Opinie o Badura Trade Sp.K. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Badura Trade Sp.K.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Badura Trade Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Badura Trade Sp.K. w Toruń

Zlota

Dziękujemy za służbowe buty! :)

jakdobrze

Praca w Badurze to jedno z moich najgorszych doświadczeń. Wyzysk, ciągłe pretensje, niezbyt lotna kierowniczka, przenoszenie pudeł, podawanie ludziom butów, szukanie pudełek z butami w magazynie, gdzie jest syf i nie da się nic znaleźć. Ponadto zamykanie dnia, liczenie kasy, sprawdzanie dostaw, reklamacje itd. Można wymieniać bez końca. Nie ma co się oszukiwać, pracują tam najbardziej zawistne i zakompleksione dziewczyny, jakie można spotkać. Ale cóż, praca zawsze znajdzie się lepsza, dla kogoś, kto nią zasługuje. Pozdrawiam wszystkie ex pracownice, oby Wam się wiodło.

roxi

no jasne ze w badura mozna zarobic.bylam najlpsza w sprzedazy ,caly sklep funkcjonowal i bral premie przezemmnie bo tak dobrze sprzedawalam.odeszlam bo zostalam modelkom.teraz mam cale szafy butow badura na pokazy som bardzo ladne i wygodne wiec nie dziw ze sie spzedajom dobze.

dove

Ja mam spokojnie do 4tyś jako kiero , mój zespół 2tyś na każdą z lasek bez przemęczania się.Ale pracujemy w niezłej galerii mamy sporo klientów więc czeszemy kasę niezłą.Zarobki super , każdemu życzę takiej kasy i to w takiej firmie jak Badura , najlepsza z firm w jakiej pracowałam i pracuję dalej, Polecam Natalia

kiki
@dove

Dove! takie kity to pociskaj dzieciom a nie tu na forum kierownik 4 tyś!!!! z ledwościa 1800 zł a sprzedawcy 1280 zł i po co tak kłamać??? masakra!

Doradca Klienta

Rekruter okazał się być kierownikiem regionalnym, który po prostu mówił, jakby miał za chwilę umrzeć.

Pytania typu; jak wyobrażam sobie obsługę klienta w salonie Badura. Każde pytanie odnosiło się do SALONU BADURA. Warto wspomnieć na rozmowie, jeśli pracownik pyta, że umowy dostanie dwie i wcale nie 1500 na umowę o pracę. Wg. mnie słabo przygotowany regionalny, który zupełnie nie słuchał co rekrutowany ma mu do powiedzenia.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy

mars

twix

duplo

Nicole

Doskonałe zarobki? Mowa tu o tych dwóch śmiesznych umowach z czego jedna jest śmieciowa? Niezłe kity wciskają na tych rozmowach. Jak doskonałym zarobkiem można nazwać najniższą krajową?

ania

ci regionalni co się wypowiadają pod pseudonimami powyżej to mają wyobraźnię!! :)) "szkolenia, super atmosfera, zarobki doskonałe" - człowieku nie ośmieszaj się! Poważnie!

clarks

Cześć,byłam dzisiaj na rozmowie o pracę na stanowisko sprzedawcy , faktycznie mają niezły zestaw pytań rekrutacyjnych , przygotowani są perfekcyjnie , na szczęście mam doświadczenie w butach i mam nadzieję że Pani do mnie oddzwoni tak jak mówiła na spotkaniu,kurde szkoda by było nie dostać tej pracy, proponują szkolenia, podobno super atmosfera i zarobki doskonałe.Czekam na telefon. Trzymajcie kciuki mam nadzieję że dostanę tą pracę.

ecco

Hejka, dokładnie tak jest,sporo ofert w tym firma Badura, ja właśnie tam znalazłam pracę w jednym z salonów Badury.Na moim przykładzie mogę powiedzieć że ciężko było przejść proces rekrutacji, testy i pytania były bardzo trudne na stanowisko kierownika, ale udało mi się i dostałam tę pracę.Rekruter miał taką wiedzę że psychologicznie wszystko wyczytał z rozmowy zemną, byłam w szoku.Cieszę się że pracuję w Badurze, polecam ale tylko ludziom z doświadczeniem w tej branży , reszta nie ma szans.

antypryszczula
@ecco

szkoda, że nie robią badań strikte dermatologicznych zamiast tych psychologicznych hahahaah o których fantazjujesz.nasza kierowniczka, mówimy na nią pryszczaty ryj pokryta jest wypryskami do tego stopnia, ze jest nam niedobrze gdy mamy zjesc sniadanie w jej pobliżu.no chyba ze ma tak wielki mózg i jego nadmiar szuka mozliwosci wydostania sie na zewnatrz przez te syfy wlasnie.aczkolwiek nie sadze jest glupsza od butów które sprzedajemy.dramat i zal jak ta cala firma a taka kierowniczka to prawdziwy skarb i wizytówka salonu

ciekawa
@ecco

ecco a mogłabyś podesłać mi na @ jakie mięli pytania na kierownika? Jeśli możesz to bardzo proszę 12end12@wp.pl

ryłko

tragizm w każdej postaci. od produktu(usunięte przez administratora):P do obsługi w sklepach,która pracuje w warunkach chorych.odgórnie mobbing tam pada jak deszcz ,pracowałam pól roku ... pół roku niemiłych doświadczenien zamiast nauki czegoś nowego.praca dla ludzi którzy chcą się uwsteczniać nie rozwijać .

kazar

polecam.plany realne, jakość butów rewelacyjna , atmosfera super, liczą się wskaźniki ,czym lepsze tym większa premia dla nas i łatwiej czynsz opłacić w galeriach!!! klienci chętnie przychodzą do naszego sklepu bo obsługa jest profesjonalna wyszkolona i co najważniejsze firma nie znosi nachalności w obsłudze czego nas na szkoleniach uczą.Pan Dominik przełożony na piątkę, wymagający surowy konkretny pomocny,zarabia i daje zarobić aż miło

wojas

hahaha! Mega trafne podsumowanie bata!! :)) Konwersja i szanowny pan pożal się Boże prezes D. - słowa klucze tej firmy. ŻAL!

reee

chodzisz"JUSZ" 10 lat :-DDDDDDDDDDDDD dramat

Katarzyna

Naucz się najpierw bezbłędnie pisać, bo aż oczy bolą.

roxi

pracowalam tam.bylam jwdna z lepszych w zespole.ach te wzkazniki chcieli wysokie ale ja i moje dzieczyny bylysmy najlepsze w galerji o ile nie w polsce.czytam i otrzom nie wierze same klamstwa tu.o tych reklamacjach i zlej jakosci.mam biale szpilki z badura i chodze e nich 10 lat jusz nic sie w nie nie stalo.bylam tez w nich na kilku pokazach a one dalej jak by z pudelka wyciagniete i pachnom skorka.

Zostaw merytoryczną opinię o Badura Trade Sp.K. - Toruń

• Jak się pracuje w Badura Trade Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Badura Trade Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Badura Trade Sp.K.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Badura Trade Sp.K.?

Kandydaci do pracy w Badura Trade Sp.K. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Badura Trade Sp.K.