Opinie o Badura Trade Sp.K. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Badura Trade Sp.K.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Badura Trade Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Badura Trade Sp.K. w Toruń

lola

pracowałam rowne 6 miesiecy takiego bajzlu jeszcze nigdzie nie widzialam. (usunięte przez administratora) wymagania ogromne co do wskaznikow a handlowac czym czesto nie ma. na pomoc regionalnych niema co liczyc,nie umieja nic. pomoc z centrali hmmmm..... spychologia nikt tam nie wie czym sie zajmuje. kultura pracy na niskim poziomie. brak obuwia firmowego. koszule firmowe :) to dramat jesli ktos u gory mysli ze to wizytowka firmy niech idzie do konkurencji zobaczyc jak sa ubrani sprzedawcy! jeden maly plus tej pracy to taki ze jest tak beznadziejna ze motywuje do szukania innej.

Do Pana K ..

Gratuluje(Panu K ), która podszywa się pod inne osoby i w ich imieniu wypisuje opinie... oj ludzie aż głowa boli. :)

blue jasmin

powiem tak: pracowałam u konkurencji, ale skuszona "złotymi górami" w Badurze, podjęłam się pracy tutaj - żałuję do dzisiaj, ale co mam zrobić? Zaciskam zęby, siedzę cicho i szukam w międzyczasie czegoś innego. Nie idźcie tą drogą!

xyz

Zgadzam się w pełni można bardzo dobrą kasę zarobić , przy tym jest fajna miła atmosfera w pracy. Wymagania standardowe czyli bardzo duże jak w sieciówkach, góra bardzo dba i motywuje aby wyniki były zachowane na najwyższym poziomie , a od nas bardzo bardzo bardzo dużo zależy jak podejdziemy do pracy.Te tandetne wpisy powyżej to od tych co żałują że już nie pracują bo zostały wywalone na brakoróbstwo i leserstwo.Taka kolej rzeczy. Nieudaczników się nie trzyma tylko eliminuje :):) To jest praca dla rozsądnych inteligentnych logicznie myślących ludzi potrafiących myśleć samodzielnie. Ta co myśli że na tacy dostanie podstawione pod buzię wszystko, sama się wyklucza prędzej czy później. Jak jest wynik, konwersja i ilość sztuk na paragon to jest premia,ale same na to musimy zarobić , są zadania do wykonania to należy je wykonać , jak są słabe wskaźniki to góra ciśnie maksymalnie , a jak są dobre to są pochwały.Jestem bardzo zadowolona jak większość moich koleżanek ,bo rozumiem pracę w sieciówce,

Doradca Klienta

Rekruter okazał się być kierownikiem regionalnym, który po prostu mówił, jakby miał za chwilę umrzeć.

Pytania typu; jak wyobrażam sobie obsługę klienta w salonie Badura. Każde pytanie odnosiło się do SALONU BADURA. Warto wspomnieć na rozmowie, jeśli pracownik pyta, że umowy dostanie dwie i wcale nie 1500 na umowę o pracę. Wg. mnie słabo przygotowany regionalny, który zupełnie nie słuchał co rekrutowany ma mu do powiedzenia.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
polik

jezeli jestescie w trakcie poszukiwania pracy lub zmiany polecam wam rejestracje na stronie Rekrutacyjna rewolucja ! duzo ofert od wielu biur ;)

zadowolona

Matko co za i....ka się wypowiada powyżej. Pewnie żałujesz że już nie pracujesz w renomowanej sieciówce. Szkoda Co!!Pracę może dostaniesz ale w Biedronce hihihi i też będziesz smarowała na gwork Biedronkę bo coś Tobie nie będzie odpowiadało. Ups jak mi Cię żal. Można bardzo dobrą kasę zarobić w Badurze ,a wypłata zawsze ale to zawsze jest na czas chyba że tak jak ta i....ka która się wypowiada powyżej konto ma w Amber Gold to obracają Twoją kasą przez dwa dni bez Twojej wiedzy. Zerknij sobie kiedy przelew wyszedł zanim bzdety napiszesz w necie słoneczko:) Przy tym w Badurze jest fajna miła atmosfera w pracy, wymagania standardowe czyli bardzo bardzo duże jak w sieciówkach, góra dba i motywuje aby wyniki były zachowane na najwyższym poziomie , a od nas bardzo bardzo dużo zależy jak podejdziemy do pracy. To jest praca tylko i wyłącznie dla rozsądnych inteligentnych logicznie myślących ludzi. Jest wynik to jest i premia, są zadania do wykonania to należy je wykonać , jak są słabe wskaźniki to góra ciśnie maksymalnie , a jak są dobre to są pochwały.Jestem zadowolona jak większość moich koleżanek ,mam fajną wymagającą kierowniczkę i rozumiem pracę w sieciówce. A ta patologia co się wypowiada powyżej to chyba szuka taniej sensacji, a nadaje się tylko do tarcia chrzanu.

