Badura Trade Sp.K.

Toruń

Opinie o Badura Trade Sp.K.

Certa 2016-04-24 16:50:57
Lepiej zaniesc cv osobiscie czy wyslac droga mailowa? Jest jakas roznica..
cargo 2016-04-24 19:42:24
zawsze lepiej jest zaniesc niz wysylac. przynajmniej bardziej widac, ze ci zalezy
Brać 2016-04-27 01:06:32
Sezon na łowy rozpoczęty kilka śmiesznych okazów już odstrzelone i wystrzelone w kosmos.Oby myśliwi tylko nie dostali rykoszetem heh bo kariera jak szybko powstała tak szybko upadnie.
Pani Porażka dzisia dostała w łepek jak sie cieszę była tragiczna należał sie ten odstrzał chorego osobnika.
Lila91 2016-04-28 23:44:59
jak wyglądało wasze przygotowanie na rozmowę rekrutacyjna?wczoraj do mnie zadzwonili i zaprosili.to moja pierwsza rozmowa to tak szczerze nie wiem czego sie spodziewać.prrzygotowac sie jakoś?ubiore sie ładnie to wiem.
Koza 2016-04-29 00:04:50
Chce zmienić prace, ostatnio widziałam ze kogoś szukają do mojego miasta w Badura .czy są elastyczne godziny rozmowę łatwo przejść chyba sie zdecyduje.
ole 2016-04-29 11:58:47
Rykoszety trafia w regionalnych ktorzy juz ryja pod nowym dyrektorem. Pan dom... mial swoja szanse i sie nie sorawdzil jakos. Was tez Pan W zamieni na lepszy....model.:)
Hola 2016-04-29 19:11:08
Zadzwonili do mnie z salonu i w poniedziałek idę na rozmowę :):):)
Ainaw 2016-05-01 12:56:33
Która aplikowala do KC poszukują na cały czy pół etatu?
Kemot 2016-05-01 13:01:45
Czasem pracuje sie po 12h ,ale pózniej z tego co sie orientuje jest dzień wolny Elastyczne godziny to mi pasuje
pacia 2016-05-03 09:08:41
czy jak zacznę prace będę maiala jakiś okres próbny
ona 2016-05-03 14:44:59
Tak. Okres co 28 lub 31 dni. To zalezy od Ciebie:)
Matrioszka 2016-05-04 14:10:57
A wiadomo czy na hale w Wadowicach przyjmują.Mialo coś być ale ofert nie widzę żadnych
Zula 2016-05-05 20:05:58
szukają na cały etat dowiedziałam sie bo dzisiaj byłam złożyć podanie i zapytałam w salonie
Pantera 2016-05-05 21:55:48
Dokładnie Badura to bardzo dobra marka trzeba mieć kulturę osobista na bardzo wysokim poziomie i wiedzę na temat tego co sie poleca okres próby to standard w renomowanych sieciówkach zawsze tak było ale szybko zleci i umowa na czas nieokreślony będzie
isis 2016-05-06 17:06:53
bylam na rozmowie , szukają na cały etat niestety nie dam rady pogodzić ze studiami pracy szkoda musiałam zrezygnować
Kasza 2016-05-07 16:46:11
jesli oferta jest nadal zamieszczona to jest jeszcze pewnie aktualna musisz próbować.
minionek 2016-05-09 20:38:15
czy wy chodzicie po salonach czy na necie znajdujecie oferty pracy, jak tak to gdzie?
Korsarka 2016-05-14 13:12:20
oczywiście, w końcu trzeba wiedzieć idąc na dane stanowisko do pracy na co tak naprawdę można liczyć.
edit 2016-05-27 20:12:21
czy pracownikom sklepu przysluguja jakies dodatkowe znizki na buty, obowiazuje sklepowa cena jak to jest, kto wie? szukam pilnie pracy i też patrze na jakieś plusy pracy w ch
lewa 2016-06-03 13:09:14
ta firma to DRAMAT! Nie pracuję tam już od jakiegoś czasu, więc może coś w tej kwestii się zmieniło, ale wcześniej było fatalnie! Potwierdzam wszystkie wpisy poprzedników, zwłaszcza te dotyczące kierowników regionalnych - a zwłaszcza jednego pana... pozdrawiam wszystkie mróweczki, którzy nadal w Badurze ciężko zasuwają.
