Opinie o Graform w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Graform. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Graform o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graform w Bydgoszcz

bono

czy atmosfera na hali dobra? czy obrabiają tyłki jak na każdej produkcji? Dla mnie wazna jest atmosfera

fx

Jedynym spychlogiem jakiego znam jest nasz kierownik !!! Nieudacznik jeden!

ksiadz

wszyscy narzekaja na place ,majstrow,kierownikow,jeden drugiego sprzedaje ,A DO PRACY I TAK CHODZICIE DWULICOWCY NIECH KAZDY PATRZY SAM NA WLASNY TYLEK I POTRAFI SAM SOBIE WYSTAWIC OPINIE ,SAMI SOBIE ROBICIE ZAMET BEZ WYJATKU OD FIZOLA PO KIEROWNIKA ,SPYCHOLOGIA BRAK SLOW !!!!

parcownik

Jeśli ktoś chce przyjść do tego zakładu to na początku dostaje 8,5 zł brutto na umowie zlecenie. Na rozmowie mówią ,że po 3-4 miesiącach dostaną umowę o pracę a w rzeczywistośći czeka się nawet do roku czasu. a gdy chodzą 2 maszyny to do domu wysyłaja. pracodawca dba o ubranie robocze czyli jedna koszulka na cały rok i jeśli pracownicy nie noszą koszulek to pan Al-Lach od razu to zobaczy i cię zakrzyczy dlaczego nie nosisz koszulki no i oczywiśćie zabierają dodatek za niechorowanie a jeśli przyniesiesz L-4 to brak premii przez 3 miesiące. A swoją drogą co teraz zrobili z przyznaniem premii to jest mistrzostwo świata. w tym miesiącu 6 procent gdzie zawsze było koło 20.

franekkimono
@parcownik

przecież kierownik powiedział jasno i wyraźnie ze ekonomiści wyliczyli że jak będziemy zarabiać mniej o będzie dla nas lepiej.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
ej!

Gdyby nie ekipa z biura AL-Lach zginął by marnie . Zakładem rządzi Sypas rozdmuchem Kot a ten błąka się między nimi jak piesek.Ale tak to jest jak sie nic nie umie

miss

Fajnie dziewczyny... Hm... 6 lat tu robię i jeszcze ani razu fajnej nie widziałem. Zresztą czego się spodziewać po CNA

magazynier

fajne dziewczyny tylko w biurze ale na hali sa fajne chlopaki ktorym bedziesz mogl robic co nieco

Młody

Pracują u was jakieś fajne dziewczyny , jeśli tak to na jakiej zmianie ?

marek

Czy są jakieś wolne miejsca na produkcji? Duża rotacja?

skórka

prawda w oczy kole

foch
@skórka

nie będę już pisał komentarzy mam za mały współczynnik... obraziłem sie foch !!

rozgoryczony

chciałem poinformować przyszłych pracowników grawormu o głodowych pensjach jakie otrzymaliśmy i będziemy otrzymywać. Niedługo zwolni się miejsce także ślijcie cv-ałki.żegnam

suwnica

Uwaga! Wiem z pewnego źródła że sami majstrowie piszą na forum różne opinie żeby skłócić ludzi ze sobą!

zatroskany

Jako zatroskany współpracownik moich kolegów ustawiczy z rozdmuchu chciałbym wnieść prośbę o zwolnienie ruchów suwnicy bo jeden pan jest taki ,, wolny " ze nie moze dogonic wczesniej wymienionego urzadzenia... Do tego jakiś miły przytulny kącik gdzie mogli by odpocząć po wyczerpujacym poszukiwaniu miejsc do pogaduszek i zabawy komóreczkami.. Pozdrawiam Zatroskany Pracownik :) P.S ,, śpieszmy się kochać kierowników tak szybko odchodzą "

Asia
@zatroskany

Jaki zatroskany, sfrustrowany, rozgoryczony, zgorzkniały i żałosny współpracownik :)) !

Wunderwaffe

He he To dobrze trafiłeś, lądowanie będzie zapewne twarde ale do przeżycia. Tak jak w każdej firmie ta ma swoje plusy i minusy, pytanie ile minusów jest w stanie cię dosięgnąć.

tede

jest taki jeden T.G się nazywa reszta majstrów przejdzie.

miodek

Słownik ortograficzny widziałeś?

synek

Nikt nie rozunmie, ze w tych czasach ciezko jest utrzymac rodzine z jednej wyplaty. Kazdy by dorabial. To kto teraz jest liderem na zmianie A?

to sie k..a pozwalniajcie. bedzie wiecej po podziału dla innych. cieszcie sie ze jeszcze macie prace.

