Opinie o SymPhar w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SymPhar. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w SymPhar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SymPhar w Toruń

mw

Zgadzam się z Tobą. Błazenada. Zupełny brak szacunku z ich strony. Rozmowa nie należała do przyjemnych.

Ta firma to kicha na maksa. Radzę omijać z daleka.

syffar

dokładnie...żal mi tych, którzy tu jeszcze pracują.. Mi się udało uciec przed gpsami i w nowej firmie nie muszę stać pod poradnią, żeby się gps najadł...to przykre, bo kiedyś to była naprawdę porządna firma:(

hehe

ja - 2012-02-08 20:23:45 nie doceniaja pracownika !!! ale tez nie kontroluja. przynajmniej do czasow gpsPamiętaj, że jak tylko się wychylisz to skontrolują Cię dokładnie. Nie po to zamontowali żeby nie korzystać z dobrodziejstw XXI w. ;)

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.

nie doceniaja pracownika !!! ale tez nie kontroluja. przynajmniej do czasow gps

na jaki region ?

GPS

słusznie, że tak traktują piszesz, że wycieczki sobie robili za służbowe pieniądze to znaczy, że GPSy są potrzebne bo trzeba was dobrze pilnować. Do roboty a nie się tu uskarżać!

gpsy

własnie, traktują nas jak potencjalnych oszustów. A wszystko przez młodych gnojków, którzy przyszli po studiach i zachłysneli się autem i wycieczki sobie za sluzbowe pieniadze robili...najgorsze jest to ze nie chce się juz nikomu pracowac:( a naprawde bylo super:(((

dd

No , to teraz jeszcze mamy gps-y :) Niby bysmy mieli zapewnione bezpieczeństwo....i permanentną kontrolę.

przestancie wypisywać bzdury i skupcie się na faktach. Co kogo obchodzi kto śmierdzi a kto nie. Faktem niestety jest, że ostatnimi czasy w Sympharze nie jest za ciekawie. Z takiej fajnej małej firmy zrobiło się bagno i tyle.

ala

A tak z ciekawości.. A skąd wiesz, że jest kompetentny? masz do tego jakiekolwiek kwalifikacje by ocenic jego pracę? Byłaś juz FF? Wiesz, co nalezy kiedy robić? Odstaw emocje skup sie na faktach

Straszne bzdury tu wypisujecie, Z to jedna z najbardziej kompetentnych osób jakie znam, każdy może się czepiać[usunięte przez moderatora], bo on wymaga, ale taka jego rola, a pisanie o jego rzekomym braku higieny tylko pokazuje, że nie mieliście z nim styczności. Praca w SymPharze do lekkich nie należy, ale bardzo miło wspominam okres spędzony w tej firmie.

Higienista

Może jeszcze napiszesz, że jak[usunięte przez moderatora] śmierdzi z niedomycia to też OK, może w Twojej firmie to norma, ale zapewniam Cię, że zwykle w firmie farmaceutycznej - nawet generycznej się czegoś tak obrzydliwego nie spotyka. Jeśli dla Ciebie śmierdzący brudem przełożony jest cool to trzymaj się tej firmy mocno, bo w innej się rozczarujesz.

Jaka firma taki [usunięte przez moderatora]

Patrz uważnie

Jak chcesz porównywać, to najpierw porównaj oceny firm na tym portalu i zobacz, że Twoją firemkę oceniło ponad 180 osób i ma jedną gwiazdkę - niżej się nie da! Znajdź drugą tak nisko ocenianą firmę. P.S. a Pan [usunięte przez moderatora]dalej ma problem z higieną?

dorotka

To spróbój ta premie uzyskać:) pracowałam tam troche i tylko kilka osób je uzyskuje. Ale na chwilę- później dostają takie plany, że juz im sie nie udaje :)

ja umiem liczyć

no to jak masz 5 lekarstw do promocji to możeż wyciągnąć w premii 5x1400=7000 co cztery miesiące dodatkowo jako bonus

karola - 2011-09-02 14:35:41 \ Premie są tam jako podpucha :) jak zrobisz plan to możesz w zależności od leku dostac od 600 do 1600 zł na ... 4 m-ce. tak zapamietałam

karola

"Spelniony" a mozesz powiedzieć ile tam można zarobić miesięcznie, chodzi mi o całosc premie oraz podstawę? Chodzi mi o zwykły wymiar czasu pracy od pn do pt,a nie 24 h na dobę. Będe wdzięczna za odpowiedź

spełniony

szkolenia? kto cię przeszkoli: inni pracownicy firmy. Jakie to tanie i pouczające... Na zasadzie wiódł ślepy kulawego. taplają sie wszyscy w tym samym bagienku i myślą że są tacy wspaniali. Stary- Nowy Zgredek uznał ,że wie wszystko i to on obecnie decyduje o wszystkim. A że ma straszne kompleksy niższości to spróbój mu nie wchodzić w[usunięte przez moderatora] to szybko się Ciebie pozbędzie. ta firma to ewenement wśród firm: permanentne ciągłe rekrutacje każdemu powinny dac do myslenia . Wystarczy wejśc na ich stronę by zobaczyc ile tam mają wakatów. lecą wszyscy którzy [usunięte przez moderatora]( to jest komplememnt - bardziej pasuje [usunięte przez moderatora]) nie pasują. A on potrafi ocenic innych po 5 min z nimi pracy czy rozmowy. Taki on wszechwiedzący. To firma nie dla ambitnych ( wybaczcie) a dla tych co histerycznie potrzebuja pracy. mając jakiekolwiek porównanie z innymi firmami szybko sie o tym przekonacie

Zostaw merytoryczną opinię o SymPhar - Toruń

• Jak się pracuje w SymPhar?

Zobacz opinie na temat firmy SymPhar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SymPhar?

Kandydaci do pracy w SymPhar napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SymPhar