pilkington

Bydgoszcz

pilkington
3 6

Opinie o pilkington

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

bvcx

omijać to miejsce z daleka jak chcecie być zdrowi psychicznie. atmosfera w pracy okropna ludzie z produkcji chamy ( Adam na końcówce gbur i prostak, kiler masakra....klan niedźwiedzi -chamy i prostaki , do tego pani ola i jej córeczka ania na te osoby to nie znajduję słów ale można napisać ze Ania pseudokierowniczka nie ma zadnych zasad moralnych którymi powinien kierować się osoba po studiach. Robert krajacz bardzo w porządku gość-chyba jedyny normalny. Tam przydał by się mistrz -cham który by rozmawiał z nimi ich językiem -kulturalnie i normalnie z nimi się nie da. Był taki jeden z innej firmy grzeczny kulturalny miły -ale wykończyli go chamstwem i wyzwiskami i podpierdalaniem to się zwolnił i następny tez z innej firmy i tez się zwolnił szybko -bo tam pracują chamyyyy Produkcja wykończyła młodych pracowników m.in. mistrzów , kilku mistrzów przyszło z innych firm i oni byli spoko dla ludzi mili, kulturalni, ale nie dali rady . przestrzegam przed tą firmą jedyny pozytyw to okres letni gdzie były nadgodziny i można było pożadnie zarobić to tylo 1 plus

Zostaw opinię o pilkington - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pilkington