zwracamy się z prośbą o wskazanie miejsca Pani zamieszkania, żebyśmy mogli pokierować Panią pod właściwy adres w celu zakupu naszego produktu. Z poważaniem Zespół SHECELL dermatologic #shecelldermatologic

Pracodawca

Szanowna Pani, Załączam adresy trzech aptek w Toruniu, w których są dostępne produkty marki SHECELL dermatologic. 1. Apteka pod Łabędziem (Toruń) ul. Tadeusza Kościuszki 43-47 2. Apteka Paneceum (Toruń) ul. Odrodzenia 1 3. Apteka Mika (Toruń) ul. Watzenrodego 2 Z poważaniem, Zespół SHECELL dermatologic

zapa Nowy wpis
Klient
@Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.

Kupiłam, zastosowałam i.... tragedia!!!! Nie dziwię się że nie ma produktu w żadnych dobrych drogeriach typu Rossmann i muszą was promować jacyś dziwni influenserzy.?!

Apteka Nowy wpis
Klient

I widzę, że jednak usuwacie zamieszczane opinie. Brawo dla Państwa! I to samo z jednym z Waszych pracowników, którego zauważalnym jest ze jest chroniony, a... Pracuje jak pracuje.

Tak7Nie3
Nowy wpis

@Apteka

Szanowna Pani, Szanowny Panie, zaproszenie do bezpośredniego kontaktu z nami pozostaje bez odpowiedzi. W tej sytuacji niestety my braw nie bijemy... Z wyrazami szacunku, Zespół Zarządzający Sprzedażą i Marketingiem

Tak4Nie3
Niezadowolony cd.
Klient

Widzę, że z moją opinią zgadzają się inni. Ja wciąż jestem zainteresowany co w sprawie (usunięte przez administratora)? Po moim wywiadzie z kolegami z oddziału, pan ten kazał pisać wasza witm D3 na wszystko ???? czy ta osoba świadoma jest tego co opowiada!? Jako nadzorujący u siebie nie chce widzieć tego pana. I w ogóle jako osoby zajmującej się taka praca. Myślę, że praca w innej branży wskazana.

Tak11Nie4

@Niezadowolony cd.

Szanowny Panie, Ze smutkiem zauważyliśmy, że pomimo wskazania adresów mailowych do bezpośredniego kontaktu z nami preferuje Pan kontynuowanie wątku na forum publicznym. Nie znając Pana danych osobowych nie możemy podjąć działań, które pozwoliłyby na rzeczowe i odpowiadające Pana oczekiwaniom zakończenie sprawy. Mimo faktu, że anonimowe wpisy są łatwiejszą formą komunikacji - nie wymagają identyfikacji autora – prosimy po raz trzeci o skorzystanie z bezpośrednich kanałów komunikacji z nami. Adresy: kadry@lekam.pl lub/oraz biuro@lekam.pl W przypadku braku kontaktu, działając w oparciu o obowiązujący na GoWork Regulamin publikacji opinii, będziemy blokować kolejne wpisy w tym temacie. Z wyrazami szacunku, Zespół Zarządzający Sprzedażą i Marketingiem

Tak3Nie7
Niezadlowoleni
@Niezadowolony cd.

Potwierdzam Pana opinię. Też mamy takie doświadczenia z przedstawicielami tej firmy.

Tak12Nie3

Pracodawca

Szanowni Państwo, każda Wasza opinia, która wskazuje nam obszary wymagające naszej uwagi czy poprawy warunków pracy naszych pracowników, czy też standardów pracy ich samych, jest dla nas bardzo cenna. Każdą uważnie analizujemy i reagujemy wdrażając usprawnienia albo zmiany. Aby móc rzetelnie ustosunkować się do opisywanych przez Państwa spraw i udzielić odpowiedzi, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi oraz na merytoryczne komentarze. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że gdybyśmy faktycznie usuwali "wszystkie negatywne wpisy na swój temat" to profil naszej firmy na GoWork byłby pusty, a tak nie jest. Podejmujemy dialog z merytorycznymi komentarzami, zgodnymi z obowiązującą tutaj netykietą oraz regulaminem. Przypominamy, że opinie niezgodne z regulaminem forum mogą być usuwane przez administratora portalu. Z wyrazami szacunku, Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.

Tak3Nie6
Niezadowolony
Klient

Szanowni Państwo, pan który nie powinien zajmować stanowiska pm i o którego zachowanie opisałem, to (usunięte przez administratora) Powinien zdobyć wykształcenie odpowiednie, a dopiero potem wypowiadać się na temat waszych produktów. Ponadto tupet to cecha, która dyskwalifikować powinna ta osobę do tej pracy. Zastanawia mnie fakt, jak przeszedł rozmowe kwalifikacyjna.

