Opinie o Graform w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Graform. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Graform o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graform w Bydgoszcz

tom i jerry

Ahoj pelikanowa!!! Wiosnę czuć prawda? Niedługo wiosenne topienie szkockiej podobno. Alli będziesz, może coś trójwymiarowego dorzucimy do rzeki? W odpowiedzi na powyższe wpisy: postaci "z innej bajki" czasem używam bo pasują do układanki; z kolei czerń charakteru pasowała wyłącznie kolorem a adresat i tak ma zaje... poczucie humoru (w przeciwieństwie do piszącego tu jego rzecznika). Do rzeczy. Wędrówka po lochach zamku graformiastego trwa nadal i nie poddaję się! Od wejścia do mrocznych zakamarków kimowego świata tym razem poginam tęgo na górę, aż do końca schodów i przed siebie. Trafiam tam w terrarium na dwie różne istoty - po prawej czarnowłosy król utensilios z miną zatroskaną w ekran spoziera, po lewej zaś blond motyll nad swym biurkiem pracowicie lewituje. Skrzydło piętra lewe - ciche. Dziew bo nawet bełkotu żadnego, ani myśli kudłatych, konkelretnie pracują i klikają pilarnie. Prawe skrzydło to już inny klimas, ta część raczkuje w temacie spokoju, no ale jest kowalem swojego nieładu. Ale skot mieli się nauczyć ciszy jeśli programują? Programuj f-orest - programuj!!! Schodzimy teraz niżej, omijamy szerokim łukiem pieczarę, na straży której stoi dzielna córka juliany i bernharda. Na półpiętrze otwieram drzwi i moim oczom ukazują się trzeszczące pod ciężarem kwitów ławy kupieckie. Lśniąca blaskiem jedna damma i druga balbinka słodka. Kobiety są gorące jak to śpiewał nam do niedawna norbi. Na prawo handlowy dyr nowy - dyr były, oby wiersze arkusza mu się nie pomyliły. Koło niego stoi człek nowy i go wit-a. Po lewej stronie w ciszy mejlują jak mróweczki: janko z graformca oraz nasz kolega - ojciec pio. Kontynuując wędrówkę zbiegam jeszcze niżej bo tam dwie klitki do odwiedzenia. Jedna rządzona przez byłego tools pryw-ódcę, a druga jeszcze trzyma woń zasłużonej choć kontrowersyjnej, słodkowodnej ryby z rodziny karpiowatych. Co by się tam niedziało, po łuku czy z lewa to ciesi bardzo... Uciekam moi drodzy z mewowej. Co za dużo to niezdrowo. Wycieram baboki w wasze fartuchy. Żeby was monarszy pazur po plecach połechtał a lawa roztopionego plastiku zalała. Pozdrawiam i siema!

Stary

Komu Mercedesa, Komu? Bo idę do piekła.

zadowolony

Wuja to nie było śmieszne.

reksio

czyli rozumie że jesteś chętna tak?

ktos

Czy w graformie można się zabawić z jakimiś laskami? Mam propozycję pracy.

ona
@ktos

Możesz zabawić się sam w kąciku szatni - ofermo

ktos
@ona

Widzę,że miejsca igraszek znane!

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
pracownik gf

Do Toma i Jerrego. Pierw poznaj ludzi i oceniają , najłatwiej anonimowo kogoś obczernic. Ja pracuje z czarna mamba i stwarza pozory średniej a tak naprawdę jest uśmiechnięta i zwariowana kobieta. Najlepiej pisać o forum jak się kogoś nie zna porazka .

