Opinie o Badura Trade Sp.K. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Badura Trade Sp.K.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Badura Trade Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Badura Trade Sp.K. w Toruń

Korsarka

oczywiście, w końcu trzeba wiedzieć idąc na dane stanowisko do pracy na co tak naprawdę można liczyć.

minionek

czy wy chodzicie po salonach czy na necie znajdujecie oferty pracy, jak tak to gdzie?

Kasza

jesli oferta jest nadal zamieszczona to jest jeszcze pewnie aktualna musisz próbować.

isis

bylam na rozmowie , szukają na cały etat niestety nie dam rady pogodzić ze studiami pracy szkoda musiałam zrezygnować

Doradca Klienta

Rekruter okazał się być kierownikiem regionalnym, który po prostu mówił, jakby miał za chwilę umrzeć.

Pytania typu; jak wyobrażam sobie obsługę klienta w salonie Badura. Każde pytanie odnosiło się do SALONU BADURA. Warto wspomnieć na rozmowie, jeśli pracownik pyta, że umowy dostanie dwie i wcale nie 1500 na umowę o pracę. Wg. mnie słabo przygotowany regionalny, który zupełnie nie słuchał co rekrutowany ma mu do powiedzenia.

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy ELEKTRYK , ELEKTROMONTER , MONTER
Usługi Ogólnobudowlane Adam Zaremba
Pantera

Dokładnie Badura to bardzo dobra marka trzeba mieć kulturę osobista na bardzo wysokim poziomie i wiedzę na temat tego co sie poleca okres próby to standard w renomowanych sieciówkach zawsze tak było ale szybko zleci i umowa na czas nieokreślony będzie

Zula

szukają na cały etat dowiedziałam sie bo dzisiaj byłam złożyć podanie i zapytałam w salonie

Matrioszka

A wiadomo czy na hale w Wadowicach przyjmują.Mialo coś być ale ofert nie widzę żadnych

ona

Tak. Okres co 28 lub 31 dni. To zalezy od Ciebie:)

pacia

czy jak zacznę prace będę maiala jakiś okres próbny

Kemot

Czasem pracuje sie po 12h ,ale pózniej z tego co sie orientuje jest dzień wolny Elastyczne godziny to mi pasuje

Ainaw

Która aplikowala do KC poszukują na cały czy pół etatu?

Hola

Zadzwonili do mnie z salonu i w poniedziałek idę na rozmowę :):):)

ole

Rykoszety trafia w regionalnych ktorzy juz ryja pod nowym dyrektorem. Pan dom... mial swoja szanse i sie nie sorawdzil jakos. Was tez Pan W zamieni na lepszy....model.:)

Koza

Chce zmienić prace, ostatnio widziałam ze kogoś szukają do mojego miasta w Badura .czy są elastyczne godziny rozmowę łatwo przejść chyba sie zdecyduje.

Lila91

jak wyglądało wasze przygotowanie na rozmowę rekrutacyjna?wczoraj do mnie zadzwonili i zaprosili.to moja pierwsza rozmowa to tak szczerze nie wiem czego sie spodziewać.prrzygotowac sie jakoś?ubiore sie ładnie to wiem.

Brać

Sezon na łowy rozpoczęty kilka śmiesznych okazów już odstrzelone i wystrzelone w kosmos.Oby myśliwi tylko nie dostali rykoszetem heh bo kariera jak szybko powstała tak szybko upadnie. Pani Porażka dzisia dostała w łepek jak sie cieszę była tragiczna należał sie ten odstrzał chorego osobnika.

Agnieszka

To w końcu prawda ze na produkcje bedą nowe przyjęcia, czy plotka zasiana coś wiadomo w temacie??

Maja

Są prowadzone jakieś rekrutacje do Torunia?Jakiś czas temu widziałam ogłoszenie i nie wiem czy dalej jest aktualne

Zdatna

Hej Orientujecie sie czy dalej w KC kogoś potrzebują ? szukam pracy bo na wykładach luźniej sie zrobiło i teraz dodatkowo mogę inne zajęcie robić

Sarenka

Czy można sie załapać na jakiąś prace sezonową na wakacje ? troszkę czasu do czerwca zostało ,zależy mi na tym aby zarobić w przerwie od uczelni.

Zostaw merytoryczną opinię o Badura Trade Sp.K. - Toruń

• Jak się pracuje w Badura Trade Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Badura Trade Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Badura Trade Sp.K.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Badura Trade Sp.K.?

Kandydaci do pracy w Badura Trade Sp.K. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Badura Trade Sp.K.