Opinie o Badura Trade Sp.K. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Badura Trade Sp.K.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Badura Trade Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Badura Trade Sp.K. w Toruń

Joanna

Po rozmowie rekrutacyjnej odpisano mi ze wybrano innego kandydata na to stanowisko,ale ze dziękują za poświęcony czas.To wielki plus dla firmy i profesjonalizm osoby prowadzącej nabór.Licze ze może sie odezwa bo w mejlu było napisane ze zostawia sobie cv z racji doświadczenia i wysokich kompetencji.szkoda ze nie przyjęli :((((( Aśka.

Syrenka

O ile mi wiadomo szukają kogoś na pół etatu ja spróbuje

Lanserka

Hej.Wlasnie chce aplikować na stanowisko sprzedawcy do Warszawy.Warto?(usunięte przez administratora)Nie chcę pakować się jak tak to wygląda.

bet
@Lanserka

(usunięte przez administratora)Ja radzę, żebyś poszukała sobie normalnej pracy - Badura to tragedia.

Tesla

Skoro piszą o doświadczeniu to raczej zależy im właśnie na takich osobach, ale nie łam się jak zaprosza na rozmowę to idź śmiało , rozmowa o prace fakt łatwa u nich nie jest 1,5h maglowania i testów ale jak sie czujesz na siłach to próbuj:))

Doradca Klienta

Rekruter okazał się być kierownikiem regionalnym, który po prostu mówił, jakby miał za chwilę umrzeć.

Pytania typu; jak wyobrażam sobie obsługę klienta w salonie Badura. Każde pytanie odnosiło się do SALONU BADURA. Warto wspomnieć na rozmowie, jeśli pracownik pyta, że umowy dostanie dwie i wcale nie 1500 na umowę o pracę. Wg. mnie słabo przygotowany regionalny, który zupełnie nie słuchał co rekrutowany ma mu do powiedzenia.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy ELEKTRYK , ELEKTROMONTER , MONTER
Usługi Ogólnobudowlane Adam Zaremba
Kornik

Wszyscy piszecie na temat stanowiska sprzedawcy lub robotnika produkcji , mnie natomiast interesuje kierownik sklepu widziałam ze szukają teraz kogoś w wlkp wymagają aż 2 letniego doświadczenia , może ktoś wie czy z krótszym doswiadczniem mam chociaż nikłe szanse , tak mi zależy!

Kolorowa

Krótkie pytanie jak wyglada wasze przygotowanie do rozmowy o prace? Chce wysłać pilnie życiorys i nie wiem co mnie może spotkać na spotkaniu .

Renata

Odwiedziłam w dniu dzisiejszym jeden z salonów marki Badura Trade nastawiona na miłe wspomnienia z poprzedniej wizyty dwa lata temu, gdzie zakupiłam buty i torebkę po fantastycznej obsłudze z zachęceniem do zakupu przez panią taka szatynka wysoka jak dobrze pamietam ,w dniu dzisiejszym udałam sie po następny zakup na wiosnę i aż miło było wracać do tego sklepu obsługa miła, tak biegała proponowała nadskakiwała kobietka z obuwiem ze kupiłam po namowie i jeszcze jakiś płyn do pryskania dodała aż miło polecić taki sklep rodzinie o znajomym Stała Klientka Renata

Graża

A ktoś może wie czy jest jakaś rekrutacja na Śląsku?interesuja mnie salony w okolicach Gliwic itp na szczęście nie mam problemu z dojazdem wiec w zasadzie dowolna lokalizacja będzie dla mnie ok.

Graża

Marcysia

Podejdź do salonu w twoim miescie i spytaj czy teraz kogoś potrzebują czy nie .zostawisz w razie wu swoje cv i jak ktoś będzie potrzebował to do ciebie może dodzwonią, ja tak zrobiłam i mam prace :):):):):)

Nati

Jako studentka I roku mam szanse na zatrudnienie?studiuje zaocznie wiec fajnie by było sie w tygodniu do pracy załapać.Bylam na kilku salonach i fajnie tam podobało mi się.

Karol

Ja bez całe dwa dni szukał w komputerze i ani oferty jedny od badury było podejdę chyba pytać tak jak ty Krysia bo roboty znaleść nie mogę.

