Opinie o KPMG w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie KPMG. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w KPMG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KPMG w Warszawa

Wawer

Warunki pracy są kiepskie. W firmie socjalem jest toaleta i woda w kranie, niestety często tylko zimna. Na moją uwagę że nie ma papieru toaletowego przełożony odpowiedział, że to nie DPS i na papier trzeba najpierw zapracować. Ogólnie panuje duża nieufność. Wychodzisz do toalety czy do kuchni to zabierasz ze sobą cały dobytek, łącznie z kubkiem i długopisem, bo po powrocie możesz być niemile zaskoczony. O zarobkach nie będę wspominać, bo szkoda czasu.

Zaciekawiona
@Wawer

Dokładnie ta sama (słowo w słowo) odpowiedź została dodana do opinii innej firmy BIG4. Tak więc ciekawi mnie co ma na celu pisanie kłamliwych komentarzy.

Ciekawa

Co uważacie o pracy na stanowisku asystenckim w tej firmie? Jak wynagrodzenie, atmosfera?

Tomikk

Jak wygląda kwestia umów w działach podatkowych, na stanowiskach seniorskich ? Najpierw 3 mc okres próbny, a następnie oferowana jest umowa na czas nieokreślony ?

Przyzwyczaiłem się już do pracy zdalnej. Jak to wygląda w KPMG? Jest na to szansa? Czy hybryda? Jeśli tak to jaka? I czy pracodawca wypłaca jakiś dodatek za pracę zdalną?

wfh
@Zainteresowany

Zależy o jakim dziale mowa. Obecnie po wprowadzeniu nowych przepisów można wnioskować o wymiar pracy zdalnej, nawet całkowity jeśli spełniasz warunki albo dostaniesz zgodę przełożonego. W audycie narzucili standardowy tryb pracy 3 dni z domu 2 z biura ale w praktyce to bardziej jest 8 dni w miesiącu które tak naprawdę są zabezpieczeniem na wypadek jakby trzeba było jechać do klienta i póki co raczej ustala sie na kazdym projekcie z przełożonym i jak nie trzeba jechać do Klienta to luz.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KPMG? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Dynamics365 Supply Chain Management Consultant?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
xxx

Hej, mam pytanie! Skąd mam wiedzieć czy przeszedłem pozytywnie testy rekrutacyjne w KPMG? Czy dostane meila o wynikach? Na ten moment, mam tylko raport z testów, ale on niewiele mi mówi, ponieważ jest na nim informacja, że x osób od ciebie miało wynik taki sam lub niższy i nie wiem jak to interpretować, chyba że ktoś z was się orientuje? :D

xyz
@xxx

Do mnie dzwonił HR, jakoś w ciągu tygodnia od wypełniania testów, żeby zaprosić mnie na rozmowę (aplikowałem na staż).

Maka
@xxx

Dostałeś/aś info po testach ? Odbyła się już rozmowa? Strasznie długo trwa ten ich proces :(

Xxxx

Do mnie dzwonili z HR jakoś kilka dni po testach i Pani się mnie pytała o dostępność oraz czy studiuje w tym obszarze i w sumie od ponad tygodnia cisza. Nie wiem czy jeszcze czekać na telefon, czy już się poddać, co sądzicie?

jablko
@Xxxx

odezwali sie jeszcze do Ciebie? I czy możesz coś zdradzic na temat rozmowy?

Czy ktoś orientuje się jakie stawki są w dziale real estate czy wycen nieruchomości dla osoby z 4-5 letnim doświadczeniem i uprawnieniami rzeczoznawcy?

Zmarnowałem młodość...

Jako trampolina do CV w postaci pracodawcy z dużym szklanym budynkiem w Warszawie w sekcji "doświadczenie" - rewelacja. Nie polecam, jeśli ktoś chce popracować w fajnej branży, poznać ciekawych ludzi (8 do 10h pracy zdalnej dziennie) czy zdobyć przydatne doświadczenie (jedyne, czego się nauczysz, to obsługi własnego software'u firmy; paru sztuczek w Excelu nie liczę). Może studentom kierunków biznesowych się spodoba, oni łykną wszystko.

Czy na UOP jest wpisany zakaz konkurencji?

