Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.

2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo,

Z dumą informujemy, że Polskie Towarzystwo Alergologiczne uhonorowało LEK-AM tytułem Przyjaciela Polskiej Alergologii.

Uznanie naszego wkładu na rzecz rozwoju alergologii w Polsce jest dla nas wyjątkowym wyróżnieniem, za które dziękujemy.

W 2022 roku będziemy aktywnie wspierać inicjatywy na rzecz rozwoju alergologii i dobra pacjentów.

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo,
spieszymy z życzeniami z okazji zbliżającego się Nowego Roku 2022.
Niech codzienność każdego z nas obfituje w zdrowie, szczęście i pomyślność w realizacji ambitnych planów.
Dla LEK-AM będzie to również 22 rok działalności na rynku farmaceutycznym.
Cały czas stoimy na posterunku dbając o Państwa zdrowie każdego dnia.

Pracodawca

 Aktualność

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz dermokosmetyk Krem SHECELL dermatologic skóra z przebarwieniami został doceniony i otrzymał nagrodę Influencer’s Top 2020 w kategorii Uroda - produkty apteczne.

Influencer’s Top 2020 jest plebiscytem, w którym znani influencerzy, blogerzy i gwiazdy, testują produkty i wybierają najlepsze z nich w konkretnych kategoriach.

W edycji wiosna/lato 2020 w jury znalazło się wiele znanych osób, które za pośrednictwem swoich kanałów społecznościowych codzienne docierają do milionów odbiorców.

W tej edycji byli to m.in. Katarzyna Bujakiewicz, Klaudia Halejcio, Beata Tadla, Joanna Koroniewska, Kamila Szczawińska, Karolina Szostak i wiele innych znanych osób.

Serdecznie gratulujemy całemu naszemu Zespołowi, któremu zawdzięczamy ten sukces!

Pracodawca

 Aktualność

Pacjencie – masz astmę

Polskie Towarzystwo Alergologiczne we współpracy z firmą LEK-AM zaprasza wszystkich pacjentów z astmą do udziału w webinarium „Zagrożenia dla pacjentów z astmą w dobie COVID19”.

Webinarium poprowadzi p. Monika Zamachowska, a na pytania będzie odpowiadał prof. Maciej Kupczyk. Spróbujemy poruszyć kwestie i rozwiać wątpliwości dotyczące m.in.:

- Czy osoba z astmą jest bardziej zagrożona koronawirusem?

- Jak znaleźć kompromis między noszeniem maseczki a komfortem oddychania?

- Jakie są konsekwencje przerwania leczenia astmy w dobie pandemii?

Chcesz poznać odpowiedzi na te i inne pytania związane z astmą?

Weź udział w webinarium 22 czerwca o godzinie 18.00

Pracodawca

 Aktualność

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM aktywnie włącza się w działania skierowane przeciwko pandemii koronawirusa w Polsce.

Zgodnie z naszą dewizą Dbamy o twoje zdrowie każdego dnia, wiemy jak w dzisiejszych czasach ważne jest  bezpieczeństwo, solidarność i  niesienie pomocy.

Postanowiliśmy wesprzeć działania Fundacji Ziko dla Zdrowia, której przekazaliśmy darowiznę w postaci środków finansowych oraz żeli antybakteryjnych.

Fundacja Ziko dla Zdrowia zamieściła na swojej stronie oficjalne podziękowanie dla naszej Firmy.

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że nasza Firma dołączyła w tym roku do akcji Dwie Godziny dla Rodziny.

Świętujemy dziś Międzynarodowy Dzień Rodzin.  Wszyscy Pracownicy naszej Firmy mają możliwość wyjścia z pracy / zakończenia pracy w terenie o symboliczne dwie godziny wcześniej, by poświęcić ten czas swoim najbliższym.

To zgodne z założeniami akcji „Dwie Godziny dla Rodziny”, która została zapoczątkowana przez Fundację Humanites osiem lat temu w odpowiedzi na postępujący kryzys więzi rodzinnych i społecznych. Do tej pory w akcji wzięło udział 600 firm w Polsce i w 11 krajach na świecie.

