Opinie o Badura Trade Sp.K. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Badura Trade Sp.K.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Badura Trade Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Badura Trade Sp.K. w Toruń

Mordka

Praca w Badura w Warszawie to jeden wielki żart. Wytrzymałam tam 5 miesięcy, co i tak uważam za dużo. Naskakiwanie na klientów, wredny do granic możliwości kierowniczek DJ i ten miesięczny plan na torebki buty i wszystko inne Porażka a nikt tego nie realizował kupa śmiechu Umowę dostałam po UWAGA miesiącu kadry dramat totalny Codzienne zbywanie co do podpisania-dopiero, gdy powiedziałam, że odejdę, gdy jej nie dostanę- dostałam. Stawka teraz dobra, bo ustawowa. Praca łatwa, bo w moim mieście nikt tam nie przychodzi. Jednak kierowniczek był najgorszy DJ stary wredny małpiszonek . Nie polecam. NIE MIALAM ZADNYCH PRZERW! Najpierw super super, mamy przerwy na luźno, jak nie ma ludzi-idziesz i jesz. Ludzie byli. Zawsze. Nie miałam chwili dla siebie, na jedzienie. W dniu kiedy złe się sprzedawało, kierowniczek D kazał zamawiać nam buty do domu z pretensjami a i tak na koniec miesiąca nic to nie dało ! Totalna porażka, praca fajna ale Domin furiat nawiedzony czy co.

Sk

@Joanna nie mam pojecia kogo moglabym poinformowac ale z checia bym to zrobila. Tak jak mowilam byla to moja praca tymczasowa, po ukonczeniu studiow na pewno bym z niej zrezygnowala i poszla pracowac w zawodzie ale tak nie mozna traktowac czlowieka. A czekoladki nic nie zalatwia. Jestem pewna ze gdybym ja zrezygnowala z dnia na dzien (a jednoczesnie zlamala warunek umowy,ktory mowi o tygodniowym wypowiedzeniu) to na pewno wyciagneliby z tego jakies konsekwencje i mialabym z tego powodu konkretne problemy. Skoro ta firma nie szanuje pracownika ja tez nie mam zamiaru im tego odpuscic.

Joanna

@Sk rzeczywiście, taka sytuacja musiała być dla Ciebie dużym zaskoczeniem. Próbowałaś może poinformować o niej również firmę? @ccaptcha A czy Ty, jeśli takie sytuacje miały miejsce, to zgłaszałaś je wyżej? @Keysw swoim komentarzu z kwietnia wspomina o adresie mailowym, na który można przesyłać informacje o takich nieprawidłowościach.

Sk

Pracowalam w tej sieciowce przez okolo 4miesiace. Dorabialam sobie jako studentka, wszystko bylo super milo i przyjemnie oprocz 11godzinnej zmiany ktora byla bardzo meczaca ale coz trzeba bylo sie dostosowac. Jednak pewnego dnia przyszlam do pracy na 10:00 a o 15:00 powiedziala mi kierowniczka ze niestety zatrudniaja swoja kolezanke ktora pracowala wczesniej a ja moge isc sobie do domu. Zostalam zwolniona w trybie natychmiastowym mimo ze mialam tygodniowy okres wypowiedzenia. Zastanawiam sie nad zlozeniem sprawy do pipu. Na przeprosiny dostalam czekoladki od szefowej - rece opadaja!!!! szczerze nie polecam !

Doradca Klienta

Rekruter okazał się być kierownikiem regionalnym, który po prostu mówił, jakby miał za chwilę umrzeć.

Pytania typu; jak wyobrażam sobie obsługę klienta w salonie Badura. Każde pytanie odnosiło się do SALONU BADURA. Warto wspomnieć na rozmowie, jeśli pracownik pyta, że umowy dostanie dwie i wcale nie 1500 na umowę o pracę. Wg. mnie słabo przygotowany regionalny, który zupełnie nie słuchał co rekrutowany ma mu do powiedzenia.

