Opinie o Badura Trade Sp.K. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Badura Trade Sp.K.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Badura Trade Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Badura Trade Sp.K. w Toruń

Mart

Czy na stanowisko sprzedawcy czy kierownika jest jakieś szkolenie? Ile dni trwa szkolenie?

Paula

Kochana, do bycia "ekspertką" trzeba miec ukonczona jakas szkole, a czytajac Twoje wypociny bardzo trudno mi uwierzyc, ze skonczylas cos poza podstawowka. Nie dziwie sie, ze Cie zwolnili jezeli Twoja praca byla taka jak Twoj slownik :-)

roxi

Tesz pracowałam w Badura, wszyscy chętnie kupowali u mnie bóty,a regionalna była super,Iwa nie była zbyt rozgarnienta ale naz broniła. JA BYŁAM najlepszom sprzewawcom i mnie zwolnili bo robie tesz jako modelka i jestem ładna. Byłam dobra we wskaźnikach czensto zakrywalam licznik i miałyśmy dobra konserwację.bardzo żauje ze juz tam nie robiem jusz.

glosrozsądku
@roxi

Daj spokój juź z tym podszywaniem się pod Roksanę, przecież to juz zakrawa o obsesję. Poniżanie kogoś aż taką sprawia Ci przyjemność?

badura to bzdura

zgadzam się w 100% - zwłaszcza co do kierownika regionalnego..

Doradca Klienta

Rekruter okazał się być kierownikiem regionalnym, który po prostu mówił, jakby miał za chwilę umrzeć.

Pytania typu; jak wyobrażam sobie obsługę klienta w salonie Badura. Każde pytanie odnosiło się do SALONU BADURA. Warto wspomnieć na rozmowie, jeśli pracownik pyta, że umowy dostanie dwie i wcale nie 1500 na umowę o pracę. Wg. mnie słabo przygotowany regionalny, który zupełnie nie słuchał co rekrutowany ma mu do powiedzenia.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
wojtek

Pokolenie Z!!!!!!!!!!!! Zawsze połączeni, materialistycznie nastawieni Pokolenie Z to osoby urodzone po 1990 roku lub – według niektórych ekspertów – nawet po 1995 roku. – W powszechnej opinii najbardziej wyróżnia je fakt, że nowe technologie są dla nich czymś zwyczajnym i codziennym – towarzyszyły im w życiu od urodzenia.Szydzą z Pracy , Nie lubią krytyki. Często określani są także jako pokolenie C – od angielskiego słowa connected czy podłączony do sieci. Eksperci stawiają u podstaw definicji tego pokolenia słowo change – czyli zmiana, stan, który najbardziej lubią, gdyż ciągłe eksperymentowanie umożliwia im rozwój oraz dostarcza wielu wrażeń Przyznaje, że przedstawiciele pokolenia Z są do życia nastawieni w sposób snobistyczny i materialistyczny.Wyrośli pod wpływem Harry’ego Pottera i talent shows oraz wszystkiego co jest „i” – iTunes, iPhones, iPods, iPads. Chcą wszystko mieć i osiągać natychmiast zarabiać mnóstwo kasy i nic nie robić.Trudno jest im pogodzić się z wizją długotrwałego budowania kariery zawodowej za pomocą małych kroków , nie nawidzą krytyki, niszczą w internecie wszystkich i wszytko co stanie im na drodze. Wyróżnia ich też podejście do wiedzy – sami czerpią ją z Internetu i dlatego nie jest ona dla nich podstawowym atrybutem pracownika na rynku pracy.Nie szanują pracodawców. Ważniejsza jest szybkość wyszukiwania informacji oraz kreatywne podejście do sposobów dotarcia do niej. Mają świadomość, w jakim tempie świat się zmienia, dlatego samą wiedzę traktują jako coś szybko tracącego swoją wartość. Cechuje ich także mobilność, znają języki obce i mają znajomych na całym świecie, ale zazwyczaj dłużej mieszkają z rodzicami i częściej tracą pracę.

roxi

Pracowałam w Badura, milo to wspominam. Jestem modelkom na codzień wiec pasowała do tych pienknych butUW .co dziennie sprzedawała najwiencej a mnie zwolnili. Podejrzewam że byłam zagrorzeniem dla vm bo go przycmiewalam. Moja kiero mi mówiła tylko roxi buty przy tobie Ginom bo taka ładna jesteś.

