Opinie o SymPhar w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SymPhar. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w SymPhar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SymPhar w Toruń

symphar men

witam, w piatek jade na 2 etap do warszawy czy ktos moglby mi napisac o co chodzi z ta autoprezentacja? ile ma trwac? jak ma wygladac? o co w ogole z nia chodzi? czy trzeba cos na kompie przygotowac jakas prezentacje o sobie? ;/ i o co jeszcze pytaja podczas tego 2 etapu? bede bardzow wdzieczny za pomoc

Kto był dzisiaj w bydgoszczy na rozmowie? Orientujecie sie ilu bylo kandydatow? Ja bylam na 10:30. Ktos byl predzej? O której ostatni?

sym

a kto wie na 100% czy w autach sa GPSy???

Just in Time

Co według Pana było nieprofesjonalne w zachowaniu Rekrutera? Jest to bardzo ciekawe więc proszę o info...dzięki

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
symphar

a czy mogłabyś napisać coś więcej jakie pytania padły na temat firmy i produktów? tzn jakieś szczegółowe jeśli chodzi o same produkty? i jeśli nie mam doświadczenia to jaką kwotę powinienem podać? jeśli mogłabys napisać coś więcej jak przebiegła rozmowa będę wdzięczny za pomoc bo to moja pierwsza taka rozmowa.. z góry dzięki

ja bylam dzisiaj na pierwszym etapie, rozmowwa krotka, zwiezla i na temat, zaledwie 15 min, pytaja ile chcialoby sie zarabiac, jakie prowizje, pytaja o firme i produkty, warto poczytac. Jutro mam drugi etap rozmowy w Warszawie i nie wiem czego moge sie tam spodziewac....

bqrtek

Siema ja w piatek mam rozmowe pierwszy etap czy moze ktos cos powiedziec o tym etapie.

a byl ktos na drugim etapie rozmowy w Warszawie w siedzibie firmy, na czym ona polega? Zostalam zaproszona na drugi etap

Hej a wie moze ktos jaka jest podstawa pensji w tej firmie?

ninka

firma jest ok, jednak preparaty i tereny są nie ok :)

lisska

Witaj, czy pracowałaś w tej firmie i uważasz,że nie warto próbować się tam dostać?

OLA

Pracowałam w firmie SymPhar. Niesyty wytrzymałam pół roku. Nie polecam, chyba ze na załapanie się firmy farmaceutycznej i później znalezienie lepszej pracy.

lady

Brał ktoś udział w rekrutacji na Częstochowe ? Proszę o opinię

spartakus

Witam. Był ktoś może dzisiaj na rekrutacji na wilanowie?

Lusi

4-5 lata temu to była fajna mała firma nastawiona na oryginalność promocji niestety odeszli z niej ludzie, którzy nadawali jej taki kierunek. Został sam prezes, on wielki nieomylny i nastał bałagan. Podejmuje decyzje, które przeczą zdrowemu rozsądkowi. Jest coraz gorzej bo firmą zarządza mało rozgarnięty stary już człowiek, który powinien przejść na emeryturę.

Czy ma ktos informacje na temat ostatniej rekrutacji ?? czekam na decyzje? po drugim etapie rozmow

Zostaw merytoryczną opinię o SymPhar - Toruń

• Jak się pracuje w SymPhar?

Zobacz opinie na temat firmy SymPhar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SymPhar?

Kandydaci do pracy w SymPhar napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SymPhar