Tak12Nie4

@Niezadowolony

Szanowny Panie Doktorze, dziękujemy za informację. Ze względu na ochronę danych osobowych, jak i troskę o ochronę dóbr osobistych Pracownika wskazane przez Pana nazwisko zostało usunięte przez administratora. Podajemy adresy mailowe do bezpośredniego kontaktu z nami: biuro@lekam.pl lub kadry@lekam.pl. Z wyrazami szacunku, Zespół Zarządzający Sprzedażą i Marketingiem

Tak2Nie4
Niezadowolony
Klient

Proszę o zainteresowanie się pm z Łodzi. Pan niekompetentny, brak wiedzy i obycia. Jako lekarz nie życzę sobie współpracy z taką osobą, natręctwo i brak taktu. Kogo zatrudnia firma, żadnej wiedzy medycznej o czym rozmawiać skoro nic nie wie.

Tak12Nie3

@Niezadowolony

Szanowny Panie Doktorze, Z niepokojem odczytaliśmy Pana wiadomość. Składamy na Pana ręce przeprosiny za zaistniałą sytuację. Dokładamy najwyższych starań, aby reprezentujący naszą firmę Pracownicy spełniali wysokie standardy w obszarze wiedzy, umiejętności i postawy. Opisane przez Pana zachowania są dla nas nieakceptowalne. Jakość to bardzo ważny element oceny pracy naszego personelu. Zależy nam by każdy Przedstawiciel Medyczny pozostawiał po sobie wrażenie profesjonalizmu i fachowej wiedzy. Ponieważ na terenie Łodzi pracuje kilka osób, z różnych linii terapeutycznych, prosimy o wiadomość na adres biuro@lekam.pl lub kadry@lekam.pl ze wskazaniem Pana specjalizacji. Łączymy wyrazy szacunku, Zespół Zarządzający Sprzedażą i Marketingiem

Tak2Nie

Jak szefostwo w Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Vip
@Pytanie

Bardzo spoko.... Rotacja, rotacja, rotacja!

Tak26Nie

@Vip

VIP - Dziękujemy za wpis. Chcielibyśmy ustosunkować się do Pani / Pana komentarza. Prosimy o podpowiedź, do którego Działu naszej Firmy odnosi się Pani / Pana uwaga. Dziękujemy!

Tak2Nie13
Wielki polski pracodawca lol
Kandydat
@Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.

Za co dziękujecie? To nie był komplement. To akurat powód do wielkiego wstydu.

Tak13Nie

Pacjencie – masz astmę

Polskie Towarzystwo Alergologiczne we współpracy z firmą LEK-AM zaprasza wszystkich pacjentów z astmą do udziału w webinarium „Zagrożenia dla pacjentów z astmą w dobie COVID19”.

Webinarium poprowadzi p. Monika Zamachowska, a na pytania będzie odpowiadał prof. Maciej Kupczyk. Spróbujemy poruszyć kwestie i rozwiać wątpliwości dotyczące m.in.:

- Czy osoba z astmą jest bardziej zagrożona koronawirusem?

- Jak znaleźć kompromis między noszeniem maseczki a komfortem oddychania?

- Jakie są konsekwencje przerwania leczenia astmy w dobie pandemii?

Chcesz poznać odpowiedzi na te i inne pytania związane z astmą?

Weź udział w webinarium 22 czerwca o godzinie 18.00

Szukam pracy

Czy szukacie kogoś do pracy w Bydgoszczy?

@Szukam pracy

Dzień dobry! Niestety w Bydgoszczy nie mamy wakatu. Obecnie poszukujemy Przedstawiciela Medycznego do zespołu LEK-AM Oddychaj na teren Lublina oraz Tarnobrzegu. Zapraszamy do śledzenia naszych ogłoszeń o pracę na portalu www.pracuj.pl

Anonimowy Przedstawiciel

Witajcie, żyjemy w okresie zastraszania wirusem. Jak zapewne każdy z właścicieli, prezesów firma farmaceutycznych wie , że jest to okres przejściowy i prędzej czy później wrócimy do pracy – extra zmotywowani : ) . Reprezentujemy Dział Sprzedaży – to dzięki niemu każda firma farmaceutyczna funkcjonuje. Ja się akcja wirus zakończy to jedni przedstawiciele wrócą do pracy dodatkowo zmotywowani : ponieważ ich firma zachowa się Fair-Play (Wypłaci premię, nie zmniejszy wynagrodzeń, nie dokona redukcji etatów) …. Niestety będą też firmy , których przedstawiciele wrócą do pracy z nastawieniem: podczas wirusa firma zaoszczędziła pokazując co myśli o ich pracy przed wirusem – o tym jak zbudowali rynek – z takich firm ludzie będą odchodzić). Pragnę zaznaczyć poziom oszczędności na paliwie. Pamiętajmy też, że konkurencja też nie pracuje – więc nie zabiera udziałów w rynku. Mam nadzieję, że moja wiadomości trafi do wszystkich Prezesów i Dyrektorów firm farmaceutycznych. Pozdrawiam Anonimowy Przedstawiciel.

@Anonimowy Przedstawiciel

Anonimowy Przedstawicielu, Dziękujemy za pozostawienie komentarza. Jesteśmy firmą, która ze starannością przygotowała założenia zdalnego wykonywania pracy przez naszych Przedstawicieli Medycznych i Farmaceutycznych. Dzięki temu warunki wynikające z umów o pracę nie zostały zmienione. Zapewniamy wszystkie niezbędne środki ochrony osobistej. Wdrożyliśmy takie systemy bezpieczeństwa, które pozwolą nam wracać do pracy stopniowo, gdy pozwolą na to warunki, które stale monitorujemy. Dbamy o nasz Zespół, by mógł w niezmienionym składzie wrócić do pełnej aktywności zawodowej.