Black

Ja nie uwazam zeby w tej firmie spokojnie bez przemeczania bylo 2000 tys na reke trzeba sie dobrze natrudzic by bylo chociaz 1500 a inne pracujace dziewczyny uwazam ze nie sa ani sympatyczne ani mile, brak empati w tej firmie, nie jestem zadowolona z pracy zwolnilam sie z pracy i mam teraz o wiele lepsze warunki lepsze zarobki i lepsze traktowani, tam chociaz bylam na takim samym stanowisku jak inne dziewczyny to bylo na zasadzie przynoes podaj po zamiataj zeby chociaz byly milea tu zero nic kultury tez im brakowalo, pracowalam w swoim zyciu w paru miejscach ale to to byla moja najhorsza praca jak do tej pory, i zasady za przeproszeniem z tylka wyciagniete to nie moj pierwszy obuwniczy z ktorym mialam zawarya umowe ale tutaj przeszlo ludzkie pojecie nie wolno sie pochylic oprzec nic tylko 12 godzin stac na bacznosc na nogach usiasc tez nie wolno bylo ale to juz pomijam jak tylko ktos nie tak stal jak trzeba to zaraz byl telefon ze zle stoimy bacznosc i tyle rece za plecami chodzoc caly dzoen w kolko po sklepie no ludzie zenada nogi mialam tak popuchniete ze byly ranki ze nie moglam wstac bo nogi odmawialy mi posluszenstwa, juz nie powiem jakoe mam poniszczone owszem jest przerwa 30 minutowa jedna ale i tak cie z tej przerwy zabiora bo jestes potrzebna na sklepie wiec nawet 30 minit czlowiek nie posiedzi a jak chce poza przerwa na 5 minut usiasc to wielkoe oczy i zlosc ze jak to ale jak te dziewczyny ze sklepu na papieroski co polo godziny lataja czy jedza co 10 minut to jest dobrze, ale sie rozpisalam, i dodam buty fatalne teczka od reklamacji to peka od ilosci tego a trzeba udawac jak to reklmacja nie mozliwe u nas reklamacji od cholery codziennie z 10 reklamacji przychodzilo masakra, jednym slowem firma badziewie nic wiecej pewnie i tak regionalni postaraja sie by moj opis usunac ale mam nadzieje ze ktos jednak to zdazy przeczytac i pomysli 10 razy za nim zacznie tam swoja wspolprace, i nie mowie tu akurat o badurze w tym miescie ale o innym

zadowolona

Margines jesteś totalny i prosty Nie nadajesz sie do pracy tylko do pisania bredni.Nie oczerniaj nas sprzedawców patrząc przez swój pryzmat nieudolnej cwaniary. Ja jestem zadowolona jak wiekszość moich znajomych.Praca daje mi satysfakcje i premie.Ty buraku bez szkoły pachnąca za 2tyś chcesz być to powodzenia każdego pracodawce oczernisz cwaniaro.

realna

musze z przykroscia stwierdzic iz praca w firmie badura to porazka i pragne uczulic inne osoby przed dokonaniem wyboru> Nie marnujcie swego zdrowia i nerow za 1280 jesli liczycie na premie to tylko na czas okreslony ,pozniej i tak zrobia wszystko zebyscie jechali na podstawie NIE TRACCIE CZASU I BRNIJCIE W FIRMY CO MAJA DO ZAOFEROWANIA DOBRE ZAROBKI I ROZWIJAJCIE SIE W NORMALNYM SRODOWISKU A NIE Z PSYCHOLAMI BEZ SZACUNKU POWODZENIA

omg

o boze to forum to dno

roxi

Tesz pracowałam w Badura ale tak nie nazekalam,z zawodu jestem modelkom wiec często dzwoniłam do moich kumpel w centrali i projektowałam z nimi buty na moje pokazy. SPRZEDAWALISMY JE póśniej w sklepach ..nie wiem czemu mnie zwolnili myślę że nawet byłam ozdobą tej firmy, ale ponoć nie szata zdobi człowieka. Teras jestem expertka w innej firmie.

sba

przecież to oczywiste ze batonikowe słodkie opinie pisane są przez osoby z biura i regionalnych, bo boja się ze nikt nie bedzie chcial nawet cv wyslac do badury jak trafi na to forum.praca w tej firmie to pomylka, zwolnilam sie po miesiacu i poszlam pracowac w spozywce, zamiast najnizszej i smiesznej premi, mam 1,8 tys do reki,nie interesuja mnie glupie nierealne czesto wskazniki, nie dostosowane do wielkosci miasta, ktos w tej firmie nie ma rozumu...