tom i jerry

Siema! - jak to mówi wulgas. Odwiedziny na czaplej czas zacząć! Pytał gość w komentarzu powyżej: kto z kim sypia? Otóż dzięciołku przemiły, nie ma znaczenia kto z kim sypia - ważne żeby dzieci nigdy w graformie nie pracowały! Przysłowie mówi: z kim sobie pościelesz, z tym się wyśpisz (czy jakoś tam). Wracając do tematu. Jak pod nową władzą??? Kima chwilowo brak i to widać niestety. Czuć już zgniły oddech przełożonych na plecach czy nie? Nie? A allasiu zdrów? No jasne... Ma przecież trójwymiarowe płuca, to go wąglik prędko nie rypnie - mocny jest jak to czosnek. Kapo - szkocka, też widzę nie do zdarcia przy uśmiechniętej bolunii. Nie ma jak to przejść się na drugi koniec hali - do działu utrzepania gruchu... Władimir władimirowicz mrozi miną aż elektryczny ogon się puszy. Klawisz pilnuje reszty wichłaczy. Po schodach zbig zbiega truchtem aknioła. Uciekam więc od jednych fartuchów ale po drodze, po lewej za to inne. Tu ktoś siud przy stoliku, głowa nad kawą - tu go nikt nie pogłaże po glazie jak na kruszynce. O! Pogielo kogoś bo latawca puszcza! Bawcie się dobrze koledzy! Mijam pustą jamę mało hałasliwego miszcza i zaglądam w głąb do wściekłego kajota. Tam jakaś dyskusja, nie wnikam bo ostra jak musztarda rosyjska. Podobno kto nierozwarsko pod-kopkowuje nadołki ten ląduje twardo na pupę. Wracam do wyjścia, koło niewiernych pomiernych przechodzę, macham do bolka ale nic - ten zapatrzony w gniew boski, obok jego wysokość pilarstwo trenuje. Narządziaki zastygłe w smogu imadeł ciężko się przesuwają przed oczami. Tu czas się nieco zatrzymuje. O a to co za dryblas? Ma zdeb nos jak klamka od zakrystii. Dalej do wyjścia, uff - świeże powietrze wreszcie - "aniele nara" wołam i szybko w stronę księżycowej drogi. Klasztortur opuszczam. A wam życzę smrodu plasticzanego i samych intryg knowania, wymagających pryncypałów i dennych podwładnych!!! Żeby Wam się córka z czarnym, żeby synek w karnym! Sijół dudkowa :)

hmmm
@tom i jerry

W KJ słabo zaglądasz . Albo masz słabego donosiciela albo ludzi nie rozróżniasz.

wilczur
@hmmm

Ludzie czy ktoś was siłą trzyma? Sami fachowcy wszyscy tacy świetni a czytając to glodowe pesje. Żyjemy wolnym kraju. Jeżeli uważasz że jesteś wart wiecej to idź gdzie indziej. Jak możecie codziennie wstawac do pracy skąd siły jak oglądacie takie kanalie.

ulka

tylko proszę bez reklamy ok? technologów kocham za to, że robią swoje - i moje hahahaha

Draculesco

Arivedercii Roma

teet

A ja się właśnie dowiedziałam że cały skład technologów z Kruszyna dostał propozycje pracy w innej firmie za duże pieniądze . Za 3 miesiące będzie syf z malarią

oj
@teet

Po TH ,konstruktorach przyszedł czas na technologię - kasa stoi w miejscu więc na co mają czekać ?

pewny
@teet

Za duże pieniądze trzeba DUŻO pracować a nie godzinę dziennie a resztę na necie. Świat nie kończy się na technologach z Kruszyna- przyjdą następni za połowę ich stawki z większym zaangażowaniem i będzie tak samo.

@pewny

Prawda - świat nie kończy sie na technologach - ale sądze ze za połowe ich stawki to można zatrudnić jedynie sprzątaczkę :-) A ty "pewny" PEWNIE sam jestes nierób i tak oceniasz wszystkich

nie pewna
@pewny

Ja tam ich nie bronie , ale patrze sobie pracując na maszynie że jak nie można se dać rady z maszyną ,formą albo automatem to zaraz lecicie albo dzwonicie po technologów.A chłopaki dają rade jakoś. A na tych nowych maszynach to widze że tylko oni robią . Nie ma ludzi niezastąpionych to prawda a oni nie są święci - ale troche rozsądku!

Twoje godziny policzone w graformie. Będziesz kręcić lody w innej firmie.

CZARNA

APLIKACJA Z OGŁOSZENIA I SIE ODEZWALI 2 RAZY. PRACOWNIK: SAM SIĘ BIERZ...ALE DO ROBOTY ;] NIE DLA PSA KIEŁBASA. Zobaczymy czy taki kozak będziesz jak mnie spotkasz

Czarna, czekamy na ciebie. Będę brał Cie, za maszyną.

Czarna wiesz..... to też zależy od tego jak wyglądasz :-D Więc masz rację...... może nie będę KOZAKIEM jak Cię zobaczę :-D :-D :-d

itek

a jesteś czarna bo masz takie włosy czy skórę? jak te drugie to błagam pracuj u nas! błagam!

czarna

WITAM, OTRZYMAŁAM PROPOZYCJE ROZMOWY O PRACE W G. NA KONTROLERA JAKOSCI. ALE TAK CZYTAM TO WIDZE CHYBA BAŁAGAN JAK W KAŻDEJ POLSKIEJ FIRMIE. MOŻECIE COŚ WSPOMNIEĆ O DZIALE KJ? NORMALNI LUDZIE CZY PANIE NADĄSANE WIECZNIE NA "NATŁOK PRACY" NO I JAK KIEROWNICTWO? POZDRAWIAM WAS ;]