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy ELEKTRYK , ELEKTROMONTER , MONTER
Usługi Ogólnobudowlane Adam Zaremba
ccaptcha

szczerze to praca była bardzo bardzo fajna w renomowanej sieciówce z fajnym wynagrodzeniem.Tylko DJ zniszczył to wszystko , tyle gróźb tyle strachu tyle wyzwisk DJ bardzo nas nękał na kamerach dzień w dzień , mejlami telefonami co godzinę nawet w pewnym momencie uwierzyłam że jestem do niczego, teraz leczę się z tego bagna które mi zgotowała , DJ niszczy ekspedientki i kierowników zastrasza ja mam to za sobą szkoda bo to całkiem fajna praca była gdyby nie Dominik dyrektor to straszny despota i dziwak szkoda bo bym nadal pracowała

Knock

Pracowalam do niedawna w Arkadii w Warszawie ekipa była ok dawałyśmy radę firma ogólnie bardzo spoko .Lecz Javorskij traktował nas jak śmieci zero wsparcia szczytem były pisemne kary nagany które nam wystawił każda z nas bardzo sie bała nękał nas że jak nie podpiszemy to nas zwolnij wiec każda podpisała karę ze strachem .Zabronił o tym mówić komu kolwiek z centrali Czesto do pracy szłam ze stresem .Praca bardzo mi sie podobała firma widać ze sie rozwija ale przy takim słabym zarządzaniu ciągłych nieustannych pretensjach wystawianych karach magany i ciągłym straszeniu byłam zmuszona odejść bardzo wielka szkoda pracowała bym do dzisiaj gdyby nie Javorskij .Apeluje aby reszta dziewczyn z Warszawy szczerze wypowidziały sie w temacie , nie bójcie się .

:D
@Knock

Haha ... trochę popłynęłaś

mrsB

szczerze ? to jest najgorsza praca w moim zyciu, pracowalam tak okolo roku w Złotych Tarasach. Jako ekipa super sie dogadywałyśmy i godziny pracy leciały szybciutko. Lecz osoby wyżej postawione : Kierownik, Regionalny traktowały nas jak śmieci. Nie raz wychodziłam z płaczem i nie tylko ja. Stres, nerwy były najgorsze. Wszystcy mówili, że ta firma to taki duży obóz pracy. Nie wierzyłam w to na poczatku. Faktycznie była masa ludzi , wkurzający , mili , upierdliwi dało sie przeżyć ale brak szacunku od osob "ważniejszych" to już przesada. Później weszła odpowiedzialność materialna i wieczne oddawanie pieniędzy za wszystko. Nie polecam nikomu tej pracy bo predzej czy później wylądujesz u psychologa jak nie u psychiatry. Nie pracuje tam od dłuższego czasu ale z tego co wiem od koleżanek to jest tam jeszcze gorzej.

roxi

a co tu tak cicho yest i jak wam tam leci laski. kiedyś pracowałam w badura były fajne buty. czensto na weekend pożyczyłem szpilki do klubu albo na sesję zdjęciowa bo była ze mnie modelka. teraz mieszkam w jukej i jestem trenerkom. buty badura to za niskie progi dla mnie trenujem Adele i Nejomi Kambel a czasem też Ksieznom Kejt więc jak bym wyglondala w takich butach?? trochem zapomniałam polski język bo ja tu już być 3 lata ale was pozdrawiam .

Daria
@roxi

Pozdrawiam Pana z WARSZAWY, który uważa ,że każda klientka na niego leci, profesjonalna sprzedaż zastępowana jest przez umizgiwanie się w badziewnej spranej jasnej marynarce , chociaż jest ode mnie pewnie z 20 lat starszy, ciężko się patrzyło na jego tanie pląsy . Na samą myśl,że miałabym podobnie się zachowywać przechodziły mnie dreszcze... a traktowanie klientów? Trzeba się liczyć z tym,że nie każdego stać w Warszawie na badziewne buty za 500 zł, bywają trudni klienci. Sam Palant się chwalił ,że od wejścia wie jaki klient nosi rozmiar, tylko ciekawe czemu musiałyśmy później absolutnie same sobie radzić To co zobaczyłam zniechęca do kontaktu z takimi ludźmi, a co dopiero do pracy razem z nim.Pan z Warszawy niszczy te sklepy i r równa z glebą . Nie polecam pracy w regionie w którym panoszy się ten Pan z Warszawy

