Opinie o Badura Trade Sp.K. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Badura Trade Sp.K.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Badura Trade Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Badura Trade Sp.K. w Toruń

smutna prawda

To jest smutna prawda dzieje sie źle .każdemu zależy na pracy apropo skladek to pewnie die jesxcze nie rozlicxylas z pita to bys zobaczyla ile odprowadzaja za Ciebie .checi do pracy były a niska premia nie zmobilizuje nikogo odwroci sie z nawiazka.przykro mi pisac bo kilka lat dobrych przepracowslam i niestety czas sie rozstac.musze utrzymać dzieci a zaczyna brakowac navpodstswowe sprawy.Dziekuje wszystkim pracownikom za współprace zycze wytrwalosci lza mi sie w oku kreci moze nadejda dls Was dobre czasy .szkoda ze pracodawcy zapominaja ze to dzieki nam wszystko sie kreci.odejda nsjlepsi ale jak to ktis powiedzial nie ms ludzi niezastzpionych.

Kaxi

Wawa sklepy

wawa

Widzialyscie kwoty premii na marzec chyba ją pogieło. Sama se rób kolejny miesiąc za zarmo. Co się dzieje z tą firmą. Testują wytrzymałość pracowników.Potrafi regionalna zmotywować na sezon bardzo, tak jak nas motywuje takie wyniki będą w marcu zobaczycie!!! mało dałaś to i mało damy może się oczka otworzą.!!!

pierwsza dama
@wawa

Czy tylko narzekać umiesz??że mała premia?? a przeliczyłaś ile ten pracodawca musi składek od Ciebie odprowadzić??Jak Ci się nie podoba to odejdź i nie narzekaj ,bo tu pracują tez osoby, które pracują i cieszą sie z każdego grosza-maja kredyty ,rodzinę i chęci do pracy:-)

???

Dokładnie pani regionalna ma wszystko w d... e prosimy o towar bo brakuje rozmiarów i nie reaguje!!Dział co ma towarować olewa temat. Nie chce się już pisać i prosić o rozmiary bo nikt nie reaguje cały czas wysyłki i odsylki bez sensu to samo co tydzień.Maile beznadziejna Kate teraz każe do jakiejs Wanowskiej posylac kto to jest!!!!!!!! co to za cyrk Kate odpisuje ze wszystko źle na sklepie a wcześniej niczym sie nie interesowała.

Doradca Klienta

Rekruter okazał się być kierownikiem regionalnym, który po prostu mówił, jakby miał za chwilę umrzeć.

Pytania typu; jak wyobrażam sobie obsługę klienta w salonie Badura. Każde pytanie odnosiło się do SALONU BADURA. Warto wspomnieć na rozmowie, jeśli pracownik pyta, że umowy dostanie dwie i wcale nie 1500 na umowę o pracę. Wg. mnie słabo przygotowany regionalny, który zupełnie nie słuchał co rekrutowany ma mu do powiedzenia.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy ELEKTRYK , ELEKTROMONTER , MONTER
Usługi Ogólnobudowlane Adam Zaremba
?

witam,obiektywnie ujmując prace w tej firmie- istny cyrk na kółkach.regionalny zapatrzony w siebie,brak wsparcia,zgłaszany problem zamiatany pod dywan.e-maile bez sensu,byle by tylko odciągać cie od obsługi klienta a chyba chodzi o to by sprzedać i zarobić. premii brak bo plany sprzedażowy wzięty z kosmosu. ogólnie rzecz biorąc,odradzam prace w tej firmie:(

nelson

Hej, kochani powiedzcie jakie pytania zadają na rozmowie kwalifikacyjnej do Badury? Widze ze macie złe opinie, może ktoś jest z Lublina i może powiedziec cos wiecej? Licze na was kochani :)

zmiany i efektów brak (:

Witam wszystkich, bardzo mnie interesuje to, co piszecie, bo sama chciałam aplikować na stanowisko kierownicze. Moja kuzynka pracuje w tej firmie w Warszawie i niestety nie trafiła na dobrego przełożonego.(usunięte przez administratora) Ale dziwi mnie dlaczego tyle mądrych głów nie skupia się na tym, co trzeba, tylko sztucznie szuka tam, gdzie nie powinni. Ja dałam sobie spokój, na razie nie aplikuję, ale nie ukrywam, że szkoda, że polskie firmy tak traktują ludzi... pozdrawiam, dj

nowa

Masz racje jak cos jest zle to zawsze regionalna kaze sie tlumaczyc innym oby tylko nikt sie nie dowidzial ze to ona popelnila bląd.zamiata pod dywan a ty bogu ducha winien masz się tlumaczyć!