Lucy 2016-06-03 16:29:28
Szczerze nie polecam! Płaca bardzo kiepska, słaba organizacja 'na górze'. Student jest w stanie tam pracować, ale nie polecam tego miejsca żadnej osobie która musi utrzymać dom czy dzieci. Na poważne stanowiska zatrudniają bardzo nie adekwatne osoby, które nie znają się na swojej pracy, co w sumie nie powinno dziwić, bo kto normalny wykonuje taką pracę za tak śmieszne pieniądze. Jakość i wzornictwo butów też jest bardzo nie adekwatne do ich ceny. Małe mróweczki (sprzedawcy) nie mają absolutnie nic do powiedzenia. Wszystko wydaje się piękne, ale nie mają za grosz szacunku do pracownika, nie liczy się człowiek tylko zysk. Jedyne co trochę ratuje sytuacje to dobra atmosfera tworzona przez współpracowników, ale niestety i to do czasu. Traktują nas jak śmieci, po prawie rocznej pracy zostałam wywalona z dnia na dzień bez żadnego wyjaśnienia, ani słowa dziękuję bądź przepraszam. Tak więc szczerze odradzam prace w takim bagnie!
Łudzka 2016-06-03 19:35:08
Czy jak nie mam skonczonych osiemnastu lat to moge sie o prace starac? 18scie dopiero w sierpniu koncze, a chce cos zarobic tymbardziej,z e koniec roku sie zbliza i juz luznej sie zrobilo w szkole.
Dominika 2016-06-03 19:42:31
czy do bonarki w kraku szukaja kogos na okres wakacyjny czy na stale? bo szczerze wolalabym sie gdzie na dluzej zalapac niz tylko wakacje.
sztiga 2016-06-04 07:05:26
A jaka jest atmosfera w salonie jest taka "ą" "ę"? gdy czytam ogłoszenie i widzę, że szukają kogoś z wysoką motywacją wewnętrzną to się zastanawiam czy to dla mnie nie za wysokie progi :)
gorylek 2016-06-18 10:03:07
Wiecie moze czy do jakies galerii w Wawie szukaja kogos do pracy w salonie. Interesowalby mnie rejon Ochoty, bo cala reszta to juz dla mnie za daleko
Bonita 2016-06-19 10:59:41
słuchajcie, a co z pracą jako Sprzedawca w salonie firmowym? bo chyba tez nie wygląda ona najgorzej. Dajcie znac jeszcze czy warto tu się zatrudnic jeśli chodzi o benefity, bo podobno sa jakieś kursy dobre no i też to jest na plusie według mnie jednak
twms 2016-06-19 12:40:57

Ja zwróciłabym uwagę na ścieżkę rozwoju. Jest ona jasno przedstawiona i dla osób myślących o stanowisku kierowniczym jak najbardziej osiągalna. Wiadomo do tego są potrzebne rotacje na stanowiskach lub otwierane nowe salony, ale z tym w większych miastach nie ma problemu. Sama wyznaczyłam sobie taki cel i systematycznie stanowisko po stanowisku idę w górę. Myślę, że gdzie indziej znacznie trudniej awansować na tak odpowiedzialną posadę
alesandra 2016-06-20 19:40:36

Pracowałam w Badurze przez rok, po czym zrezygnowałam i żałuje , gdyż musiałam wyjechać do innego miasta. Gdyby nie wyjazd, na pewno zostałabym tam na dłużej. Warunki pracy są znacznie lepsze w porównaniu do innych sieciówek, jednak wciąż jest to sieciówka, tyle, że bardziej 'luksusowa'. Praca przyjemna, bez stresu i natłoku pracy, choć wiadomo zdarzały się gorsze dni, tak jak wszędzie. Umowa o pracę premia, która naliczana była od ilości utargu w tych dniach, kiedy pracowałaś Więc całkiem sprawiedliwe, im więcej i lepiej obsługujesz, większą będziesz miała wypłatę. Elastyczny grafik, idealny dla osób studiujących dziennie. Masz sesję i chcesz pół etatu i ani godziny więcej? okej nie ma problemu.. potrzebujesz więcej godzin, większej wypłaty - też nie ma problemu.

Jeśli chodzi o minusy, bo wszędzie się takie znajdą:
- tak zwana ścieżka kariery.. zauważają, że dobrze pracujesz, to doceniają pracownika resztę bez talentu niestety eliminują regionalni z mety.Tylko najlepszych zostawiają
- Trudny klient + agresywna sprzedaż ( można powiedzieć, że wszędzie na takiego można trafić, jednak akurat w Badurze z takimi często się spotkałam. Przychodzi osoba, która ma 'kilka groszy więcej' w portfelu i potrafi człowiekowi zepsuć humor na cały wieczór. Jeśli chodzi o sprzedaż to bardzo dynamiczna, doradzić klientowi to jedno, a przekonać go do zakupu za 399zł, gdzie podobne dostanie dwa sklepy dalej polowe tańsze to inna sprawa. Dlatego trzeba ciągle dbać o sprzedaż komplementarną wykorzystując maksymalnie język korzyści,aby tak zareklamować produkt, żeby omamić klienta. Akurat tego typu sprzedaży to standard ja to lubię i rozumiem mogłam pokazać dobry kontakt z klientem.
