Opinie o Graform w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Graform. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Graform o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graform w Bydgoszcz

stary pracownik

ty orzeł niby - do prokuratury cie podamy . bo szkalujesz jak idiota . Jestes malutkim człowiekiem z milionem komppleksów. Ciekawe czy to wszystko powtórzysz w sądzie czy k..a odszczekasz tchórzu internetowy. Jak mysslisz ze jesteś anonimowy ( jeżeli rozumiesz to słowo ) to sie mylisz.

orzeł com back

ajeszcz jedno niech stary namówi dziewczynki z bydzi wpóści bez gaci do zakładu na neta to troche zarobi zbo ,,,czuchy jebb ,,, ne będą siedzieć i stary troche dorobi do jego marnej pensi 1000 krotnej pensji żula A FAJNYCH BABEK MALO BO ŻADNA NORMALNA TAM NIE PUJDZIE ROBIC NA WACIKI IM BY NIE STYKNELO A CO DOPIERO NA DOM I RODZINE

orzeł com back

NOWINKA WIECIE CZEMU MÓWIA O GRA FORMIE KOŁCHOZ BO TAM ŚWI NIE PRACUJĄ I MYŚLĄ ŻE SĄ ZAJEBISTE A ŚWIŃIA MOŻĘ IŚĆ TYLKO NA ŻEŚ I PUSZCZAĆ BONKI

orzeł com back

TO JA ORZEŁ NOWINKA DLA WSZYSTKICH NIE WSZYSCY SA PIERDOLNIĘCI NIEKTÓRZY SA BARDZIEJ LUB MNIEJ TAM POJECHANI JEST PAR WARIATÓW CO UWAŻAJĄ SIĘ ZA BOGÓW I SAMI NIE ODCZUWAJA PUJŚCIA NA RENTE BO WIEDZĄ ŻE MUSZĄ JEBAĆ DO 67 ALE NIE WSZYSTKI TO SIE UDA OBLICZYLI EKONOMIŚCI ŻE O,OOOOOOOOOOOOOOOO1 PROCĘTA DORZYJE W TYCH CZASACH EMERYTURY A SKŁADKI PŁACICIE TO KOMU HARACZ PŁACICIE I NIC ZTEGO NIE BĘDZIECIE MIELI POMYŚCIE JAK WASZA TCHURZLIWOŚĆ ZNISZCZYŁAS TEN KRAJ JEDNI DRUGI ROBIA GORSZA GECHENNE A CI CO MAJA JUŻ IM STARCZYC NIE MOŻE NIGDY NA ICH MARZENIA BO SĄ NIESKOŃCZONE JAK W POPSUTYM KOMPIE O NIC PO ŚRODKU TYLKO ZŁO I DOBRO DOBRO 1NIC POŚR A PZNIE ZŁO WIDZA A ONI JAK PODPIERDALAJA TO SA DOBRZY BŁAZNY JEBA NNNN,,,,E

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
orzeł com back

A KWESTIA FAJEK ZABIJAJĄ NA PACZKACH PISZE JAK BYK A LUDZIE NIE ROZUMIEJĄ TEGO BO SA TAKIE GŁĄBY I KUPUJĄ SZLUGI PO 15 ZETA I ONI JĘŻDZA MAJBACHAMI POTE A NIKOTYNA TO TAKA SUBSTANCJA KTÓRA JEST GORSZA OD HEROINU UZALEŻNIA MOMĘT I POTE TAKI UZALEŻNIONY ZOMBI CHODZI PIERTDO;; ;LI TRZY PO TRZY

O

NO I ZMORA GRAFORMU ŻULE NA CHALI JAK SIĘ IDZIE TO AZ KWAS Z DUPY CZUC OD TAKIEGO NA CHLANIE TO MAJĄ ZAWSZE FORSE A NA MYDLO JUZ NIE NAWET MYDŁO NIE POMOŻE TAKIM MENELOM POD SKLEPEM CAŁE ŻYCIE I WIELKI FACHOWIEC FAJKI TEŻ STRES WIELKI TO KASA IDZIE NA URZYWKI A POTEM MÓZGI ZJARANE SPALONE I PRZETOPIONE JAK MOLIBDENOWA POWŁOKA W FORMACH HE HE

orzeł com back

A staremu kupcie bicz żeby was szybciej popędzał żebyście padli na zawał jeden już pad na chali długo o nim nie gadali z 1albo 1,5 dnia a potem karuzela i koniki wio bo przestoje i kasy nie bedzie i pilne jak to słysze do mi w (usunięte przez administratora) organy sie włanczają

orzeł com back

ktoś naprawde ma jazdy tutaj podszywają się nawet pode mnie i straszą sądem uuuu ale ma m strach i się boje haha a w kruszynie same jaracze i wciągacze koksu i amfy dlatego nic nie umieją normalnego powiedzieć tylko czekaja na wypłate żeby u dilera zostawić A JAK BYM MIAŁ GIWERE TO BYM ODPALIŁ PARU (usunięte przez administratora),,,,NÓW NIE ROBILI BY KRZYWDY INNYM

mako-lągwa

nie ma rzadnych ładnych laseczek na hali juz od dawien dawno nie zatrudnili. sie zwalniam chyba....