Maka

Hej. Ktoś powie cos o rozmowie rekrutacyjnej i testach? Jak wyglądają te testy z angielskiego MS Office? Jak wyglada sama rozmowa? Zastanawiam się na nad aplikacja asystenckie działu prawnego. Czy na co dzień ma się do czynienia ze środowiskiem anglojezycznym? Jak wyglada tam praca? Dziekuje;)

Kandydat Audyt

Zaciekawiła mnie oferta pracy na asystenta i starszego asystenta w audycie ogólnym. Proszę o informację jakie są obecne stawki na tych stanowiskach? I czy jest jakieś pole negocjacji? Dodatkowo czym konkretnie różnią się te dwa stanowiska?

@Kandydat Audyt

Hejka, widzę że nikt niestety nie odpowiedział a ciekawa jestem czy po tylu dniach zapadła decyzja o aplikacji? udało się dowiedzieć czegoś więcej? i sama rozmowa jak mogła przebiegać?

Pracuś
@Kandydat Audyt

Asystent a starszy asystent to zupełnie inna forma pracy. Jako starszy asystent odpowiadasz za cały zespół. Różni się to diametralnie zakresem obowiązków

Odpowiadam
@Agnieszka

Asystent II do 9kPLN, starszy asystent lekko około 12,5k. Zależy od doświadczenia i miasta.

@Odpowiadam

o 12,5 ładnie wygląda. czyli pewnie większe miasto? można przy tym poznać rzeczywistą specyfikę pracy za taką kasę? lekkie to to nie jest?

Pracuś
@Agnieszka

Starszy asystent to chyba raczej bliżej 10 brutto niż 12 lekko ;)

Dev

Cześć, Jak wygląda rekrutacja na stanowisko Konsultant - RPA developer- Intelligent Automation & Rapid Solutions (Blue Prism / UiPath / Microsoft Power Automate) ?

kandydat

Jakie są zarobki i atmosfera w dziale rpa?

@kandydat

Atmosfera jest bardzo fajna, pracy sporo, dobry kontakt z klientami u których pracujesz. Problemem jest tylko wypłata :( Czuć że to korpo i o rozmowie co poł roku raczej nie ma co mysleć(Co w środowisku około IT staje się standardem). Podwyżki/Awanse tylko w granicach końca lub połrocza (wyjątkowo) roku finansowego

Agnieszka

I z czego wynika tego typu podejście, które tu opisujesz? I te awanse czy też podwyżki to jak w ostatecznym rozrachunku wychodzą?

anm1

jakie widełki na stanowisku senior/executive consultant?

Q&A

Jakie są warunki pracy (wynagrodzenie, relacje, podejście, atmosfera) na stanowiskach asystenckich, np. "senior assistant"?

Lidka

Jestem zainteresowana aplikacją na stanowisko młodszego managera w deal advisory. Ile można wyciągnąć na takim stanowisku? Jak wyglada atmosfera w dziale?

anna

Jak atmosfera w dziale IT audit & assurance? Polecacie ten dział, jeżeli nie mam doświadczenia w IT?

Optymistyczna

Jakie wynagrodzenie jest na stanowisku młodszy księgowy? A jakie na starszym księgowym?

Na jaką stawkę można liczyć na stanowisku Consultant FRM? 10k+ realne?

Hubi45688
@Kandydat

Nie. 9 max

@Hubi45688

rozwiniecie to? akurat na tym stanowisku stawek nie znam ale to jest dużo "za mało" czy w miarę adekwatnie do obowiązków, które tu w rzeczywistości się wykonuje? co do nich należy?

Maati

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w taxach jako konsultant z 2-u letnim doświadczeniem?

Kinia
@Maati

up :) czy 7k jest możliwe? Ktoś podzieliłby się widełkami?

Koczkodan
@Kinia

7k brutto tak jest realne. Netto bez szans :)

@Koczkodan

no i co na tę sumę by się składało? piszesz, że masz czyli jakiś mocniejszy wysiłek trzeba ponieść?

Osoba

Czy ktoś może powiedzieć jak wyglada atmosfera i stawki finansowe w dziale kadr i płac? Jak wyglada kwestia godzin rozpoczęcia pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o KPMG - Warszawa

• Jak się pracuje w KPMG?

Zobacz opinie na temat firmy KPMG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KPMG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 6 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KPMG