Minęła 4 2016-06-20 22:48:24
Pewnie, że zarobki u nich sa na prawdę konkretne @sttt, ale chyba ostatnio nie pojawiło się żadne ogłoszenie pracy. Widocznie wszystkim odpowiadają warunki zatrudnienia u nich.
Martusia 2016-06-21 19:15:45
To wszystko co mówisz kochana to czysta prawda, doskonała obsłucha no i przede wszystkim jest naprawde uczciwie. Dla mnie super opcja, nie powiem że nie
Edytka 2016-06-21 21:11:33
Biorąc pod uwagę moje doświadczenie w branży, tak! Oczywiście im dłużej pracujesz i im masz wyższą sprzedaż, tym pieniądze są większe (wysokość premii uzależniona od wyników sprzedaży). I tak jak mówiłam, wypłata zawsze na czas, a to ważne. Są premie. Nie ma co się zastanawiać. Warto spróbować
mila 2016-06-23 17:57:31
Pracowałam w Badurze jakieś 2 lata temu. Dołączyłam do zespołu w okresie wakacyjnym, z góry zakładałam raczej dłuższą współpracę. Zaproponowano mi umowę zlecenie, 7 zł na rękę. Powiedziano mi, że wszystkie pracownice za tyle pracują. Praca w tym sklepie wiąże się z trudnymi klientami, którzy myślą, że wydając 400 zł na buty, mogą z góry spoglądać na pracowników i innych klientów. Praca w galerii wiąże się ze zmianą nawet 12 godzinną, podczas której musisz podejść i odezwać się do każdego klienta, pilnować wskaźników, paragonów itp. Latać po zapleczu, skakać po drabinie, żeby klient za długo nie czekał na buty do przymierzenia. Poza tym masz kamery na sklepie, przez które obserwują Cię Ci z góry. Jak tylko coś nie gra to masz telefon od regionalnego. Poza tym dostajesz gruby katalog do wyuczenia o butach itp. (jakbyś co najmniej był z zawodu szewcem i sam te buty robił). Praca wykańczająca psychicznie, z każdego dnia wracałam z płaczem do domu. Wymagania jakie stawiają są nieadekwatne do zarobków. Osobiście uważam, że za takie pieniądze można znaleźć dużo przyjemniejszą pracę i taką też znalazłam.
Tomasz 2016-06-24 00:41:13
Mam pytanie. Jak załatwić taką prace? chodzi mi o okres czerwiec- sierpien
Sylwia 2016-09-14 23:12:16
A ja za niedlugo naśle PIP i sie skonczy to wszystko:) Pan dyrektor o D.J dowie się całej prawdy w końcu trzeba zrobic porzadek z tym wszystkim i nie bojcie sie.pracy jest pełno i to w bardziej przyjaznej atmosferze.Wiec jak jestescie przesladowane i zastraszane nie siedzcie cicho tylko działajcie.PAMIETAJCIE- TO NIE JEST PRACA MARZEN!!!!!!
Misia 2016-09-22 21:04:58
czasami robisz po 12 godzin a nawet i więcej bo zliczając że musisz przyjśc pół godziny szybciej, żeby zrobić wszystko z dnia poprzedniego, bo zaczynając od 10 nie możesz tego zrobić podczas pracy, to jeszcze potem po zamknięciu zostajesz pół godziny bo musisz zakonczyć dzien i posprzątać. Praca w badurze jest okropna. Jak zostajesz nadgodziny bo np jest szybka akcja zmiany cenówek i siedzisz do 12 w nocy to możesz sobie odebrać te nadgodziny tylko i wyłącznie wtedy kiedy pasuje to kierownictwu, a nie wtedy kiedy ty chcesz i potrzebujesz, idziesz im na ręke, ale oni Tobie już nie no taka lekka paranoja nie dośc że siedzisz 12 godzin w sklepie ( ba siedzisz chyba za dużo powiedziane raczej stoisz i to na bacznośc bo inaczej zaraz przychodzi meil od głownego kierownika, że ta i ta osoba źle stoi) to jeszcze musisz potem po godzinach zostać bo tysiące butów jest na przecenie. Parodia pracowałam w innym obuwniczym też sieciówka i o wiele lepsze warunki pracy.