Keys

Wiem że salonów w województwie Mazowieckim jest sporo to ciężko będzie komukolwiek taki namierzyć,gdzie ten D skacze . od tego jest przecież email na którego adres można zgłaszać paskudne zachowanie tego kierownika regionalnego z WAwy Kierownikowi regionalnemu z województwa Mazowieckiego słabo zależy na wynikach sprzedażowych raczej kiepsciawo nas kąsa o abstrakcję potencjał i takie bzdety cienki Bolek więc raczej niemożliwe żeby kumał takie zachowanie, czyli obecność raptem 2 pracowników w salonie raczej . Atmosfera w salonie zależy głównie od tego kierownika regionalnego , więc nie można uogólniać, że źle się pracuje we wszystkich salonach bo niefajnie jest w tym jednym, ale dzieje się źle Wszystkie zachowania kierownika regionalnego D.. odbiegające od normy trzeba zgłaszać migiem Bo inaczej nie będzie można zlikwidować problemu bo to słaby jest on Pozdrawiam.

Mjbk

Witam w ptak outlet obsługa dno dwie sprzedawczyni rozmawiały że sobą kazały mi same sobie szukać były opryskliwe i nie grzeczne więcej tam nie wejdę

Tamta

A są jakiekolwiek plusy? W swojej pracy lubiłam tylko dni wolne, choć do końca wolne nie były. Bałam się odebrać telefon od tego regionalnego DJ bo nie wiedziałam, czy dostanę burę, czy ktoś powie, że mam przyjechać do pracy na zastępstwo. Najlepszym momentem był dla mnie ten, w którym "rzuciłam" wypowiedzenie. Zadzwoniłam i poinformowałam, że nie przyjdę - oni mogą zrobić dokładnie tak samo. Robią z dziewczynami, które po prostu się nie podobają. Przez ciągłe stanie i chodzenie po sklepie przez 12 godzin nabawiłam się rwy kulszowej, a przez Pana Dominika zszarganych do granic możliwości nerwów. Żałuję, że dałam się namówić koleżance na pracę w tej firmie, a ten kłamca Dominik obiecał mi kokosy i coś więcej .Zdecydowanie ODRADZAM prace z tym czubkiem. Firma może zła nie jest ale cieńka (usunięte przez administratora) krs to wyrafinowany dupek z dysleksją

Joanna

Pracujesz w Badura Trade? Bardzo chętnie dowiemy się co najbardziej lubisz w swojej pracy. Na jakie warunki zatrudnienia może liczyć pracownik firmy?

Monika P.

witam, jestem klientką badury od kilku lat, nie ukrywam, że produkty tej firmy bardzo mi pasuja, ale to co mnie ostatnio spotkalo przeszlo moje najsmielsze oczekiwania. chodzi o sklep badury w outlet szczecin. nie wiem kto zatrudnil tam "pania" kierownik, ale calkowicie ona nie nadaje sie do tej pracy. jej zachowanie w stosunku do klientow jest tak protekcjonalne i chamskie, ze musialam szybko opuscic ten sklep. niesttey nie pamietam jak ta pani ma na imie. ale kiedy poprosilam zeby sprawdzila czy nie maja rozmiaru butow z dwóch ktore sobie upatrzylam, to z wielkim wyrzutem i bolem to zrobila, i na koniec jeszcze rzucila od niechcenia, ze "nie, nie mamy" i z glupim usmieszkiem odeszla ode mnie. i jeszcze jedno- mam dobry sluch, wiec prosze uwazac co sie mowi jak klient wychodzi- nie jestem chamska i nie wywyzszam sie- tak jak ujela to ta pani. zastanawiam sie nad zgloszeniem tego wyzej.moze jakies szkolenie jej sie przyda z obslugi klienta. szkoda, mialam bardzo dobra opinie o tej firmie, ktora tak latwo popsula jedna osoba.