Tak2Nie4

Tak2Nie1
Jeremi

Niestety nie uda się wszystkich zadowolić nawet w dobrej firmie. Była możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy. Teraz przydadzą się jak znalazł

TakNie1

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

TakNie8
Dziwny
@Pytanie

Zależy gdzie chcesz się rozwijać... Jeśli na produkcji to mogę powiedzieć na swoim przykładzie że od zmiany nadzoru na zmianach, u jednej pani na zmianie każdy jest przypisany praktycznie do jednej roboty.... Niektórzy chodzą na lekkie procesy jak powlekanie czy blistrzarki gdzie mogą się czegoś nauczyć... A są osoby które są "przypisane" do naważania od poniedziałku do piątku... Ewentualnie z małymi zmianami... I to wszystko za 3100 brutto podstawy

Xxx

Firma nie przestrzega czasu pracy, po godzinach, praktycznie całymi dniami nawet o godz. 20.00, 22.00 dostaje się e-maile z poleceniami od kierownika. Tak jest też będąc na urlopie, zwolnieniu. To jest temat dla pip. Gdzie czas wolny i dla rodziny. Za nadgodziny firma nie płaci. Oczywiście niektórzy są traktowani lepiej, czemu?? Układy, związki..

Tak10Nie

@Xxx

Szanowna Pani / Szanowny Panie, jako Firma dokładamy wszelkich starań, aby Pracownicy nie świadczyli pracy w czasie wykraczającym poza kodeksowy wymiar. Mamy wdrożone procedury nadzoru nad czasem pracy. Pracownicy mogą zgłaszać konieczność pracy w godzinach nadliczbowych - do swoich przełożonych oraz Działu Personalnego. W uzasadnionych przypadkach za pracę w nadgodzinach lub w dni wolne od pracy Pracownicy otrzymują dodatkowe wynagrodzenie lub możliwość odbioru wypracowanego czasu. Opisana przez Panią / Pana sytuacja jest niepokojąca. W celu jej wyjaśnienia proszę o kontakt na adres kadry@lekam.pl.

Tonik

@Dziwny Początki w każdej pracy są trudne i trzeba to po prostu przejść ,a później jest tylko dobrze bo i firma jest dobra, polecam!!

Ja

Czy warto aplikować na produkcję ? Jakie zarobki?

Dziwny
@Ja

Ja, odpowiadajac na twoje pytanie... zarobki plasuja sie na wysokosci 2300 złotych netto do reki bez premii... z premią mozesz liczyć na te 2500 do 2600... po okresie probnym... a czy warto aplikowac na produkcje? jesli liczysz na rozwój własny jakis awans... to jest z tym piekielnie ciezko... Brygadzisci i mistrzowie wiekszość pracy na maszynach poswięcaja starym pracownikom, a nowi pracownicy czesto sa wysylani do mycia maszyn lub innych temu podobnych rzeczy

Tak4Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 357 dni.

Czy w Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

TakNie6
Kartika

Czy ktoś może napisać jakimi samochodami jeżdżą PM? I czy warto aplikować na to stanowisko?

@Kartika

Szanowna Pani, W odpowiedzi na Pani zapytanie informuję , że Przedstawiciele Medyczni mają do dyspozycji samochody służbowe marki Ford Focus i Toyota Auris. Zachęcamy do aplikowania do Działu Sprzedaży przez portal pracuj.pl. Naszym Pracownikom oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia, konkurencyjny system wynagrodzeń, możliwość uzyskania premii oraz pakiet dodatkowych świadczeń pozapłacowych. Dział Rekrutacji LEK-AM

Tak1Nie6
Kartika

Czy ktoś może napisać jakimi autami jeżdżą PM? I czy warto w ogóle aplikować na PM?

Anna

Witam, czy ktoś wie jak można aplikować do pracy w biurze firmy lekam? Śledzę ogłoszenia od dawna i nie wierzę żeby nie było zadnej rekrutacji od lat. Czy tam tylko po znajomości?

TakNie3

@Anna

Dzień dobry Pani Anno, rzeczywiście zarówno w Biurze Handlowym w Warszawie, jak i w biurze Zakroczymiu, jest bardzo stabilne zatrudnienie i rzadko ogłaszamy nabór. Skutecznie działa też program Rekomendacji Pracowniczych, więc w pierwszej kolejności docieramy do Kandydatów z polecenia. Zachęcamy do złożenia aplikacji niezależnie od ogłoszeń, wysyłając ją na adres rekrutacja@lekam.pl. Jak tylko pojawi się stanowisko, które będzie odpowiadało Pani doświadczeniu i kwalifikacjom - skontaktujemy się z Panią niezwłocznie. Dział Rekrutacji LEK-AM

olek
@Anna

zapytaj na priv o małego i jego team to wszystko zrozumiesz

Tak13Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. - Zakroczym