Opinie o SymPhar w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SymPhar. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w SymPhar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SymPhar w Toruń

poter

Poznań i wiara z tego regionu jest ok. Prosze o info.

analfabeta

Praca - 2012-09-07 16:23:21 widziałam ogłoszenie na stronce www tej firmy, super warunki i ekstra kasiora. Postaram się o tą prace tutaj bo jak płacom taką kasę to muszą wymagać od ludzi cienżkiej pracy i zwalniać obiboków i ja to rozumie i się zgadzam i nie popieram tych leniów co tu piszom a pracować im się nie chce tylko nażekać i brać kasę za nic!!!tak, tak takich analfabetów i dysgrafów jak ty na bank potrzebują :))))))))

Praca

Wawa

Nie pożegnał się a pożegnali za dobry był. Umowy na 3 miesiące i papa i znów nowi na 3 i ciao ciao. Gdzie tu sens zatrudniania i ładowania kasy?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Wawa

Na Warszawę też szukają. Z tego co wiem jest tam kilka wakatów. Ostatnio chłopak z linii psychiatrycznej pożegnał się z firmą lub na odwrót.

eks

hihi, ja też cały czas obserwuje co się tu dzieje:) fakt, że dużo ludzi wylewa tu swoje żale, ale również jest w tym wszystkim wiele prawdy. Czekamy na ciąg dalszy:)

Rep jeszcze pracująca

Uwielbiam to forum lepsze niż chat ;) były zwolnienia ( co 3 miesiące zatrudnienia i zwolnienia )a dziś pokazało się na Repa na region łódzki, to nawet dobrze bo jest nas 3 i już powoli robi się źle [usunięte przez administratora]. Po prostu faktycznie jeszcze nie cały rok temu było naprawdę super \"fajniejsi regionalni\" (wiadomo o kogo chodzi ).

konkurencja

jakieś zwolnienia kolejne się posypały?? zastanawiam się ile to już osób?

błażej

z nowymi lekami to może i będą ale się zwijać :(

ulka

oj źle słyszałaś oj źle ...

Nikola

A ja słyszałam, że będą wchodzić z nowymi lekami i dalej się będą rozwijać. Wiec chyba nie jest tak jak piszecie.

Lolek

Tak zwolnień ma być ciąg dalszy firma w złej kondycji.

fritki

jednym słowem masakra z tego co słyszałam firma w ciągu czerwca i lipca zwolniła 20 repów -czyżby nowy pomysł na firmę [usunięte przez administratora]

frrruu

w końcu ktoś poszedł po rozum do głowy! jakby został dłużej to firma zeszłaby totalnie na psy.

Oleńka

Ann - 2012-06-07 21:32:08 Jeżeli chodzi i rektutację przez firmę SymPhar to szkoda się fatygować, jeżeli można to nazwać rozmową rekrutacyjną. Poświęcają na rozmowy zaledwie 10 min, brak szacunku dla czyjegoś czasu. Nie udzielają informacji o niektórych rzeczach twierdząc że to pytanie na drugi etap (a przecież człowiek bierze pod uwage kryteria firmy, czy wogóle sie fatygować na drugi etap). Pierwszy raz byłam na tak nieprofesjonalnej rozmowie. Uważam że to daje świadectwo firmie. Pozdrawiam.he he :) Przecież śmierdziel wszystko wie - on nie potrzebuje rozmawiać z Tobą więcej niż 10 min. Nie dziw sie potem , że tyle jest zwolnień w firmie. ten nie pasuje , ten za duzo zarabia a nowi RM sa dobierani wg zasady kto głosniej krzyczy: "łubu- dubu niech nam......"

ex kangur

Jaka kadra zarządzająca, taka firma...Symphar tonie...jak ta łódź u wybrzeży Australii, ze 130 osobami na pokładzie. Nawet myślałem że w wiadomościach o Sympharze mówią ;)[usunięte przez administratora] Tak się nie traktuje ludzi inteligentnych, doświadczonych i lojalnych. Zasady fair play i fair trade, o których firma mówi na każdym kroku to mit! Niestety nie tylko świeżynki dają się na to nabrać...managerowie są specjalistami manipulacji!

Ann

Koneser SymPharówek

lejla - 2012-05-01 23:04:51 Wiecie co, zastanawiam się co wami kieruje...Ile doświadczenia macie aby tak gładko oceniać? ile w tym wszystkim jadu! Ci którzy proacują sa zadowoleni, nie wypisują takich głupot, nawet szkoda im czasu na monitorowanie tego śmietnika opinii " zawiedzionych". Byłam tam na rozmowie, Pani profesjonalna, urocza, serdeczna...bez względu na finał, mam tam zanjomych którzy sa zachwyceni, choć na brak pracy nie narzekają! zatem do roboty, a nie oczerniajcie ludzi bez znajomości większości tematów. Czysta demogogia oraz oszczerstwa. Podzielcie się czymkolwiek dobrym! Nie możecie? ciekawe dlaczego????Polecam SymPharówki, tak jak pisze Leja - "Panie profesjonalne, urocze, serdeczne, bez względu na finał" w każdy otwór, bez pruderii. Znam dziewczyny z SymPhara z kilku konferencji naukowych, to że tylko jedna gwiazdka w ocenie tej firmy to zaniżona punktacja.

Ala

Wiecie cos może o ostatniej rekrutacji. Czy ktos dostał już odpowiedz na TAK lub NIE. Proszę o info.

syffar

zatrudniają tu tylko ludzi młodych, bez doświadczenia, których można łatwo [usunięte przez admina] ć a i przy okazji zapłacić marne grosze...

Zostaw merytoryczną opinię o SymPhar - Toruń

• Jak się pracuje w SymPhar?

Zobacz opinie na temat firmy SymPhar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SymPhar?

Kandydaci do pracy w SymPhar napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SymPhar