Żegnam

Czytam również to wszystko i w ogóle nie mogę sie pogodzić i nie jestem w szoku że ludzie szukają anonimowości przy takim kierowniku.Tak proszę powiedz w twarz i od razu stracisz prace ja również miałam okazje pracować z tym panem i to był istny koszmar krzyku nigdy nie było ale mobing na codzień to norma ,nigdy nie uzyskałam żadnej pomocy ani wsparcia moim zdaniem firma będzie wtedy prosperować jeżeli pracownicy będą pracować z uśmiechem i zaangażowaniem nikt nie ma na celu zniszczyć tego pana tylko pisana jest dosłowna prawda co mnie dotknęło z czym nigdy sie sie nie spotkałam Zastanowić sie trzeba co temu człowiekowi tak naprawdę wychodzi ze my wszystkie odchodzimy z tej pracy .Przez chwile nawet pomyślałam ze obiektywna987 to jest on

obiektywna987

Czytam to wszystko i jestem w wielkim szoku, że ludzie mogą tak pogrążać innych. Oczerniają ludzi na forum , ciekawa jestem czy w twarz potrafią powiedzieć coś takiego??? Miałam okazję pracować z kierownikiem regionalnym, o którym tak źle niektórzy piszą i nie mam ŻADNYCH uwag ani zastrzeżeń. Nigdy nie spotkałam się z krzykiem czy jakimkolwiek mobbingiem. Zawsze kiedy potrzebowałam pomocy mogłam liczyć na wsparcie i pomoc. Fakt jest bardzo wymagający, ale od tego są kierownicy, żeby wymagać, aby firma mogła prosperować. Zatem nie wiem kto ma celu "zniszczenie" tego człowieka, bo jest w porządku, a że komuś w pracy nie wyszło, albo nie sprostał wymaganiom firmy to niech poszuka innej pracy i odpuści sobie zbędne komentarze i psucie reputacji innym.

Pierwsza dama

Jestem kierowniczką z Wawy i nie wierzę,że w jakimś salonie trzeba się prosić o wyjście do toalety!!albo o przerwę. Wiem,że osoby które takie bzdury piszą nie maja własnego życia prywatnego tylko wypisują bzdury. Nie wolno oczerniać ludzi na forach !!!Gdzie macie swoją klasę??Nie wy po prostu jej nie macie.Weźcie sie do roboty a nie facetowi psujecie reputację jak jest w porządku!!!i innym kierownikom!! Dajcie spokój!jak tak można.??!!fujjj brzydzę się takimi ludźmi co tylko innych opisują a na siebie popatrzcie Panie idealne!!!

@Pierwsza dama

Też tak uważam. Niektórym po prostu brak klasy i kultury. Oczerniają innych, bo czują się bez karnie w internecie. Żałosne. Regionalny jest w porządku.

Niunia

Pracowalam Kilka lat na stanowisku kierownika w Badura(WAWA) wiele opisow jak najbardziej sie zgadza ale nie chce tu ani bronic tego typka z pod ciemnej gwiazdy regionalnego z Warszawy ani jego pracodawcy ani negowac tego co sie działo i dzieje bo to trwa , ta farsa Teraz typek jest wystraszony to i klamkuje sie pewnie i broni w wpisach na jego temat,to jak nas mamił straszył wykożystwał przez swoją pozycje to dramat Pisze gdyz chetnie pomoge tym ktorzy maja jakies pytania, rozmowa kwalifikacyjna, afery imprezy z panem z Warszawy problemy itd., znam te tematyod podszewki takze mysle ze moge cos dopomóc piszcie na link Asia.wawa.com

Że chce się komuś pisać takie bzdury. Pracuję co prawda w innym mieście ale w tym samym regionie. Kierownik jest wymagający ale nie straszy nikogo ani nie imprezuje z pracownikami. Jest wymagający i dość poważny to fakt, ale jaki ma być? Przynajmniej jest kierownikiem na którego można liczyć w pracy, zawsze ma czas by pomóc/wytłumaczyć jeśli trzeba, więc nie wiem dlaczego ktoś tak oczernia.