Krysia

A nie będę czekała pojadę złoże podanie może mnie przyjmą.Kto pyta nie błądźi.Do odważnych świat należy.Podobno duże zmiany są na fabryce to i nowe miejsca pracy powinni mieć

noe

Vizuala wyrzucili. To sie bedzie teraz dzialo;)

Krysia

Czy pojawiły sie jakieś nowe ofert pracy na produkcje w Wadowicach bardzo zależy mi na pracy u was bo niby miały być a cisza w temacie.

Janusz

Kiedy bedą przyjęcia na produkcje? Zależy mi na pracy.Czy w ogóle jakieś bywają. Jasiu.

tommy

Dokładnie izak,szukam ofert pracy u nich ale mało się ogłaszają szkoda bo chętnie bym spróbowała , krucho o prace w moim mieście ,a firma wydaje się bardzo fajna.No nic będę śledziła oferty, a może prześle cv do centrali Antonina

Tika
@tommy

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła normalnie nie ma co sie martwić.Rzeczywiscie można liczyć na stabilne zatrudnienie.Jest umowa o prace , a także można liczyć na odpowiednie premie.Jak nie masz daleko do tej galerii może wypadałoby sie przejść i zapytać o konkrety.

kaska

Co innego być klientem, jeśli zostawiasz hajs w firmie, jesteś zawsze mile widziany. Jakość butów to nie jakość systemu jaki tam króluje... System wygląda tak, że regionalni, choćby nie robili nic, nie są do ruszenia, bo cytując kogoś "wyżej": nikt inny nie pracowałby za takie pieniądze mając tyle sklepów :) więc im się nie opłaca ich zwolnić. Na pewno przez firmę przewinęli się pracownicy z potencjałem, którzy mają szansę rozwinąć skrzydła gdzieś indziej. Nie ma sensu pracować w Badurze, bo oprócz marzeń o jakości Ryłko, nie ma tam nic, co mogłoby przynieść satysfakcję. Daję słowo, że pani prezesowa wie o tym wszystkim, zwyczajnie nie opłaca jej się nic z tym robić. Kto ma kupić, kupi, kto nie, to na pewno obsługa nie zachęca (bo nie ma wystarczającej motywacji), przynajmniej w niektórych większych miastach. U mnie zaraz będzie 3 lata jak odeszłam i mimo wielu osób, które w tym czasie przewinęły się przez firmę na "wysokich" stanowiskach, nic nie zmieniło się na lepsze. I nie wierzę, że się zmieni. Polecam pracę w Ryłko, trzeci rok tam jestem i jest naprawdę ok :)

hmm?

Czemu Pan Prezes z małżonka nie wyciagna wniosków z tych komentarzy/opini,przeciez one z kosmosu sie niebiora.Polecam troche pokory w tym co robia i wyciagniecie wniosków.

czacz

W siedzibie firmy siedzą w pokojach obok siebie a nie potrafią komunikować się ze sobą.Odsyłki i przyjęcia towaru za jednym razem ,ze miejsca na magazynie nie ma a z obsługa gdzie??? Jeszcze cen mają pracownicy pilnować zamiast magazyn tym się zająć!VM beznadzieja miż masz i powidło co ta kobieta robi na tym stanowisku nawet o vm nie ma zielonego pojęcia.Nic tylko raporty,tłumaczenie się głupie dlaczego to i tamto szok! Dyrektorzy już się gubię co pochwila inny Dramski odszedł już po pierwszej pensji a teraz nowy Wan....nawet nie pamiętam nazwisko bo człowiek już się gubi w tym wszystkim.Umowy śmieciowe albo o pracę z pieczatką w likwidacji,że nawet wstyd gdzie kolwiek pokazać.Ja wiem,że jak mi się nie podoba to dowidzenia!wiem,ale czy tak musi być w tej firmie???robić za psie pieniądze z gównianą umową a maili 1000 z wymaganiami.Sami gubią się i robią zamieszanie w kadrach żle wysyłają umowy ,i inne dokumenty tam gdzie nie trzeba a jak ty szary człowiek pracownik się pomylisz to już musisz się tłumaczyć i haja na całą firmę.Po co te zebrania w Wadowicach ? niech zrobią zebranie z pracownikiami tak by mogli coś powiedzieć bo gdyby nie my to nie było by tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Badura Trade Sp.K. - Toruń

• Jak się pracuje w Badura Trade Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Badura Trade Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Badura Trade Sp.K.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Badura Trade Sp.K.?

Kandydaci do pracy w Badura Trade Sp.K. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Badura Trade Sp.K.