Opinie o SymPhar w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SymPhar. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w SymPhar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SymPhar w Toruń

spełniony

6 tyś i premia??? buahhhahaaa !!!!!! Ale się ubawiłem:) szybko sie dowiesz , że to dla tych co sa najwyżej w rankingach. Więc bedziesz za- lać by miec wyniki . A pod koniec roku otrzymasz maila od Zgredka: tak mi przykro, firma nie zrealizowała planów więc podwyżki sa niemożliwe.

p

Ja tez 2, właśnie nic więcej nie wiem o tej firmie, jedynie to co piszą tutaj...

karola

teraz 2 wrzesnia w hotelu.A ty masz 9? W ogóle słyszałas coś więcej poza tym co można tu przeczytać? pozdrawiam

p

W ten piątek czy 9 września? w hotelu Campanille tak?no właśnie opinie na temat tej firmy nie są zbyt dobre na tym forum.....

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
karola

Ja sie wybieram w piątek, sama nie wiem czego się spodziewać opinie są różne...a na tym forum mam wrażenie, że mało konkretne

pysia

Czy wybiera się ktoś na spotkanie w Lodzi ?

Atmosfera fatalna ,ludzi traktuje się z góry (jak śmieci)Prezesi , najwyższy czas aby pożegnali się firmą to uzdrowi atmosferę pracy i stosunki między ludzkie .Zero zrozumienia dla spraw rodzinnych .Place niskie a reklamują ? Dopóki nie zmieni się Zarząd nikomu nie polecam tej firmy!

anomin

6 tyś./mieś. na początek i premia ze 15 tyś./rok. Nawet masz to napisane na stronie internetowej SymPhar.

niech ktos napisze ile mozna tam zarobic - bo z wszystkich wpisow nic nie wynika? jaka flota?

wiola

Witam. A czy może się wypowiedzieć ktoś, kto pracuje w biurze tej firmy? Jakie tam panują warunki i atmosfera?

już nie-kangur

Dla mnie największą różnicą do zauważenia po zmianie firmy były kompetencje kierowników, w Sympharze, w porównaniu do mojej obecnej firmy byli niekompetentni managerowie, bez przygotowania, szkoleń, nie decyzyjni. Totalna amatorszczyzna . To tak jakbyś chciał porównać załogę kutra rybackiego do dowództwa U-bota. Tyle w temacie.

Widzę, Że wypowiadają się wszyscy co jeszcze pracują.. a przynajmniej większość. Jeżeli ktoś pracował w tej firmie, a teraz pracuje w innej to bardzo proszę o podanie różnic.

hhu

Ostatnio firma szuka przedstawicieli kilka województw, w tym na ślaskie: Katowice i Sosnowiec. Czy ktoś z Państwa tam składal aplikacje i był juz na rozmowie? Czy analezli już tych wpaniałych?

...

generyczna papka jakich wiele :( nic dodać nic ująć, ostatnio bardzo się pozmieniało i niestety popsuła atmosfera pracy. totalny brak empatii, liczy się tylko kasa i nic więcej. nie zarabiasz nie pracujesz, jak zrobić wynik to już twoja sprawa. na rynku jest ciasno a wszyscy mają te same narzędzia.

smoczyca_a

A co w tym dziwnego, że spotkanie w hotelu? Dziwne, to są spotkania w MC Donaldzie. Firma, która ma siedzibę w Warszawie a rekrutacje przeprowadza w różnych miastach ma Twoim zdaniem wszystkich zapraszać, na rozmowę wstępną do stolicy? Gdyby tak zrobiła, na pewno byś narzekał, że daleko musiałeś jechać i jeszcze Cię narazili na koszty :) Nie ma również nic dziwnego w tym, że kandydaci się widzą. Przecież rozmowy są indywidualnie prowadzone a nie ze wszystkimi na raz, a że się z kim miniesz na korytarzu... Strasznie wrażliwy jesteś :)

Kilka słów o Luzaku

No tak Luzaka wszyscy w firmie znają. Towar do aptek kumplom przerzuca... patrz za siebie bo lada chwila ktoś Ci świnkę podłoży. Z takich firm jak ta najlepiej się ewakuować . A posty obrażające tych co odeszli pisze pewnie ten co nigdzie pracy nie znalazł i powrócił z obczyzny. Ta firma nie uczy niczego oprócz kombinowania, jak tam pójdziesz do pracy to Ci Twój przełożony powie że wynik robi się wszelkimi sposobami,

Luzak

Ale gdzie indziej trzeba pracować, a tutaj jest plaża, więc lepiej jest mieć czas wolny, kieszonkowe (pensję) i samochód w SymPhar niż harować gdzie indziej[usunięte przez moderatora]

do prix

już dawno się ewakuowałem :) każdemu kto tam siedzi i zastanawia się czy trawa z drugiej stroyny rzeki jest bardziej zielona proponuję to samo :)))) .... trawa jest zielona i soczysta, na ugorze aborygeńskim nie widzieliśmy takiej nawet na slajdach ;) pozdrawiam wszystkich którzy zalogowali się w tekj firmie na dłużej

Zadowolony

Po ponad dwóch latach pracy w SyfPharm naprawdę trudno jest załapać się do dobrej firmy, na assessmencie od razu wychodzi gdzie i jak pracowałeś. Spróbuj aplikować do porządnej firmy, to zobaczysz jaką masz wartość na rynku pracy, więc siedź cicho i ciesz się, że tutaj można być beznadziejnym i mieć przełożonych, którzy nawet tego nie zauważą - obecnie to jest unikalne, więc nie należy narzekać.

Nic do dodania

Porażka.

Zostaw merytoryczną opinię o SymPhar - Toruń

• Jak się pracuje w SymPhar?

Zobacz opinie na temat firmy SymPhar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SymPhar?

Kandydaci do pracy w SymPhar napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SymPhar