Miła

witamy wszystkich.jestesmy pracownikami badury w w-wie.chcielismy powiedziec wszystkim,ze tam nie jest tak slodko jak niektorzy mysla.panuje tam bardzo zla atmosfera miedzy panem kierownikiem z Warszawy heh dane osobowe usunięte przez moderatora a pracownikami ,ktory jest strasznie zadufaną wredną i siejącą damsko męskie sex intrygi osoba,wprowadza strasznie niemila i niesmaczna sytuacje w pracy ...o wszystko trzeba sie prosic o toalete,przerwy w pracy juz nie wspominajac o grafikach pracy z dnia na dzien...ludzie sie tutaj zwalniaja sami bo nie chca pracowac w chorej sytuacji i atmosferze nakłaniani do robienia dziwnych zeczy a co niektorzy sa zwalniani poniewaz sa niewygodni dla pana kierownika regionalnego z Warszawy bo nie dają d..y,a jesli chodzi o wynagrodzenie pracownikow tj..tak,ze sami naprawde nie wiemy na jakiej podstwie jest naliczana prowizja itd..bo pan kierownik regionalny z Warszawy nie odpowiada na takie pytania konkretnie. tylko zbywa ludzi...uważamy,ze poprostu ta prowizja i premia ktora nam sie nalezy za b.ciezka prace jest nienaliczana tak jak powinna byc...nieraz tak bywalo,,ze prowizja jest nienaliczana pod koniec m-ca bo p.kierownik regionalny tak nakazal ...pozdrawiamy pracownicy....zwolnić tego typa natychmiast co w-awką pseudo zarządza bawiąc sie z kierowniczkami na wygibach i mamiąc ich i strasząc zwolnieniami jak ma doła psychicznego .Piszcie kobitki co was spotkało

Pierwsza dama
@Miła

Ty czego ludzi oczerniasz??? ja to zgłoszę i zobaczymy czy taka odważna będziesz na policji!!

Oszukana

Ludzie trzymajcie sie z daleka od tej firmy ten człowiek psuje i niszczy wszystko.Co dzień wysyłał nam jakieś maile z których nic kompletnie nie rozumialysmy później telefony między sklepami o co w tym chodzi i szukanie pomocy w salonach bo on nigdy nam nie pomaga chyba sam nie wie o co mu chodzi.Odradzam i przestrzegam przed nim byłam sprzedawcą przez rok i zrezygnowałam z tej pracy tylko przez tego okropnego człowieka.Nigdy ze mną nie rozmawiał nie chwalił nie pomagał nie wspierał zawsze na wizycie miał minę na kwintę i brak wsparcia i ludzkiego podejścia jakieś dziwne podejście do nas Nie wiem czy właściciele firmy wiedza jaki to okropny człowiek ale chyba nadaje sie tylko do wysyłania dziesiątek niezrozumiałych maili a ja wolałam normalnie sprzedawać być doceniona a nie stresować sie czytając te bzdury w mailach nie wiedząc jak na nie odpisać aby jaśniepana nie urazić Do tego te dziwne relacje jakie miał z moim kierownikiem to był temat tabu w naszym sklepie.w końcu uwolnilam sie od tego całkiem niedawno i chce o tym zapomnieć to była trauma dramat i ciągły stres .

Zostaw merytoryczną opinię o Badura Trade Sp.K. - Toruń

• Jak się pracuje w Badura Trade Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Badura Trade Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Badura Trade Sp.K.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Badura Trade Sp.K.?

Kandydaci do pracy w Badura Trade Sp.K. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Badura Trade Sp.K.