Opinie o Rieter Automotive Poland w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rieter Automotive Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rieter Automotive Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rieter Automotive Poland w Katowice

dagonw79

zmiana B jest ok

PRACOWALAM NA ZMIANIE c bylo super do czasu kiedy wrocila PANI TTTTTTT MASAKRA POTRAFIIII FACETOW OMOTAC NIEWIEM CO ONA W SOBE MA JEST BRZYDKAAAAAA I WREDNA ZAL MI PANA J

fa

No właśnie odwalcie się od Ani,spoko dziewczyna. A mała Ania,troszkę większa od gówna ,a mądra jak by wszystkie rozumy pozjadała.Pozdrawiam zm C.

ludzie zachowujecie się jak dzieci.

Brałeś udział w rekrutacji do Rieter Automotive Poland. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Leszno
fil

Wolny skoncz pisać głupoty!!! Napisz moze coś o sobie jak kazałem ci robic laske na parkingu za długi

Lepiej na siłowni i palarni z globusem,miec kosz na głowie niż obwisły bas z przodu i siano zamiast mózgu.!!!!Pozdrawiam Aniu:)).

;-)

Ania,olej te zawistne zazdrosne babska. Jesteś cool :-* Żal im że to Tobą się ktoś zainteresował a nie tymi przekupami wstrętnymi. Pozdrawiam :-*

menio

Najlepsza to jest Ania Kulka hhaaahh. Wielka pani dyspozytor a policzyć nic nie potrafi. Najlepiej wychodzi jej siłownia z,,globusem,, i jej przechadzki na palarni z nim. Wydaje mi się albo ma kosz wiklinowy na głowie zamiast włosów...!!!

Sisi

Przypominam, że tu powinniście opisywać tylko i wyłącznie zakład pracy,a nie pisać gorzkie żale jedna na drugą!! Każdy jest jaki jest i obgadywanie nic nie zmieni i nie ma sensu.. Obgaduja tylko Ci, którzy mają kompleksy i są nic nie warci!!!! piszcie opinie przydatne dla nowych o zakładzie, a nie o ludziach!!!!

aBc
@Sisi

Popieram!

polo
@Sisi

Jak już kopiujesz tekst z internetu to popraw w nim błędy.

lila

Firma już dawno nie nazywa się Rieter tylko Autoneum!!!!!

pepa
@lila

Ludziska wy się (usunięte przez administratora) roboty złapcie...tylko narzekcir obgadujecie to po biją tam robicie. Jak wam tak zle!!!!!! Bynajmniej ktoś umie powiedzieć swoje a nie pracuje w ciągłym strachu jak wy!!!!

filo
@pepa

Słowo „bynajmniej” nie jest alternatywą dla słowa „przynajmniej„. Nigdy nie było i nie będzie!!!! Słowo „bynajmniej” ma zupełnie inne znaczenie niż słowo „przynajmniej” więc jeśli używasz ich zamiennie, to jesteś imbecylem. bynajmniej ‚wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z następującą partykułą nie) Głos miał donośny, ale bynajmniej nie przykry. Z miłością bynajmniej się nie taił. przynajmniej ‚partykuła wyznaczająca minimalny, możliwy do zaakceptowania przez mówiącego zakres czegoś, np. Wypij przynajmniej mleko., lub komunikująca, że ilość lub miara czegoś jest nie mniejsza od wymienionej i że może być większa, np. Wyjechała przynajmniej na rok. Mam nadzieje, że "Osoba" nie będzie już bezmyślnie używać tych wyrazów!!!

Lucek

Uwaga na nową kobietę z BHP,idzie regulaminowo i chce na starcie bić punkciory.

ona

a o Madzi mowa :) a Tania uważa sie za piękność chyba z targu he he raczej nie jest lubiana ale plotkara pierwsza klasa, pani ola jest spoko

@ona

Haha ta cała Tania,to niezły pasztet,głupszej i wredniejszej baby od nie to chyba niema na zm C.

alexisssssssssss

Najgorsza jest pani (usunięte przez administratora). paskudna wredna baba,plotkara i aktorka.wieczne jej l4 za (usunięte przez administratora) reszcie jeszcze jej nie wywalili.strzezzcie sie albo uciekajcie stamtad od niej.wspolczuje Rafałowi

eugenia

Zmiany A też nie polecam też wredne babska tam pracują i w dodatku same paskudy!!!

iiisssiiii
@eugenia

Ale gadanina najwredniejsze to siostry ,,blondi,, ta Helena to ma jakas chorobę ...zarazaja ja faceci a ona następnych. Dajcie jakieś antidotum nim pozaraza nas !!!!

martin
@iiisssiiii

Z daleka od niej powiadasz..czesto ja mijam i widziałem ze coś ma :#

JA

po co wstawiasz jakiś badziewny filmik z badziewną muzą?

JA

Jak nie pracujesz to po co się odzywasz?ludzie chcą po prostu normalnej kasy za robotę którą wykonują,a nie jałmużny.

neutrealny

Nie pracuje tam ale nie rozumie waszej pogardy wzgledem firmy , przecierz nikt was tam na smyczy nie zaprowadza i nie zmusza do pracy , nie pasuje odchodze i finito a nie siedziec i nazekac jak stare dewoty . Zal mi was i zycze ,, lepszej pracy " .

www

Ten napis z Oświęcimia powinni szukać w pierwszej kolejności w autoneum.. Patologia nie firma.. Wróbel buraczan a podwładni jeszcze większe buraczany..

Pontiak

Ziomki! Za chwila wos tukej lidery na rozkaz Łysego abo Skery wszyskich poduszom. My nawet niy som w tyj fermie za ludzi ino za jakiś operatorow. Podzcie po cichu wpiszymy sie do zwionzku. Składki mogymy placic sami żeby na razie kadry niy wjedzialy. A jak bydzie nos dużo to wszyskich niy zwolniom. I skończom sie podwyzki po pjync groszy... A na razie niy kablujcie jedyn na drugigo.

wulc

(usunięte przez administratora) chyba nikomu bym nie polecił tutaj pracować, no chyba że za karę. kasa żadna a kierownictwo to cyniczne gnoje.

Zostaw merytoryczną opinię o Rieter Automotive Poland - Katowice

Rieter Automotive Poland
1.8/5 Na podstawie 379 ocen.
  • Owsiana 60A
    40-780 Katowice