iDlatego

Właśnie dlatego tacy ludzie - Dobry Pracowniku - jak Ty i inni, którzy już nie pracują z biegiem czasu dochodzą do wniosku, że to nie jest praca dla nich. Polskie to w tej firmie jest tylko nieumiejętne zarządzanie (wg mnie to jest powód upadku wielu firm, które mogłyby istnieć, gdyby odpowiednio nimi pokierować). Jest w likwidacji, bo inne składki się odprowadza, inaczej opodatkowana jest Twoja "śmieszna premia brutto", umowa o pracę jest po to, by "zatrzymać ją/jego, jak jest dobra/dobry". Co do socjalu - to chyba stary problem i nie ma co do tego wracać. A o pracowników nie ma sensu dbać, nie ma sensu w nich inwestować, bo jak mówi stare przysłowie: nie ma ludzi niezastąpionych. :) Także nie przejmuj się, spokojnie czegoś szukaj, nikt o Ciebie nie zawalczy. Chyba, że jesteś regionalną, która ogarnia 13 salonów za "grosze", wtedy możesz być o siebie spokojna, nie opłaca się szukać kogoś innego, a to, że generujesz spadek w regionie, to przecież nie Twoja wina, bo co masz zrobić? Masz plecy - śpisz spokojnie :) Pozdrawiam, Ela.

dobrypracownik

Postaram się jak najobiektywniej opisać pracę w Badurze. Pracowałam już w różnych firmach, więc mogę uczciwie powiedzieć, że mam doświadczenie z pracodawcami. Nie polecam pracy w tej firmie. Chyba, że na chwilę, z braku innych opcji. Od czego zacząć. Zarobki- minimalna krajowa + premie. Jak wyglądają premie? A no tak, że plan do wypracowania jest specjalnie zawyżany, żeby nie dostać całej możliwej premii. Premia? najwięcej 300zł.Polska Firma z tak długim stażem niestety nie dba w ogóle o pracowników. Ktoś pisał o jednej paczce na święta rok wcześniej-to śmieszne, ale prawdziwe. Rok następny- żadnej paczki. Wymagań mają co raz więcej, nie oferując NIC więcej. Zatrudnia Cię firma w likwidacji. Nie wszycy mają umowy o pracę, są też zlecenia ze śmieszną stawką. Logistyka jest po prostu żałosna. Przesunięcia towaru przed zamknięciem sklepu, cała masa obowiązków. Za wszystko jesteś odpowiedzialna/y. Ankiety i raporty, które tak naprawdę nie mają niczego zmienić, mają jedynie być statystyką dla "Prezesa". Szkoleń w zasadzie żadnych nie ma. Nie ma po co przekazywać swych uwag regionalnemu, bo i tak nikt tego nie uwzględni. Naprawdę, nie dbają o swych dobrych pracowników, więc nie pozostaje nic innego jak się zwolnić.

zwalniajaca

Witam Wszystkich, ja niebawem się zwalniam i nie ukrywam, że ta praca to największy błąd jaki popełniłam. To, co robią Prezesi przez ręce regionalnych nie mieści się w głowie. Moja rada - odchodźcie czym prędzej!!! Nie ma sensu się tu męczyć, a firma schodzi na psy coraz bardziej. Albo upadną albo zamęczą psychicznie tym swoim "spadkiem" Bogu ducha winnych pracowników. Pozdrawiam, O.

MRÓWKA - TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ Z TĄ BAJKĄ O PRACOWITEJ MRÓWCE. TAK FUNKCJONUJE TA FIRMA, TAK SIĘ W NIEJ TRAKTUJE LUDZI, ZWALNIA SIĘ TYCH PRACOWITYCH A CHAMY ZOSTAJĄ I RZĄDZĄ DALEJ...... TYLKO, CZY ONI ZROZUMIEJĄ TEN MORAŁ KTÓRY WYPŁYWA Z BAJKI???? SZCZERZE WĄTPIE, GDYŻ ZAŚLEPIONE TWARZE WŁADZ - KTÓRE MAJĄ ZWIĄZANE RĘCE CO JEST OGROMNYM PARADOSKEM - SPRAWIA, ŻE FIRMA LECI NA DNO. TRZEBA TO W KONCU POWIEDZIEĆ I SIĘ DO TEGO PRZYZNAĆ. REGIONALNI NIEEEEE DOOOO RUUUSZEEENIAAAAAA, A W GŁOWIE MAJĄ SIANO. ZERO WYKSZTAŁCENIA W KIERUNKU ZARZĄDZANIA, ALE RZĄDZĄ, ZERO PODEJSCIA DO LUDZI, ALE ZWRACAJĄ UWAGĘ, ZERO TAKTU W SPRZEDAŻY, ALE NACHALNIE PRÓBUJĄ SPRZEDAĆ BUTY, CO IM NIE WYCHODZI, ZERO POJĘCIA O POTRZEBACH PERSONELU, ALE WYMAGANIA OGROMNE.... PRZEZ TE WSZYSTKIE NIEDOPATRZENIA I GŁUUPIEEEEEEE POWTARZAM GŁUPIE PODEJMOWANIE DECYZJI I ZATRUDNIENIU REGIONALNYCH, KOLEJNYCH DYREKTORÓW, KOLEJNYCH KIEROWNIKÓW DS. ALOKACJI TOWARU ITP. FIRMA TRACI OGOMNE PIENIADZE I OGROMNIE DUZO CZASU. MADROŚCI BARAKUJE OJ BRAKUJE.....