W każdym roku akcja ma inny motyw przewodni. W tym roku to „Rodzinne podróże małe i duże” - hasło, które zachęca podróżowania w sensie dosłownym i przenośnym, do spędzania czasu z najbliższymi, odkrywania rodzinnych tajemnic i pamiątek podczas wielopokoleniowych rozmów. Czas spędzony razem ma budować relacje i zbliżać rodzinę.

Zachęcamy również Państwa do wspólnego celebrowania tego Święta.

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo,
W ostatnią sobotę karnawału 2 marca 2019 r. w Hotelu Sofitel Warsaw Victoriana czerwonym dywanie zaprezentowała się plejada znanych osobistości polskiego kina, telewizji, sportu, muzyki, oraz show-biznesu.
„Gwiazdy Dobroczynności” to jedyny w Polsce plebiscyt publiczności i największa kampania medialna promująca i nagradzająca zaangażowanie społeczne znanych osób.


Bal Charytatywny „Gwiazdy Dobroczynności” to wyjątkowe wydarzenie, nawiązujące do tradycji charytatywnych balów międzywojnia. Jest on wspólnym świętem zaangażowanych społecznie gwiazd, organizacji pozarządowych i odpowiedzialnych społecznie firm.

Bal od lat cieszy się uznaniem różnych środowisk, czego wyrazem jest wspólny patronat medialny: TVP2, Polsat i TVN. Osoby, które w ubiegłym roku były najbardziej zaangażowane w działalność dobroczynną i charytatywną zostały nagrodzone przez Akademię Rozwoju Filantropii.

Przedsiębiorstwo FarmaceutyczneLEK-AM od początku wręcza statuetkę w kategorii ZDROWIE. W tym roku z rąk przedstawicieli  Firmy czeki dla wspieranych przez nią fundacji i statuetkę otrzymała Pani Anita Sokołowska. Od początku, tzn. od 10-ciu lat firma LEK-AM jest partnerem imprezy i w gronie pięciu innych firm otrzymała wyjątkową statuetkę Przyjaciel Balu Gwiazd Dobroczynności.

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo,
zapraszamy do lektury wywiadu z Panią Danutą Jakubowską PR Manager naszej Firmy, o tym w jaki sposób angażujemy się w projekty wspierające kobiety.Życzymy przyjemnej lektury.

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo,
Miło nam poinformować, że na stronie internetowej: naszezdrowie.net,  został opublikowany kolejny numer  NASZE ZDROWIEACTIVE.

>https://naszezdrowie.net/sierpien_2018/

W numerze:


  • wywiad z Anną Karczmarczyk;

  • pomysły jak wyjątkowo spędzić ostatnie dni lata;

  • i wiele innych ciekawych tematów dotyczących zdrowego trybu życia.Zachęcamy do lektury.
Zawsze czekamy na Państwa opinie i uwagi.

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo,
Od ponad 15 lat wydawca Magazynu Gospodarczego FAKTY, Wydawnictwo Maxmedia, realizuje projekty promocyjne, współpracując z Krajową Izbą Gospodarczą, Business Centre Club, Kancelarią Prezydenta RP, największymi organizacjami branżowymi i izbami gospodarczymi w kraju.

Jednym z takich projektów jest konkurs Firma Dobrze Zarządzana.

Ma on na celu uhonorowanie organizacji i ich właścicieli, menadżerów czy włodarzy, którzy efektywnie i ambitnie radzą sobie w swoich dziedzinach.

14 czerwca 2018 r. w stylowych wnętrzach Teatru Sabat w Warszawie redakcja Magazynu Gospodarczego FAKTY wręczała statuetki „Firma Dobrze Zarządzana” dla najlepszych podmiotów gospodarczych i jednostek samorządu terytorialnego w Polsce.

W tej edycji do programu zostało nominowanych ponad 200 podmiotów, a do grona laureatów wyłoniono łącznie 26 firm, spółdzielni i samorządów.
Laureaci zostali podzieleni na siedem kategorii tematycznych.

W kategorii produkcja i handel zostały nagrodzone trzy firmy, w tym po raz drugi  Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.Dziękujemy za to zaszczytne wyróżnienie!

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.