Zatroskany

Zasada nr 1 Nigdy nie atakuj narzędziowni Zasada nr 2 Poza narzędziownią wszystko jest do d... Zasada nr 3 Boss jest straszny ale życzmy mu zdrowia Zasada nr 4 Tom i Jerry jest zabawny Zasada nr 5 To portal o pracodawcy wiec powinno być więcej o tym kto z kim sypia (Tom i Jerry postaraj się) Zasada nr 6 Skoro szef stwierdził że potrzebuje drukarki 3D to znaczy że potrzebuje Zasada nr 7 Wszyscy dyrektorzy i kierownicy są zajebi... do czasu aż szef stwierdzi że nie są.Test dla odważnych - wymień przy szefie nazwisko (usunięte przez administratora):))) Kara chłosty pewna

nenen
@Zatroskany

W porównaniu do działu niedorozwoju który gościł dziś w Kruszynie i oczywiście poległ na całej linii - wszystko to ch....j!!!!!

geyovy
@nenen

prócz zapraski!

omg
@nenen

Zwolnić dział "niedorozwoju" a ich wypłaty przeznaczyć na zatrudnienie nowych ustawiaczy albo technologów. Z nich i tak nic dobrego nie ma ! - I NIE BEDZIE !!!!!

on

narzedziownią narzedziownią - ale te pseudoksięgowe, hehe wkażnika już same nie zrobią.

zbik

ach ta narzędziownia....ach te mądre, zapracowane człowieki....poezja....jak się tak napatrzę to tak bardzo się cieszę, że nie należę do tej koszmarnej bajki....ech, idę sobie zajarć tak dla odprężenia. Miłego dzionka

security

Angel Tak trzymać, masz większe jaja niż niejeden frajer z narzędziowni. Swoją drogą to ciekawe czy w chacie tak rzucają fajki po kontach. Pewnie w domu stara zakazuje palić to wyżywa sie na sedesie albo ścianach baran jeden z drugim. WSTYDZCIE się.

qwerty

Urażone dumy "wspaniałych" pracowników widzę dają się we znaki. Tutaj tak mordy piłujecie, a w firmie nikt słowem nie piśnie. Gratulacje internetowi napinacze.

tom i jerry

Witam ponownie na jaskółczej kochani!!! Jak tam wicher wieje czy spokojnie i smród plastiku wisi chmurą nad megadziurawym parkingiem? Allach jeszcze jest? Modlę się do niego o pomyślność nowych technologii każdego dnia. Przyjaciel szkocka pewnie też co? Zawsze przy okazji tego drugiego zapominam o tych obok - informa-prykach... Dwa dziady. Po lewej makówka siwa, po prawej bani-a łysa. Starszy stopniem albo coś kręci w żelastwie z miną grabarza albo siedzi leżąc na zdezolowanym krzesełku i klikając mądruje się z lekka. Drugi zdeb z kolei, z miną zaciekłą jak kibol legii coś rzeźbi na klawiaturze - myśli, że myśli. Myśli naiwniak, że dwa monitory dadzą mu wskaźnik podwójny. Idąc na dół omijamy z daleka głośne schodki, tniemy przez halę, na której właśnie szkocka granatowych ludzików przestawia, szybko w lewo z bekhendu i oczom ukazuje się magazynorka... Trójca śmieszna doku-mantalistów. W rogu kosodrzewina rośnie a w gąszczu jej gałązek wymądrza się sympatyczny lądowy ssak drapieżny z rodziny kotowatych. Na środku czarna mamba (czarne pióra, czarne spodnie i czarny charakter). Na wejściu z kolei co widać? Oto przycupnęła tu sobie po cichu sympatyczna babcia MM-ka. Wszyscy oni często opuszczają norkę bo mają jakieś palące problemy... A ciasno tam, oj ciasno - chociaż kiedyś i sosenka tam rosła ładna ale skruszyli ją - z resztą słuszna decyzja, że u nas rosnąć obok musiał-a :) Serdecznie kicham w Was wiejskim szczepem wirusa grypy z czworaków, z okolic Trzeciewnicy bo dmucha dziś na "maisto". Siema jak to mówi... wiecie kto :D

mysza siwa
@tom i jerry

niech pan się o mnie oprze panie Piotrze

Zostaw merytoryczną opinię o Graform - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Graform?

Zobacz opinie na temat firmy Graform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 4 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graform?

Kandydaci do pracy w Graform napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graform