marketing działa

Jakiś marketingowiec w Badurze umie tylko kopiuj - wklej - żal patrzeć. Ja mam spokojnie do 4tyś jako kiero , mój zespół 2tyś na każdą z lasek bez przemęczania się.Ale pracujemy w niezłej galerii mamy sporo klientów więc czeszemy kasę niezłą.Zarobki super , każdemu życzę takiej kasy i to w takiej firmie jak Badura , najlepsza z firm w jakiej pracowałam i pracuję dalej, Polecam Natalia pisane jako: duplo - 2015-05-19 22:57:51 twix - 2015-05-20 19:30:29 mars - 2015-05-20 21:15:11 twix - 2015-05-20 21:58:48 bounty - 2015-05-20 21:59:57 milky way - 2015-05-20 22:09:03 dove - 2015-05-20 22:10:11 Co ciekawe większość pochlebnych opinii jest około godziny 21 - 22. Pytanie czy to pracowniczki albo kierowniczki są takie pełne energii po kilku z rzędu 12h zmianach, VMkach, dostawach czy też innych korpoprocedurach że aż promieniują tym w internecie, czy to regionalni siedzą w hotelu po skopiowaniu z mejli wskaxników i nie mogąc spać piszą (sory kopiują) bzdury i (usunięte przez administratora) opinie. Szkoda że gowork nie pokazuje IP z którego wysłano opinię

cinek

dokładnie tak, moja kierowniczka była tego przykładem , my biedne rozżalone żuczki wszytko za nią robiliśmy.Zła nie była to dobra kobieta bo sporo się o niej nauczyłam ale wymagała bardzo dużo od nas. Cały czas trzeba było pracować, a ja myślałam że praca w takim salonie to tylko stanie i nic więcej.

koko

Hej Laski. Ja jestem mega zadowolona z pracy , nie ma takiego pana jak operacyjny w tej firmie , chyba piszesz o innej firmie uśmiechnięta heh. Ale se jadu upuściła ta co pisze powyżej słaba była to ją pogonili. Ja mam wyniki i kaskę jak trzeba robię cyce a co wam robić się nie chce. Buziaki koko

usmiechnieta
@koko

do twojej wiadomości koko zwolniłam się sama, dostałam inna ofertę pracy za lepsze pieniążki i z normalną umową o pracę nie w jakiejs firmie w likwidacji. co do operacyjnego którego tak bronisz, zdania nie zmienie burak i tyle, wystarczy poczytac wczesniejsze opinie i o firmie i o nim

usmiechnieta

tragizm, tragizm i jeszcze raz tragizm, dno dna bym rzekła, pracowałam w kilku firmach ale ta wyróznia się na tle innych : kompletnym brakiem organizcji,osoba zarzadzająca niereformowalna nie nadarza mysleniem za zmianami które wymusza rynek, ubożejemy wiec wskazniki juz dawno w innych firmach poszły w dół... totalny rozgardiasz,sprzeczne wytyczne, zarobki smieszne ,plany sprzedażowe nie dostosowane do lokalizacji geograficznych,plan premiowania wart smiechu tak jak pan operacyjny smieszny pajac mydlacy oczy wlascicielom.

poko

Aniu ! nie pisz takich bzdur o zarobkach itd 4 tyś to chyba własnie regionalna zarabia:)umowy śmieciowe a o pracę firma w likwidacji:)

kazar

Ostrożnie bardzo proszę z tymi opiniami!!!! Nie mam nic do zarzucenia swojemu przełożonemu,bystrość to nie jest wada. Niech Firma zwróci dużo większą uwagę na buty jakie produkuje. Ta Firma to nie jest ŻENADA!!!! Pozdrawiam Państwa.

gosika
@kazar

Tak popieram Cię,Pani regionalna Agata,nigdy nic nie wie ,nie pomoże ,chowa glowę w piasek i radź sobie sama...Muszą być wyniki!!To jest najważniejsze...

kaya

ta firma to porażka jakich mało!! Czy naprawdę nikt tym "bystrzakom" regionalnym nie może się dobrać do d** za ich wiedzę i kompetencje?? ŻENADA proszę Państwa!!

sba

proponuje zmienic nazwe na syfura idealnie bedzie odzwierciedlac to co sprzedajemy

Zostaw merytoryczną opinię o Badura Trade Sp.K. - Toruń

• Jak się pracuje w Badura Trade Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Badura Trade Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Badura Trade Sp.K.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Badura Trade Sp.K.?

Kandydaci do pracy w Badura Trade Sp.K. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Badura Trade Sp.K.