Czy pracodawca może wysłać pracownika na urlop wypoczynkowy w dniu kiedy nie ma pracy w zakładzie? Często się zdarza u mojego męża w zakładzie, kiedy szykując się na nocną zmianę do pracy na 22 godz., o godz. 19 dostaje sms o treści, że ma urlop. W ten sposób nie planując urlopu, wykorzystał już 12 dni urlopu, o którym decyduje jego szef. Dla mnie to jest kradzież urlopu. Proszę o wyjaśnienie, czy jest to zgodne z prawem? Opisane przez czytelniczkę działania pracodawcy stanowią rażące naruszenie jego podstawowych obowiązków wobec pracownika i stanowić one mogą nawet, zgodnie z art. 55 § 11 Kodeksu Pracy, podstawę do rozwiązania przez pracownika umowy o pracę bez wypowiedzenia. Pracownik chcąc skorzystać z tego prawa zobowiązany jest złożyć pracodawcy najpóźniej w terminie 1 miesiąca od uzyskania wiadomości o okoliczności uzasadniającej rozwiązanie umowy pisemne oświadczenie o rozwiązaniu umowy o pracę bez wypowiedzenia, z jednoczesnym podaniem przyczyny uzasadniającej rozwiązanie umowy. Ponadto, pracodawca podlega sankcjom pieniężnym z tytułu naruszania swoich podstawowych obowiązków. Zgodnie z art. 282 § 1 pkt 2 Kodeksu Pracy, pracodawca, który wbrew obowiązkowi nie udziela przysługującego pracownikowi urlopu wypoczynkowego lub bezpodstawnie obniża wymiar tego urlopu, podlega karze grzywny od 1000 zł do 30 000 zł. Podsumowując zatem, należy wskazać, że prawo do corocznego płatnego urlopu wypoczynkowego ustalanego w porozumieniu z pracownikiem stanowi obecnie jeden z elementów konstytucyjnej zasady prawa do odpoczynku. Jest ono prawnie chronione, jego naruszenie zaś jest prawnie sankcjonowane. Czytaj więcej na: http://praca.trojmiasto.pl/Czy-mozna-dac-urlop-wypoczynkowy-podczas-przestoju-w-pracy-n58945.html#tri

widz

no Qrna jak bym kierasa albo innego derektora słyszał .... takie przepisy trzeba zmienic... :) Art. 81. Wysokość zapłaty za gotowość do pracy - przestój § 1. Pracownikowi za czas niewykonywania pracy, jeżeli był gotów do jej wykonywania, a doznał przeszkód z przyczyn dotyczących pracodawcy, przysługuje wynagrodzenie wynikające z jego osobistego zaszeregowania, określonego stawką godzinową lub miesięczną, a jeżeli taki składnik wynagrodzenia nie został wyodrębniony przy określaniu warunków wynagradzania - 60% wynagrodzenia. W każdym przypadku wynagrodzenie to nie może być jednak niższe od wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę, ustalanego na podstawie odrębnych przepisów. § 2. Wynagrodzenie, o którym mowa w § 1, przysługuje pracownikowi za czas niezawinionego przez niego przestoju. Jeżeli przestój nastąpił z winy pracownika, wynagrodzenie nie przysługuje. § 3. Pracodawca może na czas przestoju powierzyć pracownikowi inną odpowiednią pracę, za której wykonanie przysługuje wynagrodzenie przewidziane za tę pracę, nie niższe jednak od wynagrodzenia ustalonego zgodnie z § 1. Jeżeli przestój nastąpił z winy pracownika, przysługuje wyłącznie wynagrodzenie przewidziane za wykonaną pracę. § 4. Wynagrodzenie za czas przestoju spowodowanego warunkami atmosferycznymi przysługuje pracownikowi zatrudnionemu przy pracach uzależnionych od tych warunków, jeżeli przepisy prawa pracy tak stanowią. W razie powierzenia pracownikowi na czas takiego przestoju innej pracy, przysługuje mu wynagrodzenie przewidziane za wykonaną pracę, chyba że przepisy prawa pracy przewidują stosowanie zasad określonych w § 3. Pamiętajcie o tym podczas przestoju !!!

tobi
@widz

trza to wywiesić na tablicy jak inne wiszą

Jack

Czy pracują jakieś fajne u was dziewczyny???

Zostaw merytoryczną opinię o Graform - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Graform?

Zobacz opinie na temat firmy Graform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 4 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graform?

Kandydaci do pracy w Graform napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graform