mrówka

Szkoda, że nikt z Wadowic nie zabiera głosu. Bałagan, który jest w siedzibie przenosi się niestety na salony. Szkoda, że Zarząd nie bazuje na wiedzy i doświadczeniu starych pracowników. Proponuje lekturę z zarządzania: "Odwrócona piramida, czyli historia o mrówce" póki jeszcze nie jest za późno... https://strefamanagera.wordpress.com/2012/10/14/odwrocona-piramida-czyli-historia-o-mrowce/

tylkoNIEbadura

Zanim pójdziesz na rozmowę o pracę w tej firmie, odpowiedz sobie na dwa pytania: 1. Czy mam na tyle siły, żeby: przetrwać niekompetencję RKS, krzyk niezadowolonych klientów przy ladzie a przy tym brak pomocy od regionalnego/ regionalnej,nacisk na sprzedaż - biorąc pod uwagę np. kolekcję z tego sezonu, 2. Czy nie stać Cię na znalezienie LEPSZEGO miejsca zatrudnienia? Jeśli na pierwsze pytanie odpowiesz w całości i zdecydowanie - TAK, a na drugie pokornie - NIE, to nawet masz szanse na bycie regionalną w tej firmie, więc powoooodzeeeeniaaaa :D:D

roxi

pracowalam w badura, to co pirzecie to som bzdury jakies, malam umowe o prace ale bez pieczatek, gdy by nie to ze dostalam sie do modelingu pewnie bym zostala regionalnom, mowiom o mnie druga anja rubik albo biala osi, wiecie ta z top model. robie teraz kariere, ale milo wspominam tom prace, kolezanki mi mowia roxi pasowalas do tego sklepu i chyba majom racje. nie prawda ze nie bylo paczek na swienta my dostalysmy herbate lipton i tam w srodku bylo 25 paczek , dla kazdej po 5. ogolnie to sie dziwie tym co narzekaja tak tutaj na ta firme, w polsce jest bieda a wam sie nie che pracowac, nie kazdy moze byc modelkom wiec trzeba sie cieszyc tym co sie ma .

P.
@roxi

Roxi, weź się w końcu ogarnij i użyj słownika :) Jeden wielki stek bzdur i kłamstw! Kto by chciał zatrudnić taką analfabetkę?? Jeszcze na regionalną?? Haha, uśmiałam się ponownie czytając Twoje wypociny :) P.S. Prezent na Święta? Dla Ciebie chyba słownik! ;)

@P.

Witam, pracuje w tej firmie od niedawna, nie polecam. Firma w ogóle nie szanuje swoich pracowników, oczekują dużo a nie dają od siebie nic... Tylko sprzedawać żeby prezes miał dużo kasy, aż mu się (usunięte przez administratora).

znana
@Kasia

A ile trwa dniowka? czy caly dzien czy w salonach obowiazuja polowki, moze mnie ktos oswiecic?

Certa
@znana

Lepiej zaniesc cv osobiscie czy wyslac droga mailowa? Jest jakas roznica..

cargo
@Certa

zawsze lepiej jest zaniesc niz wysylac. przynajmniej bardziej widac, ze ci zalezy

Misia
@znana

czasami robisz po 12 godzin a nawet i więcej bo zliczając że musisz przyjśc pół godziny szybciej, żeby zrobić wszystko z dnia poprzedniego, bo zaczynając od 10 nie możesz tego zrobić podczas pracy, to jeszcze potem po zamknięciu zostajesz pół godziny bo musisz zakonczyć dzien i posprzątać. Praca w badurze jest okropna. Jak zostajesz nadgodziny bo np jest szybka akcja zmiany cenówek i siedzisz do 12 w nocy to możesz sobie odebrać te nadgodziny tylko i wyłącznie wtedy kiedy pasuje to kierownictwu, a nie wtedy kiedy ty chcesz i potrzebujesz, idziesz im na ręke, ale oni Tobie już nie no taka lekka paranoja nie dośc że siedzisz 12 godzin w sklepie ( ba siedzisz chyba za dużo powiedziane raczej stoisz i to na bacznośc bo inaczej zaraz przychodzi meil od głownego kierownika, że ta i ta osoba źle stoi) to jeszcze musisz potem po godzinach zostać bo tysiące butów jest na przecenie. Parodia pracowałam w innym obuwniczym też sieciówka i o wiele lepsze warunki pracy.

kasia

a co do likwidacji - jeszcze troche i naprawde bedzie jedna wieeelka wyprzedaaz, bo jedna wieeelkaaa likwidacjaaa :) dobrze, ze ktos wie, ze juz sie powoli sam likwiduje swoimi super hiper odpowiedzialnymi decyzjami. podstawa firmy to jej ludzie - ta firma nie ma podstawy. swiat sie skonczy a oni jeszcze nie zobacza piet RYŁKO, a tak bardzo chca ich dogonic. :( hahahahhhhhhhhaaaa!

Zostaw merytoryczną opinię o Badura Trade Sp.K. - Toruń

• Jak się pracuje w Badura Trade Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Badura Trade Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Badura Trade Sp.K.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Badura Trade Sp.K.?

Kandydaci do pracy w Badura Trade Sp.K. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Badura Trade Sp.K.