olo
@zadowolona

ależ się ktoś zdenerwował :) hehe

monia
@zadowolona

zadowolona , hmmmm zastanawiam się czy wiesz ze paranoje i schizofrenie można leczyć farmakologicznie?? Ciebie moze i twoj fanatyzm może ktoś uleczy ,tej chorej firmy juz raczej nie.

xyz
@zadowolona

A przepraszam - w jaki sposób "góra dba i motywuje"?? Chyba nie chodzi ci o tą wieczną spychologię problemów i maile odnośnie wyników? Ja też daję z siebie wszystko w pracy, bo przecież zależy mi na premii, ale skoro klient wszedł do sklepu i nie chce kupić butów, bo np. konkurencja ma tańsze, to nożem mu przecież grozić nie będę! Zastanów się w ogóle w jakim ty świecie żyjesz Muminku!

zadowolona

Jak ja się cieszę się że ta patologia społeczna która wypowiada się powyżej nie pracuje już w Badurze.Ta praca jest dla rozsądnych ludzi logicznie myślących, potrafiących zrozumieć że jak jest wynik to jest i premia ,ceniących dobrą atmosferę i super przełożonych. Dla leserów ściemniaczy i lubiących tanią sensację z racji tego że zostali wywaleni za lenistwo i brakoróbstwo pozostaje tylko dyskont biedronka i pampers na tyłek i do roboty:):)przez dwanaście godzin bez przerwy na kasie lub po palecie towaru z tira rozładować w 30 minut. Dziewczyny do dzieła.Socjal Biedronki wam czubkiem głowy wyjdzie po takim wysiłku no i w modnym roboczym obuwiu będziecie śmigać . Powodzenia :):):) Proszę ważyć słowa (red) praca koszmar!!! Skarbie nie znasz znaczenia słów , albo jesteś z marsa. Żeby zarobić to trzeba się napracować w dzisiejszych czasach. Ja jestem bardzo zadowolona mam premie jak przycisnę sprzedaż indywidualną bo mi zależy wypłatę zawsze mam na czas wykonuję obowiązki które do mnie należą na 110%, wiem że o taką pracę jak w Badurze trudno więc ją szanuję. Twoja tania sensacja ( red ) jest żenująca.

@zadowolona

Na czas? w listopadowa pensja? (usunięte przez administratora) a propo... nazwy walsne jak np nazwy planet np. Ziemia , Jowisz czy Mars pisze sie wielka literą :)

basica

chyba regionalni tu piszą o swoich premiach bo na pewno nie o premiach sprzedawcow heheeh gratulujemy serdecznie ze walczycie tak zawziecie o renome firmy my mamy najnizsza stawkę jedynie mozna powalczyc o 100 zl a wiecie co mnie jeszcze zdziwilo ZERO PREMI nA SWIETA chcę tylko podkreslic ze podchodze zawsze do pracy z zaangażowaniem i lubie sprzedawac mam nadzieje ze inna firma pozwoli normalnie zarobic na zycie obsada firmy jak dla mnie; duzy minus WEsołych świat dla Badury hoł hoł firme wziął hehe

śmiech na sali

Myślę, że ortografia mogła na to wpłynąć, roxi... i nie wiem czy ładnemu trudniej, uważam, że klienci bardziej patrzyli na buty niż na Ciebie... recepta? zamiast być miłą dla kierowniczki, można dać coś z siebie. Kasa sama wpadnie. A jeśli ktoś pracuje pół roku i nigdy nie wziął premii - nie jest to miejsce dla niego. Trzeba mieć IQ niższe od krowy. Pozdrawiam. Zadowolona z Firmy.

ubaw po pachy
@śmiech na sali

a zwróciłaś uwagę na ocenę rozmowy kwalifikacyjnej przez nią ? ja się popłakałam ze śmiechu.

mirabelka
@śmiech na sali

hahaha ubawiłam się roxi :))) bylam najlafniejsza w zespole -chyba nie Tobie to oceniać,choć ja uważam, że były ładniejsze niż TY.Na 100% wywalili Cie bo były zazdrosne o Twoją zjawiskową urodę....a,że byłaś miła dla kierowniczka to chyba Twoje zdanie bo kopałaś dołki to sama w niego wpadłaś. OT tyle w temacie.:)