Ona 2016-10-17 20:23:44
Takich lokalizacji jest wiele ,a ja nic więcej nie powiem bo boje sie o prace.
Lala 2016-10-23 12:14:51
Ja tez pracowałam w Promenadzie i Złotych tarasach ale nie narzekałam. Grafik zawsze dostosowany do potrzeb pracowników. Jeśli chodzi o Dj to fakt wymagający jako dyro ale przynajmniej każdy wie co ma robić i co ma wiedzieć na temat obuwia. Nie wiem w jakim okresie tam pracowałaś ale jak dla mnie było ok.
Pierwsza dama 2016-10-27 11:48:17
Do Niunia
Dziewczyno co ty za bzdury wypisujesz? Czego czepiasz się ludzi i ich oczerniasz.DJ nie pozwoliłby sobie na złe zachowanie i picie w obecności kierowników.A co do kierowniczki Promenady to chyba miałaś na myśli kogoś innego?nie spoufalamy się z regionalnymi.Zajmij się sobą .
Ania 2016-10-27 11:52:11
O czym ty piszesz dziewczyno!! jakie spoufalanie .?facet ma klasę i jest w porzAdku!!!!
malutka 2016-10-27 14:17:11
Najpierw naucz się ortografii a później wypowiadaj. Widać ze urażono Twoją dumę- bo Cie zwolnili? ŻENADA!!!
Oszukana 2016-10-27 22:03:58
Ludzie trzymajcie sie z daleka od tej firmy ten człowiek psuje i niszczy wszystko.Co dzień wysyłał nam jakieś maile z których nic kompletnie nie rozumialysmy później telefony między sklepami o co w tym chodzi i szukanie pomocy w salonach bo on nigdy nam nie pomaga chyba sam nie wie o co mu chodzi.Odradzam i przestrzegam przed nim byłam sprzedawcą przez rok i zrezygnowałam z tej pracy tylko przez tego okropnego człowieka.Nigdy ze mną nie rozmawiał nie chwalił nie pomagał nie wspierał zawsze na wizycie miał minę na kwintę i brak wsparcia i ludzkiego podejścia jakieś dziwne podejście do nas Nie wiem czy właściciele firmy wiedza jaki to okropny człowiek ale chyba nadaje sie tylko do wysyłania dziesiątek niezrozumiałych maili a ja wolałam normalnie sprzedawać być doceniona a nie stresować sie czytając te bzdury w mailach nie wiedząc jak na nie odpisać aby jaśniepana nie urazić Do tego te dziwne relacje jakie miał z moim kierownikiem to był temat tabu w naszym sklepie.w końcu uwolnilam sie od tego całkiem niedawno i chce o tym zapomnieć to była trauma dramat i ciągły stres .
Miła 2016-11-03 23:38:57
witamy wszystkich.jestesmy pracownikami badury w w-wie.chcielismy powiedziec wszystkim,ze tam nie jest tak slodko jak niektorzy mysla.panuje tam bardzo zla atmosfera miedzy panem kierownikiem z Warszawy heh dane osobowe usunięte przez moderatora a pracownikami ,ktory jest strasznie zadufaną wredną i siejącą damsko męskie sex intrygi osoba,wprowadza strasznie niemila i niesmaczna sytuacje w pracy ...o wszystko trzeba sie prosic o toalete,przerwy w pracy juz nie wspominajac o grafikach pracy z dnia na dzien...ludzie sie tutaj zwalniaja sami bo nie chca pracowac w chorej sytuacji i atmosferze nakłaniani do robienia dziwnych zeczy a co niektorzy sa zwalniani poniewaz sa niewygodni dla pana kierownika regionalnego z Warszawy bo nie dają d..y,a jesli chodzi o wynagrodzenie pracownikow tj..tak,ze sami naprawde nie wiemy na jakiej podstwie jest naliczana prowizja itd..bo pan kierownik regionalny z Warszawy nie odpowiada na takie pytania konkretnie. tylko zbywa ludzi...uważamy,ze poprostu ta prowizja i premia ktora nam sie nalezy za b.ciezka prace jest nienaliczana tak jak powinna byc...nieraz tak bywalo,,ze prowizja jest nienaliczana pod koniec m-ca bo p.kierownik regionalny tak nakazal ...pozdrawiamy pracownicy....zwolnić tego typa natychmiast co w-awką pseudo zarządza bawiąc sie z kierowniczkami na wygibach i mamiąc ich i strasząc zwolnieniami jak ma doła psychicznego .Piszcie kobitki co was spotkało
Pracownik 2016-11-04 22:17:38
Że chce się komuś pisać takie bzdury. Pracuję co prawda w innym mieście ale w tym samym regionie. Kierownik jest wymagający ale nie straszy nikogo ani nie imprezuje z pracownikami. Jest wymagający i dość poważny to fakt, ale jaki ma być? Przynajmniej jest kierownikiem na którego można liczyć w pracy, zawsze ma czas by pomóc/wytłumaczyć jeśli trzeba, więc nie wiem dlaczego ktoś tak oczernia.
