Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.

Zakroczym

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 122 ocen.

Aktualności

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.
pracodawca

Dzień dobry,
Zapraszamy do lektury nowego wydania periodyku "Nasze Zdrowie Active".
W numerze wywiad z Agnieszką Kaczorowską i wiele ciekawych artykułów na temat zdrowia, odporności i aktywności fizycznej.Życzymy miłej lektury!

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.
pracodawca

Szanowni Państwo,

Z dumą chcemy poinformować, że Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. po raz piąty było Partnerem Balu Charytatywnego „Gwiazdy Dobroczynności”, który odbył się 10 lutego br. w Hotelu Sofitel Warsaw Victoria.

W kategorii Zdrowie zwyciężył Bartek Jędrzejak, który od ponad trzech lat jest ambasadorem Fundacji Anny Wierskiej „Dar Szpiku”. Prezenter promuje ideę oddawania krwi i zapisywania się do bazy potencjalnych dawców szpiku, a także wspólnie z Fundacją organizuje spotkania z chorymi dziećmi na oddziałach szpitalnych. Utrzymuje prywatny kontakt z podopiecznymi Fundacji, wspiera ich w ważnych momentach choroby, przesyła wiadomości, prywatne filmiki i pozdrawia na antenie „Dzień Dobry TVN”. Współpracuje również aktywnie ze Stowarzyszeniem „Warto jest pomagać” wspierającym chore i niepełnosprawne dzieci w rehabilitacji oraz powrocie do zdrowia.


Relacja z Balu tutaj:To wielki dla nas zaszczyt móc wspierać działania w obszarze zaangażowania społecznego.