Pbb
@mirabelka

mirabelka skąd pewność ze kogoś wywalili ? może ktoś sam się zwolnił .??? Ludzie zacznijcie ogarniać po co ta strona jest .. a tak na marginesie ktoś ma bardzo nudne życie skoro nadal szpieguje kto w danej firmie pracuje jeszcze a kto nie :) Pozdrawiam.

karolajna
@Pbb

no bo chyba roxi sama napisała,to stąd mirabelka wie na pewno nie ma ciekawszego zajęcia jak szpiegowanie kto robi w badurze a kto nie!! ROXI"ja terz pracowalam i mnie wyzucili,w sumie to nie wiem za co.bylam dobrym pracownikiem.nigdy sie nie spoznialam do pracy i bylam mila dla kierowniczki.w sumie bylam najlafniejsza w zespole.na codzien zajmuje sie modelingiem wiec moze przez zazdrosc wylecialam.jak sie ojazuje ladnemu wcale nie jest rak latwo. Sama się ogarnij

Pbb
@karolajna

karolajna czy to takie trudne podpisać się nickiem : Roxi Baśka Kaśka Gośka Wiola itp ? po prostu podszywać się za kogoś,to takie łatwe podszywać się ..ej boże boże rozumu więcej.:)

Pani(usunięte przez administratora)(ROXI) jeśli ktoś jest pół roku na zwolnieniu chorobowym to trudno nawet określić jakim jest pracownikiem i naturalnym jest, że widząc światową karierę modelki swojej pracownicy pracodawca woli odciążyć ją od zobowiązań wobec firmy i zwolnić - nie wyrzucić.

idioci z gowork
@:)

Żal mi cię osobo która tak pięknie sie podszywasz .... wypisuj co chcesz :) taki osobami jak ty nie warto sie przejmować za dużo młotków na tym świecie tak więc pozdrawiam-bez odbioru :)

;)
@idioci z gowork

a przedstaw ty się nam z imienia i nazwiska haha skoro sie tak nie przejmujesz wypowiedziami idiotów z goworka to po co się tu udzielasz? tak to jest jak się pali za sobą mosty i ma samych wrogów... czy wiesz jak sklep odzył odkad cię w nim nie ma ?

Ewela

Ostatni post mnie rozbił, widać, że co niektórzy się anonimowo dowartościowują ;] Jesteście zabawni...Dziękuję, dzięki Wam mam lepszy humor.

była pracownica

(usunięte przez administratora) Tylko nigdy nie uwierzę, że ktoś jest zadowolony z zarobków. Generalnie nie da się ostatnio zrobić premii, chyba że w Warszawie, chociaż i tak nie wiem czy jest tam tak kolorowo. Taka specyfika pracy. Nie można w takim miejscu zarobić więcej mimo usilnych starań. (usunięte przez administratora) Nigdy do tej pory nie powiedziałam złego słowa na swojego pracodawcę, a trochę doświadczenia mam i różni ludzie byli moimi zwierzchnikami. Do teraz. (usunięte przez administratora)znaleźli głupszych niż oni sami. Nikomu nie polecę pracy tam. Sama planowałam się zwolnić, tylko mnie ubiegli o jakiś miesiąc;p Akurat za to im dziękuję. Moją męka została skrócona.

@była pracownica

Jak ja się cieszę się że ta patologia społeczna która wypowiada się powyżej nie pracuje już w Badurze.Ta praca jest dla rozsądnych ludzi logicznie myślących, potrafiących zrozumieć że jak jest wynik to jest i premia ,ceniących dobrą atmosferę i super przełożonych dla leserów ściemniaczy i lubiących tanią sensację z racji tego że zostali wywaleni za lenistwo i brakoróbstwo pozostaje tylko dyskont biedronka i pampers na tyłek i do roboty:):)przez dwanaście godzin bez przerwy na kasie . Powodzenia :):):) I oszczędź sobie odpisywania na ten post bo słaba jesteś byłaś i będziesz.

poirytowana

jeśli ktoś się stara i pracuje to spokojnie można wyrobić min 100 zł premii i nie pisze tu o topowych sklepach bo tam premia to nawet 700 zł wystarcza chęci... a tutaj troski i żale wypisują osoby który najwidoczniej nie poradziły sobie w tej pracy i teraz wszystko co złe to nie ich wina tylko firmy...