kamila nick
@mako-lągwa

Wiem, to slawcio, przegonasz chlopcze, poczekaj, poczekaj!!!!!!!

kruszyniak

Ciekawe czy w sądzie to wszystko powtórzy z ten cały Orzeł, założę się że ten psychol ma kompleks małego f...a co za tym idzie swoją frustrację wyladowuje na forum. Żal mi ciebie, specjalista się kłania. Ja również szanuję Szefa jak ci się nie podoba to zmień firmę i daj znać jak ci się "Powodzi" w nowym miejscu pracy. pracowałem w sumie w kilku podobnych firmach, wszędzie jest podobnie ale tu zdecydowanie fajni ludzie.

orzeł com bac

NO WŁĄŚNIE NIE MYŚLĄ TYLKO SIĘ WYRZYWAJĄ NA INYCH KIERUJĄ SIĘ EMOCJAMI I NON STO SĄ MANIPULOWANI PRZEZ INNYCH MYŚLĄ ŻE ŚĄ NIEŚMIERTELNI IŻĘ NIĆ IM NIE BĘDZIE ALE TO ZŁUDA MÓŻGÓW POJE BANYCH ZDECHNĄ MARNIE NA ZAWAŁY I INNE TAM ADOLF HITREL TAM ŻYJE W GŁOWIE MENTALNOŚCI I GŁUPOCIE LUDZKIEJ KTÓRA TAM ŻĄDZI NIE OD DZIŚ I NIC SIĘ TAM NIE ZMIENI BO ZAWIŚĆ NIENAWIŚĆ WSCIEKŁOŚĆ KRULUJE TAM NAD NORMALNOŚCIĄ PODEJMOWANIEM DECYZJI W SPOKOJU I PRACY JAK CHCECIE RZYĆ NORMALNIE NIE IDZCIE TAM DO PRCY BO TO GROZI LOBOTOMIA MUZGU bez urzycia narzędzi

orzeł com bac

I TO NIE JEST MOJA FLUSTRACJA TYLKO TAK TAM JEST ATAKUJA CIE NAJPIERW PIJAKI SCHIZOFRENICY JE BA NI I MYŚLA ŻE TO NORMALNE BO NIE UFAJĄ TAM NIKOMU I MAJĄ UROJENIA NON STOP KTO LEPEJ KŁAMIE I BZDURYN OPOWIADA SZYDZI ZNECA SIĘ TO JEST TAM KIMŚ NA STANOWISKU A JAK JEST SPOKOJNY TO GO WYKOŃCZA ZROBIĄ Z NIEGO NIEUDACZNIKA A POTEM SIĘ TYLKO ŚMIEJĄ PO KONTACH I NIK TAM ROBIĆ NIE CHCE BO TAKA TAM ATMOSFERA ŻE PSYCHIATRYK TO KANARY ALBO LAZUROWE WYBRZERZE

orzeł com bac

NAUCZYLI SIĘ(usunięte przez administratora) KRAŚĆ I (usunięte przez administratora)TRZY PO TRZY GŁĄBY ZAJE BANE PRAWDA W OCZY KOLE I DO ŚWIADOMOŚC I NIE DOCIERA ŻE BANDYCI SAME TAM KUR WA PRACUJĄ I Z MENELEMI TRZEBA SIĘ URZERAĆ

orzeł com bac

net jest po to aby ludzie prawde znali o zło dziejach z graformu nic nie robic i forse brac taką potężną a biedakom ukraśc i nic nie dac niech je bią i się łudzą żę będą bogaci

orzeł com bac

wojtas to zirytoany De bilo co broni mafie i bandytów

orzeł com bac

ty a rządzić to u siebie w du ,,,pie możesz palan cie

graformiarz stary

no teraz wojtas to dowaliłeś do pieca...

makolągwa

Boję się tata straszne on już jest wrócił szef masakra i co teraz patrzy nie dam rady chodzi i zwiedza nie żyję zagłada koniec świata właściciel mroczny sen odpadam szok pan wrócił ja nie mogę zginę mamo ratuj nagana pewna konam ból wielki armagedon dziewczyny żegnam zabije mnie kocham pa...

orzeł com back

ma popie....rdolonych ludzi na stanowiskach zastraszają tylko ludzi kłamia non stop podpier,,dalaja mówia żeczy o których nie mają pojęcia a i nie umieją żadzić wsadze ich wszystkich do puchy bo tam ich miejsce zeby ich jebali na (usunięte przez administratora) w d,.,/upe c,./ipe i na koksie ha ha

tryyyb
@orzeł com back

JestEś GŁUPSZY NIŻ USTAWA PRZEWIDUJE.

narrator
@tryyyb

Ty za to jesteś tak mądry że nawet z Caps Lock-iem sobie nie możesz poradzić.

tryyyb
@narrator

Lepiej mieć problemy z Caps Lockiem niż z mózgiem

mako mouse

A może wytrzepmy gruszkę?

Zostaw merytoryczną opinię o Graform - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Graform?

Zobacz opinie na temat firmy Graform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 4 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graform?

Kandydaci do pracy w Graform napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graform