Niunia 2016-11-05 22:21:05
Pracowalam Kilka lat na stanowisku kierownika w Badura(WAWA) wiele opisow jak najbardziej sie zgadza ale nie chce tu ani bronic tego typka z pod ciemnej gwiazdy regionalnego z Warszawy ani jego pracodawcy ani negowac tego co sie działo i dzieje bo to trwa , ta farsa Teraz typek jest wystraszony to i klamkuje sie pewnie i broni w wpisach na jego temat,to jak nas mamił straszył wykożystwał przez swoją pozycje to dramat Pisze gdyz chetnie pomoge tym ktorzy maja jakies pytania, rozmowa kwalifikacyjna, afery imprezy z panem z Warszawy problemy itd., znam te tematyod podszewki takze mysle ze moge cos dopomóc piszcie na link Asia.wawa.com
Pierwsza dama 2016-11-06 12:39:55
Jestem kierowniczką z Wawy i nie wierzę,że w jakimś salonie trzeba się prosić o wyjście do toalety!!albo o przerwę.
Wiem,że osoby które takie bzdury piszą nie maja własnego życia prywatnego tylko wypisują bzdury.
Nie wolno oczerniać ludzi na forach !!!Gdzie macie swoją klasę??Nie wy po prostu jej nie macie.Weźcie sie do roboty a nie facetowi psujecie reputację jak jest w porządku!!!i innym kierownikom!!
Dajcie spokój!jak tak można.??!!fujjj brzydzę się takimi ludźmi co tylko innych opisują a na siebie popatrzcie Panie idealne!!!
Pracownik 2016-11-06 13:21:22
Też tak uważam. Niektórym po prostu brak klasy i kultury. Oczerniają innych, bo czują się bez karnie w internecie. Żałosne. Regionalny jest w porządku.
Pierwsza dama 2016-11-07 09:35:51
Ty czego ludzi oczerniasz??? ja to zgłoszę i zobaczymy czy taka odważna będziesz na policji!!
lol 2016-11-14 20:26:44
W CCC zarabia sie mniej a godziny mniej wiecej podobne ;
obiektywna987 2016-11-15 19:43:47
Czytam to wszystko i jestem w wielkim szoku, że ludzie mogą tak pogrążać innych. Oczerniają ludzi na forum , ciekawa jestem czy w twarz potrafią powiedzieć coś takiego??? Miałam okazję pracować z kierownikiem regionalnym, o którym tak źle niektórzy piszą i nie mam ŻADNYCH uwag ani zastrzeżeń. Nigdy nie spotkałam się z krzykiem czy jakimkolwiek mobbingiem. Zawsze kiedy potrzebowałam pomocy mogłam liczyć na wsparcie i pomoc. Fakt jest bardzo wymagający, ale od tego są kierownicy, żeby wymagać, aby firma mogła prosperować. Zatem nie wiem kto ma celu "zniszczenie" tego człowieka, bo jest w porządku, a że komuś w pracy nie wyszło, albo nie sprostał wymaganiom firmy to niech poszuka innej pracy i odpuści sobie zbędne komentarze i psucie reputacji innym.
Żegnam 2016-11-16 22:31:32
Czytam również to wszystko i w ogóle nie mogę sie pogodzić i nie jestem w szoku że ludzie szukają anonimowości przy takim kierowniku.Tak proszę powiedz w twarz i od razu stracisz prace ja również miałam okazje pracować z tym panem i to był istny koszmar krzyku nigdy nie było ale mobing na codzień to norma ,nigdy nie uzyskałam żadnej pomocy ani wsparcia moim zdaniem firma będzie wtedy prosperować jeżeli pracownicy będą pracować z uśmiechem i zaangażowaniem nikt nie ma na celu zniszczyć tego pana tylko pisana jest dosłowna prawda co mnie dotknęło z czym nigdy sie sie nie spotkałam Zastanowić sie trzeba co temu człowiekowi tak naprawdę wychodzi ze my wszystkie odchodzimy z tej pracy .Przez chwile nawet pomyślałam ze obiektywna987 to jest on
Zostaw swoją opinię o Badura Trade Sp.K. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Badura Trade Sp.K.