@poirytowana

zgadzam się w pełni można bardzo dobrą kasę zarobić , przy tym jest fajna miła atmosfera w pracy, wymagania standardowe czyli bardzo duże jak w sieciówkach, góra dba i motywuje aby wyniki były zachowane na najwyższym poziomie , a od nas bardzo bardzo bardzo dużo zależy jak podejdziemy do pracy. To jest praca dla rozsądnych logicznie myślących ludzi, jest wynik to jest premia, są zadania do wykonania to należy je wykonać , jak są słabe wskaźniki to góra ciśnie maksymalnie , a jak są dobre to są pochwały.Jestem zadowolona jak większość moich koleżanek ,bo rozumiem pracę w sieciówce.

jatoja
@poirytowana

i co za 100zł kupisz ?

prawda

Prawda jest taka ,że złe opinie na temat Firmy wystawiają osoby które zostały zwolnione albo którym nie chce się pracować.Łatwo jest oceniać i pisać o osobach które zarządzają.Jeśli jest Wam tak zle w tej Firmie to zmieńcie pracę i spróbujcie w CCC.Chyba nie macie gorszych problemów,bo siedzenie i pisanie głupot na temat innych to dla mnie osobiście prostactwo.Serdecznie wszystkich pozdrawiam.

re

Dziecko rozumiem,ze podstawa jaką otrzymuje się w Bachorze to jest szczyt Twoich możliwości-bo chyba nie masz na myśli tych paru groszy,które dostaje się na tej drugiej śmiesznej umowie, to za prace we wszystkie weekendy się należy!!! 5

re

Zaraz się posikam zarobki SA oki :-D podstawa za tyranie po 12 h z nad godzinami na"śmieciowych"śmieciowych" umowach, w CCC maja wiecej,polecam zmianę pracy.

nick
@re

Dziecko chyba nie wiesz na jakich stawkach w CCC pracują więc oszczędź sobie słów krytyki,tam to jest dopiero skandal W Badurze są doskonałe stawki, fajna atmosfera w pracy, i jak tylko się chce od Siebie pokazać to można pięknie zarobić. Dla leserów i ściemniaczy pracy w tej firmie nie ma, i chyba w rzadko której z firm w dzisiejszych czasach jest :):):):) Powodzenia w oczernianiu kolejnego pracodawcy.

lol
@re

W CCC zarabia sie mniej a godziny mniej wiecej podobne ;

Kala

Szkoda ze mocniejszych słów nie można tutaj używać bo to by chyba było idealne określenie. Oczywiście zawsze winni sa sprzedawcy cokolwiek by sie nie dzialo tylko nas sie obciążało finansowo ,cała reszta ludzi pracującej w firmie nigdy w niczym nie zawini a Badura nie składa sie tylko ze sprzedawców. Jak czegoś brakuje to- sprzedawca winien jak klient niezadowolony( np reklamacje ) to kto winien? sprzedawca. (usunięte przez administratora). Parodia dobrze ze juz tam nie pracuję ...

kiero

W każdej firmie jest odpowiedzialnośc materialna..to naturalna sprawa w sprzedaży.jeżeli się pomylisz przez nieuwagę i klient ci nie zapłaci to kto ma za to odpowiadac, a może to właśnie Ty się pomyliłaś...więc solidarne złożenie się na twoją pomyłkę to fair zachowanie???bo ja nie wierzę, że taki błąd popełni pracownik z długim stażem...

ala

to zależny od salonu od ludzi z jakimi będziesz pracować z doswiadczenia wiem ze nie warto dawac wiecej z siebie niz minimum nie chodzi mi o sprzedaz bo przeciez im wiecej sprzedasz to wiecej kasy dostaniesz ale ogolnie o cala reszte. Czasami robisz cos wiecej niz cos co nalezy do twoich obowaiazkow a i tak nikt tego nie doceni (usunięte przez administratora)Niestety taka prawda ktos powie zaraz ze mozna sie zwolnic i takie tam ale wszedzie jest tak samo :) wskazniki tabelki analizy a a my sprzedawcy na samym dole a najwiecej robimy ....

dama

Taka mądrala z Ciebie?? Nie życzę sobie takich komentarzy o sobie...Jak masz mi coś do zarzucenia to zapraszam do wypowiedzenia się w oczy..I należę do dam :-)

dama

Uważam,że zarobki są ok.I kierownicy także...gdyby tak nie było to bym odeszła a naprawdę podoba mi się taka praca...jest czasami dużo pracy, ale w porównaniu do innych firm to nie jest tu tak źle....natomiast jak się komuś nie podoba to po co to wypisywac bzdury, trzeba się po prostu zwolnic i tyle...

zocha

Jak się komuś nie podoba to niech się zwolni.

Zostaw merytoryczną opinię o Badura Trade Sp.K. - Toruń

• Jak się pracuje w Badura Trade Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Badura Trade Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Badura Trade Sp.K.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Badura Trade Sp.K.?

Kandydaci do pracy w Badura Trade Sp.K. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Badura Trade Sp.K.